wonka01

Regisztráció dátuma: 2013. február 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. február 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Bionnex Őszülés Elleni Gyógynövényes Sampon

Bionnex Őszülés Elleni Gyógynövényes Sampon
2013. február 26.

Én ugyan csak a bionnex árát akartam ezen az oldlaon megnézni, de közben elolvastam a kommenteket is az oldalon alatta. Úgy gondoltam, írok pár szót róla, remélem hasznosnak találjátok, ugyanis én már tesztelem egy ideje a temréket. Én az a tipikus 'bedőlők a reklámoknak' típus vagyok :-) így persze ezt a temréket is megvettem, mivel 30 évesen eléggé őszülök... :-( így minden alkalmat megragadok, ha őszülségátlásról hallok, és szimpi a temrék. Neten kicsit utánanéztem, mielőtt elkezdtem használni, s továbbra is szimpinek tűnt, mert állítólag nem tartlamaz színezőanyagot, és temrészetes úton állítja vissza az eredeti hajszínt (ennek is utánanéztem, mennyire lehet kamu, de egész tudományosan megmagyarázzák :-)). És a melanin temrelést újra beindítja. A melanin termelés elvilega hajak színét termeli újra, ha ez nem termelődik, akkor jönnek azok a bizonyos ősz hajszáalk. Ehhez én enm értek, így a tesztelésre hagyatkoztam inkább. És láss csodát, nekem hatott! két hónap után látom ahajtövremnél rendesen az eredeti hajsíznemet! Persze mellette muszáj festenem a hajam, mert nem lesz azonnal az ősz hajból barna, de legalább elindult egy folyamat.. nem olcsó mulatság, de hat a temrék! megvárom még azért a 3 hónapot, azt mondják, akkor lehet kijelenteni, hogy látszik eredmény, de eddig nekem ez bevált. És nem ment tönkre a hajam, amitől azért tartottam.. akit zavar az őszülés, remélem tudtam adni pár hasznos tapaszataltot a temrékkel kpacsolatban. Azért kivárom végét, menynire lesz ez tartós, majd írok nektek, ha érdekel.