xcvbnm

Regisztráció dátuma: 2017. július 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. július 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Vital NHP Color Hajfesték

Vital NHP Color Hajfesték
2017. július 12.

Én durván allergiás lettem a sima sötét barna hajfestékre, anafilaxiás sokkot is kaptam, bedagadt még a nyelvem is, szteroidos injekció hozta le. Találtam neten ezt a PPD mentesnek hirdetett hajfestéket...nos utólag miután arra is allergiás lettem, elolvastam az angol termék leírást és a magyarral szemben ott írja a PPD-t. szintén allergiás roham... szóval ennyit erről. A webshoppal folytatott telefonos beszélgetés és az e-mailben csatolt fénykép, hogy bedagadt a fejem, hosszú bocsánat kérés után legalább a pénzemet visszautalták.
Mivel nőtt le a sötét hajam és nekem szőkés-vöröses az eredeti, sajnos kezdenem kellett vele valamit. Fodrász tanácsára nem 6-os, hanem csak 2-es oxygentát használtuk a következő sötét barna festékhez, és jóval enyhébbek voltak a tünetek (bár a szín nem volt annyira tartós...) és házi orvossal írattam fel Elocom 0,1%os oldatot a fejemre és azt egyből hajfestés után használom is. Mára már ez elég hajfestés után, se viszketés, se püffedés és a 2%os oxy.
Mivel nem hagytam fel azzal, hogy sötét barna hajam legyen, rendszeresen újra és újrafestettem mindig...gyakorlatilag sokk terápiát alkalmazva :D de nem tudom mitől és hogy, de ez a módszer azóta is tökéletes működik nálam, akármilyen hajfesték esetében is.