zilogel

Regisztráció dátuma: 2021. május 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: < 18

Regisztráció dátuma: 2021. május 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: < 18

Aromax Csipkebogyó Olaj

Aromax Csipkebogyó Olaj
2021. szeptember 12.

Elég kétesek az érzéseim ezzel a termékkel kapcsolatban. Egyrészről reggelre szépen kisimítja az arcomat, másrészről amint óvatosan átmosom reggel az arcom, már oda az ígért puhaság. De ez nem a termék hibája, csupán nem valószínű, hogy az én vízhiányos bőrömnek nem ez a legmegfelelőbb arcápoló olaj. Szemkörnyékápolásnál sem vettem észre különösebb változást, de irritációt sem okozott. Az illata kellemes, gyógynövényes. + náthánál kifejezetten jól esett ezzel ápolni a kisebesedett orromat. Nem csípte és kellően hidratálta.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)
2021. szeptember 12.

Sajnos nekem sem vált be. Eleinte kifejezetten kedveltem az illata miatt, ami hajszárítás után is intenzíven érezhető volt. Aztán egy hónap használat után egyre inkább az éreztem, hogy szárítja a hajvégeimet. Gondoltam, lehet más oka van és tovább használtam. Majd másfél hónap használat után rájöttem, hogy bizony ő a ludas! A hajamra már egyáltalán nem használom, de olykor körömápolásnál igen jól szolgál hidratálóként. Újravenni nem fogom, de a maradékot sem fogom kidobni. Az illata abszolút magával ragadott😂

aussie Miracle Shine Sampon

aussie Miracle Shine Sampon
2021. augusztus 2.

Nem rossz, nem rossz. De mégsem az igazi. Hónapok óta kutakodtam egy olyan sampon után, ami kíméli a hajvégeimet, ám nem nehezíti el az amúgy könnyen zsírosodó hajtöveimet. A másik legfőbb szempont volt, hogy a kiválasztott termék állattesztelés mentes legyen. A hajam már önmagában véve is rendelkezett egy egészséges fénnyel, de ez a sampon ilyen téren kihozta belőle a maximumot. Tényleg láthatóan ragyogóbb lett, azonban a kezdeti öröm után, jött a felismerés, hogy bizony másnap estére minden tartását elveszti tőle az egyenes, festetlen hajam. A harmadik napot már fogcsikorgatással tűröm, de a pazarlás elkerülése végett, természetesen elhasználom. De nem lesz AZ újra vevős samponom. ( Az illata és a habzása mindezek ellenére kifogástalan.)