zoja

Regisztráció dátuma: 2017. március 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. március 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás Megnézem

Eucerin Sun Photoaging Control Napozókrém Arcra FF50

Eucerin Sun Photoaging Control Napozókrém Arcra FF50
2020. június 13.

Az Oil Control-os helyett vettem, mert az nem volt a patikában. Jónak jó, csak nagyon zsíros és ragad tőle az arcom, le kell itatnom papírzsebkendővel bármilyen keveset is teszek. Egyéb bajom nincs vele. Télre jó lesz.

Sisley Velvet Nourishing Cream with Saffron Flowers

Sisley Velvet Nourishing Cream with Saffron Flowers
2020. március 3.

Nagyon jó krém, az illata is kellemes és a smink olyan gyönyörű lesz rajta, mint az álom. Sokkal szebbnek mutatja a bőröm, mint amilyen valójában, egyszerűen tökéletesnek. Tagadhatatlanul elrabolja az ember szívét amikor ilyen tökéletesnek mutatja a bőrt. Nem tudok sajnos hozzá foghatót. Ha valaki igen, kérem írja meg, mert az ára nagyon húzós. Ugyan nagyon kevés kell belőle, de ha 50 krémezésre elég lenne egy tégely, akkor is több mint ezer Ft egy reggeli arckrémezés, ami nagyon sok. Nagyon jó krém és sajnos nagyon drága.

Naturiti Intim Bőrmegújító Szérum

Naturiti Intim Bőrmegújító Szérum
2019. június 16.

Update: mivel az ára folyamatosan megy felfelé, volt ez 5-6ezer is, és a teafaolaj az alapja, szerintem kb 90%a, lehet, hogy megpróbálom azt használni. Az ára miatt levonok 2 csillagot, mert hát legyünk már észnél, csak 30ml!
Ez egy jó termék, bár semmi csoda nincs benne, de nem is kell, mert tökéletesen működik. A teafa olaj illata uralja, amit én kedvelek. Jó szívvel ajánlom intim szőrtelenítés után.