zsii

Regisztráció dátuma: 2015. március 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. március 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Inecto Naturals Hajerősítő Sampon Bambusz Kivonattal

Inecto Naturals Hajerősítő Sampon Bambusz Kivonattal
2018. október 2.

Nagyon vicces állaga van, bár nem próbáltam a márka többi samponját, ha jól sejtem, ez a bambusz miatt van. Kinyomtam a tenyerembe és visszacuppant a flakonba :D Még csak egyszer használtam, a hajam selymes, tiszta érzetű. Alapvetően zsíros, szőkített, így a hajvégeknél száraz hajam van, szerintem nekem nagyon be fog jönni, nincs benne "felesleges" olaj. Vegán & Cruelty-free, remélem sokan felfedezitek <3

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2018. március 21.

Hihetetlen, hogy ennek még sosem néztem meg az összetevőit. Évek óta használom, imádom, mindenben tökéletesnek tartottam. Aztán most, hogy teljesen átalakítottam a bőrápolásom, táplálkozásom, kezd tisztulni az arcom. Viszont, ha egy patti megjelenik,körülötte másnapra sokan lesznek, aztán még többen és még többen... nagy nehezen elmúlnak, aztán minden kezdődik előröl. Tuti, hogy tőle van, lekenem a pattanást vele és még többet okoz. Remélem a gyártó rettentő buta, nem direkt akart kicseszni velünk :)

Anaconda Q10+ Ránctalanító Krém

Anaconda Q10+ Ránctalanító Krém
2017. október 15.

Az egyik drogériában nem találtam a szokásos saját márkás csodakrémet, így szó szerint ez volt az egyetlen, ami hazajöhetett velem az összetevők alapján. Bár parfüm ebben is van...sosem volt zavaró. Én éjszakára is használom, jó kis krém, szép pofit csinál. (Persze nem önmagában).
Nagyon száraz bőrre biztos, hogy nem jó, az enyém kevert, csak itt-ott száraz, mégis volt olyan, hogy duplán kentem. Alapvetően jó érzés használni, könnyű kis műanyag tégelye van, de egyáltalán nincs gagyi hatása. Ár-érték arányban nagyon-nagyon szuper!

Jó rá sminkelni, nekem mindig szépen mutatott rajta alapozó is, BB krém is. Ránctalanító hatásáról nem tudok mit mondani (szerintem egyik krémnek sincs ilyenje :)), viszont szépen feltölti az arcom.