zsoofka

Regisztráció dátuma: 2012. április 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. április 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Essence Soft & Natural Alapozó (régi)

Essence Soft & Natural Alapozó (régi)
2012. április 10.

nekem tökéletes, már jó ideje ragaszkodok hozzá, bár elkezdett száradni a bőröm, szóval most valami mást keresek. De lehet hogy csak hidratáló krémet kellene használni (ugyanis nem szokásom :S) Szóval ezt leszámítva egy jó termék.

Rimmel Glam’Eyes Day 2 Night Szempillaspirál

Rimmel Glam’Eyes Day 2 Night Szempillaspirál
2012. április 10.

Már jó ideje sminkelek, és mindig megvolt a kedvencem. Megláttam ezt a reklámban és tudtam hogy nekem ez kell. Bár a day keféje nekem kevés még napközben is, csak a night-ot használom, és egyszerűen verhetetlen. Nagyon dús és könnyen sok festék felvihető. Nem kell 10X átmenni vele a szempillákon. Én az első réteg után hagyom száradni egy percig aztán a második réteg még dúsít rajta. Olyan mintha műszempillám lenne. Egyébként is dús és hosszú szempillám van, de ezzel együtt csodálatos. Nem tudok betelni vele. Már az 5.-et veszem. (Elég különböző áron) Nekem minden pénzt megér.

Garnier BB Krém SPF15

Garnier BB Krém SPF15
2012. április 10.

Szomorúan olvastam a negatív kritikákat, mert a termékminta alapján az illata nagyon bejött, és a kézfejemen kipróbálva nem akartam elhinni, hogy ez nem jó. De miután tényleg ennyire megoszlanak a vélemények, gondoltam, nem várok holnap reggelig, kipróbálom most rögtön. Csalódtam!!! Tényleg csúnyán fénylik, és a púderem sem fedte el, ráadásul összességében nem is lett tőle szebb az arcom, vagyis nem olyan mint vártam. Azóta is ha hozzáértek az arcomhoz, ragad, és már a kezemet is összefogta. Tényleg nehéznek értem az arcom, zavaróan zsíros, vagy olajos. Komolyan nem jó ez a krém. Tényleg vagy alapozót vegyen az ember vagy hidratáló krémet. Az ilyen kombinált dolgok sosem válnak be.