zsuku

Regisztráció dátuma: 2012. április 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. április 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Intenzíven Regeneráló Hajbalzsam - Amaránt

Alverde Intenzíven Regeneráló Hajbalzsam - Amaránt
2014. március 8.

EZT NEM HISZEM EL. Miért kell mindig a legjobb dolgokat beszüntetniük??!! Én nem értem. Nem veszik elegen?? Vagy miért, komolyan. Miért?

Életem eddigi legjobb hajbalzsamja volt..

Alterra Kamillás Ajakápoló

Alterra Kamillás Ajakápoló
2014. január 15.

NEEEEEEEE, megerősítették azt amire rég gyanakodtam... BESZÜNTETTÉK!:( Nem hiszem el, a legjobb ajakápolóm volt, és az ára is baráti volt! Miért kell mindig a legjobbakat beszüntetni? :( Elég volt napi 1x (télen 2x), bekennem a számat vékonyan, és ettől még cserepes se volt. Jaj a francba, most nézhetek valami más után, ami feleannyira se lesz ilyen jó :(

CV Cadea Vera 2in1 Púder & Make-up

CV Cadea Vera 2in1 Púder & Make-up
2012. október 10.

Ooooooh te jó ég!! Soha soha életemben nem gondoltam volna, hogy létezik ilyen púder, ami minden elvárásomat teljesíti, sőt annál is többet! (és hála a krémmániának hogy rátaláltam!!) Szuper a fedése, természetes, elviseli a bőröm, illeszkedik a bőrömhöz, meggátolja a kifényesedést de közben nem tömíti el a pórusaimat, és tök jó összetevői vannak, az áráról meg ne is beszéljünk, és ráadásul még a pattanások ellen is felveszi a harcot! Én azt hittem ilyen csak a mesékben létezik, de nem itt van, létezik, május óta használom, most fogom a másodikat venni, remélem jó sokáig gyártani fogják, mert nem akarok tőle megválni!!!!!
(magában használtam sokáig, úgy is szuper, csak úgy jobban kopik, mint ha szinezett hidratálóra tenném, úgy a legjobb, nagyon szeretik egymást a másik csodakrémmel az essence pure skinnel)

9 ÖSSZETEVŐ

Basic Yellow 87 sz EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott