KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alterra

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2012. június 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az Alterra arclemosó gél mentakivonatával, éteri grapefruitolaj-tartalmával a pórusok mélyéig tisztítja a problémás bőrt a szennyeződésektől, smink maradványoktól. Lágy mentatartalma, körömvirág, zsálya és rozmaring kivonata szabályozza a pattanásokért felelős faggyúmirigyek működését. (A növények ellenőrzött biológiai termesztésből származnak.) Glicerintartalma hidratálja a bőrt, az eredmény pedig egy tiszta, friss arcbőr. A mentás, friss illat pedig növeli a tiszta arc érzését.

A termékben található illatanyagok természetes olajok kivonataiból származnak.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

simeszter91

2013. augusztus 13.

nekem ez vált be eddig a legjobban, használtam már szinte mindent. Periorális dermatitisem van, ami valószínűleg attól van, hogy nem tudja feldolgozni a szervezetem a táplálékkal bevitt vasat, de a vas mentes (vagy legalábbis korlátozott mennyiségű vasat tartalmazó) ételek, és ez a krém szépen lassan de elkezdte rendbe tenni a bőrömet.

simeszter91
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

esztojas

2013. április 16.

Büdös, de valami eszméletlen módon. Ráadásul nálam semmi hatása nem volt. :\

esztojas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 16.

Büdös, de valami eszméletlen módon. Ráadásul nálam semmi hatása nem volt. :\

unicole

2013. január 19.

Nekem bevált és még puha kefét is használok hozzá:) Zsíros a bőröm, meg érzékeny, de ettől semmi baja, nem szárítja ki a bőröm, tiszta sima lesz tőle.

unicole
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 19.

truska

2012. október 16.

nekem nem vált be, lemosás után olyan fényesen tiszta lett tőle a bőröm, ami nálam már eleve nem jelent jót mert azt jelenti hogy utána még jobban zsírosodni fog. Sajnos igazam is lett. A pattanásaimra sem használt, pedig használtam az arckrémével együtt is. Az illata meg egyenesen idegesített, olyan "fogkrémszagú"

truska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 16.

Edit89

2012. augusztus 17.

Nekem bevált! Lehet, hogy egy makacsabb pattanással nehezen birkózik meg, de alapvetően szebb, tisztább tőle az arcom. Kicsit zsírosabb bőröm van, így éppen annyira szárít, amennyire szükséges, friss érzést ad. A gyógynövényes dolgokat mindig is szerettem, mert számomra hatásosak. :)

Edit89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

OneDa

2012. július 9.

Szépen tisztít, és reggelente felfrissít, mindezt felesleges szárítás és szemcsék nélkül :)

OneDa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 9.

vercso1

2012. július 7.

Nekem sajnos túl erős az illata és mióta elhagytam a bőröm is szebb, ezt ennek tudom be, és tényleg nagyon szárítja a bőrt.

vercso1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 7.

malvina

2012. június 22.

Kombinált bőröm van, reméltem, jó lesz így tavaszra és nyárra ez a lemosó. Hát nem ez történt. Egyszerűen annyira húzódik a haszálata után a bőröm órákig, mintha több hónapon keresztül jeges szélnek tettem volna ki. Ez elmúlik ugyan, de akár egy használat után is több napig hámlik a bőröm, és piros a szárazabb területeken. Talán egy zsírosabb kamasz-bőr nem így viselkedne, de a tizenéveim sajnos már elmúltak. És ami még megemlítendő: a lemosó átható gyógynövényes-mentolos szaga! Nagyon irritáló. Volt régen valamilyen hajhullásra vagy korpára való férfi-sampon, annak volt ehhez hasonlító kellemetlen szaga.

malvina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 22.

esztie

2012. június 1.

Nekem nagyon bevált, legalább 1 éve mindig ezt veszem. Nagyon sok arclemosót kipróbáltam már, de ez az egyetlen, amit napi kétszer tudok használni, az illata, állaga tökéletes, a sminket is teljesen lemossa.

esztie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 1.

Luca33

2012. május 28.

A bőröm elég problémás, és igen, szárít, de az akciókor vettem hozzá való ugyanilyen fluidot, azzal egész jó hatása van. Nekem még dekoltázsra is működik. Önmagában kicsit gyilkos, de a krémmel elég hatásos.

Luca33
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 28.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

A vízi menta leveléből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, tonizáló hatású összetevő.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.