KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alterra

Ár:   629 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: judit87, Módosítva: 2011. április 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

Kellemes citromos illata egész napra hosszantartó friss érzést biztosít, és a zsályalevelek esszenciája biztosítja a szükséges védelmet.

A növényi összetevők  ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származnak. Az illatanyagokat természetes esszenciális olajokból nyerték ki.

lucisunderground

2018. július 12.

Sajna semmit nem használt.

lucisunderground
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Sajna semmit nem használt.

amarie84

2018. június 29.

Nagyon gazdaságos, sokáig elég. Az illatát imádom, de nyáron, nagy melegben sajnos tényleg nem elegendő (bár én izzadok, mint az igásló). :( Keresnem kell hozzá kiegészítést.

amarie84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

Cosza

2018. június 12.

Mivel nem vagyok túlságosan izzadós típus, az izzadásgátló hatásáról nem tudok érdemben nyilatkozni. A biztonság kedvéért túrázáskor használtam, és az alapján elégedett vagyok vele. Az illata nagyon finom. :) Az összetétele miatt csak 4*.

Update: az illata még mindig jó, de ilyen meleg időben már nem teljesít jól. 3*.

Cosza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

WorkingClassGirl

2018. június 9.

Nekem alapvetően tetszene a termék, alumentes deokat csak a sima illatmentes izzadásgátlóm mellé szoktam venni, hogy váltogassam ha úgy van, nem szoktam túl sokat várni tőlük, nyáron meg kifejezetten jól szoktak esni az alkoholos dezodorok. Kellemes, friss illata van, de néhány óra múlva kifejezetten szúrós szagom van tőle, pedig alapvetően, ha semmi sincs rajtam, akkor sincs ilyen szagom, szóval a termék szaga rossz, nem az enyém mellette. Így, hogy rosszabb ha használom, mint ha nem tenném azért elég nehéz jóra értékelnem:D

WorkingClassGirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Gardana

2018. június 9.

A pumpásával együtt használom.
Nagyon kellemes az illata,az állaga kicsit balzsamos.Este zuhany után szoktam használni,reggel pedig a pumpását,így sose foltos a ruhám.Kell neki egy jó negyed óra,mire maradéktalanul beszívódik.Illata nagyon kellemes,könnyed,természetes.

Ez nem feltétlen a termékhez kapcsolódik,de szerintem sokan sokat várnak el az alumíniummentes dezodoroktól!Ha hosszú évek óta valaki alumíniumosat használ,akkor van egy tisztulási folyamat,aki pár hónap.Első hónapokban én is küzdöttem a szagokkal,főleg,hogy nyáron akartam áttérni a mentes dezodorokra.Második nekifutásra sikerült és bizony már fáj a hónaljam.

Gardana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 9.

A pumpásával együtt használom.

fagas

2018. április 12.

A nagyon finom illata miatt kap csak 2 csillagot - amúgy nekem iszonyat nem vált be, télen használtam, és nem vagyok egy izzadós típus, de ez alulteljesített.:-((

fagas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 12.

nekoSX

2017. december 13.

Utazáshoz vettem nyáron, mert az Annemarie-s deóm nem repülőbarát a hatalmas üvegével. Tehát a nyári meleggel a mélyvízbe került. Alapvetően utálom a golyós deo-kat, mert vagy a ruhán v a bőrön ragacsot hagynak. Felkenés után ezzel is várni kell, hogy beszívódjon, különben az egész a ruhán végzi, tehát ha nincs kb10percünk félcsupaszon még tenni-venni öltözködés előtt, felejtsük is el! Illata egész nap kitart?? Ne higgyétek el! Nekem külön zavaró volt, hogy a nap végére éreztem magamon vmiféle kellemetlen vegyszer szagot, nem izzadság szaga volt vmi más, de nem kellemes. Ilyet a másik deo-mnál még sosem tapasztaltam. Nyár óta csak tologatom a polcon, néha ránézek, nem akaródzik használni, tulajdonképpen mondhatnám azt is, hogy a pénzkidobás tökéletes kategóriája :o).

nekoSX
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 13.

Eribabi78

2017. november 17.

Nekem nagyon nem működött...Először is, az első néhány használatnál sehogy sem akart az adagolóra kerülni, ki kellett szednem a golyót és kézzel kenni. Ez még megbocsátható lett volna, de hatása szinte egyáltalán nem volt. Évek óta alumíniummentes deokat használok, tehát nem várom, hogy megállítsa az izzadást, csak ne legyek büdi. Ettől viszont felkenés után kb fél órával szörnyűbb szagom volt, mintha nem kentem volna be magam egyáltalán. Pedig nem volt kitéve stresszes helyzetnek, tömegközlekedésen összepréselődésnek, így munkába már ki sem merném próbálni. Két csillagot csak azért kap, mert az összetevői nem rosszak, és az ára is egész baráti.

Eribabi78
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

larka95

2017. június 4.

Nagy reményeket fűztem hozzá, majd rájöttem, hogy kár volt. Nekem sajnos nem vált be.

larka95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 4.

Linda86

2017. március 2.

Én már évek óta ezt a deo-t használom teljes elégedettséggel, igaz felturbózva. Teszek bele kb. egy kávéskanálnyi szódabikarbónát, valamint illóolajakat (épp amihez kedvem van). Teljesen hozza az elvártakat. Nem izzadásgátló, de megakadályozza a bakteriális bomlást, s ezáltal a kellemetlen szagokat. Nekem turbózva tökéletes. Amúgy sem rossz, de nekem, mint extrém izzadónak magában kevés lenne.

Linda86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.