KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alterra

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rori, Módosítva: 2017. augusztus 8.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Szandus

2016. március 30.

ez a sampont tetszett, könnyű volt a hajamat utána kifésülni és nem is ragadt utána a hajam mint pl a koffeines változatóll, amit nem lehetett normálisan kiöblíteni

Szandus
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 30.

Tvylvis

2014. október 5.

Jó kis sampon ez. Szerintem natúr samponhoz képest kifejezetten jól habzik, jól tisztít, balzsam használata nélkül is elég könnyen kifésülhető a derékig érő hajam. Az illata kellemes, de nem túl tartós. Nem irritálja a fejbőrt, valamint szerintem a zsírosodás ütemét is lassítja (mondjuk szerintem az összes szilikonmentes sampon ezt teszi). Olcsó és könnyen beszerezhető. Erős négyes, mert azért nem csodaszer.

Tvylvis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 5.

Jelizz

2013. december 24.

Az illata hol jó hol furi :D :) de TETSZIK.. FOLYÉKONY az álllaga, és szép puhává teszi a hajam, de le lapítja is

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 24.

Wish

2013. november 21.

Gondoltam, hogy kipróbálok egy ilyen természetes sampont. Ez a fajta nem jött be! Alapvetően hamar zsírosodó a hajam. Nagyon nehezen tisztított!. Sok termék kellett belőle, hogy rendesen letisztítsa a hajam, és vagy 3x kellett átmosnom, így nagyon gyorsan elfogyott! Emiatt értékelem teljes pénzkidobásnak, mert az ára ahhoz képest meg magas! Ezen kívül több problémám nem volt vele, több szilikonmentes sampont próbáltam, és az utóérzete ennek is ugyan olyan volt (száraz, durva érzés), de balzsammal helyre hozható ez az érzet. Biztosan nem venném újra, és a többi Alterra sampontól is elment a kedvem.

Wish
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 21.

malvina

2013. szeptember 4.

Egy flakonnal használtam el tavasszal/ nyár elején. Olyan semmilyen sampon. Az illata elég jó, de enyhe, hajmosás után gyorsan elillan. Nem zsírosodott a hajam jobban, de kevésbé sem, mint más sampontól. Szerencsére korpa és irritáció nem mutatkozott. Kicsit nehezen fésülhetővé tette a hajamat, de egy kis balzsam segített. Tovább keresem a tökéletes sampont.

malvina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 4.

Vizsiildi

2013. augusztus 30.

Imádom! Sokat segített a hajam állapotán! Kezdetben a syoss egyik szilikonmentes samponját használtam, ami sokat rontott a hajam állapotán! Az alterra samponja tudta csak helyrehozni a hajamat! Most nyáron leváltottam, de szerintem ősszel, de legkésőbb télen visszatérek hozzá! Tetszik az állaga, az illata, de a kiszerelése kevésbé! Mivel két naponta hajat mosok, ezért egy flakon csak kb 3 hétig elég! De a hatásért cserébe én ezt elnézem neki!

Vizsiildi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

2013. augusztus 18.

soha többet alterra, a hajam hónapok után is száraz és ragacsos tőle nem habzik normálisan,illata nincs. sz.r

lasvegas7
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

2013. augusztus 8.

Május óta használom,úgyhogy már kialakult róla a véleményem. Az egyik:nagyon hamar fogy,mert sok kell belőle és csak a 3-4-dik hajmosásnál habosodik fel,de akkor is csak egy kicsit. Nekem még mindig száraz maradt tőle a hajam. Nem kell alterra sampon többet az biztos,keresek másik szilikonmenteset.Az illata sem vmi extra,csak a flakonban érzed,a hajadon már semmit. átlátszó gél kiszerelésben van.

lasvegas7
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

LisaH

2013. július 1.

Az illata mennyei, és szépen tisztított...de sebesre vakartam utána a fejbőröm. :\ Az hinné az ember hogy egy natúr sampon extrakíméletes, de sajnos nem :\

LisaH
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

vira.15

2013. július 1.

Nagyon rossz ez a sampon. A koffeines testvére olyan jól bevált, gondoltam ez is jó lesz, hát nem! Gyorsan bezsírosodott a fejem tőle, pedig először ezzel mostan hajat, főleg a végekre használva, mert az nagyon száraz, töredezésre hajlamos, viszont a hajtövem zsírosodásra hajlamos, utána a koffeines t használtam a hajtövekre, de még így is...
Maradok a jól bevált koffeinesnél, ez meg jó indulattal kap egy 2-est, mert a hajvégem szerette.

vira.15
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

Hidratálók: Glycerin, Honey, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Panthenol

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.