KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alveola Aloe Vera

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann, Interspar   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kuklis.aniko, az összetevőket feltöltötte: flowing, Módosítva: 2017. január 27.

Lelőhely:   Rossmann, Interspar
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Az Eredeti Aloe Vera Gél 100%-ban stabilizált Aloe Vera gélt tartalmaz. Könnyen behatol a bőr felső rétegébe, felgyorsítva ezzel a bőr hámrétegének megújulási folyamatait.

Alkalmazása: felületes hámhiányokra, égési sérülésekre, égési sérülések körüli körüli bőrfelület kezelésére, pattanásos bőrre, herpeszre, övsömör után a hámfelület frissítésére, korpás felületekre stb. A tiszta és stabilizált Aloe Vera Gél tökéletes minden bőrtípus irritációjának enyhítésére, pl. napégés, szúnyogcsípés kezelésére.

xadriennx

2017. február 16.

A klasszikus alapdarab.
Én arcápolásra használom első sorban, krém alá-mellé, sminkalapnak, mivel mattít.
Napégésre is csodás.

xadriennx
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

A klasszikus alapdarab.
Napégésre is csodás.

Niki019

2017. február 13.

Nem hittem a szememnek.
Több, mint fél éve küzdök a kézfejemen/tenyeremen az ekcémával. Volt, hogy gyengébben, és volt hogy nagyon durván, véresen jött elő. Kismillió krémet kipróbáltam ( mind természetes, 100%-os tisztaságú ), de ez az első olyan termék, ami pár nap alatt olyan szinten rendbe hozta a kezem, ahogy már fél éve nem láttam a bőröm .. hihetetlen :O és nem mellesleg a pattanásokat is gyorsan gyógyítja.
Ha lehetne, akkor 10*

Niki019
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 13.

Nem hittem a szememnek.
Ha lehetne, akkor 10*

viragka

2017. február 11.

szépen hidratálja a bőröm pattanások nélkül:)

viragka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

szépen hidratálja a bőröm pattanások nélkül:)

ErikaLilien

2017. január 31.

Nagyon szeretjük, mindig van itthon belőle! Amire nekem eddig nagyon bevált:intim panaszokra, kislányom bárányhimlőjére, egyéb sebekre, égésre, napégésre, borotválkozás utáni irritált bőrre......! IMÁDOM!

ErikaLilien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

Heyy

Korcsoport: < 18
2017. január 29.

Egyszerűen imádom! Nálam tényleg csodaszer, a pattanásaim elmúltak, egyelőre nem tértek vissza:) emellett tökéletesen hidratálja a bőröm, és ár-érték arányban is teljesen megérte.

Heyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 29.

ViviN

2017. január 28.

Multifunkciós kis csodaszer :) nagyon szeretem, mindenen tud segíteni legyen az csípés, horzsolás, kipirosodás, égési sérülés, kiszáradás, de mégis a legtöbbet az arcbőrömön segített, a túlzott faggyútermelést mérsékli, kiválóan hidratál és jól eső érzés ezzel a géllel átmaszírozni az arcbőrömet esténként, mostanában nem is nagyon használok mást rá és kiválóan megfelelt mint esti arcápolási rutinkellék.

ViviN
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

flowing

2017. január 27.

Nagyon szeretem, főleg az arcom hidratálására használom, napi szinten. Nagyon vízhiányos a bőröm, de ez a kis csodaszer megoldotta a problémát :)
Az összetevői változtak, propylene glycol-lal is bővült a sor sajnos...emiatt csak 4 csillag

flowing
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

izabella73

2017. január 20.

Nagyon jól hidratálja a kiszáradt bőrt,arcomra is,kezemre is használtam,valamint a szőrtelenítés utáni kipattogzás enyhítésére is bevált.A géles állagát szeretem,sokkal kellemesebb mint a vastag zsíros krémek.Elég kiadós ez a mennyiség,hónapok óta szinte naponta használom,még mindig van egy kevés belőle.Ha elfogy,biztos újra veszem.

izabella73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 20.

Mariliisa

2017. január 20.

Nagyon szeretem ezt a terméket, mert ez is egyike azoknak, amik sokféle dologra használhatóak. Ezt használom szúnyogcsípésekre, hirtelen kibúvó pattanásokra gyors kezelésként, begyulladt szőrtüszőkre, horzsolásokra, égési sérülésekre, gyantázás/borotválkozás után bőrnyugtatónak. Akkor is segít, amikor begyullad az állam, ilyenkor az esti rutinomba illesztem, de tervezem, hogy a durván pattanásos hátamat is megpróbálom kezelgetni vele, hátha segít (majd visszajövök az infóval).
Bár nagyon ügyelek a fényvédelemre, tavaly egyszer egy városnézős nap során sikerült leégnem, akkor is ezt használtam, nagyon jól hűsített, és szerintem a gyógyulási időt is lerövidítette. Herpeszre is ajánlják, nekem a szám sarkában évente egyszer kibújik egy, kipróbáltam arra is, de többet ártott, mint használt, ennek ellenére megkapja tőlem az öt csillagot, mert annyi más dologra használható.

Mariliisa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Snowflake96

2017. január 17.

Eddig főleg szőrtelenítés után használtam, hogy megnyugtassa a bőröm a kínzás után, de égési sérülésre is bevált. Kicsit ragacsos az állaga, így arcra még nem használtam huzamosabb ideig, de estére igyekszem ezt is beilleszteni a rutinomba, hátha tényleg segít a bőrhibákon is.
De ha arra esetleg nem is lesz jó, a többiért is megérdemli már az 5 csillagot.

Snowflake96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

De ha arra esetleg nem is lesz jó, a többiért is megérdemli már az 5 csillagot.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen