KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alveola Aloe Vera

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann, Interspar   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kuklis.aniko, Módosítva: 2016. október 14.

Lelőhely:   Rossmann, Interspar
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Az Eredeti Aloe Vera Gél 100%-ban stabilizált Aloe Vera gélt tartalmaz. Könnyen behatol a bőr felső rétegébe, felgyorsítva ezzel a bőr hámrétegének megújulási folyamatait.

Alkalmazása: felületes hámhiányokra, égési sérülésekre, égési sérülések körüli körüli bőrfelület kezelésére, pattanásos bőrre, herpeszre, övsömör után a hámfelület frissítésére, korpás felületekre stb. A tiszta és stabilizált Aloe Vera Gél tökéletes minden bőrtípus irritációjának enyhítésére, pl. napégés, szúnyogcsípés kezelésére.

Ár: 1100 , Eladó: Ayala
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: postával küldöm, személyes átvétel
izabella73

2017. január 20.

Nagyon jól hidratálja a kiszáradt bőrt,arcomra is,kezemre is használtam,valamint a szőrtelenítés utáni kipattogzás enyhítésére is bevált.A géles állagát szeretem,sokkal kellemesebb mint a vastag zsíros krémek.Elég kiadós ez a mennyiség,hónapok óta szinte naponta használom,még mindig van egy kevés belőle.Ha elfogy,biztos újra veszem.

izabella73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 20.

Mariliisa

2017. január 20.

Nagyon szeretem ezt a terméket, mert ez is egyike azoknak, amik sokféle dologra használhatóak. Ezt használom szúnyogcsípésekre, hirtelen kibúvó pattanásokra gyors kezelésként, begyulladt szőrtüszőkre, horzsolásokra, égési sérülésekre, gyantázás/borotválkozás után bőrnyugtatónak. Akkor is segít, amikor begyullad az állam, ilyenkor az esti rutinomba illesztem, de tervezem, hogy a durván pattanásos hátamat is megpróbálom kezelgetni vele, hátha segít (majd visszajövök az infóval).
Bár nagyon ügyelek a fényvédelemre, tavaly egyszer egy városnézős nap során sikerült leégnem, akkor is ezt használtam, nagyon jól hűsített, és szerintem a gyógyulási időt is lerövidítette. Herpeszre is ajánlják, nekem a szám sarkában évente egyszer kibújik egy, kipróbáltam arra is, de többet ártott, mint használt, ennek ellenére megkapja tőlem az öt csillagot, mert annyi más dologra használható.

Mariliisa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Snowflake96

2017. január 17.

Eddig főleg szőrtelenítés után használtam, hogy megnyugtassa a bőröm a kínzás után, de égési sérülésre is bevált. Kicsit ragacsos az állaga, így arcra még nem használtam huzamosabb ideig, de estére igyekszem ezt is beilleszteni a rutinomba, hátha tényleg segít a bőrhibákon is.
De ha arra esetleg nem is lesz jó, a többiért is megérdemli már az 5 csillagot.

Snowflake96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

De ha arra esetleg nem is lesz jó, a többiért is megérdemli már az 5 csillagot.

Mjölnira

2017. január 11.

Nagyon jó kis gél, pattanásokra vettem. Nem gondoltam, hogy ilyen hatásos lesz, de már az első használat után látható volt, hogy gyulladáscsökkentő, hámosító hatása van számomra. Az ára is nagyon kedvező.

Mjölnira
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Pianka

2017. január 11.

Minden reggel és este használom. Nekem nagyon bevált pattanásokra is és enyhítette a pirosságot az arcomon:)

Pianka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 11.

flowing

2017. január 9.

Nagyon szeretem, főleg az arcom hidratálására használom, napi szinten. Nagyon vízhiányos a bőröm, de ez a kis csodaszer megoldotta a problémát :)
Érdemes megnézni az összetevőit a polcokon, mert változtak, propylene glycol-lal is bővült a sor sajnos...emiatt csak 4 csillag

flowing
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

csibeeeh

2017. január 3.

Egy nagyon sokoldalú kis csodaszer. Szinte mindennap használom. Tökéletes a pattanásokra, a zsíros bőrre, a leégett bőrre, továbbá a hajnövesztésben is sokat tud segíteni, és még sorolhatnám azt a tömérdek dolgot, amiben rendkívül hasznosnak bizonyul :) egyszerűen egy csodaszer :)

csibeeeh
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

sziluetta

2016. december 29.

Ekcémára vettem, picit azon is segített, de azóta arcra, kézre, hajra.. szerintem már mindenhova kentem belőle. Nekem nagyon sokat segített a száraz bőrömön, a hajpakolásba is használtam, pattanásra is jó, ha elfogy biztosan újra veszem.

sziluetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 29.

Effendigirl

2016. december 7.

Nagyon jó! Hidratál is, gyulladást is csökkent, egyszerre kevés is elég belőle. Arcra szoktam használni.

Effendigirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

Birkin22

2016. december 7.

Gyantázás utáni pirosságra, kiütésekre jó, kicsit, mintha csípne.

Birkin22

Gyantázás utáni pirosságra, kiütésekre jó, kicsit, mintha csípne.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin
Vitaminok: Panthenol