KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alveola Aloe Vera

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann, Interspar   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kuklis.aniko, az összetevőket feltöltötte: flowing, Módosítva: 2017. január 27.

Lelőhely:   Rossmann, Interspar
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Az Eredeti Aloe Vera Gél 100%-ban stabilizált Aloe Vera gélt tartalmaz. Könnyen behatol a bőr felső rétegébe, felgyorsítva ezzel a bőr hámrétegének megújulási folyamatait.

Alkalmazása: felületes hámhiányokra, égési sérülésekre, égési sérülések körüli körüli bőrfelület kezelésére, pattanásos bőrre, herpeszre, övsömör után a hámfelület frissítésére, korpás felületekre stb. A tiszta és stabilizált Aloe Vera Gél tökéletes minden bőrtípus irritációjának enyhítésére, pl. napégés, szúnyogcsípés kezelésére.

Fayette

2018. november 12.

Csodaszer, szinte mindenre ezt kenek. Égés, rovarcsípések, horzsolások, mindenre jó. Az arcomat egy nap többször is kenem vele, a gyulladt patikat szépen nyugtatja, talán még a hegesedésen is segít. Valószínűleg egyenesen a növényből még hatékonyabb lenne, de a miénk nagyon nehezen akar nőni, és egyszerűbbnek találtam ezt a változatát. Imádom!

Fayette
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

javi

2018. november 9.

Sok mindenre fel lehet használni, nagyon hasznos. Volt egy bőrirritációm amit egy hétig semmi nem tudott megszüntetni, megvettem ezt, és 3 napi használat után el is múlt.
Arcra is használom, este arcolajjal (argán és csipkebogyóolajjal próbáltam) összekeverve hihetetlenül kellemes állagú lesz.

javi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 9.

doradora8998

2018. október 30.

Pár hónapja arckrémként használom és egy csoda. :-) Ugyan színtelen és szagtalan, de könnyű, gyorsan felszívódik ÉS végzi a dolgát: hidratál. Kíváncsian várom a hidegebb időt, hogy lássam akkor is megállja a helyét, vagy vissza kell váltanom kalsszik arckrémre a téli időszakban.

doradora8998
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

wialina

2018. október 30.

Ez valami csoda! :D
Egy ismerősöm ajánlotta napégésre: 3 nap alatt szép barnává varázsolta durván leégett vörös bőrömet!! :)
Azóta nappali krém előtt is fel szoktam kenni.

wialina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 30.

Ez valami csoda! :D
Azóta nappali krém előtt is fel szoktam kenni.

Kesudio

2018. október 29.

Jó kis termék, szinte mindenre használom. Csípések, pattanások, arcápolás, napégés. Pillanatok alatt beszívódik, nem lehet annyit kenni a bőrre, amit ne inna be. :) Nyaralások alkalmával mindig van nálam.

Kesudio
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

LiktorEszti

2018. október 28.

Nagyon szuper, az aloe vera szinte mindenre jó :) én a gélt használom reggel is, este is, nagyon szépen elősegíti a patik gyógyulását

LiktorEszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 28.

Mochi

2018. október 21.

Egy isteni csoda ez a gél.
Az én hiperérzékeny, mindenre pattanással reagáló bőrömre megváltás.
Szép összetevők.
Nekem ez a nappali krémem, csak felturbózva:
100% argán olaj bele és teafaolaj. Tökéletesen hidratálja a zsíros és egyben néhol száraz arcbőrömet. (Arányok változnak, éppen milyen évszak van, de teafaolajból éppen annyit, hogy ne marja szét azért a bőröm. :D)

Ez a hármas kombó +shea vaj amitől végre nem pattogok ki. Én már nem is keresek mást, egy életre meg van a bevált receptem.

Nem mellesleg nem fényesedik a bőröm, nem kukacosodik gél állaga ellenére sem. Frissen felkenve kicsit ragadós, de argán olajjal együtt már nem.

Egyszerűen tökéletes, ennél csak az igazi aloe vera levél félbevágása az igazibb.

Mochi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 21.

Egy isteni csoda ez a gél.
Az én hiperérzékeny, mindenre pattanással reagáló bőrömre megváltás.
Szép összetevők.
Nekem ez a nappali krémem, csak felturbózva:

exhocmomento

2018. szeptember 28.

Csoda. Használom szőrtelenítés után is, de leginkább arcra. Teafa olajjal kombinálva bitang duót alkotnak, sokkal szebb a bőrképem, a pattanásokkal hamar leszámolok így, és szerintem a pirosas-barnás foltjaim is halványultak. A bőröm nagyon hamar beissza. Utána marad egy enyhe ragacsos felület, de éjszaka engem ez nem zavar.

Up-up-up: Azóta nekem hidratáló"krém"ként lépett előre. A Skinsmarton olvastam, hogy a mitesszerre hajlamos bőrre nem jó gazdag krémeket kenni, inkább a géles formulák javallottak. A nappali krémemet így egy az egyben kihúztam a rutinomból, a krémes állaga miatt. Az éjszakai zselés volt ugyan, de abban meg alkoholt "találtam", így fájóbb szívvel, de annak is mennie kellett. És elkezdtem ezt a kis jolly jokert teljes jogú hidratálóként használni, gondoltam az aloe vera rossz nem lehet, a termék egyáltalán nem komedóképző, nosza, próba cseresznye. Tökéletesen bevált. :) Éppen eléggé hidratálja (bár nekem szérum is megy alá) a zsíroskás-kombinált bőrömet. A rétegzős rutinba egyáltalán nem szól bele, szépen beszívódik, mert nagyon könnyű vizes-géles állaga van. A fentebb említett picit ragacsos utóérzetet már nem tapasztalom, valószínűleg az én bőröm változott, jobban beszívja azóta. Sminkelni is lehet rá, úgyhogy nappalra is pöpec. És lélektanilag-fizikailag-mindenhogyan jól esik, hogy egy ennyire könnyű és természetes formulával itatom a bőröm, nem egy nehéz krémmel.

Persze, ezzel nem akarok bátorítani senkit, hogy dobja el a jól bevált hidratáló krémét. Sőt, akinek nem zsíros/zsíros-normál kombi a bőre, annak valószínűleg nem is volna elég a hidratáló kapacitása. Csak leírtam, hátha van valaki, aki éppen azzal szenved mivel hidratálhatná a mitesszerképződésre hajlamos és/vagy zsíroska arcát. Egy próbát mindenképpen megér, mert ha arcra nem is válik bele, sokféleképpen el lehet használgatni ezt a kis csodát. :)

exhocmomento
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

bettina28

2018. szeptember 15.

Szerintem jó alternatíva, ha valakinek nincs aloe vera növénye otthon. Utazáshoz is tökéletes. Leginkább az arcomra szoktam kenni, bár a lustaságom miatt nem rendszeresen. Barátnőm ajánlására vettem meg először, neki szuperül bevált, ő rendszeresen használja is az arcára. Pattanásokra is jó.

bettina28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

krembarbi

2018. szeptember 9.

Nagyon szeretem. Szerintem egy szuper termék és sokat javított a bőrömön. Gyulladásra, csípésre egyaránt hatásos. Dermarollerezés utáni nyugtatásra is használom.

krembarbi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol