KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alveola Aloe Vera

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann, Interspar   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kuklis.aniko, az összetevőket feltöltötte: flowing, Módosítva: 2017. január 27.

Lelőhely:   Rossmann, Interspar
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Az Eredeti Aloe Vera Gél 100%-ban stabilizált Aloe Vera gélt tartalmaz. Könnyen behatol a bőr felső rétegébe, felgyorsítva ezzel a bőr hámrétegének megújulási folyamatait.

Alkalmazása: felületes hámhiányokra, égési sérülésekre, égési sérülések körüli körüli bőrfelület kezelésére, pattanásos bőrre, herpeszre, övsömör után a hámfelület frissítésére, korpás felületekre stb. A tiszta és stabilizált Aloe Vera Gél tökéletes minden bőrtípus irritációjának enyhítésére, pl. napégés, szúnyogcsípés kezelésére.

Adri84

2017. március 22.

Nagyon jól hidrátlja a bőröm. Esténként lefekvés előtt bekenem és reggelre teljesen kisimul.Könnyen beszívódik.Nálam 5 csillag

Adri84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 22.

Brigi3

2017. március 21.

Tényleg jó mindenre és sokáig elég. Csak az összetételével nem vagyok kibékülve!

Brigi3
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 21.

ludri97

2017. március 16.

Herpesz utani seb gyogyulasahoz vettem, de rajottem, hogy igazabol mindenre jo. Pattanasra, Sebre, herpeszre, viszketesre, bornyugtatasra. Megerdemli az 5 *ot :)

ludri97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

corsica

2017. március 15.

Még anno napégés és szőrtüsző gyulladás miatt szereztük be egy drogériában. Mára viszont esti rutinom egy fontos kellékévé vált. Nekem az állam hajlamos leginkább pattanások kialakulására. Ezért esténként arctisztítás után be szoktam vele kenni azt a területet. Nem tudom hogy miatta van e, vagy egyéb termék, esetleg életmód miatt, de úgy vettem észre hogy szebb lett a bőröm, nem alakul ki olyan sűrűn és olyan mértékben pattanás ott, ahol szinte nem is volt "tiszta" az arcom mostanában.

corsica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 15.

mrs.imperator

2017. március 9.

Mindig legyen a háznál! :) Mindenre jó, tényleg, a korábbi kommentelők is szépen felsorolják ezt. Pl nyáron leégésre vagy sebekre,csak simán arcra, pattanásokra, hajra pakolásként...stb. Ja és persze szúnyogcsípésekre! Én mondjuk vagdosi szoktam az aloéim leveleit és egyből nyomom ki a nedvet és azt használom de ezt viszont lehet vinni mindenhova és kéznél van, praktikus kis tubus.

mrs.imperator
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 9.

viragi

2017. március 2.

Régóta használom és nagyon szeretem! Arckrém alá szoktam tenni a vízhiányos részekre, de kézkrémként és testápolóként is használom hidratálásra. Amire még nagyon bevált nekem még, az a napégés. Nekem csak akkor ragaszos, ha túl sokat teszek belőle a bőrömre, gyorsan felszívódik és sokáig elég. Szúnyogcsípésre nekem nem használt, szőrtelenítés után még nem próbáltam, de jár neki a max pont ezek alapján is simán.

viragi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 2.

RDTIMI

2017. március 2.

Nagyon szeretem!!!! Szőrtelenítés után, napégésre, pattanás nyomkodás után, horzsolásokra csak ezt használom és nagyon nagyon jó! Hihetetlenül gyorsan enyhíti az irritációt és gyógyítja a horzsolásokat.

RDTIMI

Mofi

2017. február 26.

Számomra csodaszer! Pár hete használom az arcomra. Eléggé problémás kombinált pattanásos bőröm van. Jelenleg gyulladásmentes az arcom ettől a géltől, márcsak a pattanások hegei látszanak. Remélem így marad!

Mofi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 26.

little.shana

2017. február 25.

Számomra is alapdarab. Sokféle irritációra használtam ( pl. pattanás, napégés, szúnyogcsípés, bőrirritáció) és enyhítette a kellemetlen tüneteket.

little.shana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 25.

xadriennx

2017. február 16.

A klasszikus alapdarab.
Én arcápolásra használom első sorban, krém alá-mellé, sminkalapnak, mivel mattít.
Napégésre is csodás.

xadriennx
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

A klasszikus alapdarab.
Napégésre is csodás.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol