KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alveola Aloe Vera

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann, Interspar   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kuklis.aniko, az összetevőket feltöltötte: flowing, Módosítva: 2017. január 27.

Lelőhely:   Rossmann, Interspar
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Az Eredeti Aloe Vera Gél 100%-ban stabilizált Aloe Vera gélt tartalmaz. Könnyen behatol a bőr felső rétegébe, felgyorsítva ezzel a bőr hámrétegének megújulási folyamatait.

Alkalmazása: felületes hámhiányokra, égési sérülésekre, égési sérülések körüli körüli bőrfelület kezelésére, pattanásos bőrre, herpeszre, övsömör után a hámfelület frissítésére, korpás felületekre stb. A tiszta és stabilizált Aloe Vera Gél tökéletes minden bőrtípus irritációjának enyhítésére, pl. napégés, szúnyogcsípés kezelésére.

KozmaNikolett2001

2019. január 20.

Napozas utani leeges eseten nekem tokeletesen bevalt😻latvanyosan halvanyodott par alkalom utan es az egezo erzest is enyhiti. Nem tudom ki mire hasznalja de nekem erre nagyon bevalt😊5*

KozmaNikolett2001
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 20.

monett

2019. január 8.

7 skinezésre próbáltam használni. 3 réteg nagyjábôl beszívódott és maradt utána egy fénylő film a bőrön. Ezek után inkább más tonikot használtam a rétegzésre és max. 1 réteget kevertem belőle a többi közé, hogy azért ne maradjon ki az aloea vera sem a fehasznált finomságok közül.

monett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 8.

kamelia

2018. december 31.

Éjszakai arckrém helyett használom már két hónapja. Nagyon jól hidratál, sehol egy száraz terület az arcomon, pedig ilyen hidegebb időben már szokott lenni 1-1 száraz foltom.
Felvitel után egy kicsit csíp, amitől először megijedtem, de pár másodperc alatt el is múlik és semmi más tünet nem jelentkezik, ezért vált rendszeressé a használata nálam. Nehezen szívódik és ragacsos marad utána a bőr, ezért napközben nem ajánlom, de éjszakára tökéletes.

kamelia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

Meszti

2018. december 30.

Extra érzékeny a bőröm. Sajnos vannak időszakok amikor szinte kezelhetetlen, és annyira irritált, hogy még a levegő is csípi...
Így volt az elmúlt 1-2 hétben is. Régebben kísérleteztem ezzel a krémmel, akkor nem érzetem semmi különös hatást. Gondoltam teszek egy újabb próbálkozást. (majdhogynem az esélytelenek nyugalmával az előző tapasztalatok miatt, de valamire szükségem volt, és ezt tudtam beszerezni)
2 nap alatt olyan szépen megnyugtatta az irritált bőröm. Az apró pici piros pöttyök elhalványodtak, a száraz részeket feltöltötte, de nem nehezítette el a zsíros területeket. Semmi mást nem használtam (nem is tűrte volna meg az arcom)
Illetve szerintem ez a "karácsonyi-kaja.hadjárat" sem tett neki jót, ennyit és ilyen tartalmú ételeket nem szoktam 1 héten belül fogyasztani.
Azt hiszem a kettő együtt segített, az étrend és ez a krém :)

Meszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Azt hiszem a kettő együtt segített, az étrend és ez a krém :)

Bibi

2018. december 29.

Sajnalom, hogy nem kezdtem el hamarabb hasznalni :D. Remek hidratalo, tonik utan hasznalom, utana johet minden egyeb szerum es hidratalo. Nagyobb kiszerelesben nem kaphato?

Bibi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

Jeazy21

2018. december 28.

Nagyon szeretem. Ahogy többen is írták már : nem lehet ezzel melléfogni, mindenre jó. :D Nagyon jól hidratál, egy bűnös pattanás-nyomkodás után is segít, teljesen jó borotválkozás után is, nyugtatja a bőrt.

Az egyetlen negatívum amit megjegyeznék, hogy huzamosabb használat után (reggel és este) mintha hozzászokna a bőröm. Ilyenkor egy kicsit abbahagyom - később ugyanolyan lenyűgöző a hatása.

Jeazy21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

eeeee

2018. december 19.

Multifunkciós termék. Nyáron, kánikulában arckrém helyett használom. Napégésre, rovarcsípésre és hámsérülésekre, horzsolásokra is bevált. Csökkenti a kipirosodásokat az esetleges bőr alatti gyulladásokat.

eeeee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

Aprile

2018. december 12.

Sok-sok tubus koreai aloe után úgy éreztem, nem akarok annyit költeni és várni az aloe utánpótlásomra, így gondoltam, adok egy esélyt ennek a sokak által szeretett terméknek. Nem kellett csalódnom, tényleg szuper hatását és ár-érték arányát tekintve is. Már a második flakonom nyűvöm belőle, és abszolút elégedett vagyok Nincs illata, szépek az összetevői, nem okoz irritációt, szépen hozzájárul a bőr hidratálásához, vagy ha épp megszadiztam kicsit a bőröm némi pattanásnyomogatással, azt is szépen helyrehozza. Lusta reggeleken arctisztítás után csak magamra dobok belőle egy adagot, és olyan szuperül végzi a dolgát, hogy mehet is rá a fényvédő, majd BB-krém. Szerelem lett.

Aprile
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

viragnyelven

2018. december 9.

Mindenesem. Pakolás összetevőjeként (hajra, arcra) keverem, és ez a fő hidratálóm is este és reggel jojoba olajjal keverve, vagy néha reggel csak magában. Égésen/ csípésen/ rúgáson/ harapáson még nem próbáltam. Viszont ő a felelős azért, hogy a(z időnként helytelen) táplálkozásomból rügyező ragyák hamar elmúlnak. Már vagy 4x újravettem, szerintem hatásosabb, mint a spray verziója. Lehetne egy nagyobb kiadás (ha megoldható minőségromlás nélkül, h tovább legyen bontva) az ilyen magamfajta fanatikus aloe-kenőknek, mert nem mondom, hogy semmi lelkifurim nincs, hogy dobálom el egyik flakont a másik után (ez minden termékre érvényes, ami műanyagban van). Úgyhogy valószínűleg hamarosan találok olyat, ami pl üvegben van, és erre buzdítanék mindenkit.

viragnyelven
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

Doryen

2018. december 6.

Kókuszolajjal és teafaolajjal keverem, arckrémként használom. Gyönyörűen hidratálja a bőrömet, csak reggelente felviszem, utána egy kis BB krém és egész nap érezhető a hatása.

Doryen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol