KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alveola Aloe Vera

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann, Interspar   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kuklis.aniko, az összetevőket feltöltötte: flowing, Módosítva: 2017. január 27.

Lelőhely:   Rossmann, Interspar
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Az Eredeti Aloe Vera Gél 100%-ban stabilizált Aloe Vera gélt tartalmaz. Könnyen behatol a bőr felső rétegébe, felgyorsítva ezzel a bőr hámrétegének megújulási folyamatait.

Alkalmazása: felületes hámhiányokra, égési sérülésekre, égési sérülések körüli körüli bőrfelület kezelésére, pattanásos bőrre, herpeszre, övsömör után a hámfelület frissítésére, korpás felületekre stb. A tiszta és stabilizált Aloe Vera Gél tökéletes minden bőrtípus irritációjának enyhítésére, pl. napégés, szúnyogcsípés kezelésére.

Edokaa

2017. október 17.

Igaz még csak 3. hete használom az arcomra éjszakai krémként de nagyon meg vagyok vele elégedve! Puha, egészséges és pattanásmentes lett a bőröm 😊 Biztosan újra fogom vásárolni

Edokaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 17.

bgabryellla

2017. október 2.

Nem tudok rosszat mondani róla! Reggel és este őt használom a spray kiszerelésű testvérével együtt hidratálóként (este nem mindig érzem elegendőnek, olyankor feldobok egy "nehezebb" krémet is). Nagyon szépen nyugtatja a bőrt, lehúzza a kipirosodást. Egyszerűen imádom! Szép összetevők, nagyszerű hatás, csodálatos termék! Mindig fogok itthon tartani belőle! 5*

bgabryellla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

EvelinV5

2017. szeptember 25.

Sokat segített a nyáron, napégésre kiváló, megnyugszik tőle a kipirosodott bőr, valamint úgy vettem észre a pattanások eltüntetésében is segített.

EvelinV5
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Summer39

2017. szeptember 21.

Tegnap reggelre kijött egy patti a pofacsontom fölött. Este bekentem, és reggelre -bár még ott van- elvesztette a pattanás jellegét, összement. Csak emiatt nem veszem meg a Bentont :).

Summer39
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

BoraBorka

2017. szeptember 20.

Negyedszerre vettem meg,mert annyira imádom. Minden este szoktam használni mikor krém alá vagy csak önmagában. Nagyon jól megnyugtatja a gyulladt, pattanásos bőrt.

BoraBorka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

mara18

2017. szeptember 14.

Tipikusan egy olyan termék aminek mindig kell itthon lennie. Én az arcomra is ezt használom arckrém helyett, sokkal jobb mint bármelyik eddigi arckrémem.
Nyáron egy büfében dolgoztam ahol minden egyes nap elégettem a kezemet, ez a termék volt a megmentőm. Az égett bőrfelületet egyszerre megnyugtatta és azt vettem észre gyorsabban is gyógyult mint szokott. Nap égésre is ezt használtam, bevált. Csak ajánlani tudom.

mara18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

crazy724

2017. szeptember 12.

A gél és a spray verziót is kipróbáltam, mindkettőt szeretem, a száraz, irritált bőrömnek sokat segített, egész jól hidratál és nem csípett.

crazy724
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 12.

leyorens

2017. szeptember 6.

Esténként használom az arcomra, csak vékonyan bekenem vele és többet ér, mint bármelyik hidratáló krém. Minden kis pirosságot eltüntet másnapra és az összetevők is szépek!

leyorens
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Frubel

2017. szeptember 6.

Napégésre használtam szuperül levitte a pirosságot ill hidratálónak reggelre sem utolsó. Egyértelműen újravevős. :)

Frubel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Jaslindore

2017. szeptember 4.

Nyáron különböző bőr irritációkat enyhítettünk vele, szúnyog csípése, napégés, pattanás, hámló vagy sérült bőr ... univerzális könnyű gél. A felfedezése még nem ért véget :)

Jaslindore
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol