KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alveola Aloe Vera

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann, Interspar   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kuklis.aniko, az összetevőket feltöltötte: flowing, Módosítva: 2017. január 27.

Lelőhely:   Rossmann, Interspar
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Az Eredeti Aloe Vera Gél 100%-ban stabilizált Aloe Vera gélt tartalmaz. Könnyen behatol a bőr felső rétegébe, felgyorsítva ezzel a bőr hámrétegének megújulási folyamatait.

Alkalmazása: felületes hámhiányokra, égési sérülésekre, égési sérülések körüli körüli bőrfelület kezelésére, pattanásos bőrre, herpeszre, övsömör után a hámfelület frissítésére, korpás felületekre stb. A tiszta és stabilizált Aloe Vera Gél tökéletes minden bőrtípus irritációjának enyhítésére, pl. napégés, szúnyogcsípés kezelésére.

Krémmánia Kedvencek a -től
Madarka15

2017. április 25.

Szinte mindenre ezt használom, már régóta. Kipróbáltam arca is, és oda is csodálatos :) A pattanásokat csodásan eltünteti. Éjszakára használom, és reggelre nagyon puha és üde lesz a bőröm.

Madarka15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 25.

Evelin123

2017. április 21.

Pattanásokra vettem, arra nem túl jó. Smink előtt szoktam felkenni még, ha van pattanásom.
Nagyon kellemes a bőrömre kenni, hamar megszárad. Nem nagyon volt hatása nekem arra, amire vettem.
3 csillag.

Evelin123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

3 csillag.

LuckyGirl

Korcsoport: < 18
2017. április 17.

Hát nem rossz. Minden este ezzel kenegettem az arcom, és gondoltam nem rossz , megveszem növényben is... és szerintem növényben sokkal jobb. Ez kicsit olyan fura ahhoz képest, folyékonyabb. De ettől független nem bántam meg

LuckyGirl
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 17.

WorkingClassGirl

2017. április 12.

Nagyon régóta szemeztem vele, könnyen elérhető, egyszerű, de szép az inci, viszont ez a leírás "100%-ban stabilizált Aloe Vera gélt tartalmaz" mindig zavart, mintha át akarnák verni azokat, akik nem olvassák el a cimkét rendesen:/
Aztán csak megvettem, könnyű allagú, jól hidratál, eszencia helyére illeszthető a rutinban, jól beszívódik, mattra szárad (szerintem kicsit túl mattra is), és amivel engem leginkább megvett, hogy tökéletesen elegyedik olajjal, pár csepp jojoba olaj és kész is a tökéketes könnyű hidratáló a fényvédőkrém alá.

WorkingClassGirl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

esztikhlm

2017. április 4.

Problémás, zsíros bőröm van, gondoltam jó ötlet lehet kipróbálni. Reggelente smink alá használom, és bevált. Szépen tartja az alapozót, nem csúszkál el rajta, de nagyon meg kell találni azt az időt, amikor jöhet rá az alapozó. Ha teljesen megszáraz, "elmorzsolódik" rajta, ha pedig még nagyon nem szívta be a bőr, csökkenti a fedést. Ha megvan a jó idő, tökéletesen műküdnek együtt. Szeretem az állagát, és a hatását is. Ha elfogy, és addigra nem lesz új szerelem egy másik 'primer' iránt, újraveszem.

esztikhlm
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 4.

Adri84

2017. március 22.

Nagyon jól hidrátlja a bőröm. Esténként lefekvés előtt bekenem és reggelre teljesen kisimul.Könnyen beszívódik.Nálam 5 csillag

Adri84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 22.

Brigi3

2017. március 21.

Tényleg jó mindenre és sokáig elég. Csak az összetételével nem vagyok kibékülve!

Brigi3
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 21.

ludri97

2017. március 16.

Herpesz utani seb gyogyulasahoz vettem, de rajottem, hogy igazabol mindenre jo. Pattanasra, Sebre, herpeszre, viszketesre, bornyugtatasra. Megerdemli az 5 *ot :)

ludri97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

corsica

2017. március 15.

Még anno napégés és szőrtüsző gyulladás miatt szereztük be egy drogériában. Mára viszont esti rutinom egy fontos kellékévé vált. Nekem az állam hajlamos leginkább pattanások kialakulására. Ezért esténként arctisztítás után be szoktam vele kenni azt a területet. Nem tudom hogy miatta van e, vagy egyéb termék, esetleg életmód miatt, de úgy vettem észre hogy szebb lett a bőröm, nem alakul ki olyan sűrűn és olyan mértékben pattanás ott, ahol szinte nem is volt "tiszta" az arcom mostanában.

corsica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 15.

mrs.imperator

2017. március 9.

Mindig legyen a háznál! :) Mindenre jó, tényleg, a korábbi kommentelők is szépen felsorolják ezt. Pl nyáron leégésre vagy sebekre,csak simán arcra, pattanásokra, hajra pakolásként...stb. Ja és persze szúnyogcsípésekre! Én mondjuk vagdosi szoktam az aloéim leveleit és egyből nyomom ki a nedvet és azt használom de ezt viszont lehet vinni mindenhova és kéznél van, praktikus kis tubus.

mrs.imperator
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 9.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol