KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alveola Aloe Vera

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann, Interspar   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kuklis.aniko, az összetevőket feltöltötte: flowing, Módosítva: 2017. január 27.

Lelőhely:   Rossmann, Interspar
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Az Eredeti Aloe Vera Gél 100%-ban stabilizált Aloe Vera gélt tartalmaz. Könnyen behatol a bőr felső rétegébe, felgyorsítva ezzel a bőr hámrétegének megújulási folyamatait.

Alkalmazása: felületes hámhiányokra, égési sérülésekre, égési sérülések körüli körüli bőrfelület kezelésére, pattanásos bőrre, herpeszre, övsömör után a hámfelület frissítésére, korpás felületekre stb. A tiszta és stabilizált Aloe Vera Gél tökéletes minden bőrtípus irritációjának enyhítésére, pl. napégés, szúnyogcsípés kezelésére.

exhocmomento

2018. július 10.

Csoda. Használom szőrtelenítés után is, de leginkább arcra. Teafa olajjal kombinálva bitang duót alkotnak, sokkal szebb a bőrképem, a pattanásokkal hamar leszámolok így, és szerintem a pirosas-barnás foltjaim is halványultak. A bőröm nagyon hamar beissza. Utána marad egy enyhe ragacsos felület, de éjszaka engem ez nem zavar.

exhocmomento
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

bernadettu

2018. július 4.

Glamour napokon vettem. Használtam pattanásra, bőr irritációra, rovarcsípésre és mindenre bevált. Megéri az árát. Örülök, hogy megvettem.

bernadettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Nari93

2018. július 1.

Konkrétan mindenre jó. Használtam már csípésekre, sebekre, pattanásokra, égésre. Minden alkalommal sokat segített, és az ára is nagyon jó, ha figyelembe vesszük milyen sokáig elég. (Nálam egy évig) Próbáltam már olyan Aloe Vera gélt ami 4x ennyibe került, úgy gondolom hogy teljesen ugyanaz annak is a hatása.

Nari93
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

doriarany

Korcsoport: < 18
2018. július 1.

Ennyi penzert csodaszer! Pattanasos borre, szortelenites utan szoktam hasznalni. Mindig bevalik:)

doriarany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 1.

usamisa33

2018. június 26.

Nagyon szeretem. Használom arcra, szőrtelenítés után, égésre. Hamar beszívódik és nem hagy maga után ragacsos érzést. Az illata kicsit fura, de nem zavar.

usamisa33
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

Enne

2018. június 17.

Nemsokára kifogy a spray változat, és most ebből vásároltam. Sokkal hatékonyabban, célzottabban lehet vele dolgozni, és remekül hűsít. Gyantázás utáni napokban és csípésekre is használtam már. Hamar lehúzza a gyulladást és a pirosságot. Hűtőben tartom, úgy még hatásosabb.

Enne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

thegirlwiththemostcake

2018. június 4.

Ahogy azt más is tapasztalta, nekem is enyhén "égeti" a bőrömet egy rövid ideig, de nem vészes igazán és nekem ettől még nagyon bevált. Hidratálja és nyugtatja a bőrömet (a rövid ideig tartó égető érzés ellenére sem pirosodom ki), a hegeket pedig gyorsan begyógyítja. Ez az irritáció nem tudom miért lép fel és eleinte kicsit ijesztő volt, de mivel más negatív hatást nem tapasztaltam, továbbra is használom és használni is fogom.

thegirlwiththemostcake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

Eszter4

2018. május 27.

Nagyon szeretem :) Jól nyugtatja a bőrt, nekem a szemem alatti karikákon is segített. Este szoktam használni, reggelre annyira nem ajánlom mert kicsit ragad és az illata nem a legjobb. De estére tökéletes :)

Eszter4
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 27.

Tincs

2018. május 27.

Az arcomra és a patis részekre kentem belőle minden este, szerintem sokat segitett a bőrömön, ma már szinte semmi nincs rajta, bár sok más dolgot is változtattam az elmúlt időszakban. Sajnos nagyon gyorsan elfogyott, és találtam egy másik aloe gélt, ami gazdaságosabb.

Tincs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Kinguska09

2018. május 20.

Kell ennel tobb?

1.Egyszeruen mindenre jo ami a borapolast (is) illeti
2.Elsosorban egy egy kisebb pattanasra alkalmaztam majd utana mar szinte mindig ehhez nyulok mert nyugtatja a bort es a gyulladasokat !
3.Nem okoz irritaciot
4. eleinte ragadosnak ereztem de miutan elkenem nem okoz ragacsos erzetet es hamar beszivodik . Este es reggel is ezt hasznalom arckremkent is !nem kell belole sok igy tartos es megeri az arat alapbol nem draga ahhoz kepest amit tud!
Ajanlom ujraveszem ;)

Kinguska09
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 20.

Kell ennel tobb?

1.Egyszeruen mindenre jo ami a borapolast (is) illeti
3.Nem okoz irritaciot
Ajanlom ujraveszem ;)

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol