KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alveola Aloe Vera

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann, Interspar   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kuklis.aniko, az összetevőket feltöltötte: flowing, Módosítva: 2017. január 27.

Lelőhely:   Rossmann, Interspar
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Az Eredeti Aloe Vera Gél 100%-ban stabilizált Aloe Vera gélt tartalmaz. Könnyen behatol a bőr felső rétegébe, felgyorsítva ezzel a bőr hámrétegének megújulási folyamatait.

Alkalmazása: felületes hámhiányokra, égési sérülésekre, égési sérülések körüli körüli bőrfelület kezelésére, pattanásos bőrre, herpeszre, övsömör után a hámfelület frissítésére, korpás felületekre stb. A tiszta és stabilizált Aloe Vera Gél tökéletes minden bőrtípus irritációjának enyhítésére, pl. napégés, szúnyogcsípés kezelésére.

kattja

Korcsoport: < 18
2017. december 9.

Én sminkalapnak vettem, annak is használom őt. Kicsit tartósabb a smink, de a legnagyobb pozitívuma hogy gyorsan beszívódik, és a hámló részeket szépen eltűnteti- ezáltal azokra nem ül ki az alapozó, de azért ha nagyon hámlik az orrod (nekem hajlamos :D), nem tudja eltűntetni teljes mértékben. Jó kis cucc, de nem csodaszer, a pattanásosságomon pl. egyáltalán nem javított, pedig reménykedtem.

kattja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 9.

Kuku

2017. december 9.

Volt egy időszak, amikor csak ezt használtam az arcomra krémként. Nagyon szépen nyugtatja a bőrt. Ha nincs otthon aloe vera-d, akkor a nővény helyettesítője lehet.

Kuku
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

mesiikee

2017. november 19.

Annyira imádom ezt a terméket, reggel és este is ezt kenem az arcomra nagyon szépen kezeli a pirosságot és a pattanásokat illetve gyantázás után is nagyon szuper a piros pöttyök ellen mindenkinek csak ajánlani tudom.

mesiikee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

Swarowski

2017. november 16.

Ezt a Csodaszert akkor vettem először, amikor egyszer nagyon csúnyán leégtem a szoliban. Borzasztó vörös voltam és nagyon fájt is a bőröm, napokig próbáltam minden fajta testápolóval enyhíteni a rossz érzést, jóformán a nadrágomat alig tudtam fel, le venni. Aztán harmadnap mikor meguntam akkor keresgélni kezdtem a neten és rábukkantam erre a gélre és a maximálisan pozitív kommentek miatt vettem meg. 999Ft-ért be is szereztem a DM-ben. Először kétségbeesetten jöttem, mentem a boltban, mert nem találtam, de végül meglett! Hazajöttem, ki is próbáltam és tényleg csodálatos a hatása. Fél óra telt el és már nem voltam rákvörös és a fájdalom is csillapodott, másnap reggelre a teljes fájdalom megszűnt!. 2-3 nap alatt teljesen rendbe jöttem, azóta csak ezt használom, már egyszer újra is vettem, de még vagy 100-szor újra fogom. Ha lehetne *-ot is tenni az 5ös mellé akkor egy zsákkal tennék! :) Imádom! Az illatán érződik, hogy tényleg aloe verából van. Azóta mindenre ezt használom, az arcomra is kipróbáltam és a pattanások ellen is tényleg jó, valamint komolyabb sebekre is!!! 3 hete elég mélyen elvágtam egy tapétavágó késsel az ujjamat, vagyis inkább beleszaladt a pengéje(kb. 4 cm a seb), kórházba is jártam vele, tetanuszt is kaptam és antibiotikumot is, de most már szépen gyógyul a kötés is lekerült. A lényeg most jön, a sebemet kenem az aloe vera géllel és csodaszépen gyógyul! Köszönöm Alveola!! :)))))))

Swarowski
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 16.

jemelja

2017. november 13.

Ezt használom problémás időszakban krém alá és nagyon jól táplálja és nyugtatja a bőröm.

jemelja
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

Volturispet

2017. november 12.

Az arcomra és a szemkörnyékre használom, nagyon kellemesen nyugtatja és hidratálja a bőrt, és szőrtelenítés után bikinivonalra is életmentő. :) De mehet nyáron égésre, csípésekre és gyakorlatilag bármire.

Volturispet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

vszilvia

2017. november 10.

Csípésekre, pattanásra, napégésre szoktuk használni. Egyszer vasalóval megégettem az ujjam, nagyon hamar enyhítette a fájdalmat. Jó ha van belőle otthon.

vszilvia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 10.

mara18

2017. november 5.

Tipikusan egy olyan termék aminek mindig kell itthon lennie. Én az arcomra is ezt használom arckrém helyett, sokkal jobb mint bármelyik eddigi arckrémem.
Nyáron egy büfében dolgoztam ahol minden egyes nap elégettem a kezemet, ez a termék volt a megmentőm. Az égett bőrfelületet egyszerre megnyugtatta, és azt vettem észre, hogy gyorsabban is gyógyult mint szokott. Napégésre is ezt használtam, bevált. Csak ajánlani tudom.

mara18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 5.

Edokaa

2017. október 17.

Igaz még csak 3. hete használom az arcomra éjszakai krémként de nagyon meg vagyok vele elégedve! Puha, egészséges és pattanásmentes lett a bőröm 😊 Biztosan újra fogom vásárolni

Edokaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 17.

bgabryellla

2017. október 2.

Nem tudok rosszat mondani róla! Reggel és este őt használom a spray kiszerelésű testvérével együtt hidratálóként (este nem mindig érzem elegendőnek, olyankor feldobok egy "nehezebb" krémet is). Nagyon szépen nyugtatja a bőrt, lehúzza a kipirosodást. Egyszerűen imádom! Szép összetevők, nagyszerű hatás, csodálatos termék! Mindig fogok itthon tartani belőle! 5*

bgabryellla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol