KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alveola Aloe Vera

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann, Interspar   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kuklis.aniko, az összetevőket feltöltötte: flowing, Módosítva: 2017. január 27.

Lelőhely:   Rossmann, Interspar
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Az Eredeti Aloe Vera Gél 100%-ban stabilizált Aloe Vera gélt tartalmaz. Könnyen behatol a bőr felső rétegébe, felgyorsítva ezzel a bőr hámrétegének megújulási folyamatait.

Alkalmazása: felületes hámhiányokra, égési sérülésekre, égési sérülések körüli körüli bőrfelület kezelésére, pattanásos bőrre, herpeszre, övsömör után a hámfelület frissítésére, korpás felületekre stb. A tiszta és stabilizált Aloe Vera Gél tökéletes minden bőrtípus irritációjának enyhítésére, pl. napégés, szúnyogcsípés kezelésére.

Krémmánia Kedvencek a -től
Linuxo

2017. június 23.

Nagyon durván pattanásos bőrre használtam, körülbelül fél évig volt elegendő a 100 ml-es kiszerelés. Napi 1x, este kentem fel, megtisztított bőrre. Kellemes volt a használata. Tényleg könnyen beszívódott, szuper hogy olajmentes termékről van szó. Leginkább a gyulladáscsökkentő, bőrnyugtató hatását szerettem benne. Egészen biztosan újra veszem majd. Nagyon ajánlom mindenkinek!

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

kissde

2017. június 23.

Sebkezelés miatt vettem egy kisebb műtét után. Később kipróbáltam az arcomon is, de nem vált be. Ragacsos maradt tőle az arcom és "mocsárszagúnak" érzem. Nappali krémhez keverve próbálom majd elhasználni. A hidratáló, nyugtató hatásából nem tapasztaltam semmit. A sebgyógyulásra gyakorolt hatását sem vettem észre, az orvos szerint a műtéti hegem pont annak megfelelően gyógyult, ahogy kellett neki. Csodát tehát nem tett ez a gél.

kissde
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 23.

Mofi

2017. június 19.

Számomra csodaszer! Pár hete használom az arcomra. Eléggé problémás kombinált pattanásos bőröm van. Jelenleg gyulladásmentes az arcom ettől a géltől, márcsak a pattanások hegei látszanak. Remélem így marad!
Eleinte az adagolással voltak bajok, túl sokat nyomtam ki és így hamar kifogyott, de már ráéreztem a dologra így 1 flakon több hónapig is elég mindennapos használat mellett is.

Mofi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 19.

dizabella01

2017. június 13.

Nagyon könnyed az állaga, könnyen felvihető, gyorsan beszívódik, és tényleg nyugtat, hidratál. Illatmentes. Én az arcomra szoktam használni, tonik után, hidratáló vagy fényvédő krém előtt. Nyárára kiváló kis kence, hűsít, matt marad a bőr használata után, és a pattanásaimat is kezeli. Szóval le a kalappal előtte, biztos újraveszem.
Viszont a spray verziós társa nem tetszik annyira, ez sokkal jobban teszi a dolgát, és sokkal könyebb használni.

dizabella01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

Szasza002

2017. június 7.

Legszuperebb bőrnyugtató krém. Szőrtelenítés és szoli után, illetve ha túl sok a pattanásom, akkor használom. Teszi a dolgát és szépen csillapítja a pirosságot.

Szasza002
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

szina08

2017. június 6.

Nagyon szeretem, főleg az összetevők miatt.

szina08
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Nagyon szeretem, főleg az összetevők miatt.

FruzsinaV

2017. június 6.

Én az arckrémembe keverve használom minden nap reggel és este már egy éve és imádom. Van h csak ezt használom a nagy forróságban.

FruzsinaV
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 6.

Kremcica

2017. június 1.

Kissé ragacsos, de nyáron "must have" darab. Múltkor a cipő kikezdte a lábam, de annyira hogy bármi hozzáért visítottam annyira fájt. Ezzel kenegettem naponta többször is (hűtőben tartom így még hűsít is) másnapra már nem fájt vagy lüktetett. Hasonlóan jó pattanásra, rovarcsípésre és napégésre. Próbáltam szérumként használni, de úgy nem volt az igazi.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

jucuss93

2017. május 31.

Imádom ,igazi jolly joker! Nyáron ezt használom nappali krémnek ,mert nagyon gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros érzetet a bőrön !

jucuss93
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 31.

DobreiA

2017. május 22.

Az előttem szólóakkal egyetemben én is azt tudom mondani, hogy pattanásra kenve eléggé csípi a bőrömet, és még csak nem is használt.. Leégésre viszont kiváló, megszüntette a hámlást is és levitte a bőrpírt, szóval négy csillagot kap :)

DobreiA
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 22.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol