KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alveola Aloe Vera

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann, Interspar   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kuklis.aniko, az összetevőket feltöltötte: flowing, Módosítva: 2017. január 27.

Lelőhely:   Rossmann, Interspar
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Az Eredeti Aloe Vera Gél 100%-ban stabilizált Aloe Vera gélt tartalmaz. Könnyen behatol a bőr felső rétegébe, felgyorsítva ezzel a bőr hámrétegének megújulási folyamatait.

Alkalmazása: felületes hámhiányokra, égési sérülésekre, égési sérülések körüli körüli bőrfelület kezelésére, pattanásos bőrre, herpeszre, övsömör után a hámfelület frissítésére, korpás felületekre stb. A tiszta és stabilizált Aloe Vera Gél tökéletes minden bőrtípus irritációjának enyhítésére, pl. napégés, szúnyogcsípés kezelésére.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Doridia

2017. augusztus 19.

Update: A véleményezés óta már spray formában is megvásároltam mert igazi alapdarab ami mindig jól jön ha bőrproblémáról van szó. Megadom neki az 5 csillagot. :)

(2016.07.04.)
Csúnya (napozás utáni) leégésre vettem. Kellemesen hűsítette az égett területet, csökkentette a fájdalmat és a pirosságot. Felkenés után némi ragacsos érzést hagy maga után ezért a 4 csillag. A gyógyulási időt nem rövidítette látványosan, viszont a fájdalmat és a bőr húzódását szerintem hatékonyan csökkentette. Nekem az illatával nem volt bajom, szinte nem is éreztem.

Doridia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

(2016.07.04.)

aalexaa

2017. augusztus 18.

Én tulajdonképpen szérumként használom éjszakára arckrém alá, és abszolút meg vagyok vele elégedve, nagyon szépen lehúzza a gyulladásokat, rendben tartja az arcomat, jól hidratál, de nem zsírosít, kevés is elég belőle, így sokáig elég. Már egyszer újravettem, és még sokszor újra is fogom.

aalexaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

AKiss

2017. augusztus 18.

Nyaralásnál jött elő pont egy nagy vörös patt az orromon, ez mentette meg az életemet :) Ilyenkor gondolom azt, hogy mindent megér :) Mert a korrektor lekopik, az csak ideiglenes megoldás. Utána használtam még pici pattis területekre is, amikor "megzavarodtak" a hormonjaim, és azokon is segített. Hasonló esetekben biztosan használni fogom még.

AKiss
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

applepebble

2017. augusztus 18.

Hetek óta ezt használom arckrémként, szép, pattanásmentes a bőröm. Horzsolásra és leégésre is használtam, mindkettőnél nagyon hatásos.

applepebble
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

mdalma46

2017. augusztus 17.

Pattanások ellen használom esténként, arctisztítás után, csodát nem művel, viszont leégésre tökéletes!

mdalma46
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

kovacsemese

2017. augusztus 16.

Hidratálóként használom arcra,illetve gyantázás után nyugtatóként karra és lábra is. Kellemes puha érzetet biztosít, gyorsan felszívódik, nem ragacsos. Érződik, hogy valóban aloéból készül.

kovacsemese
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

maniko90

2017. augusztus 15.

Ebbe is beleszerettem, mint a sprays változatába. Azt jelenleg az esti rutinomban hidratáló toniknak használom, ezt pedig reggelente a fényvédő alá. A zsíros bőrömnek pont elég ez a hidratálás így reggelre.

maniko90
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Charmingrose

2017. augusztus 14.

Ebből a kencéből mindig tartok itthon, nagyon bevált. Szép az incije, tetszik, hogy az összetevőlista legelső helyén szerepel az aloe vera, már csak ez miatt is remekül teszi a dolgát, tényleg hatásos multifunkciós ez a termék. Eleinte csak a pattanásaim kezelésére próbáltam ki, de már jó ideje használom az arcomra hidratálónak is, s egyszerűen imádom. Ezt és a spray változatát is sikeresen beépítettem az arcápolási rutinomba. Elég jól hidratál, ha pedig hűtőből kivéve kenem fel, akkor még hűsít is. Géles állagának köszönhetően hamar beszívódik, s engem nem zavar az sem, hogy enyhe ragacsos érzetet hagy a bőrön. Aknékra olyannyira hatásos nálam, hogy ha este felkenem, akkor reggelre szépen lehúzza a gyulladást, és látványosan kisebbek lesznek a hatására a pattanások, illetve érezhetően gyógyítja a problémás bőrt. Az irritált, kipirosodott bőrfelületeket nagyon hamar megnyugtatja. Napégésre, szúnyogcsípésre és herpeszre is egy csodaszer.

Charmingrose
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

sparksy

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 10.

Pár napja használom reggel és este. Nem rossz termék, eddig sima aloe verat használtam, de untam már a vágdosást, meg az egész macerát, ezért megvettem. Eddig nagyon tetszik, szépen beszivodik, nagyjából egy nyomás elegendő egy alkalomra. Sminkelni rá pedig tényleg nagyon jó a kicsit ragacsos mivolta miatt. Hosszútávú hatásról majd hozzom a frissítést.

Frissítve 2017.08.10
Nagyjából egy hete fogyott el nem tudom, hogy emiatt lett-e szebb a bőröm, de jól esett használni és valószínűleg újraveszem, ha rossmann közelben járok.

sparksy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Frissítve 2017.08.10

Gyurkolotti

2017. augusztus 4.

Nagyon sokoldalú termék, leégésre egyszerűen egy csodaszer.
A frissen leégett bőrt bekenve másnapra a vörösség teljesen eltűnik.
Arcbőrre alkalmazva is súrolja a csodaszer határt, sajnos hamar hozzászokik a bőr és egyre halványul csodaszer hatása.
Smink alá nekem nem vált be, főleg igy, a nagy melegben, a homlokon és az állon a gél összecsomósodik az alapozóval és lemorzsolódik (jobb esetben, rosszabb esetben hámlásszerűen fentmarad a bőrőn).

Gyurkolotti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Nagyon sokoldalú termék, leégésre egyszerűen egy csodaszer.
A frissen leégett bőrt bekenve másnapra a vörösség teljesen eltűnik.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol