KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alveola Aloe Vera

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann, Interspar   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kuklis.aniko, az összetevőket feltöltötte: flowing, Módosítva: 2017. január 27.

Lelőhely:   Rossmann, Interspar
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Az Eredeti Aloe Vera Gél 100%-ban stabilizált Aloe Vera gélt tartalmaz. Könnyen behatol a bőr felső rétegébe, felgyorsítva ezzel a bőr hámrétegének megújulási folyamatait.

Alkalmazása: felületes hámhiányokra, égési sérülésekre, égési sérülések körüli körüli bőrfelület kezelésére, pattanásos bőrre, herpeszre, övsömör után a hámfelület frissítésére, korpás felületekre stb. A tiszta és stabilizált Aloe Vera Gél tökéletes minden bőrtípus irritációjának enyhítésére, pl. napégés, szúnyogcsípés kezelésére.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kinguska09

2018. május 20.

Kell ennel tobb?

1.Egyszeruen mindenre jo ami a borapolast (is) illeti
2.Elsosorban egy egy kisebb pattanasra alkalmaztam majd utana mar szinte mindig ehhez nyulok mert nyugtatja a bort es a gyulladasokat !
3.Nem okoz irritaciot
4. eleinte ragadosnak ereztem de miutan elkenem nem okoz ragacsos erzetet es hamar beszivodik . Este es reggel is ezt hasznalom arckremkent is !nem kell belole sok igy tartos es megeri az arat alapbol nem draga ahhoz kepest amit tud!
Ajanlom ujraveszem ;)

Kinguska09
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 20.

Kell ennel tobb?

1.Egyszeruen mindenre jo ami a borapolast (is) illeti
3.Nem okoz irritaciot
Ajanlom ujraveszem ;)

lauran22

2018. május 17.

Hidratáló helyett használom minden reggel és este, mert csak ettől nem pattog ki az arcom és nem kelt kellemetlen, zsíros érzést. Alapozó alatt sem okozott nekem problémát a nappali viselete.

lauran22
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

BLili

2018. május 7.

Úgy látom, eléggé egyedül vagyok a tapasztalatommal, de szerintem borzalmas, enyhén rosaceás, nagyon érzékeny bőröm van, és ahogy felkentem az arcomra, égetett, úgyhogy gyorsan rögtön lemostam. De ezután az 1 mp után is maradt bőrpír.

BLili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

BlindedByLipstick

2018. május 4.

A meleg és a parfümök egyszerre nagyon megviselte az arcbőrömet, iszonyat száraz lett, hámlott, felömlött. Nem akartam parfümös krémekkel tovább terrorizálni, ezért gyorsan beszereztem ezt (DM-ben 899, nem akciósan). Már az első használat után is látható a különbség, a bőröm kezd megnyugodni, nincs annyira felömölve, nem vakarom vörösre a nyakam és az arcom. Szorgalmasan kenem reggel-este, hagy maga után egy furcsa réteget a bőrön, de engem nem zavar különösebben, sminkelni nem szoktam.

UP: Alig egy hét alatt gyönyörűen rendbe hozta az arcbőrömet, hihetetlenül puha és sima lett. Mindig tartani fogok itthon, mert ez egy igazi kis csoda.

BlindedByLipstick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 4.

Patrienn

2018. május 1.

Szinte mindenre jó, nagyon szeretem, jó kis multifunkcionális termék.
Nyáron napozás után, reggente az átlagosan zsíros arcbőrömre hidratáló és még sorolhatnam mennyi mindenre lehet használni.

Patrienn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

Szinte mindenre jó, nagyon szeretem, jó kis multifunkcionális termék.

Csirip74

2018. április 21.

Nos kérem szépen az itteni vélemények miatt vásároltam meg tegnap. Az alverdés tengeri algás hidratáló szérum okozta károkat már egy nap használattal enyhítette. Arckrém előtt kenem fel vastagon reggel és este, tökéletesen beszívódik, feltölt. Végre egy igazi hidratáló gél. Ötös.

Csirip74
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

Fruzsiii

2018. április 21.

Énis sok célra használom,arckrémezés előtt,égési sérülésekre,börkiütésre,borotválkozás után.Jó kis termék

Fruzsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

szmtunde

2018. április 20.

Nemrég szereztem be, de azóta mindenre ezt használom kb. Testápolásra, az arcomra, kézkrémnek mindenennek :D Eddig nagyon szeretem, jól teszi a dolgát :)

szmtunde
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

Gina1978

2018. április 17.

Ebből a termékből szinte mindig van itthon. Napégésre, csípésre, horzsolásra, és szérumként arcra használom, felváltva más szérumokkal. Szőrtelenítés után is sokat segít. Széppé teszi a bőröm, megnyugtatja, gyógyítja. Átlátszó, vízes hatású könnyű zselé, akár hidratáló és smink alatt is jól viselkedik. Könnyen beszívódik, gyorsan eltűnik a zselékre jellemző ragacsossága. Bevált termék, régóta tervezem, hogy kipróbálom a spray változatát is.

Update: kipróbáltam, a gélt jobban szeretem

Gina1978
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 17.

Update: kipróbáltam, a gélt jobban szeretem

Ivy1986

2018. április 13.

Én is megvettem mert sok jót olvastam róla. Hat nem rossz kis gèl én krém alá szoktam,megvarom míg beszívja. Sokszor kicsi kiütésszerü pattanas jött ki az arcomon de ugy veszem észre h csillapította. :) Megy a 4 csillag. :)

Ivy1986
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol