Alveola Aloe Vera

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann, Interspar   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kuklis.aniko, az összetevőket feltöltötte: flowing, Módosítva: 2017. január 27.

Lelőhely:   Rossmann, Interspar
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Az Eredeti Aloe Vera Gél 100%-ban stabilizált Aloe Vera gélt tartalmaz. Könnyen behatol a bőr felső rétegébe, felgyorsítva ezzel a bőr hámrétegének megújulási folyamatait.

Alkalmazása: felületes hámhiányokra, égési sérülésekre, égési sérülések körüli körüli bőrfelület kezelésére, pattanásos bőrre, herpeszre, övsömör után a hámfelület frissítésére, korpás felületekre stb. A tiszta és stabilizált Aloe Vera Gél tökéletes minden bőrtípus irritációjának enyhítésére, pl. napégés, szúnyogcsípés kezelésére.

bettina28

2018. szeptember 15.

Szerintem jó alternatíva, ha valakinek nincs aloe vera növénye otthon. Utazáshoz is tökéletes. Leginkább az arcomra szoktam kenni, bár a lustaságom miatt nem rendszeresen. Barátnőm ajánlására vettem meg először, neki szuperül bevált, ő rendszeresen használja is az arcára. Pattanásokra is jó.

bettina28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

krembarbi

2018. szeptember 9.

Nagyon szeretem. Szerintem egy szuper termék és sokat javított a bőrömön. Gyulladásra, csípésre egyaránt hatásos. Dermarollerezés utáni nyugtatásra is használom.

krembarbi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

sevir

2018. szeptember 8.

Hibátlan! Mindenre jó és az összetevői is csak természetes! Az arcom kiszáradásán csak ez segített semmi más! Mostmár csak ezt fogom használni!

sevir
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

RarityRose

2018. szeptember 5.

Semmi hatást nem tapasztaltam. Az illata kellemetlen, és minden fújásnál csípte az arcom.

RarityRose
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Lilluc

2018. szeptember 4.

Csodaszer!!! De tényleg, én mindenre használom :D
Pattanásra, rovarcsípés okozta viszketésre, csaláncsípésre.
Érzékenyebb bababőrre is bátran lehet használni.

Lilluc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Csodaszer!!! De tényleg, én mindenre használom :D
Pattanásra, rovarcsípés okozta viszketésre, csaláncsípésre.
Érzékenyebb bababőrre is bátran lehet használni.

Forever0415

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 24.

Végig kísérte az életem, anya mindig ezt kente a sebeimre, amik ezáltal szépen gyógyultak. Miatta lettem aloe fan. Ez az a termék ami mindig van itthon. Pattanásos bőrre megfelelő, csökkenti a gyulladást, picit hidratál is. Napégésre, bármilyen sebre, borotválkozás után időkre, szétfújkált orra tökéletes. Életem végéig használni fogom.
Ui.:Nem kell megijedni ha éget/csíp, pár perc alatt elmúlik.

Forever0415
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Ui.:Nem kell megijedni ha éget/csíp, pár perc alatt elmúlik.

bernadettu

2018. augusztus 22.

Glamour napokon vettem. Használtam pattanásra, bőr irritációra, rovarcsípésre és mindenre bevált. Megéri az árát. Örülök, hogy megvettem.

UPDATE: a kézfejemre kenve többször is égő érzés maradt utána, de minden más területen megállja a helyét, így valószínű az érzékeny bőrre nem ajánlott.

bernadettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

BLili

2018. augusztus 22.

Úgy látom, eléggé egyedül vagyok a tapasztalatommal, de szerintem borzalmas, enyhén rosaceás, nagyon érzékeny bőröm van, és ahogy felkentem az arcomra, égetett, úgyhogy gyorsan rögtön lemostam. De ezután az 1 mp után is maradt bőrpír.

Update: kiütésekre, leégésre viszont tökéletes, amit semmi más nem tüntetett el, ez két használat után szinte teljesen begyógyította. Emiatt négy csillagra emelem.

BLili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Narbeleth

2018. augusztus 15.

Leégésre elképesztően jó. Gyorsan nyugtat, az égő/húzódó érzés gyorsan megszűnik, a pirosság nem azonnal csak másnap reggelre, de tulajdonképpen az is eltűnik. Szőrtüszőgyulladásra nem használt, de ez nem olyan meglepő, nagyon érzékeny a bősröm, kevés krém volt alkalmas erre.
Géles állag, semleges illat (nekem nem tetszik, de alig érződik, és nem is ez a lényeg), viszonylag gyorsan beszívódik. Az adagoló jól működik, és könnyen használható.

Narbeleth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

boczetimea

2018. augusztus 13.

Csodaszer! Leginkább epilálás után szoktam használni hűsítés gyanánt, de kentem már sebre, pattanásra, szúnyogcsípésre és különböző bőrelváltozásokra (amiket nem tudtam be azonosítani) és mindenen kiválóan megállta a helyét.

boczetimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol