KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alveola Aloe Vera

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ancsapancs, az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2015. február 4.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

Hűsítő, nyugtató spray rendkívül magas Aloe Vera gél tartalommal. Alkalmas a bőr kisebb  irritációinak (pl. viszketés, bőrpír) azonnali enyhítésére és a bőr hidratálására.
Az értékes bőrregeneráló és bőrnyugtató Aloe Vera gélen kívül értékes gyógynövények (gyöngyvessző, tigrisfű, kamilla, ginkgo, bodza) kivonatait, allantoint, pantenolt, nátrium-hialuronátot és aminosavakat tartalmaz.

Alkalmazás: kisebb felületi sérüléseknél, zúzódásoknál, horzsolásoknál, kisebb égési sérülések,
napégés, csípések, kiütések kellemetlen tüneteinek enyhítésére.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

happymom1

2017. november 28.

A géles változatát használjuk rendszeresen de a nyáron a tengerpartra ezt vittem magammal és milyen jól tettem, a gyerekek fényallergiásak lettek, nem leégtek hanem apró piros pöttyösek lettek, szinte összefüggő pirosságnak tűnt, befújtam ezzel őket és azonnal enyhítette a viszkető érzést és rövid időn belül a pirosság is enyhült. Amikor hazajöttünk azonnal vettem egy másikat mert elfogyott. Mindig lesz itthon belőle.

happymom1
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 28.

WorkingClassGirl

2017. november 25.

Teljesen függő lettem, semmi extra, de mégis nyugtat kicsit, és frissít. Ezzel szoktam előkészíteni a bőröm szérum, vagy krém előtt. Tetszik, hogy viszonylag hígítva van az aloe, így teljesen beszívódik, nem hagy réteget, és más hasznos is van a sprayben.
Mind arcra, mind vékony ázsiai vatta lapra fújva jól működik :) Két fontos megjegyzésem van: 1) más az INCI, mint ami itt van, már csak bőrbarát tartósítók vannak benne, 2) a pH-ja saját, házi méréssel kb 5, ami szuper szerintem. Illetve még annyi, hogy ahogy előttem is írták, tényleg jobb áron lehet bio boltokban beszerezni az 500ml-est, én abból töltöm újra a kicsi fújókámat.

WorkingClassGirl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

szivarvanypor

2017. november 11.

klassz kis termék. ezt fújom a nap égette bőrömre, a hideg csípte bőrömre, a megviselt, nyúzott, fáradt bőrömre. finom, puha, kellemes tapintású lesz tőle az arcom. egyetlen fújáska és a közérzetem is javul. mindig van belőle itthon. abszolút kedvenc.

szivarvanypor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

Angi1

2017. október 24.

A Bijó boltban lehet kapni 500 ml kiszerelésben 3.004 .- Ft-ért, jobban megéri.

Angi1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 24.

A Bijó boltban lehet kapni 500 ml kiszerelésben 3.004 .- Ft-ért, jobban megéri.

bgabryellla

2017. október 2.

Nem tudok rosszat mondani róla! Reggel és este őt használom a géles testvérével együtt. Nagyon szépen nyugtatja a bőrt, lehúzza a kipirosodást. Egyszerűen imádom! Szép összetevők, nagyszerű hatás, csodálatos termék! Mindig fogok itthon tartani belőle! 5

bgabryellla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

Blanka01

2017. szeptember 28.

Igazán hasznos termék. Sajnos nagyon nehezen gyógyulnak az esetleges sérüléseim a bőrömön. Az új cipőm csúnyán feltörte mindkét sarkam. Ezt a spray-t ajánlották, hogy napjában kétszer fújjam be a sérült részeket. Jelentősen felgyorsította a gyógyulás folyamatát.

Blanka01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

nius

2017. szeptember 28.

Nem is tudtam, mennyire jó kis cucc ez, amíg el nem fogyott. Amíg használtam, nem tűnt fel különösebben, hogy haszna lenne, de amióta nincs, hiányzik. Ez volt az első "mist"-em, amióta ezt használtam, függő lettem mist-téren. Egy megfelelő rutinban nagyon szépen helyt tud állni, a bőröm puhább, bársonyosabb a használata után,a hiperérzékeny bőrömet pedig - ha nem is nyugtatja - de semmi esetre sem bántja. Bónusz, hogy ugyan relatíve picike a cucc, de eléggé sokáig elég, pedig nem spórolok vele:) Az ára is határozottan baráti, teljes mértékben újravevős fufu.

nius
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Rivendell

2017. augusztus 29.

Hát ez a kicsike egy álom! Sokszor olvasom itt véleményekben egy-egy termékről, hogy jónak jó, de igazán csak akkor tűnne fel, ha egy idő után kihagynánk a rutinunkból. Na ez nem ilyen. A bőröm látványra fényévekkel egészségesebb, tapintásra pihe-puhább azokon a reggeleken, mikor előtte este befújkáltam vele a fejem. Nem is kell sok, 2-3 fújás elég. Odafigyelek mit használok, rendszeresen benézek bőrgyógyászhoz is, de eddig soha nem volt jellemző rám, hogyha tükörbe nézek felkelés után, kacsintanom kell magamnak, úgy ragyogok.
Égésre is nagyon jó, nyilván, rá két napra, hogy megvettem, jól leforráztam magam, és persze agyonfújkáltam vele a kezemet. Körülbelül 3-4 nap kellett, hogy ugyanolyan legyen a bőröm, mint előtte. A hámlás pedig minimális volt.

Update: Új, korszakalkotó felfedezést tettem, már a hajamra is fújkálom. A majdnem vállig érő loknijaimat visszagöndöríti ha elfeküdtem, vagy ha már eltelt pár nap mosás után. A végeredmény ráadásul sokkal jobban tetszik, mint hajhabbal, és használni is kevesebb macera.

Rivendell
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

H4niko

2017. augusztus 16.

Nekem a szőrtelenítés miatt kellett valami megoldás, mert mindig begyullad, kipirosodik és fáj. Nekem ez bevált, megnyugtatja a bőrt, enyhít a pirosságon, Én sokadik alkalommal is megvettem és fogom is.

H4niko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Hopi

2017. augusztus 9.

Régebben csodaszernek tartottam a Forever aloe spray-t, de mivel azt macerás beszerezni gondoltam alternatívaként kipróbálom ezt.
Ártalmatlan kiütésekre nem vált be, olyan volt, mintha az ember semmit sem fújt volna rá.
Komolyabb napégésnél is tesztelve lett, legalább nyolcszor fújtam be az érintett területet két nap alatt de... talán egy ici picit gyorsította a gyógyulást, illetve a lelkemnek jót tett, mert legalább a tudat megvolt, hogy valamit teszek ellene.
Próbáltam a hajamon is; a hajvegeimet fújtam be vele. Érzetre hasonló volt, mint bármely más haj spray, hamar beszivodott, de csodát nem művelt, de persze ezt nem is vártam.
Összességében nem valami komoly cucc, annak ellenére, hogy tele van remek összetevőkkel. Ha az ember hisz benne akkor a placebo hatás következtében erősebbnek tűnik a hatása.
Nem rossz, de egyáltalán nem csodaszer.

Hopi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Nem rossz, de egyáltalán nem csodaszer.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Sodium PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol