KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alveola Aloe Vera

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ancsapancs, az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2015. február 4.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

Hűsítő, nyugtató spray rendkívül magas Aloe Vera gél tartalommal. Alkalmas a bőr kisebb  irritációinak (pl. viszketés, bőrpír) azonnali enyhítésére és a bőr hidratálására.
Az értékes bőrregeneráló és bőrnyugtató Aloe Vera gélen kívül értékes gyógynövények (gyöngyvessző, tigrisfű, kamilla, ginkgo, bodza) kivonatait, allantoint, pantenolt, nátrium-hialuronátot és aminosavakat tartalmaz.

Alkalmazás: kisebb felületi sérüléseknél, zúzódásoknál, horzsolásoknál, kisebb égési sérülések,
napégés, csípések, kiütések kellemetlen tüneteinek enyhítésére.

H4niko

2017. augusztus 16.

Nekem a szőrtelenítés miatt kellett valami megoldás, mert mindig begyullad, kipirosodik és fáj. Nekem ez bevált, megnyugtatja a bőrt, enyhít a pirosságon, Én sokadik alkalommal is megvettem és fogom is.

H4niko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Hopi

2017. augusztus 9.

Régebben csodaszernek tartottam a Forever aloe spray-t, de mivel azt macerás beszerezni gondoltam alternatívaként kipróbálom ezt.
Ártalmatlan kiütésekre nem vált be, olyan volt, mintha az ember semmit sem fújt volna rá.
Komolyabb napégésnél is tesztelve lett, legalább nyolcszor fújtam be az érintett területet két nap alatt de... talán egy ici picit gyorsította a gyógyulást, illetve a lelkemnek jót tett, mert legalább a tudat megvolt, hogy valamit teszek ellene.
Próbáltam a hajamon is; a hajvegeimet fújtam be vele. Érzetre hasonló volt, mint bármely más haj spray, hamar beszivodott, de csodát nem művelt, de persze ezt nem is vártam.
Összességében nem valami komoly cucc, annak ellenére, hogy tele van remek összetevőkkel. Ha az ember hisz benne akkor a placebo hatás következtében erősebbnek tűnik a hatása.
Nem rossz, de egyáltalán nem csodaszer.

Hopi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Nem rossz, de egyáltalán nem csodaszer.

Jdit04

2017. augusztus 5.

Kisebb sebekre, csípésekre használtam eddig, ezekre tökéletesen bevált.

Jdit04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Kisebb sebekre, csípésekre használtam eddig, ezekre tökéletesen bevált.

cattitude

2017. augusztus 2.

az arcomra toniknak nem vált be, de minden másra egész jó, fújtam kisebb napégésre, szandáltól kisebesedett lábra, mellkasomon kiütésekre, amik ebben a melegben sajna gyakran előjönnek. még a hajamra is szoktam fújni, ha érzem, hogy a napsütéstől kiszárad, szinte azonnal életet lehel a frizurámba. négy csillagot azért kap, mert a fújókája borzalom és mert az arcomat valamiért irritálja.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Viki9727

2017. július 12.

A lábamon a gyakori borotválás miatt beszokott nőni a szőr, illetve csúnya piros lesz. Ilyenkor szoktam használni, és szinte azonnal leszedi a pirosságot, nem viszket, megnyugtatja és elmulasztja. :) Én nagyon szeretem, napégéskor a fájó bőrt is lehűsíti. Sajnos az ára elég drága.

Viki9727
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

maniko90

2017. július 1.

Mindenre használt csodatermék lett nálam is. Nagyon nagyon jó száraz, viszkető fejbőrre, de az arcápolási rutinomban is helye van, tonik helyett. Természetesen naptól megpirult bőrre is, és még ezer minden másra is használatban van. Csípése viszont nem vált be.

maniko90
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

maszatkaanna

2017. június 29.

Akkor ajánlották mikor nagyon leégtem a szoliban, vörös voltam és iszonyúan fájt. Sokszor fújtam magam abban a pár napban, gyorsan enyhült a fájdalom, és 4 nap alatt rendbe is jött a bőröm. Leginkább kisebb napégésre szoktuk használni. borotválás után befújom magam, ilyenkor megnyugtatja a bőrt, és kevésbé pattog ki a nagy melegben. Nagyon jó termék, mindenkinek ajánlom.

maszatkaanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

fruzsi12

2017. június 27.

Az arcomra használom tonik helyett, illetve amikor szeretném kicsit felfrissíteni a bőröm. A pattanásokra és azok okozta gyulladásokra nagyon jó hatással van, már a harmadik flakonnal használom. Valóban nem olcsó, viszont nekem még a teljes árát is megéri, mert imádja az arcom.

fruzsi12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

Enne

2017. június 23.

Update: 2017. jún. 23.: A spray-s változat nem túl gazdaságos, nagyjából egyharmada a levegőbe megy. Véletlenül beszippantva pedig fullasztó érzés. Legközelebb kipróbálom a géles változatot.

2016 nyár: Szőrtelenítés utáni bőrirritációt enyhíti, egységesebb bőrképet ad. Szúnyogcsípésre nálam nem vált be. Másra még nem próbáltam.

Enne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

ancsr

2017. június 23.

Multifunkciós csodaszer! Napi szinten használom, ezzel tonizálok, ezt fújom gyantázás után hónaljra is és bármilyen pici-nagy sebre, csípésre, gyulladásra. Remélem örök szerelem lesz ez!

ancsr
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Sodium PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol