KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alveola Aloe Vera

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ancsapancs, az összetevőket feltöltötte: ursuska, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

Hűsítő, nyugtató spray rendkívül magas Aloe Vera gél tartalommal. Alkalmas a bőr kisebb  irritációinak (pl. viszketés, bőrpír) azonnali enyhítésére és a bőr hidratálására.
Az értékes bőrregeneráló és bőrnyugtató Aloe Vera gélen kívül értékes gyógynövények (gyöngyvessző, tigrisfű, kamilla, ginkgo, bodza) kivonatait, allantoint, pantenolt, nátrium-hialuronátot és aminosavakat tartalmaz.

Alkalmazás: kisebb felületi sérüléseknél, zúzódásoknál, horzsolásoknál, kisebb égési sérülések,
napégés, csípések, kiütések kellemetlen tüneteinek enyhítésére.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

cintia91

2018. július 16.

Imádom ezt a srayt mindenre jó.Használom szúnyogcsípésre,napégésre,kiütésre,sérülésekre és még sok mindenre.
Mindig kell lenni ebből vagy a géles változatból otthon.

cintia91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Mindig kell lenni ebből vagy a géles változatból otthon.

fancsmancs

2018. július 6.

Sok dologra használható, égésre, sebekre, ekcémára és simán az arcomra is fújom. A géllel is elégedett voltam de szerintem könnyebben használható-eloszlatható a spray.

fancsmancs
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

7ot

2018. június 30.

A gélt szerettem volna megvenni, de csak ez volt a boltban. Sajnos számomra teljesen haszontalannak bizonyult. Hidratálást nem vettem észre és csípte a bőröm. Maradok a növénykémnél, ebben túl sok a felesleges cucc. Így teljes pénzkidobás volt.

7ot
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 30.

lecsapaketchup

2018. június 25.

Ez a spray egy csoda! Fantasztikus gyógyír a leégésre, irritált bőrre, és a legjobb, hogy szúnyogcsípésre is tökéletes! Pillanatok alatt megnyugtatja a bőrt, és mellesleg jól hidratál is. Nagyon szeretem. :)

lecsapaketchup
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 25.

V007

2018. június 17.

Csatlakozom az előttem szólokhoz:mindenre jó.
Napégésre,szőrtelenítés után,szoli után,pattanásra.Minden esetben nyugtatja,regenerálja a bőrt,hidratáló hatású.

V007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

Csatlakozom az előttem szólokhoz:mindenre jó.

tara95

2018. május 24.

Az aloe vera az egyik csodaszer az arcomra, imádja. Nagyon hamar leviszi a pirosságot, gyulladást. Ezerféle módon lehet használni, nekem állandó jelleggel az arcápolási rutinom szereplője. A gélt is használom, ebből utolsó lépésként fújok. Fél áron nagyon megérte.

Up: Nap közben, ha hazaesem azonnal lemosom a sminkem, ez lehet, hogy max 4 óra volt de akkor is. Ilyenkor még korai az éjszakai rutin, viszont jöhet valami fincsi arcpakolás, ami után néhány fújás és fellélegzik, nem feszül, csökkenti a gyulladást. Ha nem bírom ki és kiszedem a mitesszereimet párszor befújva drasztikusan csökken a pirosság. Ilyenkor hidratálókrém sem kell, semmi, estig tökéletesen hidratált és pihe-puha a fejem.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 24.

Neubauter

2018. május 22.

Szeretem, epilalas utan szoktam hasznalni, szepen megnyugtatja a kipirosodott bort.

Neubauter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

viragnyelven

2018. május 19.

Szeretem. Arctisztitas után, gyantazas után szoktam hasznalni. Az arcom kifejezetten imádja, ujravevős.

viragnyelven
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 19.

Kremcica

2018. május 16.

Hasonlóan géles testvéréhez ez is alapdarab az itthoni állandó darabok között. Kb mindenre jó (mint a Bazi nagy görög lagziban az ablaktisztító spray). :D Szúnyogcsípésre, bőrpírra, gyógyuló sebekre, vízhólyagra mind jó. Van hogy a pattanásaimra is ráfújom ha vészes a helyzet. Hűtőben tartom így pluszban hűsít is.
Hajlamos nekem is folyni és nem permetezni, de ez az ilyen fújok hibája mint ennek a terméke.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Orsolypapp

2018. május 16.

Kiütésre, égésre, csípésre és még gyulladt pattanásokra is kitűnő :)

Orsolypapp
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

Kiütésre, égésre, csípésre és még gyulladt pattanásokra is kitűnő :)

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Sodium PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol