Alveola Aloe Vera

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ancsapancs, az összetevőket feltöltötte: ursuska, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

Hűsítő, nyugtató spray rendkívül magas Aloe Vera gél tartalommal. Alkalmas a bőr kisebb  irritációinak (pl. viszketés, bőrpír) azonnali enyhítésére és a bőr hidratálására.
Az értékes bőrregeneráló és bőrnyugtató Aloe Vera gélen kívül értékes gyógynövények (gyöngyvessző, tigrisfű, kamilla, ginkgo, bodza) kivonatait, allantoint, pantenolt, nátrium-hialuronátot és aminosavakat tartalmaz.

Alkalmazás: kisebb felületi sérüléseknél, zúzódásoknál, horzsolásoknál, kisebb égési sérülések,
napégés, csípések, kiütések kellemetlen tüneteinek enyhítésére.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

felicitas

2018. szeptember 8.

Erről már mindenki elmondott minden jót. Azokon kívül nálam bevált egy csúnya kiterjedt, száraz allergia szerű több tenyérnyi viszkető bőrre, amire semmi csoda Eucerin, Lipikar, Bioderma, allergiára való krémek nem használtak. Ez pár nap alatt megszüntette, és vissza sem jött. Valamint kertészkedés után is jól nyugtatja a növények által összekaristolt bőrt. Akár egy jó kis málnaszedés után. :-)

felicitas
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Lilluc

2018. szeptember 4.

Csodaszer!!! Bár jobban kedvelem a géles formáját, de ez is nagyon praktikus, főleg ha izgő-mozgó gyerekre kell használni. :)
Kislányomnak rovarcsípésre, csaláncsípésre mindig ezt használom, pár perc alatt orvosolja a problémát.

Lilluc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

artep

2018. szeptember 1.

Én is nagyon szeretem. Leégés kezelésére, epilálás után nagyon bevált. Újabban arcra is használom, úgymond tonikként. Szerintem plusz hidratálást nyújt, hamar beszívódik, hasznos tagja lehet egy rétegzős rutinnak.

artep
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

orsolyap

2018. augusztus 24.

Elvittük nyaralni. persze leégtem a napon- mint mindig- pedig a legmagasabb fakor számú krémmel kentem magam. Lehet még többször kellett volna...Na, de ez a spray- csodás- leégés után másnap sprayhasználat után nem viszkettem, nem húzódott a bőröm, nem hólyagosodott fel. és nem hámlottam le. Szerintem mindig lesz belőle vagy gélváltozatából otthon. Kell Nekem.

orsolyap
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

0bikbik0

2018. augusztus 24.

Én teljesen elégedett vagyok vele. Olcsó, nekem nem gázak az összetevők sem.
Hidratálásra, néha arctonikként, de csipések, irritációk "kezelésére" is használom. Én nem tapasztaltam ragacsos érzetet.
Nálam alapdarab.

0bikbik0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Én teljesen elégedett vagyok vele. Olcsó, nekem nem gázak az összetevők sem.
Nálam alapdarab.

Alexandra186

2018. augusztus 10.

A fent felsoroltakon kívül jól nyugtatja a bőrt epilálás után is.

Alexandra186
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

A fent felsoroltakon kívül jól nyugtatja a bőrt epilálás után is.

pattelin

2018. augusztus 10.

Gyerekeknek a sebeire szoktam fújni, vagy csípésre, napégett bőrre. Rögtön megnyugtatja a bőrt. A sebgyógyulást gyorsítja, viszketést enyhíti! Tényleg alapdarb itthon!

pattelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

lovecreams

2018. augusztus 8.

Borotválás után száraz lábakra, kipattogásra, napégésre, szúnyogcsípésre..mindenre jó. Kötelező darab itthon.

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

gyulzsuzsi

2018. augusztus 2.

Zseniális cucc! Napégésre, főzési égésre, epilálás utáni irritációra mind bevált. Vagy csak simán száraz lábszár hidratálásra is ütős. Semmi kellemetlen réteget nem hagy, nincs zavaró illata, a tudásához képest olcsó.

gyulzsuzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

lepetak

2018. július 27.

Nagyon jó, tényleg csak ajánlani tudom. Régebben sosem égtem le, mindig szépen barnult a bőröm. Azonban legutóbb mikor napoztam, annyira leégtem, hogy gondolom a naptól kiütések lettek a mellkasomon és a hátamon. Kollégáim ajánlására vettem meg ezt a spray-t. Zuhany után lefújtam magam rendesen..., hagytam hogy csillapodjon az égő, viszkető érzés. Tényleg segít. Már másnap enyhült a viszketés, 2 nap múlva a kiütések is eltűntek. Most már magamnál hordom a táskámban minden nap. :D Ha érzem, hogy picit megégett a nap, egyből fújom magam.

lepetak
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Sodium PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol