KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alveola Aloe Vera

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ancsapancs, az összetevőket feltöltötte: ursuska, Módosítva: 2018. március 2.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

Hűsítő, nyugtató spray rendkívül magas Aloe Vera gél tartalommal. Alkalmas a bőr kisebb  irritációinak (pl. viszketés, bőrpír) azonnali enyhítésére és a bőr hidratálására.
Az értékes bőrregeneráló és bőrnyugtató Aloe Vera gélen kívül értékes gyógynövények (gyöngyvessző, tigrisfű, kamilla, ginkgo, bodza) kivonatait, allantoint, pantenolt, nátrium-hialuronátot és aminosavakat tartalmaz.

Alkalmazás: kisebb felületi sérüléseknél, zúzódásoknál, horzsolásoknál, kisebb égési sérülések,
napégés, csípések, kiütések kellemetlen tüneteinek enyhítésére.

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

heni95

2018. április 21.

Glamouron vettem az itteni vélemények miatt. Jól tettem. Este lefekvés előtt és reggel sminkelés előtt fújom, a bőröm imádja. A thermál sprayt szerettem volna uriage vagy l.r.p., de ez jobb döntésnek bizonyult árban is és hatásában is.

heni95
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 21.

Gina1978

2018. április 14.

Arcfrissítésre, napégésre, bőrnyugtatásra használom, teszi amit ígér. Kényelmesebb, mint a géles változat, én azt mégis jobban szeretem. Ennek a csomagolását egyenesen utálom. Ez sajnos minusz 1 csillag. Folyik, dől orrán-száján a cucc. Biztos én nyúltam rá egy gyengébb darabra, de ez borzalmas. A termék maga nem rossz, használata után puhább a bőröm, bőrpírt, gyulladást megnyugtatja. Remélem a következő flakon erősebb lesz.

Gina1978
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 14.

lzsofi

2018. április 4.

Pár napja kezdtem el használni az arcomra,esténként arctisztítás után szoktam befújni. Azóta nekem is pihe-puha a bőröm.

lzsofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

Normankaa

2018. március 7.

Csodaszer! Szőkítés után napokig égett a fejbőröm, már nem bírtam, gyorsan kerestem valamit a drogériában. Erre esett a választásom. Fújás után azonnal hűtötte a fejbőrömet, és azóta sincs semmi baja.

Normankaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

Kucika

2018. február 19.

Lassan gyógyuló pattanások miatt kezdtem el használni, nekem nagyon bevált!
Amióta használom este mindig fújok belőle az arcomra, van hogy csak magába krémezés nélkül :)
Pihe-puha azóta a bőröm ♡

Kucika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

Lassan gyógyuló pattanások miatt kezdtem el használni, nekem nagyon bevált!
Pihe-puha azóta a bőröm ♡

Luckuska

2018. január 29.

Szerettem volna szeretni, de számomra abszolút haszontalan kis kence ez. Semmi extrát nem tett a bőrömmel ami miatt újra vásárolnám. Van még valamennyi az üvegcse alján, gondolkozom, hogy kidobjam-e. Fölösleges vásárlás volt, és ahhoz képet még drága is.

Luckuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

domanybeatrix

2018. január 29.

Ugyanolyan jó hatása van, mint a géles verziónak, ennek azért adok öt csillagot, mert a kiszerelése nekem praktikusabb és jobban bevált.
Napégésre is tökéletes, főleg behűtve, nekem arcra fújva is tetszik. Amíg a gél picit tapadós, ragacsos, ezt csak előveszem, fújok belőle, és gyorsan fel is szívódik, használtam már nappali krém alá is plusz hidratálásra.

domanybeatrix
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 29.

lafarie

2018. január 26.

Arcra használtam vízhiányra és időnkénti kipirosodás enyhítésére. Kellemes volt magamra fújni, nyugtatta a bőröm. Miután megvettem a géles párját, azt sokkal hatékonyabbnak találtam. Ezt most már csak a lábamra használom borotválás után, vagy néha az arcom felfrissítésére. Napégésre, viszketésre, kiütésre nekem egyáltalán nem vált be.

lafarie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

mariska6

2018. január 21.

Szuper. én egyszerűen reggel-este áttörlöm vele az arcom. Megnyugtatja a bőrt, eltünteti a pirosságot. nyáron napégésre is jó, vagy csak simán lehűteni a felhevült bőrt.

mariska6
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 21.

sziku

2017. december 22.

Mosás után nedves hajba, fejbőrbe szoktam masszírozni, hogy ne száradjon ki annyira a bőröm. Arra bevált.

sziku
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.