KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alveola Aloe Vera

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ancsapancs, az összetevőket feltöltötte: ursuska, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

Hűsítő, nyugtató spray rendkívül magas Aloe Vera gél tartalommal. Alkalmas a bőr kisebb  irritációinak (pl. viszketés, bőrpír) azonnali enyhítésére és a bőr hidratálására.
Az értékes bőrregeneráló és bőrnyugtató Aloe Vera gélen kívül értékes gyógynövények (gyöngyvessző, tigrisfű, kamilla, ginkgo, bodza) kivonatait, allantoint, pantenolt, nátrium-hialuronátot és aminosavakat tartalmaz.

Alkalmazás: kisebb felületi sérüléseknél, zúzódásoknál, horzsolásoknál, kisebb égési sérülések,
napégés, csípések, kiütések kellemetlen tüneteinek enyhítésére.

pinkyNiki

2018. november 30.

Kozmetikusom ajánlotta arckezelés után, hogy ezt használjam a hegek gyógyulására. Valóban jót tett, hamarabb eltűnt a pirosság. Ma már minden reggel és este használom. 3-4 fújás elég, hamar beszívódik. Minimális illata van, de számomra nem zavaró. Finom permetet fúj ezért egységesen jut a bőrömre a termék.

pinkyNiki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

racheldawes

2018. november 21.

Az esti rutinom részét képezve, tonikként használom. A smink eltávolítását követően megjelenő pirosabb területeket szépen nyugtatja és felfrissíti az arcomat. Emellett úgy érzem, hogy hidratáltabb és puhább lett a bőröm azóta, amióta használom. Nem mellesleg nagyon jó áron kapható, napi 2-3 fújás mellett 1,5-2 hónapra elegendő a mennyisége.

racheldawes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

TimeaZsofia

2018. november 11.

Nagyon jó termék, jó áron. A géles állagú is jó, de ebben van hyaluronsav és egy kis tejsav is. (Gondolom, itt a hidratáló jellege jön ki inkább, mivel elég hátul van az inci-ben)
Tonikként használom.

TimeaZsofia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

Tonikként használom.

tiszaboglarka

Korcsoport: < 18
2018. október 29.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Napégésre, szőrtelenítés után és az arcomra is használom tonikként. Enyhíti a pirosságot és a hidratáló krém is könnyebben beszívódik tőle. Alaptermék nálam, főleg nyáron. :)

tiszaboglarka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 29.

mildiko87

2018. október 29.

Én az arcomra fújom esti és reggeli rutinomba is, és nagyon szuperül működik, szebb az arcom azóta.

mildiko87
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

Nashuaaa

2018. október 9.

Csodaszernek nem érzem, de praktikus kis spray, a második flakon van itthon. Használom csak úgy az arcomra fújva, ha úgy érzem szüksége van plusz hidratálásra, vagy ha sok rajta a kiütés valami miatt, nyugtatóan hat rá. A fülpiercingemet ezzel kezeltem, hiper gyorsan begyógyult :) De használtam már napégés után is. Azért nem csodaszer, mert sose érzem, hogy nagyon gyorsan vagy erősen hatna, de szépen teszi a dolgát.

Nashuaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

felicitas

2018. október 5.

Erről már mindenki elmondott minden jót. Azokon kívül nálam bevált egy csúnya kiterjedt, száraz, allergia szerű több tenyérnyi viszkető bőrfelület kezelésére, amire semmi csodás cicakrém, Eucerin, Lipikar, Bioderma, allergiára való krémek nem használtak. Ez pár nap alatt megszüntette, és vissza sem jött. Valamint kertészkedés után is jól nyugtatja a növények által összekaristolt bőrt. Akár egy jó kis málnaszedés után. :-)

felicitas
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 5.

Lilluc

2018. szeptember 4.

Csodaszer!!! Bár jobban kedvelem a géles formáját, de ez is nagyon praktikus, főleg ha izgő-mozgó gyerekre kell használni. :)
Kislányomnak rovarcsípésre, csaláncsípésre mindig ezt használom, pár perc alatt orvosolja a problémát.

Lilluc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

artep

2018. szeptember 1.

Én is nagyon szeretem. Leégés kezelésére, epilálás után nagyon bevált. Újabban arcra is használom, úgymond tonikként. Szerintem plusz hidratálást nyújt, hamar beszívódik, hasznos tagja lehet egy rétegzős rutinnak.

artep
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

orsolyap

2018. augusztus 24.

Elvittük nyaralni. persze leégtem a napon- mint mindig- pedig a legmagasabb fakor számú krémmel kentem magam. Lehet még többször kellett volna...Na, de ez a spray- csodás- leégés után másnap sprayhasználat után nem viszkettem, nem húzódott a bőröm, nem hólyagosodott fel. és nem hámlottam le. Szerintem mindig lesz belőle vagy gélváltozatából otthon. Kell Nekem.

orsolyap
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Sodium PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol