KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alveola Aloe Vera

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ancsapancs, az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2015. február 4.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

Hűsítő, nyugtató spray rendkívül magas Aloe Vera gél tartalommal. Alkalmas a bőr kisebb  irritációinak (pl. viszketés, bőrpír) azonnali enyhítésére és a bőr hidratálására.
Az értékes bőrregeneráló és bőrnyugtató Aloe Vera gélen kívül értékes gyógynövények (gyöngyvessző, tigrisfű, kamilla, ginkgo, bodza) kivonatait, allantoint, pantenolt, nátrium-hialuronátot és aminosavakat tartalmaz.

Alkalmazás: kisebb felületi sérüléseknél, zúzódásoknál, horzsolásoknál, kisebb égési sérülések,
napégés, csípések, kiütések kellemetlen tüneteinek enyhítésére.

Kucika

2018. február 19.

Lassan gyógyuló pattanások miatt kezdtem el használni, nekem nagyon bevált!
Amióta használom este mindig fújok belőle az arcomra, van hogy csak magába krémezés nélkül :)
Pihe-puha azóta a bőröm ♡

Kucika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

Lassan gyógyuló pattanások miatt kezdtem el használni, nekem nagyon bevált!
Pihe-puha azóta a bőröm ♡

Luckuska

2018. január 29.

Szerettem volna szeretni, de számomra abszolút haszontalan kis kence ez. Semmi extrát nem tett a bőrömmel ami miatt újra vásárolnám. Van még valamennyi az üvegcse alján, gondolkozom, hogy kidobjam-e. Fölösleges vásárlás volt, és ahhoz képet még drága is.

Luckuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

domanybeatrix

2018. január 29.

Ugyanolyan jó hatása van, mint a géles verziónak, ennek azért adok öt csillagot, mert a kiszerelése nekem praktikusabb és jobban bevált.
Napégésre is tökéletes, főleg behűtve, nekem arcra fújva is tetszik. Amíg a gél picit tapadós, ragacsos, ezt csak előveszem, fújok belőle, és gyorsan fel is szívódik, használtam már nappali krém alá is plusz hidratálásra.

domanybeatrix
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 29.

lafarie

2018. január 26.

Arcra használtam vízhiányra és időnkénti kipirosodás enyhítésére. Kellemes volt magamra fújni, nyugtatta a bőröm. Miután megvettem a géles párját, azt sokkal hatékonyabbnak találtam. Ezt most már csak a lábamra használom borotválás után, vagy néha az arcom felfrissítésére. Napégésre, viszketésre, kiütésre nekem egyáltalán nem vált be.

lafarie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

mariska6

2018. január 21.

Szuper. én egyszerűen reggel-este áttörlöm vele az arcom. Megnyugtatja a bőrt, eltünteti a pirosságot. nyáron napégésre is jó, vagy csak simán lehűteni a felhevült bőrt.

mariska6
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 21.

sziku

2017. december 22.

Mosás után nedves hajba, fejbőrbe szoktam masszírozni, hogy ne száradjon ki annyira a bőröm. Arra bevált.

sziku
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

BebcsiK91

2017. december 18.

Egy napsütéses terepi nap után ahol sikerült leégnem, betévedtem egy herbáriába, ahol találkoztam ezzel a csodaszerrel. Pattanásra, égésre, sebre és mindenféle sérülésre használom. Imádom :)

BebcsiK91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

ancsr

2017. december 18.

Multifunkciós csodaszer! Napi szinten használom, ezzel tonizálok, ezt fújom gyantázás után hónaljra is és bármilyen pici-nagy sebre, csípésre, gyulladásra. Remélem örök szerelem lesz ez!

UPDATE
Egy idő után elkezdte csípni a bőröm, úgyhogy abba is hagytam a használatát és most levonok egy csillagot.

ancsr
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

UPDATE

happymom1

2017. november 28.

A géles változatát használjuk rendszeresen de a nyáron a tengerpartra ezt vittem magammal és milyen jól tettem, a gyerekek fényallergiásak lettek, nem leégtek hanem apró piros pöttyösek lettek, szinte összefüggő pirosságnak tűnt, befújtam ezzel őket és azonnal enyhítette a viszkető érzést és rövid időn belül a pirosság is enyhült. Amikor hazajöttünk azonnal vettem egy másikat mert elfogyott. Mindig lesz itthon belőle.

happymom1
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 28.

WorkingClassGirl

2017. november 25.

Teljesen függő lettem, semmi extra, de mégis nyugtat kicsit, és frissít. Ezzel szoktam előkészíteni a bőröm szérum, vagy krém előtt. Tetszik, hogy viszonylag hígítva van az aloe, így teljesen beszívódik, nem hagy réteget, és más hasznos is van a sprayben.
Mind arcra, mind vékony ázsiai vatta lapra fújva jól működik :) Két fontos megjegyzésem van: 1) más az INCI, mint ami itt van, már csak bőrbarát tartósítók vannak benne, 2) a pH-ja saját, házi méréssel kb 5, ami szuper szerintem. Illetve még annyi, hogy ahogy előttem is írták, tényleg jobb áron lehet bio boltokban beszerezni az 500ml-est, én abból töltöm újra a kicsi fújókámat.

WorkingClassGirl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Sodium PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol