KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. július 6.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Cellulit elleni testolaj, amely 1 hónap alatt megszabadít a kellemetlen gödröcskéktől és láthatóan feszesebbé teszi a bőrt. Citrom és rozmaring illóolajat tartalmaz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Felhi1

2017. augusztus 31.

Nem tudom, csinál-e bármit is a cellulitisszel, nem azért használom. Nagyon jól táplál szerintem , puhítja a bőrt, testápolóba keverve használom, isteni az illata, teljesen felfrissít.

Felhi1
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Reni39946

2017. január 23.

A narancsbőröm eltüntetését nem is vártam el, viszont imádom az illatát és puha lesz tőle a bőröm. Sokszor vettem újra és szerintem, még fogom is, de csodát nem várok. :)

Reni39946
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

shel8y

2016. október 25.

Sportolok, és evvel együtt használtam, mig el nem fogyott, a bőröm selymesebb lett, de a kicsi narancsbőrömön aligha segített. Bár egy krémtől nem várok csodát, ha az étkezéssel nem segítek rá... Nekem egy kicsit sűrű volt az állaga, sosem szívódott fel rendesen. :(

shel8y
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

hessviky666

2016. május 30.

Nagyon finom illata mellett remek az állaga! Hamar felszívódik, nem túl híg és nem túl sűrű. Reggel és este használom, átmasszírozom vele a problémás területeket, plusz este zuhanyzásnál váltózuhannyal masszírozom szintén a problémás területeket. Még csak egy hete használom, de szebb tónusa lett a bőrömnek. Gondolom a gödröcskék majd 1-2 hónap után fognak halványulni.

Update: hát sajnos le kell vegyek egy csillagot :( 1 hónapot végigcsináltam, minden reggel és este átmasszíroztam vele a problémás területeket, de semmi. A bőröm még csak nem is volt hidratált. A gödröcskék meg aztán nem is halványodtak.
Az illata kellemes, illetve az összetevői.
Nem hiszem, hogy újravevős lesz, max ha valami más elmulasztja, akkor szintentartásképpen.

hessviky666
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

Az illata kellemes, illetve az összetevői.

Bea11

2016. május 23.

1hónapja használom. Narancsbőr ellen nálam semmi hatása nincs, de feszesebb,és puhább a bőröm tőle. Az illatát nem szeretem, de elhasználom. Nem fogom újra venni.

Bea11
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

Leti01

2015. november 15.

Önmagaban narancsbőr ellen semmit sem ér. De jól hidratál és valamennyire feszesít. Engem személy szerint az illata győz meg mindig arról, hogy szükségem van rá :)

Leti01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

lauran

2015. június 27.

Narancsbőrre csak icipicit hat, viszont puha, szép bőrt eredményez, és enyhén fezesít. Én minden egyes testápolómba keverek ebből (a markomba nyomom a testápolót és ezt, aztán együtt viszem fel a bőrre). Kb. egy éve folyamatosan használom, és elégedett vagyok.

lauran
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 27.

angeltear

2015. június 27.

A testradíros tusfürdőjével együtt használom, (mellette igyekszem rendszeresen mozogni és sok vizet inni) tényleg pár használat után feszesebb és simább a bőröm, bár szerintem a narancsbőrrel semmit sem csinál.. :D Az illata elég erős és szúrós, nekem is meg kellett szokni. Reggel és este is használom, így elég hamar fogy. Mindenképpen újraveszem. ^_^

angeltear
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 27.

laraworld

2014. november 29.

Nem praktikus az átlag életvitelhez ez a roppant lassú felszívódás. Az illata számomra se nem pozitív élmény, se nem riasztó, viszont a tusfürdős formájában ugyanezt nagyon kedvelem.

A cellulitisz elleni harcban nem egy erős partner, látványos eredményt rajtam nem produkált egy üvegcse elfogyasztása. De biztos, hogy ez is enyhén hozzájárul a sikerhez, ha rászánjuk az időt a masszírozásra is.

Én is csak azt tudom mondani sok kence használata után, hogy ezt a "problémát" szerekkel nem lehet önmagában hatékonyan orvosolni, csak akkor ha preventív az alkalmazás, esetleg nagyon kismértékű a narancsbőr jelenléte.

laraworld
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 29.

pm2013

2014. szeptember 5.

Húúú. Mit is mondjak erről a testet-lelket kényeztető olajkeverékről? Már attól is örömmel kenem a testemre, hogy végre nem egy vacak, szintetikus illatanyaggal felturbózott kőolajszármazék került a kezembe. Ez a testolaj könnyen kenhető, a bőrön könnyen eloszlatható és hamar be is szívódik. Amikor meg megcsap az illata, akkor az egésznapos munkától elzsibbadt lelkem is egy magasabb szintre kerül. :) (Eszembe jutatja azokat az időket, amikor még kislányként vasárnaponként reszelgettem a citromhéjat a sütihez. Annak volt ilyen illata, meg a kezemnek utána még órákig....)
A bőröm egyszerűen imádja ezt az olajkoktélt és mint testápoló olaj abszolút maximálisan teljesít.
Ami a cellulit elleni küzdelmet illeti... ugye senki sem gondolja komolyan, hogy egy kis kenegetéssel elmúlik ez a probléma? Természetesen az olaj felkenése során a testünkön végrehajtott masszázs és a rozmaring jótékony hatása van a nyirokrendszerre, így kissé egyenlítheti a bőrfelszínt, de a kis gödröcskéket orvosolni igazából csak életmódváltással (mozgás + egészséges táplálkozás) lehet.

pm2013
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Közönséges boróka olaj. A kozmetikumokban gyümölcsének és fájának a kivonatát és olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint a borók különféle formái illatanyagként használtak. A Wikipédia szerint a boróka gyógynövény és a boróka teának vizelethajtó, emésztést serkentő, vesekőoldó, epekőoldó hatása van.

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.