Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: sbbejus, az összetevőket feltöltötte: gyugyi.kinga, Módosítva: 2013. február 10.

Kategória:   Dezodorok

Witchvortex

2018. augusztus 27.

Nincsen túl tartós izzadásgátló hatása, de én nagyon szeretem az illata és az összetevői miatt.

Witchvortex
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

gruecendre

2016. január 2.

Az illata volt a kedvencem, nem is körömvirág, inkább indiai citromfű (citronád) volt benne.
Hiányzik.
Kár, hogy nincs már.

gruecendre
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 2.

Hiányzik.
Kár, hogy nincs már.

Debyildy

2015. április 29.

Nekem nagyon bejött ez a golyos deo.
Illata nagyon tetszik, bevált évekig.
Nagyon sajnálom, h ez is megszünt. :'(

Debyildy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

Nekem nagyon bejött ez a golyos deo.
Illata nagyon tetszik, bevált évekig.
Nagyon sajnálom, h ez is megszünt. :'(

Ahyru

2014. október 14.

Nekem sajnos egyeltalán nem használt, pedig nem izzadok extrém módon. 6-7 alkalommal is újra kellett kennem nyáron, de hűvösebb időben is minimum 2x. Gondilom ez az alumínium mentesség árnyoldala. Az illata jó, de gyorsan elillan. Kellően krémes, pici foltot hagy a ruhán.

Ahyru
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 14.

BloodEve

2014. július 9.

Állag:krémes, erős citrusos illattal
Hatékonyság:közepes/gyenge közt, az izzadást nem gátolja, testszagot semlegesíti
Ár/Minőség: átlagos minőség elfogadható áron
Irritáció: nincs
Összetétel: natúr, alumentes
Pozitív: illata hosszantart, viszonylag hamar beszívódik
Negatív: 1 év után megváltozik az állaga
Kiknek ajánlom:akinek elege van az alus deokból és aki csak kicsit izzadós

BloodEve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 9.

Állag:krémes, erős citrusos illattal
Negatív: 1 év után megváltozik az állaga
Kiknek ajánlom:akinek elege van az alus deokból és aki csak kicsit izzadós

OAdrienn

2013. december 23.

Kellemes illata volt, de semmi izzadásgátló hatást nem tapasztaltam. Sem önmagában, sem szódabikarbónával felturbózva nem ért semmit. Dezodorálni sem tud rendesen. Hiába natúr és alumíniummentes, akkor sem venném újra, mert nem csinál semmit.

OAdrienn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.

francais

2013. november 10.

Borzasztóan sajnálom, hogy kivonták a forgalomból! Évek óta ezt használtam!:( Kicsit tényleg citrusos volt az illata!

francais
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 10.

mrs.bravo

2013. november 6.

Kifejezetten őszre vettem,de Páromé lett,mert annyira nem vagyok oda érte. Rajtam közepesen teljesített,és Páromon is,viszont Rajta sokkal jobb illatú lesz.

mrs.bravo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 6.

shel8y

2013. október 3.

Végre aluminium és alkoholmentes, de nem nyújt teljes védelmet, szódabikarbónával turbóztam, de nekem az aloe verás jobban bejön. Ennek nem szeretem a szagát....

shel8y
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 3.

Lunita

2013. szeptember 3.

Natúrhoz képest nem rossz. Annyira nem gátolja,de elmegy.
Illata körömvirágos,használatkor kicsit más lesz..újra lehet tölteni sajáttal! :)

Lunita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 3.

Natúrhoz képest nem rossz. Annyira nem gátolja,de elmegy.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.