KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: Batka, az összetevőket feltöltötte: Indigo

Utolsó módosítás dátuma: 2012. április 27.

Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Azonnali színkompenzáló krém pirosság ellen. Felhasználás: a kipirosodott bőrre felkenni, gyengéden beleütögetni.

thalion3

2015. március 17.

Halványítja a pirosságot, könnyen eldolgozható, finomítja a pórusokat. De ellennék nélküle is.

thalion3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 17.

KataDorozlai

2015. március 13.

Nekem is időbe telt, mire megtanultam használni. Gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni! Először csak otthon próbálgattam, úgy néztem ki az első használat után, mint Shrek. Majdnem a kukában landolt, de végül a mindennapi reggeli rutinom része.
Átkenem Garnier repair krémmel az arcom, megvárom hogy kicsit szívja be, aztán gyönyörűen el lehet dolgozni, kicsit pepecselni kell vele, de megéri. Nem kell, hogy 3 mm vastagon legyen rajta, a vékony réteg is tökéletesen fed, aztán persze rá az alapozó, hogy egy kis színt is kapjak. És voilá, olyan szép arcbőröm van, mint a "normális embereknek" :)
Amikor elfogyott, 2 napig nélküle kellett használnom az alapozómat, szörnyű volt. Azonnal átvilágított, a piros arcszínem :(

KataDorozlai
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 13.

Milka

2015. január 2.

kiválóan teljesít, a pirosságot szépen korrigálja, én mondjuk csak primerként használom, önmagában természetellenes hullaszínt ad a fejemnek. szépen lehet rá alapozni. nem irritál. tény, hogy hamar szárad, de azért el lehet normálisan oszlatni. a maga 10 ml-es méretével nem egy ipari adag, mindennapos használat mellett kb egy jó hónapig tart.

Milka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 2.

Paránytrilla

2014. július 30.

Pont erre volt szükségem! Nagy felületen pirosodik az arcom, így a krémes korrektor és a por állagú korrektor sem volt az igazi. Ennek olyan az állaga, mint az alapozónak, jól terül a bőrön és remekül fedi a piros területeket. A tartósságát még tesztelem, de kb 4-5 órája kentem fel és fixáltam, azóta izzadok a 40 fokban és nem nagyon kopott le. Bár a hőn áhított alabástrom bőrt nem sikerült elérnem, de lényegesen közelebb kerültem hozzá ezzel a termékkel! :)

Paránytrilla
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 30.

livia1979

2014. május 19.

Nagyon szépen elfedi a szemem alatti karikákat, és a kissé sötétebb bőrszínt szépen kiegyenlíti. Az állaga kissé folyós, tényleg nagyon kevés kell belőle, és nagyon hamar szárad. Véletlen vettem meg, de nem bántam meg (azt hittem korrektor).

livia1979
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 19.

veravera

2014. május 5.

2013. január Egyetértek Morzsával: nem ígér nagyon sokat, de azt hozza. Nem drága, natúrtermék, a zöld remekül kiegyenlíti a nagyon piros orcámat, nem zsírosít, nem szárít: szerintem klassz. Illatanyagok nélkül viszont sokkal jobb lenne, így négyes.

Illatanyagok ÉS alkohol nélkül jobb lenne. Nem is tudom, hogy nem vettem észre először. Alkohol nem való érzékeny, pirosodásra hajlamos bőrre, abba is hagytam...

veravera
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 5.

fruzsinap

Korcsoport: < 18
2014. március 13.

Esténként használom.A pattanásokat is lejjebb viszi,a piros foltokat is szépen korrigálja.Már párszor újravettem,ezek után is újra fogom.

fruzsinap
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2014. március 13.

mrcstrash

2013. december 26.

nem rossz megoldás pirosodásra, DE szingorúan csak is egyenletes, jól hidratált bőrre lehet felvinni, mert különben hozzátapad az összes száraz folthoz és zöld gnómként közlekedhetünk a nap maradék részében.

mrcstrash
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 26.

mrs.bravo

2013. október 29.

Nem sok értelme volt megvenni,de tesztert csak kezemen tudtam megnézni és ott tetszett a hűsítése, pattikra szántam,smink alá,hisz primer,de nem jó. Nem fed és még a pattikat sem vitte lejjebb, akkor már veszek egy amodent herbalt és azt kenem smink alá.az nem is ennyire drága,mégis jobban lelohasztja őket,és nem engem,hogy pepecselek vele 30 percet a semmiért. :((

mrs.bravo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 29.

Xéni

2013. január 9.

Bármennyire is kecsegtető volt a leírás, sajnos nekem egyáltalán nem vált be. Ha halványítja is valamennyire a vörös foltjaimat, hiába sminkelek rá, szinte semeddig sem tart a hatás. Sőt néha még mintha jobban kipirítana. Bár irritációt, szárazságot nem okoz.
Nagyon sajnálom, mert az eddig kipróbált Alverde termékekkel elégedett voltam.
Ha esetleg van, aki nem tud nélküle élni, akár túl is adok rajta...

Xéni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

Nagyon sajnálom, mert az eddig kipróbált Alverde termékekkel elégedett voltam.
Ha esetleg van, aki nem tud nélküle élni, akár túl is adok rajta...

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Enyhén sárgás színű, természetes zsír, melyet az Afrikában honos sheafából vonnak ki. Édeskés illatú, puha, krémes vagy kemény állagú is lehet. A kozmetikumokban kiváló bőrpuhító (emollient) összetevő és antioxidánsok (A-, E- és F-vitamin) gazdag forrása. A sheavaj ehető is,  a kakaóvaj helyettesítőjeként néhány csokoládéban is megtalálható. Remek összetevő száraz, érzékeny bőr ápolására.

Cellulózból (legfontosabb növényi rost) származó töltőanyag. A CosIng besorolása szerint még csomósodás elleni, emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag is.

Napraforgó olaj, melynek fő összetevői a bőr számára fontos omega zsírsavak (linolsav és olajsav). Leslie Baumann a Cosmetic Dermatology című könyvében azt írja, hogy több tanulmány is arra jutott, hogy a napraforgó olaj egy olcsó, hatékony és a fejlődő országok számára is elérhető emollient anyag, mely hatásos lehet irritált vagy kiszáradt bőr természetes védőrétegének a helyreállításában, erősítésében.