KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: Batka, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 27.

Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Azonnali színkompenzáló krém pirosság ellen. Felhasználás: a kipirosodott bőrre felkenni, gyengéden beleütögetni.

Ár: 600 , Eladó: szofinauta
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 400 Ft , Eladó: pizsiafalon
Állapot: nagyon keveset használt, Helyszín: Budapest, Szeged, fizetés: személyes vagy postai
pandus

2016. december 8.

Én is nagyon bíztam benne, de sajnos nem győzött meg. Az arcbőröm nagyon világos, viszont az orrom a hideg hatására folyamatosan kipirosodik. Eleinte megpróbáltam csak magában használni (alapozó, BB, stb. nélkül), de nem volt az igazi, sokszor lettem tőle zöld. Néha sikerült úgy felvinnem, hogy szép lett az eredmény, de alapjáraton inkább a zöld-piros foltok váltakoztak. Mostanában BB-vel együtt próbálgatom, nem mondom, hogy hosszú távú a hatás, de egy fokkal jobb. Az adagolása szerintem is katasztrófa, vagy ömlik ki a krém, vagy beszárad és pocsékba megy.
Sajnálom, pedig nagyon szerettem volna, ha működik.

pandus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 8.

Sajnálom, pedig nagyon szerettem volna, ha működik.

dnelli

2016. november 13.

Hjaj, annyira próbáltam szeretni, de ez egyszerűen nem jó. A színe tökéletes, jó az INCI-je és a illata is, de minden más rossz. Beszárad az adagolóba, néha alig akar jönni, néha ömlik... Ha nem paskolod rá a bőrödre egy másodperc alatt, akkor már meg is szárad, és onnantól nem mozdul, csak ha lemosod. Majd a Catrice zöld korrektorát szeretném kipróbálni, mert az Alverdében állandóan csalódom.

dnelli
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 13.

spari193

2016. november 2.

Az első sokk a mocsár zöld színnél ért, de azon még át tudtam volna lendülni hogy úgy nézek ki mint egy foltos víziszörny ha nem dolgoztam el megfelelően lehellet vékonyra. de nekem semmit nem ért. Nagyon pirosodásra hajlamos az arcom, miközben napallergiás vagyok, tehát hófehér mint egy gésa, remek kombó. Semmit nem fedett el, nagyon gyorsan szárad és nehéz eldolgozni. Hála égnek akciósan vettem, így nem fájt annyira a csalódás, de soha többé :(

spari193
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 2.

Csillamlama

2016. október 12.

Csalódás, kuka. Az itteni leírások alapján vettem meg, tisztában voltam a hibáival, ezek tudatában próbáltam használni, de teljesen értelmetlen időpocsékolás szenvedni vele, elmozdul, összeáll, csomósodik, ha egy réteg alapozót szeretnék rá felvinni. Pedig tényleg szántam rá időt, több esélyt is adtam neki, de egyszerűen nem... Akkor már inkább egy tényleg jól fedő alapozót válasszon az ember (fragrance nélkül!), és kész is.

Csillamlama
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

budacsikevi

2016. augusztus 16.

Lehet, hogy én vagyok ügyetlen, de nekem vagy nem fed igazán, vagy sok lesz belőle. Ütögethetem én akárhogy. Még próbálgatom azért...

budacsikevi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Fannus

2016. augusztus 12.

Nem vagyok megelégedve ezzel a termékkel. Ha keveset viszek fel egy pattanásra, akkor nem csinál semmit, ha többet, akkor ott marad a zöld folt, amit még a korrektor se tüntet el

Fannus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Pomi

2016. június 15.

Nagyon klassz kis korrektor, szépen elfedi a pirosságot, de a csomagolása nem a legpraktikusabb. Épp hogy csak hozzáérek a pumpához már egy borsónyi mennyiséget kapok, és a csőbe is állandóan beleszárad a cucc, így minden használatnál egy adagnyi megszáradt krémet dobok ki. Az árával megvagyok elégedve, de még jobban megleszek ha a pumpával csinálnak valamit.

Pomi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 15.

Dézi

2016. május 21.

Féláron vettem JOY kuponnal, így kb 500 Ft-ért jutottam hozzá. Eddig még nem találtam meg a tökéletes zöld korrektort, de kétségkívül eddig ez a legjobb amit kipróbáltam.
Az orrom körüli hajszálerekre szoktam használni, úgy hogy a primer után beleütögetem a bőrömbe, majd erre jön az alapozó és egy folyékony korrektor. Nagyon szép a végeredmény, maradéktalanul eltűnik így a pirosság az orrom körül, de sajnos nem tartós. Maximum 3 órát marad a helyén, aztán nyomtalanul eltűnik.
Jó kis termék, de a tartóssága miatt még keresem az igazit...

Dézi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 21.

Jó kis termék, de a tartóssága miatt még keresem az igazit...

magichand

2016. május 19.

Annyira minimális adagot oszlatok el a pirosodásra hajlamos helyeken, hogy nem is látszik a zöld színe a végén még alapozó nélkül se. Viszont szépen kiüti a piros színt. Nem csodaszer, biztos el lehet érni ezt a hatást mással is, de én nagyon szeretem. Illatát nem érzem, nem kukacosodik, nem irritál.

magichand
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

Katulin

2016. május 18.

Hát vegyesek az érzéseim ezzel a termékkel kapcsolatban (is). Van még valaki, akinek a csőrbe folyton beleszárad a termék és minden első pumpáláskor egy megkeményedett 'kukacka' jön ki? Emiatt rendkívül sokat elpazarolok belőle. Szárazabb területekre okés, de zsírosabb részekre (ahova nyilván kenni szeretném) nem túl jó, nem tapad rendesen.

Katulin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cellulózból (legfontosabb növényi rost) származó töltőanyag. A CosIng besorolása szerint még csomósodás elleni, emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag is.