Alverde Kipirosodás Elleni Primer (Alverde)

Alverde Kipirosodás Elleni Primer

Címkék: Primerek, Natúrkozmetikumok

Azonnali színkompenzáló krém pirosság ellen. Felhasználás: a kipirosodott bőrre felkenni, gyengéden beleütögetni.

A krémet feltöltötte: Batka, az összetevőket feltöltötte: Indigo

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Vásárold meg

• Ár: 500 Ft, Eladó: skata
    Állapot: Kipróbált, Helyszín: Budapest Szállítás, fizetés: Személyes átvétel (Budapest, Tata) vagy banki utalás után ajánlott posta

Krémajánló

Vélemények Vélemények / Összetevők részletesen Összetevők részletesen

Krémmániás Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

Pont erre volt szükségem! Nagy felületen pirosodik az arcom, így a krémes korrektor és a por állagú korrektor sem volt az igazi. Ennek olyan az állaga, mint az alapozónak, jól terül a bőrön és remekül fedi a piros területeket. A tartósságát még tesztelem, de kb 4-5 órája kentem fel és fixáltam, azóta izzadok a 40 fokban és nem nagyon kopott le. Bár a hőn áhított alabástrom bőrt nem sikerült elérnem, de lényegesen közelebb kerültem hozzá ezzel a termékkel! :)

5/5

Krémmániás Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 35-44

Nagyon szépen elfedi a szemem alatti karikákat, és a kissé sötétebb bőrszínt szépen kiegyenlíti. Az állaga kissé folyós, tényleg nagyon kevés kell belőle, és nagyon hamar szárad. Véletlen vettem meg, de nem bántam meg (azt hittem korrektor).

3/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)   Korcsoport: 25-34

2013. január Egyetértek Morzsával: nem ígér nagyon sokat, de azt hozza. Nem drága, natúrtermék, a zöld remekül kiegyenlíti a nagyon piros orcámat, nem zsírosít, nem szárít: szerintem klassz. Illatanyagok nélkül viszont sokkal jobb lenne, így négyes.

Illatanyagok ÉS alkohol nélkül jobb lenne. Nem is tudom, hogy nem vettem észre először. Alkohol nem való érzékeny, pirosodásra hajlamos bőrre, abba is hagytam...

5/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: < 18

Esténként használom.A pattanásokat is lejjebb viszi,a piros foltokat is szépen korrigálja.Már párszor újravettem,ezek után is újra fogom.

3/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 18-24

nem rossz megoldás pirosodásra, DE szingorúan csak is egyenletes, jól hidratált bőrre lehet felvinni, mert különben hozzátapad az összes száraz folthoz és zöld gnómként közlekedhetünk a nap maradék részében.

1/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 35-44

Nem sok értelme volt megvenni,de tesztert csak kezemen tudtam megnézni és ott tetszett a hűsítése, pattikra szántam,smink alá,hisz primer,de nem jó. Nem fed és még a pattikat sem vitte lejjebb, akkor már veszek egy amodent herbalt és azt kenem smink alá.az nem is ennyire drága,mégis jobban lelohasztja őket,és nem engem,hogy pepecselek vele 30 percet a semmiért. :((

• ,
    Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 25-34

Ùgy tünik, hogy az alapozóm is elfedi a pirosodásomat.

2/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)   Korcsoport: 25-34

Bármennyire is kecsegtető volt a leírás, sajnos nekem egyáltalán nem vált be. Ha halványítja is valamennyire a vörös foltjaimat, hiába sminkelek rá, szinte semeddig sem tart a hatás. Sőt néha még mintha jobban kipirítana. Bár irritációt, szárazságot nem okoz.
    Nagyon sajnálom, mert az eddig kipróbált Alverde termékekkel elégedett voltam.
    Ha esetleg van, aki nem tud nélküle élni, akár túl is adok rajta...

1/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pigmentfoltok   Korcsoport: 35-44

Lehet hogy én vagyok béna, de én teljesen zöld lettem tőle és a pattanások utáni bőrpirossággal semmit nem csinált. Hiába kentem rá alapozót utána, a legkisebb mennyiség is átzöldellt, nagyon hülyén néztem ki :) gondoltam ha rosaceára jó, akkor elbánik az én foltjaimmal is, de sajnos nem.

5/5

Krémmániás Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)   Korcsoport: 45-54

Még csak párszor használtam, de amit ígér (nem sok ;-), azt tudja. A zöld szín természetszerűleg ellensúlyozza a pirosságot (mondjuk, azért egy nagyon vörös folttal kapcsolatban biztos tehetetlen lenne). Az én bőrömet nem irritálta, kellemes, bársonyos érzést hagyott maga után. És az ára sem vészes. Ajánlom azoknak a rozaceásoknak is, akik amúgy nem sminkelnek, de zavarja őket egy-egy állandó pirosságú terület az arcukon
    Mivel a rosacea eleve nem gyógyítható, ez pedig ráadásul csak egy sima make up, ne is várjon senki ilyet tőle. Mellé kell még rendes mosakodókrém, meg arcápolókrém, ami kondicionálja a bőrt, kell pirosság lehúzó krém (Ruboril, Bioderma Sensibio vagy kinek mi vált be), és akkor jöhet ez, mint KORREKTOR, aztán rá a smink, ha valaki még sminkel.

Water / Aqua EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nagyon sok

Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Közepes

Alcohol EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Közepes

Myristyl Myristate eo EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Korlátozott

Glycine Soja (Soybean) Oil eo EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Közepes

Glyceryl Stearate Citrate eo|eu EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Cetyl Alcohol ti|eo|eu|al EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract gy EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil eo EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Canola Oil eo EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Butyrospermum Parkii (Shea) Butter eo EWG Kockázat: 0

Enyhén sárgás színű, természetes zsír, melyet az Afrikában honos sheafából vonnak ki. Édeskés illatú, puha, krémes vagy kemény állagú is lehet. A kozmetikumokban kiváló bőrpuhító (emollient) összetevő és antioxidánsok (A-, E- és F-vitamin) gazdag forrása. A sheavaj ehető is,  a kakaóvaj helyettesítőjeként néhány csokoládéban is megtalálható. Remek összetevő száraz, érzékeny bőr ápolására.

Xanthan Gum ti|eu EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Dehydro Xanthan Gum EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Az összetevőnek még nincs leírása. Készíts leírást Te! (Hol nézhetünk utána egy összetevőnek?)

Algin EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Közepes

Lecithin eo|eu EWG Kockázat: 3 - 5, EWG Adat: Sok

Lysolecithin eu EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Közepes

Hydrogenated Lecithin eu EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Korlátozott

Hydrogenated Palm Glycerides eo|eu EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Microcrystalline Cellulose EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Közepes

Cellulózból (legfontosabb növényi rost) származó töltőanyag. A CosIng besorolása szerint még csomósodás elleni, emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag is.

Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols eo EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Tocopherol a|v EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Közepes

Helianthus Annuus Seed Oil eo EWG Kockázat: 0

Napraforgó olaj, melynek fő összetevői a bőr számára fontos omega zsírsavak (linolsav és olajsav). Leslie Baumann a Cosmetic Dermatology című könyvében azt írja, hogy több tanulmány is arra jutott, hogy a napraforgó olaj egy olcsó, hatékony és a fejlődő országok számára is elérhető emollient anyag, mely hatásos lehet irritált vagy kiszáradt bőr természetes védőrétegének a helyreállításában, erősítésében.

Ascorbyl Palmitate a|v|gy EWG Kockázat: 1

Chromium Hydroxide Green / CI 77289 sz EWG Kockázat: 1.5

Titanium Dioxide/CI 77891 sz EWG Kockázat: 2

Mica EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Közepes

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!