KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szzh01, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

A visszazsírosító hatású shorea vaj és a bio shea vaj intenzíven hidratál és ápol. A szőlőmag olaj, valamint a bio lime és echinacea kivonat ápolja a lábakat. A lime, citromverbéna és a kúpvirág illatkompozíciója friss energiával tölt fel.

Cukorbetegek számára is alkalmas.

Nemlin

2017. július 20.

Az itt olvasott vélemények hatására vettem meg, és milyen jól tettem! Az eddigi legjobb és leghatásosabb lábkrém, amit valaha használtam!

Nemlin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 20.

birdie

2017. július 3.

Vélemények olvasása nélkül dobtam be a kosaramba, mert gyorsan kellett a megromlott lábkrémem helyett egy másik. A mennyiségét nézve, lehet, hogy ez is megromlik mielőtt elhasználnám. Rendszeresen reszelt lábra, nagyobb mennyiségben viszem fel esténként. Ezzel a módszerrel látványra és tapintásra is ápolt lábakat kapok. Ennyi pénzért ilyen jó lábápolóm még nem volt. Az illata nekem olyan szokásos natúr, citrusos. Nem nagyon szeretem. De a hatása kárpótol.

birdie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

barbyka01

2017. június 14.

Ilyenkor nyáron szandi időszakba többször is bevetem. Nagyon jól táplálja a sarkaimat, lábfejeimet, és az illata is nagyon finom mentolos-lime-os hűsítő.

barbyka01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 14.

laszti

2017. június 5.

Nagyon száraz, berepedésre hajlamos a sarkam. Korábban a nyárszandálban kész gyötrelem volt- amíg rá nem találtam erre a krémre! Kellően zsíros és hidratál, tökéletes, ahogy az ára is. Kiadós, egy szezon bőven kijön belőle.

laszti
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

Sielu

2017. május 27.

A legjobb lábkrém amit valaha is próbáltam. Igaz kicsit zsíros, de nagyon jól hidratál. Minden fürdés után használom, zoknit veszek fel egyből így nem zavar, hogy lassan szívódik be. Nagyon hamar helyrehozta a száraz, bőrkeményedéses lábamat. Nálam alap termék, csak ajánlani tudom.

Sielu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Mano1234

2017. április 12.

Imádom ezt a krémet. A száraz lábaimat pár nap alatt puhává teszi. Nem szívódik be túl gyorsan úgyis csak este használom, reggelre nem marad ragacsos. Számomra eddig ez a legjobb lábkrém 🙂

Mano1234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Noncs

2017. április 1.

Minden este használom, utána zoknit húzok rá. Egy hét alatt szépen rendbe tette az én extrém száraz lábaimat. Télen amplyan univerzális krémnek is ezt használtam, arra is nagyon bevált.

Noncs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 1.

EvaCs

2017. március 27.

Nem törődöm eleget a lábaimmal úgyhogy gondoltam kipróbálom őt, hátha akkor gyakrabban eszembe jut.. Mivel nem olvastam hogy ez nagyon száraz bőrre való ezért nem tudtam miért szívja be olyan nehezen a bőröm.. Mostmár tudom.. Az illata nagyon erőteljes, lefekvés előtt vetem be.. Az ára nagyon kedvező, és a nagy kiszerelés szerintem egy évig elég lesz.. Viszont személy szerint ez a citromos illat nem fog meg annyira, legközelebb valami könnyedebb illatot választanék.. Valami virágillatot.. Az alverde termékcsaláddal elégedett vagyok, eddig minden terméküket szerettem.

EvaCs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 27.

Tincs12

2017. március 25.

Szörnyen száraz bőröm van, és ez a kis csoda helyreállította a talpamat. Nincs bőrkeményedés, érdes felület többé. Külön plusz pont, hogy finom az illata és nagyon gyorsan beszívódik, így nem kenek össze vele semmit.

Tincs12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 25.

eperturmix

2017. március 3.

Mivel önkéntelenül,de én is csatlakoztam a 'fiatalon öregasszony lábbal' nevű,de annál kevésbé boldog csoporthoz,nagyobb hangsúlyt kell fektetnem alapjáraton a lábamra,mint általában.A vastag és fájdalmas bőrkeményedés,nem szexi.
Mindennap használok lábkrémet,reszelőt,heti egyszeri sós vizes áztatást,így jól tartom a frontot,de közeledik a nyár,na arra leszek én igazán kiváncsi.
Jelenleg neutrogenat használok,ezt viszont kb 500 Ft-ért adták leárazva a dm-ben,úgy voltam vele,nagy veszteség nem ér,kidobni nem fogom úgyse hacsak nem árt,a neutrogenamat őrizgetem,itt ahol én lakom nem kapni,azt majd akkor használom az áztatás után,ezt meg mindennap,ebben úgyis dögig van.
Az illata egy az egyben lime-os calippo jégkrém.Hiába vannak más lime-os dolgok,nekem ez az egy ugrik be rá,rögtön.
Az állaga nagyon jó,már belenyúlni is szeretek,se nem kemény,se nem túl lágy...csúcs!Kicsit nehezen szívódik be,de nem zavar,zoknit húzok rá úgyis.Szépen puhítja a lábam,jó érzés neki,és nem úgy van az,hogy másnapra puff,újra száraz,bőrkés lábbal vagyok,következő krémezésig kitart.
A tégelyben rengeteg van,amúgy lehet ez polipoknak készült,a 8 csápjukra...sose fogy el.De annyi baj
legyen!Így leárazva meg szavam sincs.Szóval jó a cucc.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

legyen!Így leárazva meg szavam sincs.Szóval jó a cucc.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!