KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szzh01, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

A visszazsírosító hatású shorea vaj és a bio shea vaj intenzíven hidratál és ápol. A szőlőmag olaj, valamint a bio lime és echinacea kivonat ápolja a lábakat. A lime, citromverbéna és a kúpvirág illatkompozíciója friss energiával tölt fel.

Cukorbetegek számára is alkalmas.

szeliger

2018. május 30.

Ez egy szuper jó kis lábápoló. Finom, friss az illata, jó tartalmas az állaga. Két nyarat is kihúzott egy tégely, az idén aztán hiába nyitottam ki, megavasodott, ki kellett dobnom. Pedig tényleg hatásos, a szandálos időszakban finom puhán tartja a sarkak bőrét. Rendszerint kis pamutzoknival használtam, mert azért olyan gyorsan nem szívódik be, összeken mindent, amit ér. Jó lenne, ha kisebb tégelyben is kapható lenne, mert ezt a nagyot nehéz hurcolászni. Éppen a csomagolás miatt vettem meg ennek a családnak egy új, tubusos változatát, de messze nem ilyen jó, mint ez volt, úgyhogy vissza is fogok térni. Még akkor is jobban megéri ezt beszerezni, ha egy része megmarad, az ára nem olyan brutálisan magas, hogy megrengetné a háztartást.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 30.

Nymphea

2018. május 29.

Vegyétek-vigyétek!!!
Ez valami csoda, ilyen hatásos terméket még sosem használtam. Minden este használom, ennek ellenére a mennyiség sokáig elég lesz. Illata fenomenális, állagra vajas, negyed óra után már ágyneműhuzat biztosak a lábaim, reggel pedig nyoma sincs az egykor csúnya, repedt, száraz bőrnek. Imádom reggel a lábaimat, olyanok, mintha valósággal újjászülettek volna. Az ár ezért a hatásért meg vicc...Imádom.

Nymphea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

Vegyétek-vigyétek!!!

lushgirl

2018. május 21.

Második doboznál tartok. Mindennap használom és a heti egyszeri reszelgetéssel kombinálva tökeletes. Zsíros állagú de nagyon gyorsan beszívódik. Az illata is remek.

lushgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Linuxo

2018. március 16.

Áldom az eszem, hogy megvettem ezt a terméket! Azóta sem vettem más lábápoló krémet, mert ez egy csoda! Nyárom kezdtem el használni, szuper jól illet is az illata a meleg évszakhoz. Egy az egyben mohito illata van szerintem. Éjszakára vastagom bekenem a lábaimat, zoknit húzok rá. Reggelre szépséges lesz.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

FruskaBianka

2018. február 12.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Nagyon jó döntés volt! Eleinte minden este használtam,2-3 hét után már csak szintentartásként elég 3 naponta. Jó sűrű állagú,kellemes az illata. Biztosan újraveszem!

FruskaBianka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Helllaa

2017. december 27.

Nagy kedvenc, testvaj àllagú làbàpoló, finom illattal párosítva. Jól hidratál, olykor a kezemre is kenek, remek termék.

Helllaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 27.

csorbaveronika

2017. november 13.

Általánosan nagyon száraz bőröm van mindenütt. Nekem jól működött a krém.Nem szüntette meg teljesen a problémámat, de azt nem is vártam tőle. Esténként használom, gyakran az egész lábszáramra és van hogy a könyökömre is. Az illata nekem kimondottan kellemes. Rendszeres használat mellett kb 3 hónapig volt elég. Ár-érték arányban sok drágább terméknél jobban teljesít. Én újraveszem.

csorbaveronika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

curlsandcurves

2017. november 7.

Itt olvasott vélemények miatt szereztem be ezt a krémet. Imádom a citromos illatát, és hogy nagyon sűrű krémről van szó. Én úgy szoktam, hogy este fürdés után nagyon vastagon bekenem vele a lábamat, és zoknit húzok rá. Így alszok egész éjjel, és reggelre csodát tesz a lábaimmal.

curlsandcurves
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

Nemlin

2017. július 20.

Az itt olvasott vélemények hatására vettem meg, és milyen jól tettem! Az eddigi legjobb és leghatásosabb lábkrém, amit valaha használtam!

Nemlin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 20.

birdie

2017. július 3.

Vélemények olvasása nélkül dobtam be a kosaramba, mert gyorsan kellett a megromlott lábkrémem helyett egy másik. A mennyiségét nézve, lehet, hogy ez is megromlik mielőtt elhasználnám. Rendszeresen reszelt lábra, nagyobb mennyiségben viszem fel esténként. Ezzel a módszerrel látványra és tapintásra is ápolt lábakat kapok. Ennyi pénzért ilyen jó lábápolóm még nem volt. Az illata nekem olyan szokásos natúr, citrusos. Nem nagyon szeretem. De a hatása kárpótol.

birdie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!