Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szzh01, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

A visszazsírosító hatású shorea vaj és a bio shea vaj intenzíven hidratál és ápol. A szőlőmag olaj, valamint a bio lime és echinacea kivonat ápolja a lábakat. A lime, citromverbéna és a kúpvirág illatkompozíciója friss energiával tölt fel.

Cukorbetegek számára is alkalmas.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

levendula5

2018. augusztus 20.

Itt mindenki agyondícséri ezt a krémet, persze ezért is vettem meg. Még azt is figyelmen kívül hagytam, hogy a második helyen az alkohol szerepel, vagyis a víz után abból van benne a legtöbb. De sebaj, gondoltam, majd az alkohol szárító hatását kompenzálja a sok klassz növényi kivonat és a shea vaj! Hát nem! A hidratáló hatása minimális, ráadásul nagyon csúszóssá tette a lábaimat. Lehet, télen nem jártam volna így vele, de nyáron többször megcsúszott a lábam, mikor ezzel volt bekenve. Hiába szívódott be a krém, hagyott egy csúszós réteget. Na és az a kellemetlen, égő érzés a bőrön...Nyilván a rengeteg alkohol miatt. Nem is értem, ez másoknak hogy válhatott be? A legrosszabb krém, még árt is, ahelyett, hogy használna. Látszólag olcsó, mert 200 ml-t kapunk 800 forintért, na de főleg az alkoholért fizetünk! Egyáltalán: miért van a legtöbb natúr termékben alkohol??????

levendula5
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Pupi1984

2018. július 21.

Perfekt kis krém! Én a lábszáramra, könyökömre és kézfejemre is kenem! Rendkívül puha lesz tőle a bőröm! Nekem gyorsan felszívódik és nem ragadok tőle. Kevés elég belőle! Viccesen olcsó, ahhoz képest amire képes! Volt már tízszer drágább testápolóm is és sehol sem volt ehhez a krémhez képest! Ismét bebizonyosodott, hogy ami drága, az nem biztos, hogy jó! Sőt! Amíg kapható, addig biztos lesz belőle itthon :-)

Pupi1984
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

Scent

2018. július 20.

Imádom. Az az állag, illat, és összetevők, amik nekem bejönnek. Ára szuper a termékkategóriájában. Sokadszorra veszem, a tégelye masszív, további használatra alkalmas. Nem csak lábápolásra használom, gyorsan beszívodó testvaj-kézkrém nálam. Mást is "megfertőztem"vele.

Scent
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 20.

dynah13

2018. július 14.

Az egyik kedvenc labapolom, nagyon jo illata van, es hatasos is. Suru allagu, ezert keves kell belole es nagyon lassan fogy! Igy az arat is maximalisan megeri :)
Nem ezt hasznalom minden nap, ha kicsit jobban megdolgoztattam a labaimat, akkor mas kremeket is szoktam rakenni, de atlagos napokon ezt :)

dynah13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 14.

jul100

2018. június 27.

Ennél jobb lábkrémmel nem találkoztam még. Jó sűrű, testes, szépen ápolja az extra száraz rinocérosz lábfejemet, bár az illatát én nem szeretem, de tök mindegy, ha hatásos! Szeretek kísérletezni, próbáltam másik krémet, de vissza fogok térni ehhez. Kb egy/másfél év után még mindig volt benne valamennyi, de már ki kellett dobnom, mert megbüdösödött szegény.

jul100
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

szeliger

2018. május 30.

Ez egy szuper jó kis lábápoló. Finom, friss az illata, jó tartalmas az állaga. Két nyarat is kihúzott egy tégely, az idén aztán hiába nyitottam ki, megavasodott, ki kellett dobnom. Pedig tényleg hatásos, a szandálos időszakban finom puhán tartja a sarkak bőrét. Rendszerint kis pamutzoknival használtam, mert azért olyan gyorsan nem szívódik be, összeken mindent, amit ér. Jó lenne, ha kisebb tégelyben is kapható lenne, mert ezt a nagyot nehéz hurcolászni. Éppen a csomagolás miatt vettem meg ennek a családnak egy új, tubusos változatát, de messze nem ilyen jó, mint ez volt, úgyhogy vissza is fogok térni. Még akkor is jobban megéri ezt beszerezni, ha egy része megmarad, az ára nem olyan brutálisan magas, hogy megrengetné a háztartást.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 30.

Nymphea

2018. május 29.

Vegyétek-vigyétek!!!
Ez valami csoda, ilyen hatásos terméket még sosem használtam. Minden este használom, ennek ellenére a mennyiség sokáig elég lesz. Illata fenomenális, állagra vajas, negyed óra után már ágyneműhuzat biztosak a lábaim, reggel pedig nyoma sincs az egykor csúnya, repedt, száraz bőrnek. Imádom reggel a lábaimat, olyanok, mintha valósággal újjászülettek volna. Az ár ezért a hatásért meg vicc...Imádom.

Nymphea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

Vegyétek-vigyétek!!!

lushgirl

2018. május 21.

Második doboznál tartok. Mindennap használom és a heti egyszeri reszelgetéssel kombinálva tökeletes. Zsíros állagú de nagyon gyorsan beszívódik. Az illata is remek.

lushgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Linuxo

2018. március 16.

Áldom az eszem, hogy megvettem ezt a terméket! Azóta sem vettem más lábápoló krémet, mert ez egy csoda! Nyárom kezdtem el használni, szuper jól illet is az illata a meleg évszakhoz. Egy az egyben mohito illata van szerintem. Éjszakára vastagom bekenem a lábaimat, zoknit húzok rá. Reggelre szépséges lesz.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

FruskaBianka

2018. február 12.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Nagyon jó döntés volt! Eleinte minden este használtam,2-3 hét után már csak szintentartásként elég 3 naponta. Jó sűrű állagú,kellemes az illata. Biztosan újraveszem!

FruskaBianka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!