KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   800 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: mormota, Módosítva: 2011. augusztus 26.

Kategória:   Tusfürdők

Kristof

2015. október 7.

Újabban romlik a minősége. Több éve használom, az utóbbi néhány hónapban megváltoztathatták az összetevőket. Nem lehet rendesen felvinni a bőrre, gyakorlatilag egy darabban leesik a kádba, és a habzása is sokkal rosszabb, mint régen.

Kristof
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 7.

oorsy

2015. február 3.

Jó illatú termék, zselés állagú. Nálunk csak 4-es, mert nehezebben habzik.

oorsy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

Jó illatú termék, zselés állagú. Nálunk csak 4-es, mert nehezebben habzik.

Csirip74

2014. július 8.

NEKI vettem meg, alig vártam, hogy használja. A fürdőben csodás illat fogadott, de a bőrén sajnos alig lehetett érezni, miután letusolt vele. Egyébként dícsérte, nem az a szokványos illatú férfi tusi. A gyorsan elpárolgó, ám nagyon finom illatélmény miatt csak négy csillag.

Csirip74
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 8.

Ophelia

2014. január 3.

A barátom kapta karácsonyra, de én is kipróbáltam samponként, mikor nála voltam. Teljesen ledöbbentem, milyen fényes lett tőle a hajam, nem is emlékszem, mikor volt utoljára ilyen, anélkül, hogy ráraktam volna mindenféle káros cuccot. Az illata pillanatok alatt eltűnt, úgyhogy nem volt férfias az illatom sem. Nem fűztem nagy reményeket ahhoz, hogy nem fog hamar bezsírosodni a hajam, nem nagyon bízok az egyszerre sampon és tusfürdő dolgokban, valahogy úgy szoktam érezni, hogy egyik funkciója sem működik tökéletesen. De pozitívan csalódtam, egy nappal tovább is bírta a hajam mosás nélkül, mint általában. Ha elfogy a 20 liter másféle samponom, talán még én is veszek egyet! :)

Ophelia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 3.

roxana.csepiga

2013. október 1.

Páromnak vettem, de én is kipróbáltam. A ginseng egy csodaszer. :)

roxana.csepiga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

Páromnak vettem, de én is kipróbáltam. A ginseng egy csodaszer. :)

beauty.squirell

2013. július 17.

Kolléganö véleménye:
Páromnak ezt szoktam venni, nagyon szereti mind tusolni, mind hajat mosni. Kellemes férfias illata van, egyáltalán nem az a fajta, aminek az illatát aztán felhöként húzza maga után az ember. Már volt, hogy ajándékba is vettem olyannak, aki most próbálkozik az SLS mentes termékekkel elöször. Szerintem nem nyúltam félre vele.
Jó hogy 2in1 mert a pasik nem nagyon szeretnek pepecselni ezer flakonnal, olvasgatni hogy mit mire. :) 5 csillag

beauty.squirell
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

Kolléganö véleménye:

tellokin

2013. július 2.

Apukám egy ideje csak ezt használja samponnak és tusfürdőnek is és szereti.

tellokin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

Apukám egy ideje csak ezt használja samponnak és tusfürdőnek is és szereti.

Kiscsillag5

2013. április 28.

Apukám szereti. Nem szárítja a bőrét a sok alkohol ellenére. Bár neki semmi sem szárítja. Jó neki. :)

Kiscsillag5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 28.

szappanka

2013. március 6.

a szintén zenész aftershave-vel együtt ezt is hosszasan ajnároztam a lovagomnak, hogy ez annyira de nagyon jó lesz neki, hogy már elege lett belőlem, és megvettük. azóta minden fürdés után vigyorogva jön oda hozzám, hogy szaglásszam meg, milyen jó illata van, és hogy milyen jó puha a bőre. én meg ugye, hogy ugye?-nézéssel megveregetem a saját vállamat. na de lényeg a lényeg, a többi férfi tusfürdőhöz képest jóval jobbak az összetevői, az illata finom, az enyhén korpás hajat szépen tisztítja, ámbár huzamosabb használat mellett megfigyelhető kisebb szárító hatás a bőrre nézve, melyet a dupla denaturált alkohol rovására írok.

szappanka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 6.

mili

2013. február 1.

Tesómnak megvettem a karácsonyi ajándékcsomagot 50 %-os kedvezménnyel. Meg van vele nagyon elégedve, és újra fogja vásárolni, ha elfogy. Samponként nem próbálta, mert nincs mit mosnia mindig ledúrja a haját.

mili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 1.

Hidratálók: Glycerin, Betaine