KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gelus, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Testápolók

Az illatanyagok természetes illóolajokból származnak. Az olajok nagyrésze tanusított biogazdálkodásból származik.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Bog

2017. szeptember 14.

Update: Jöttem felpontozni, mert nagyon megszerettem. Miutáns ikerült túltennem magam az illatán (szerintem már nem is olyan erős, mint az elején) rendszeresen használom és nagyon szereti a bőröm! Kevesebb olajat használok, hogy ne legyen annyira intenzív az illata, így elviselhető. Sokkal kényelmesebb és gyorsabb a használata, mint a testápolóké. Nem 5 csillag az illat miatt, de szeretem. Legközelebb megpróbálom a másik változatot, hátha az lesz a tökéletes.

Elég nagy csalódás ez a termék az illata miatt. Nagyon szeretem a márka vadrózsás vonalát. Az arcápolók után vágytam testápolóra is, és őrá bukkantam. Rögtön jött is haza velem. Este zuhany után bekentem magam vele és forgott a gyomrom a szagától! Ez borzalmas! Számomra elviselhetetlen! Meg sem közelíti az arcápolók illatát!
A hidratáló hatásától sem vagyok elájulva. Gyorsan és nyomtalanul felszívódik, és nálam pont ez a negatívum. Extra száraz bőröm van, főleg az alsó lábszáramon és ez a termék nem elég neki. A csomagolását imádom, nagyon luxus érzetet kelt! Ráadásul újrahasznosítható. De nem hogy nem fogom újra venni, lehet hogy ezt az egy üveget sem fogom elhasználni.
Sajnálom, csalódtam!

Bog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Sajnálom, csalódtam!

writa

2017. április 20.

Télen tusolás után szoktam használni, a még nedves bőrre kenem. Gyorsan beszívódik és jól hidratál. Én az illatát is szeretem.

writa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

WTundi

2017. január 2.

Maga a termék tök jó hamat beszívódik és ápol de ez az illat számomra valami rettenetes ezérr a.mínusz egy pont

WTundi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

Tundi6973

2016. november 9.

Kell egy jó 10 perc míg teljesen beszívja a bőröm de utána tényleg puha és ápolt, az illata egész tűrhető de nem lett kedvenc

Tundi6973
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 9.

vikcs

Korcsoport: < 18
2016. október 17.

Első testápoló olajam, de egyértelműen maradok a hagyományos krém állagnál. Ilyenkor nyár után van nagyobb szükségem hidratálásra, viszont ezt az olajos érzést nem tudom megszokni, rengeteg idő mire beszívódik, ha felveszek egy nem tapadós gatyát rá, akkor is össze vissza olajos lesz minden. Az illatával sem vagyok megelégedve, ráadásul a nyomós feje elejétől kezdve nem működik, így még jobban összeolajoz mindent!Ááhhh.. a hatása biztos jó, nem használtam sokszor.

vikcs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. október 17.

Fény

2016. szeptember 20.

Illatában nem érvényesült a vadrózsa, sajnos. Nehezen szívta be, az amúgy száraz bőröm, és a hatása sem volt meggyőző. Nem veszem újra.

Fény
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

Nancika

2016. augusztus 22.

Az Alverde vadrózsás termékei egytől egyig telitalálatosak az én bőrömre, úgyhogy ezt is csak imádni tudom, mint az összes többit. Egyszerűen kihagyhatatlan számomra. :)

Nancika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Alicee4

2016. június 2.

Nagyon tömény illata van, ez kicsit zavar benne. :( De nekem gyorsan beszívja bőröm, és szépen hidratál is! Masszázshoz tökéletes! Sajnos az illata miatt -1 :(

Alicee4
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 2.

anette0118

2016. május 31.

Nagyon szeretem néha vagy a fürdővizemhez adom hozzá, vagy fürdés után használom, de ha nagyon tömény, akkor ajánlom, hogy a testápolótokba keverjétek bele, és úgy is kitűnő ;)

anette0118
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 31.

jucika

2016. január 31.

A bőröm nagyon kedveli, könnyen belemasszirozom a bőrömbe, az illata szinte egész nap megmarad rajtam. Csillagos ötös!

jucika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.