KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Anaconda

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   kozmetika, DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nagyorsolya78, Módosítva: 2013. március 3.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   kozmetika, DM
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az Anaconda Professional termékvonal darabja, kozmetikustól szerezhető be.

A standard szérum 10%-os AHA-tartalom mellett 3,5-es pH-val rendelkezik, míg az Intenzív szérum 24 % AHA-t tartalmaz 3,0 pH értékkel. A gyümölcssav-komplex hatóanyagai az elhalt hámsejtek közti kötőanyag feloldásával felületi hámlasztás idéznek elő, mélyen a bőrbe hatolva gyorsabb osztódásra, a hámszövet megújulására serkentik, stimulálják a bazális sejteket. A szérumokat letisztítás után visszük fel a bőrre, majd a kezelési célnak megfelelő hatóidő után vizes, tonikos vattával töröljük elő. A szérumok használata során csípő-bizsergető bőrérzet fordulhat elő, ami a kezelés természetes velejárója, azonban alacsony pH értékük miatt csak kozmetikusi felügyelet mellett javasoljuk alkalmazásukat.

Hatóanyagaik: AHA (Alpha Hydroxy Acid) vagy gyümölcssav komplex, Zöld tea kivonat, Pentavitin, Kamilla kivonat

(A képen egy másik szérum látható, a csomagolás ugyanez, csak a felirat más.)

nettas

2017. szeptember 3.

Az első kémiai hámlasztóm, 3 hete használom, 2-3 naponta az elején fél, már egy órát az arcomon van a stadard szérum. Kidobáltam az összes dörzsölős , mechanikai hámlasztómat. Döbbenetesen jó, pórusaimat szépen összehúzta, pigmentfoltjaim szépen tűnedeznek, egységesebb az arcszínem, nem kell púder, korrektor. Arctisztítónak pedig a termékcsalád aha-s arctisztítóját használom, az intenzív szérumot pedig heti 1x. Updatelek pár hét múlva.

nettas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Citta

2017. június 2.

Nagyon jól teszi a dolgát. Heti 5x használom este, reggel a Geek@Gorgeous Cheer Upját használom, és heti 1x az Anaconda intenzív szérumát. Persze ezt csak az olyan rinocérosz bőr bírja el, mint az enyém, de nekem így gyönyörűen símul ki a 20 évi pattanássosság miatt egyenetlen, tág pórusú és mitesszeres bőröm. Meglepően sokáig elég, pedig elég kis kiszerelés, viszont engem nagyon mar, ezért keresgélek még más hámlasztó után, mert emiatt minden nap el kell mondanom a tükör előtt, hogy csodát tesz a bőrömmel, tehát megéri szenvedni...

Citta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 2.

6vilag

2017. március 19.

Lehet nekem van hihetetlen rinocérosz bőröm, de én semmilyen hatását nem érzékeltem. Gyakorlatilag semmit sem csinált. Nem lettem piros, de nem is halványított. Kissé szárít inkább és valójában tényleg csak az ecetszag maradt meg rajtam is. Kb .ennyi.
Tudom, nem nagy kiszerelés, nem is horror pénzkidobás volt a pici flakon, de teljesen felesleges volt. Igazából a másikat, az intenzív szérumot szerettem volna megvásárolni, de sajnos, az pont nem volt készleten a boltban. Bemelegítésnek gondoltam, hogy megveszem ezt, de kár volt még a 2000,-Ft-ért is. Sajnálom. Igazán szeretni akartam és majd, idővel azért megpróbálom még az intenzívet is.

6vilag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 19.

Volturispet

2016. december 19.

Nagyjából 3 hónapja használom, mert nyáron valamitől hihetetlenül csúnyán kipattogott a bőröm, most pedig a hegekkel és a pigmentfoltokkal küzdök. Az elején heti kétszer használtam, a bőröm fokozatosan puhább lett tőle. Most már csak heti egy alkalommal teszem fel, fél órát hagyom fenn és lemosom. :)
Nem fogja egy nap alatt eltünteti az évek alatt felhalmozódott csúnyaságokat, de idővel nagyon sokat segít :)
(Az első alkalommal egy picit csípett, aztán megszokta a bőröm)

Volturispet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 19.

(Az első alkalommal egy picit csípett, aztán megszokta a bőröm)

diahlin

2016. június 26.

Valójában semmi hatást nem tapasztaltam, sem bizsergető érzést használat közben, sem sima bőrt utána. Azt hiszem, az erősebbel kellett volna próbálkoznom, mert ez nem ér semmit, a tömény ecetszag az egyetlen, ami emlékezetessé teszi.

diahlin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

ágica

2014. augusztus 6.

Nagy rajongója vagyok a hámlasztásnak, a bha mellett szorgosan (heti 1x) kenegetem ezt is. Szinte azonnal megújítja a bőrt, selymesebb, kisimultabb, egyenletesebb színű az arcom a kb fél órás hatóidő letelte után. Viszont az aha sav hosszútávon sem segített a pattifoltokon, illetve sajnos szárít (lehet, hogy az alkohol miatt? vagy ez normális?), lemosás után fél órát kell várni, csak utána mehet rá a hidratáló. Ennek ellenére egyáltalán nem csipked, és eddig túlhámlasztanom sem sikerült vele.:-)
15 ml kerül kb 2000 Ft-ba, de én februárban vásároltam ezt a tubust, és még nem fogyott el.
Ha valaki megkérdezné, hogy mivel lehet 1 nap alatt szebbé varázsolni a bőrét, tuti ezt mondanám, mert az azonnali hatása nagyon tetszik.
Összeségében szeretem, de a szárító hatása nem tetszik, így lehet, hogy mást is ki fogok próbálni, ha elfogy.

ágica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

bogarka

2013. december 4.

Bevallom kisérletezgető vagyok, de elsőre ez is a "juj nagyon jó" kategória :) A 10%-os van meg, és cseppet sem csíp, még csak nem is bizserget, ami az én érzékeny bőrömön nagy szó. Amit már 1-2 használat után érzek: reggeli arcmosásnál nem érzek "fura viaszréteget" a bőrömön, amit mindig radírokkal-pakolásokkal,meg teafás szappannal "vakargattam le". Úgy értem tényleg feloldja a felesleget a bőrömön, remélem így mitesszerem is kevesebb lesz idővel, és talán a gyulladások is mérséklődnek, mert nem lesz minek begyulladnia. 5-ös megelőlegezve, jó az ára, magyar, kellemes az állaga, hatása azonnal érezhető, könnyű beszerezni, remélem hosszútávon végre csodaszerre leltem :)

Update:
Nem tudom hogy ettől-e de a használat után nem sokkal tele leszek piros gennyes pattanásokkal úgy 4-5 nagyobb darabbal. Roppant mód bosszantó, pont a foltok eltüntetése a cél, erre midig újabb terem...kezdek erre gyanakodni sajnos :(

bogarka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 4.

Update:

Mietta

2013. november 17.

Hát belevágtam én is a gyümölcssavas hámlasztásba. Tartottam tőle, hogy fogja a bőröm tolerálni, de a bőrradírokat már kevésnek éreztem s változást akartam. Egy hónapja használom, nálam csak az első 1-2 percben van egy kisebb csipkedő érzés néhány helyen, ami elviselhető. A fél órás várakozásokat betartom, hogy biztos kellően hasson. Heti kétszer használom, idővel majd elég lesz a heti egy alkalom is. Simább s kisimultabb az arcom, melynek nagyon örülök. Remélem idővel változtatni fog, halványulni fognak a kisebb foltok is ami egy-két pattanás után megmaradt.
Eddig nagyon szeretem s csak ajánlani tudom! Jót tesz a bőrnek, mintha egy kis felfrissülést kapna!

Mietta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 17.

PaperMama

2013. július 12.

Szerencsésen, jóval eredeti áron alul sikerült hozzájutnom a Paula's Choice 10%-os AHA hámlasztójához, így ez a krém igencsak marginális szerepre lett kárhoztatva, holott hatékonysága neki sem elhanyagolható :) A PC hámlasztót kezdtem el az arcomra használni, viszont őt sem szerettem volna parlagon hevertetni, így máshova hasznosítottam. Az utóbbi időben talán a melegtől, a sok stressztől (államvizsga ilyenek..) a hátamon elég sok pici pattanás jelent ment, amiket hál'istennek maradéktalanul elmulasztott egy kecsketejszappan (majd arról is írok véleményt), viszont a pattik nyomai sajnos megmaradtak...ez elég kellemetlen főleg ilyenkor, már azt hittem egész nyáron a hátat takaró ruhákban kell járnom (mivel nap ugye nem igazán érheti, meg hát nem is valami szép látvány...), de aztán elkezdtem ezt a krémet naponta kenni rá és már most, pár hét után szembeötlő a változás:) Nem azt mondom, hogy teljesen elmúltak a foltok, de sokkal-sokkal halványabbak lettek, szóval reménykedem, hogy előbb utóbb teljesen eltűnnek:) Egyébként ahhoz képest, hogy 15 ml, meglepően sokáig elég, pedig én szinte az egész hátamra használom, és még mindig van benne. Ha ez elfogy, sztem a 24%-osat veszem meg, remélhetőleg azzal már pikk-pakk eltűnik minden ocsmányság. Arcra talán kétszer használtam eddig, szóval az ottani hatásairól nem igazán tudok beszámolni, de ha a hátamon ilyen jó munkát végez, gondolom ott se mondana csődöt:).. csak hát oda nem merném minden nap kenni...de a hátamon ezek szerint rinocérosz bőr van:D Na jó, befejeztem, lényeg a lényeg, nagyon jó ez a cucc, nagyon-nagyon megéri az árát, talán az egyik legolcsóbb ilyen fajta hámlasztó a piacon (vagy...?), a hatása pedig felér a jóval drágább társaival. Szóval jó, ajánlom:)

PaperMama
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 12.

Nicky85

2013. június 27.

Sziasztok!
Hú,örülök a sok pozitív tapasztalatnak.
Én hétfőn rendeltem meg ezt a hámlasztót,azóta tűkön ülve várom,hogy csengessen a postás :)
Sajnos van néhány miteszerem illetve néhány pattanás utáni heg,folt.
Tulajdonképpen ez utóbbi eltűntetésére,halványítására vásároltam meg ezt a készítményt.
Nektek ezen problémák megszűntetésére mennyire vált be a dolog?
Remélem hamarosan megérkezik hozzám is és csak pozitív tapasztalatokkal tudok majd beszámolni Nektek :)

Nicky85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

Sziasztok!
Hú,örülök a sok pozitív tapasztalatnak.
Sajnos van néhány miteszerem illetve néhány pattanás utáni heg,folt.
Nektek ezen problémák megszűntetésére mennyire vált be a dolog?

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lactic Acid, Saccharide Isomerate, Glycerin, Glucose
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Glycolic Acid, Salicylic Acid, Citric Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A fekete ribiszke gyümölcsének a kivonata. GLA-t (gamma linolén-sav, többszörösen telítetlen zsírsav) tartalmaz, ami bőrápoló, antioxidáns, sejtszabályozó hatású. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, lágyító, bőrkondícionáló hatású összetevő és illatanyag. Az összetevő segíti az egészséges bőr növekedését, gyulladáscsökkentő hatású, arra vonatkozóan viszont nincs adat, hogy a GLA hatékony lenne a ráncok kezelésében.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Tartósítószer.