Astor

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2699-ért megnézem

A krémet feltöltötte: miomio, az összetevőket feltöltötte: csakegylany, Módosítva: 2014. április 18.

Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2699

A tökéletes all in one termék: egyesíti a szín, tartósság, rúzs, hidratáló ajakbalzsamok és a szájfény ragyogó fényét.

• egyedi textúra: vajas lágy textúra, amitől az ajkak puhábbak lesznek, tartós, kényelmes viseletű fény
  • intenzív hidratálás: biztosítja az ajkaknak a 30 százalékkal több nedvességet akár 5 órán keresztül
  • könnyen használható: rotációs technika és a kúposan kialakított hegy segíti a használatot

12 színben kapható

Termékteszt: Astor Soft Sensation Lipcolor Butter

Ár: 2699, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000 Ft/2 db , Eladó: dcneverland01
Állapot: Pàrszor hasznàlt, Helyszín: Pècs, fizetés: Posta, szemèlyes àtvètel
Astor Soft Sensation Lipcolor Butter  07 Delicate Lilac
Ár: 800 Ft + postaköltség , Eladó: monibakonyi
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szeged/ Szekszárd, fizetés: Fizetés banki utalással. Postával, foxposttal küldöm/ személyes átvétel lehetséges.
rottya

2019. február 9.

Két árnyalatot kaptam a Hug me és az Unguilty Pleasure-t.A Hug me-t már elhasználtam és szerettem a unguiltyt még használom,mindkettőnek jó anyaga és nem szárít.Illatuk egyhe Kinder csoki.

rottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

evitababa

2019. január 23.

Szuper színes kis hidratálós rúzs mindennapokra .
32 -s mellow cherry árnyalatom van , elég élénk és jol hidratál. Sajnálom hogy az Astort már nem vásárolhatjuk drogériákban:(

evitababa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 23.

Szuper színes kis hidratálós rúzs mindennapokra .

eeeee

2019. január 14.

Nagyon szerettem. Egy csillám mentes rózsaszín árnyalatom volt belőle, nagyon szépen mutatott rajtam. Közepes fedésű, sokáig bírta az ajkaimon és amellett, hogy nagyon jó érzes volt viselni szuperül hidratált.

eeeee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

linkee

2018. november 22.

Ez is egy olyan "5 csillagos termék,ami szerintem 1 pontot se ér. Borzalmas zsíros érzetet kelt az ajkakon,csúszik, mászkál, a legkevésbé sem tartós. 2 árnyalatom van belőle egy korall színű(ami egyébként jól pigmentált) és a Hug Me fantázia nevű.Na az egy botrány, konkrétan semmi színe, csillog egy picit. Hogyan lehet ennyi rajongója, nem értem!? Pénzkidobás volt.

linkee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

marysidehouse95

2018. november 12.

Nem olyan minőség, mint amit vártam.
Ajakápolónak jó max (amihez viszont drága), de nem tartós.

marysidehouse95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Nem olyan minőség, mint amit vártam.
Ajakápolónak jó max (amihez viszont drága), de nem tartós.

dorottya96

2018. november 8.

Nagyon kedvelem! Az elegant nude a kedvencem a munkanapjaimra, évek óta használom-de még mindig nem fogyott el. Most beszereztem a Royal Divat is, ami szerintem zöld szem mellé kötelező lilás árnyalat. Szerencsére külföldön lehet még kapni, ráadásul nagyon sok árnyalatban-úgyhogy mindenképpen be fogok ruházni jópár árnyalatra, hiszen ez egy tökéletes alternatíva az ajkakra. Nem szárít, krémes, jó illatú a tartóssága meg éppen elegendő. Igaz újra kell kenni kb 3 óránként, pláne evés után, de nagyon szépen kopik szóval ezzel nincs baj. Mindennapokra tökéletes!

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 8.

Lencseee

2018. november 7.

Nagyon korrekt kis ajakra valo! 3 arnyalatban is birtoklom most mar❤Imadat. Nagyon konnyu a hasznalni, praktikus csomagolas ee kozepesnel jobb tartossag. Ha lenne meg kedvemre valo arnyalat, biztos nem hagyom ott...😉

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 7.

bettina28

2018. szeptember 15.

Leárazáson vettem még tavaly, szerintem csodálatos. 12-es árnyalatban van meg, ami rendesen felkenve nekem túl pinkes szín, viszont ha kevesebbet teszek fel akkor gyönyörű. Szépen építhető, szépen kopik és ápolja is az ajkakat. Nagyon kellemes viselet és nagyon jó, vaníliás illata van. Szerintem csodálatos, leárazáson meg teljesen megérte. Egyetlen hátránya hogy viszonylag hamar fogy ahhoz képest, hogy mennyit használtam legalábbis.

bettina28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Erangel

2018. szeptember 7.

Nem olyan rég egy leértékelésen szereztem be. Így 900 ft-ért jutottam hozzá:) Nagyon szeretem, szép csillogó fénye van, és tartós. Azt hiszem, beszerzem több árnyalatban is.

Erangel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

dynah13

2018. június 24.

Akkoriban szereztem be parat, amikor fenyes csillogos ruzs manias voltam, es nagyon szerettem is ezt a fajtat :) Nekem nem szaritotta a szamat, nagyon jo illata van, kremes allagu es egeszen tartos is. Nem minden arnyalata passzol hozzam sajnos, ezert volt, amit elajandekoztam, de meg mindig van belole 2-3 otthon, azt hiszem ujra eloveszem oket :)

dynah13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol

Squalane eo 1 0

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.