KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1199 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók
Vedd meg online: Avon.hu, 1199 Ft

• Tartósan friss hatást biztosít a lábaknak és a cipőnek. Hűs és friss felüdülés a fáradt lábaknak.
  • Szagtalanító technológiát és E-vitamint tartalmaz, mindennapos használatra alkalmas.

Ár: 1199 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Era012

2017. szeptember 29.

Páromnak rendeltük meg, mert munkája lévén egész nap csizmát kell hordania, még 40fokban is, így elég erős lábszaga szokott lenni. Ez a termék egy csoda! Megrendeltük a sprayt és a permetet is. A sprayt a cipőbe, a permetet a lábára szokta fújni. SEMMI LÁBSZAG! Nap közben néha újra fújja, hogy biztos legyen a hatás. Újra rendelős lesz!

Era012
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

tenagi

2017. szeptember 14.

Jó áron jutottam hozzá, így megrendeltem. Elsősorban cipőre használom, a lábamra még nem fújtam. Frissíti a cipőt, elveszi a szagot és nem keveredik a kettő, nekem bevált. Előtte Sana terméket vettem, de ahhoz képest ez jobb, annál nem lehetett megmaradni a cipő mellett, zárt térben be se mertem fújni azzal a cipőket.

tenagi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

lovecreams

2017. augusztus 17.

Dezodoráló hatása nincsen, de jól frissít, tisztának érzem a lábaimat tőle. Az illata picit alkoholos, de nem túlzottan. A pumpája néha rosszalkodik, ha olyan kedve van, akkor nem akar fújni se függőlegesen, se vízszintesen. Nem veszem újra.

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

tátombák

2017. július 10.

Egyszer nagyon akciósan vettem. Közérzetjavításra nagyon jó, érzem ahogy hűsíti a lábam. Nagyon jól jön, ha épp nincs lehetőség mosdásra és egy kis ideig még ki kéne húzni. :) A régi csomagolású Avon lábsprayk kivétel nélkül eresztettek a pumpájuknál, és folytak össze-vissza még akkor is ha függőlegesen tartottam őket, de ez nem. Szóval a táskámban hordom, hogy mindig kéznél legyen, ha épp szükség van rá.

tátombák
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 10.

szanii

2017. június 19.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Nagyon szeretem használni a lábamra, és a cipőmbe is egyaránt. Jól szuperál :D Egyébként sem nagyon izzadós a lábam, lábsprében is ez az elsőm (a barátom használ lábsprét és én is kiakartam próbálni). Ár/érték arányban jó. Ajánlom.

szanii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

Fgreta1

2017. június 19.

Nagyon jól hűsít, bár én a dezodoráló hatását nem igazán érzem.

Fgreta1
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

Nagyon jól hűsít, bár én a dezodoráló hatását nem igazán érzem.

Yubiri

2017. március 12.

Hatásos szagtalanító. Tetszik a pumpás kiszerelése. Akciósan 4-500 Ft körül szokott lenni. Anyukám is szereti ezt a terméket.

Yubiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 12.

lucintaa

2016. szeptember 26.

Volt most a katalógusban, egész jó áron!
Kellemes az illata, jól hűsíti-és frissíti a lábakat. :) A cipővel is tud csodát művelni.
Megvagyok vele elégedve.

lucintaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

Volt most a katalógusban, egész jó áron!
Megvagyok vele elégedve.

baba_girl_16

2016. szeptember 9.

Azóta másik kettőt is elhasználtam és a legelsővel tényleg csak balszerencsés voltam, mert nem folyt egyik sem utána. A legjobb lábspray és még biztos újra fogom vásárolni. Megkapja az 5 csillagot.

2015.10.27.
Nagyon jó kis termék, munkában mindennapos társam. Ahogy befújom vele a lábam, friss és üde érzetet ad. Kevésbé izzad tőle a lábam és a szagok nagy részét is megakadályozza. Viszont egy idő után elkezdett folyni, szóval a csomagolása nem a legjobb vagy csak én foghattam ki egy rossz szériát/terméket. De egyébként a 4 csillagot mindenképp megérdemli.

baba_girl_16
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

2015.10.27.

dzsudzsi

2016. július 29.

Szeretem a friss, bizsergető érzést, és valóban kevésbé izzad vele a lábam.

dzsudzsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

Szeretem a friss, bizsergető érzést, és valóban kevésbé izzad vele a lábam.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: PEG-6, Glycerin