KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2015. augusztus 1.

Ár:   1949 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Púderes gyöngyök meleg, tündöklő színekben. Friss és üde színt adnak a fakó és fáradt bőrnek.

3 árnyalatban kapható

Ár: 1500 Ft , Eladó: aminaleyla
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Várpalota, fizetés: személyesen, vagy utalás után postázom
Ár: 1200 Ft , Eladó: Jdit04
Állapot: használt, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: személyes átvétel/posta

kismadár

2018. október 13.

Most már nem használnám, de régen nagyon nagyon szerettem. :-) A deepest warm volt meg, aranyos bronzos színű. Nem túl tartós, de napbarnított bőrön jól mutatott. Jó nagy kiszerelés, lassan fogyott. Hármast adnék a tudásának, de a szép emlékek miatt négy csillag.

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

Evelyn31

2018. október 2.

Régebben használtam,de nem szerettem. Egyáltalán nem volt tartós és látható sem. Egy idő után már nem is nyúltam érte....tovább adtam.

Evelyn31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

kerierus

2018. szeptember 5.

Sokoldalúan használható, régi nagy kedvencem!

kerierus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Sokoldalúan használható, régi nagy kedvencem!

exhocmomento

2018. augusztus 20.

A 'Warm' árnyalatot használom, nemcsak bronzosítóként, hanem kontúrozásra is. Tényleg nem egy "hű de-hú de" pigmentált dolog, de ha lehet ilyet mondani, én pont ezt szeretem benne. Ugyanis az a tapasztalatom, hogy az erős, kirívó bronzosítás csak a fotókon mutat jól, élőben borzasztó természetellenes és csúnya. Ha egy rétegben viszem fel ecsettel szépen eldolgozva, majd a széleit még púderrel jól elmosom, akkor szinte meg sem lehet mondani, hogy történt valami, csak annyi látszik hogy az arcomnak szebbek az élei, kontúrjai.
Építeni lehet, de az előbb levezetett dolgok miatt feleslegesnek tartom és nem egyszer estem már túlzásba vele. Több rétegben ráadásul tényleg narancsos. (P. S.: Egy rétegben is az kicsit, szóval ez egy meleg árnyalat, nem egy hideg barna. Valószínűleg nem minden haj- és bőrtónussal kompatibilis.)
Én úgy vettem észre, hogy tartós is. Nem mászkál el, nem kopik le, ha vigyázok, hogy ne nyomjam oda az arcom semminek és ne fogdossam. A nem-komedóképző INCI is nagy pluszpont. Az adag pedig hatttalmas, már tök régóta megvan, és még most is olyan, mintha semmi nem fogyott volna belőle. Pedig rendszeresen borongatok ki belőle gyöngyöket az ügyes ki kezeimmel. :D

exhocmomento
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Repirton

2018. augusztus 14.

A warm coral árnyalatban szereztem be, az én hófehérke bőrömön is csak építgetve ad igazán fedést. Egy éve már biztosan megvan, látszólag annyi fogyott belőle, ahány golyó begurult véletlen a lefolyóba. Ennyi idő is után tartja jellegzetes, parfümös illatát.

Repirton
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Stephanieee

2018. augusztus 14.

nagyon szeretem, a barack/rózsaszínes árnyalatot használom pirosítóként, de ad valahogy egy kis bronzos,üde fényt is.

Stephanieee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

lena2611

2018. augusztus 8.

Sokáig elég, és a hatása is pont megfelelő :)

lena2611
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Sokáig elég, és a hatása is pont megfelelő :)

Kingus23

2018. július 28.

Szuper és sokáig elég.Mivel nem nagyon vagyok pirosító párti,így nekem tökéletes épo egy halvány kis napbarnított hatás,ponnt amennyi kell :)

Kingus23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

Molly01

2018. július 28.

Karácsonyra kaptam (bár titkon nagyon szerettem volna) de sajnos nagy csalódás volt, egyáltalán nem látszik az arcomon a bronzosító hatása, csak a pár szem csillámpor.

Molly01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

beresregina95930

2018. július 23.

Nekem túl világos, illetve nem pigmentált..

beresregina95930
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 23.

Nekem túl világos, illetve nem pigmentált..

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Hydroxylated Lanolin
Emulgeálószerek: Hydroxylated Lanolin
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Parabének: Butylparaben, Methylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Butylparaben, Methylparaben, Sodium Dehydroacetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!