KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2015. augusztus 1.

Ár:   1949 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Púderes gyöngyök meleg, tündöklő színekben. Friss és üde színt adnak a fakó és fáradt bőrnek.

3 árnyalatban kapható

Ár: 1500 Ft , Eladó: aminaleyla
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Várpalota, fizetés: személyesen, vagy utalás után postázom

kicsiii

2018. május 26.

Imádom! Szép ragyogást és színt kölcsönöz az arcnak és nagyon sokáig elég! Megéri az árát!

kicsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

pappveronika30

2018. május 25.

Nem régóta használom és kifejezetten tetszik. Kellemes ragyogást és színt ad az arcnak, és szerintem sokáig elég is lesz!

pappveronika30
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

mpatricia

2018. május 17.

Évek óta csak ezt a barnító gyöngyöt használom. Nagyon szép a színe és sokáig kitart.

mpatricia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

Barbara95

2018. május 17.

Nagyon szeretem. Mindig akkor veszek, amikor akciós (na jó, ez a "mindig" 4 év alatt 2 alkalmat jelent, mert nagyon sokáig elég!!!), szépen lehet vele dolgozni. Télen kissé sápadt vagyok, de ez a barnító mindig feldobja az arcom. Egyébként az eredeti árát is megéri.😉

Barbara95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

kincsq

2018. május 16.

Télen segít a fakó és világosabb arcbőrt kicsit feldobni, nyáron pedig kreolos hatást érek el vele. Évek óta ezt használom, akcióban nagyon megéri megvásárolni:)

kincsq
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 16.

Eszteerke

2018. március 24.

Nagyon szeretem ezt a bronzosítót, évek óta használom 😍 Szép a színe, jól lehet vele dolgozni, tökéletes a végeredmény 😊😊

Eszteerke
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

Pumi

2018. március 14.

Igen egy örök élet kevés rá míg elfogy, szép a színe, jól lehet építeni. Sajnos allergiás lettem rá, és nagyon idegesítő hogy beleragad a pírosító ecsetbe a gyöngy, vagy kipottyan a lefolyóba :( igy négy csillag. Az illatát valamiért a cicám szerette, ha sminkeltem mindig beleszagolgatott :D

Pumi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

bugeyes

2018. március 12.

Kb. a végtelenségig elég, több éve vásároltam. Most több bronzerrel is kísérletezek, így kicsit most parkolópályára tettem. Lehet, hogyha beköszönt a jóidő és lesz egy kis színem, újra előveszem, mert egyébként pigmentált és a kicsit lebarnult arcot kiemeli, nagyon szépen mutat rajta. Az ár-érték arány is nagyon jó.

bugeyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

KriszTa1977

2018. március 6.

Warm nagyon megvagyok vele elégedve. Nagyon sokáig elég, azt hiszem egy éve vettem, még több, mint a fele megvan.

KriszTa1977
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

illeseniko

2018. február 24.

Már kb. 2 éve megvan, de még mindig nem fogyott el, pedig rendszeresen használom. Nagyon tartós, ráadásul több árnyalatban is kapható, így mindenki megtalálhatja a számára megfelelőt. Mindenképp megéri az árát!

illeseniko
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Hydroxylated Lanolin
Emulgeálószerek: Hydroxylated Lanolin
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Parabének: Butylparaben, Methylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Butylparaben, Methylparaben, Sodium Dehydroacetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!