KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2015. augusztus 1.

Ár:   1949 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Púderes gyöngyök meleg, tündöklő színekben. Friss és üde színt adnak a fakó és fáradt bőrnek.

3 árnyalatban kapható

Ár: 1500 Ft , Eladó: aminaleyla
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Várpalota, fizetés: személyesen, vagy utalás után postázom
Ár: 1200 Ft , Eladó: Jdit04
Állapot: használt, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: személyes átvétel/posta

Repirton

2018. augusztus 14.

A warm coral árnyalatban szereztem be, az én hófehérke bőrömön is csak építgetve ad igazán fedést. Egy éve már biztosan megvan, látszólag annyi fogyott belőle, ahány golyó begurult véletlen a lefolyóba. Ennyi idő is után tartja jellegzetes, parfümös illatát.

Repirton
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Stephanieee

2018. augusztus 14.

nagyon szeretem, a barack/rózsaszínes árnyalatot használom pirosítóként, de ad valahogy egy kis bronzos,üde fényt is.

Stephanieee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

lena2611

2018. augusztus 8.

Sokáig elég, és a hatása is pont megfelelő :)

lena2611
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Sokáig elég, és a hatása is pont megfelelő :)

Kingus23

2018. július 28.

Szuper és sokáig elég.Mivel nem nagyon vagyok pirosító párti,így nekem tökéletes épo egy halvány kis napbarnított hatás,ponnt amennyi kell :)

Kingus23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

Molly01

2018. július 28.

Karácsonyra kaptam (bár titkon nagyon szerettem volna) de sajnos nagy csalódás volt, egyáltalán nem látszik az arcomon a bronzosító hatása, csak a pár szem csillámpor.

Molly01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

beresregina95930

2018. július 23.

Nekem túl világos, illetve nem pigmentált..

beresregina95930
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 23.

Nekem túl világos, illetve nem pigmentált..

tlurokata

2018. június 28.

Nagyon szeretem ezt a kis bronzosítót...Szép hatást kelt, enyhén csillog, amit én nagyon kedvelek. Biztos hogy újra veszem majd, ha elfogy

tlurokata
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Liana88

2018. június 24.

Elègedett vagyok vele, termèszetes hatást kelt, ès èvekig elèg napi használat mellett.

Liana88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

nxctn

2018. június 1.

Nekem nem vált be. Élből nem nagyon kedvelem a csillámos hatású bronzosítókat , de gondoltam kipróbálom. Felesleges volt,az én bőrömön még narancssárgás is. Viszont ax egyik baratnőmnek nagyon bevált, lehet velem van a baj :D

nxctn
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 1.

Sylvie9410

2018. május 28.

Imádom. Csontosításra, kontúrozásra használom. Szép, természetes hatást lehet elérni vele, építhető az erőssége. Másodszor vettem és később is újra fogom vásárolni. Sokszor akciós, érdemes figyelni.

Sylvie9410
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Hydroxylated Lanolin
Emulgeálószerek: Hydroxylated Lanolin
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Parabének: Butylparaben, Methylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Butylparaben, Methylparaben, Sodium Dehydroacetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!