Avon

Ár:   929 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicimeli, Módosítva: 2016. november 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolás

Segít kisimítani a száraz hajvégeket és táplálni a hajat, puhábbá, selymesebbé és fényesebbé varázsolva azt.

Ár: 700 , Eladó: vadcseresznyefamag
Állapot: Új, Helyszín: Soroksár, fizetés: Csak személyes átvét előre egyeztetve
Ár: 750 , Eladó: ezsuzsi92
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, XXIII.kerület, fizetés: Személyes átvétel Budapest egyes részein, de szívesen postázom is előreutalás után
katica1988

2019. február 8.

Nagy kedvenc. Sok-sok éve használom már minden hajmosás után. Nekem évente van visszavágva a hajam de még akkor sincs eltöredezve. egyik termék ami mindig van otthon és újrarendelem. Csak ajánlani tudom. Selymes. puha hajvégek. én imádom!

katica1988
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

Nikolett9

2019. február 7.

Egy éve használom, már egy üveggel elfogyott. Jó illata van, azonban nem sokáig tart. A hajam selymes és fényes tőle, könnyebb kifésülni. A töredezést nem állítja meg, de balzsammal használva jó termék. Nekem bevált.

Nikolett9
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.

martuska83

2019. február 7.

Érdekes ez, soha nem próbáltam, most vettem egyet, olcsó volt, de én úgy érzem tört a hajvégemen, az illatával sem vagyok maximálisan elégedett. Inkább majd kombinálva használom!

martuska83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 7.

Kimbike

2019. február 6.

Szerintem hasznalni nem hasznal,evekig kentem,mert az illata csodas.

Sot talan torte a hajam,bar nem biztos,hogy ez!

Megint vettem hosszu kihagyas utan,igy meglatom ez volt -e a ludas!

Hajvasalas utan szep sima lesz,ha elkened rajta,es illatos a hajad.

Ezert kap 3 csillagot!

Kimbike
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Szerintem hasznalni nem hasznal,evekig kentem,mert az illata csodas.

Sot talan torte a hajam,bar nem biztos,hogy ez!

Megint vettem hosszu kihagyas utan,igy meglatom ez volt -e a ludas!

Hajvasalas utan szep sima lesz,ha elkened rajta,es illatos a hajad.

Ezert kap 3 csillagot!

sweetheart

2019. február 1.

Nem tudom hogy használt e-valamit. Amíg nem szívódik be, kellemes tapintású, fényes a haj. Azután semmi. A haj töredezését nem állította meg semennyire. Az öblítés nélküli balzsam tesója pedig eszméletlenül sz@r. Az illatuk jó, de hamar elillan.

sweetheart
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

Uhrinkata

2019. január 27.

Fél éve használom, nagyon puha lesz tőle a hajvégem viszont a töredezést nem állította meg nálam.

Uhrinkata
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

KiTTy78

2019. január 19.

Egy éve használom és nagyon szeretem :) Igazi csodaszer , sokkal puhább ,fényesebb ,könnyebb ,kifésülhetőbb ,kevésbé töredezett és nekem személy szerint jobban is nő a hajam !! Akciósan mindig többet veszek egyszerre!

KiTTy78
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

ALettah

2019. január 16.

Több hajvégápolót is próbáltam már az Avontól, őszintén szólva nekem mind egykutya. Puhítja, selymesíti a hajvégeket, de a töredezést nem akadályozza meg.
Nem tudom, hogy nélkülük is ugyanolyan lenne-e a hajam, és mivel az ára nem vészes, nem is fogom megtudni, mert mindig van otthon valamelyik hasonló üvegecskéből.
Az argánolajosnál jobban tetszik ez, lágyabb, könnyebb eldolgozni. Én 5 pumpálásnyit használok egy alkalommal.

ALettah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

sdorcii

2019. január 15.

már több éve ezt használom az argán olajos tesójával együtt és nekem nagyon beváltak! hihetetlen puha lesz tőle a hajam 3 napig, utána már elkezd száradni a hajvég ezért a 3 nap után érdemes újra hajat mosni és utána újból bekenni vele:)

sdorcii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

viktoriagellert

2019. január 11.

Szeretem! Évek óta ezt veszem! Kevésbé töredezik tőle a hajam! :)

viktoriagellert
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Szeretem! Évek óta ezt veszem! Kevésbé töredezik tőle a hajam! :)

Hidratálók: Phytantriol
Vitaminok: Panthenol

Phytantriol h I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.