Avon

Ár:   1549 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1549 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicimeli, Módosítva: 2016. november 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolás
Vedd meg online: Avon.hu, 1549 Ft

Segít kisimítani a száraz hajvégeket és táplálni a hajat, puhábbá, selymesebbé és fényesebbé varázsolva azt.

Ár: 1549 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 750 ft , Eladó: luckycharm
Állapot: vadonatúj, bontatlan csomagolásban, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes átvétel, vagy utalás (ha postázást kérsz)
Ár: 800Ft , Eladó: dorca97
Állapot: Új, dobozos, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Személyes átvétel vagy foxpost előre utalás esetén!

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

BoszorLany

2018. augusztus 29.

eddig nagyon sok olajat próbáltam ki, de mindig vissza kell térjek ehhez. Ez válik be a legjobban, mert biztosan puhítja és fényesíti a hajamat. (száraz seprűs, vastag szálú hajam van alapból)

BoszorLany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

laraclaire

2018. augusztus 25.

Nagyon szeretem ezt a hajvégápolót, érezhetően segít a hajszálak végén. Az illata is nagyon jó. :D
De csak keveset érdemes belőle használni, mert könnyen zsírosíthat. Mindenképp ajánlom.

laraclaire
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

beatab

2018. augusztus 10.

Nagyon erősszálú és száraz a hajam,nekem sokat segít!

beatab
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Nagyon erősszálú és száraz a hajam,nekem sokat segít!

Alexandra024

2018. augusztus 10.

Nem tudom segít e, de elhasználom, ártani biztos nem árt. 😁 Akkora változást nem vettem észre. Az illata nagyon jó.

Alexandra024
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Renus

2018. augusztus 10.

nekem sajnos nem jött be, a száraz hajvegeimmel semmit nem csinált, az illata viszont nagyon jó.

Renus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Mizser1985

2018. augusztus 6.

Nagyon jól táplálja a hajat!! Már első alkalommal érezhető..

Mizser1985
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Nagyon jól táplálja a hajat!! Már első alkalommal érezhető..

ironkinga

2018. július 24.

Már többször újravettem, de bevallom őszintén nem tudom, hogy segít-e.:D Szeretem az illatát nagyon, nekem nagyon bejön. Nem akarom, hogy a hajam vége olyan legyen, mint a söprű, ezért rákenem; szóval valamit biztos segít, de olyan nagy megváltást szerintem ne várjon tőle az ember.

ironkinga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

pattelin

2018. július 21.

Hát ez is egy sztár termék az Avontól, ami sajnos nekem nem jött be annyira! Még csak párszor használtam, mert általában az argánolajos társát szoktam venni. Számomra nem hogy jó illatú, hanem kifejezetten büdös! Szerencsére hajszárítás után már nem érezni! Remélem azért a hatása jó lesz! Egyelőre kb ugyanannyit tud, mint a másik: puhává teszi a hajvéget. Csak sajnos eléggé nehezen szívódik be a hajamba! Ja és az üvegből is elég nehéz kinyerni, pláne, ha már kevés van az alján!

pattelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

Fantazianev

2018. július 20.

Évekkel ezelőtt használtam, nemrég újravettem, de mostmár elég nehezen fogyott. Az illata nagyon finom, hatást viszont annál kevésbé éreztem, kb. a termék felénél járva már csak napozásra lett befogva, arra viszont elég jó!:D

Fantazianev
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

Nika123

Korcsoport: < 18
2018. július 19.

Nekem a töredezett hajamra nagyon jó. Imádom, puhítja selymessé teszi. Az illata is kellemes.
Nálam újravevős. :D

Nika123
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 19.

Nálam újravevős. :D

Hidratálók: Phytantriol
Vitaminok: Panthenol

Phytantriol h I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.