KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1549 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1549 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicimeli, Módosítva: 2016. november 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolás
Vedd meg online: Avon.hu, 1549 Ft

Segít kisimítani a száraz hajvégeket és táplálni a hajat, puhábbá, selymesebbé és fényesebbé varázsolva azt.

Ár: 1549 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 400 , Eladó: pankalino
Állapot: félig, Helyszín: kecskemét, fizetés: személyes átvétel, webox

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Minara

2017. július 4.

2 hónapja használom, hajszárításnál és hajvasalásnál. Sokat segít a hajamnak. :)

Minara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

Anita9620

2017. július 4.

Nekem ez a termék jobban bevált, mint az argán olajos társa (annak is volt hatása). Kellemes az illata, vizes hajon szoktam használni szárítás előtt. Én észrevettem némi javulást a hajam állapotán.

Anita9620
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

Linuxo

2017. július 3.

Gyakori hajvasalás mellett nekem bevált. Nem túl drága, kb. 1000 forint. Sokáig kitart, mert elég belőle a pár csepp is. Úgy gondolom, az eddig általam használt hajvég ápolók közül ez a legjobb. Sok üvegcsével elhasználtam már. Az illata is abszolút hibátlan!!

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

miti08

Korcsoport: < 18
2017. június 30.

Anyukámtól kaptam ajándékba. Ahhoz,hogy elérjek vele valami hatást, ahhoz nagyon sokat kell kinyomnom belőle. Ha viszont túl sokat viszek fel,akkor zsíros hatást kelt. Nem egyszerű :D. Az illata viszont nagyon jó!

miti08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 30.

SchmitterBettina

2017. június 22.

Ajándékba kaptam, A rendelésem mellé! Hajvasalás után szoktam feltenni a hajamra! Nekem semmit sem segített ,hogy ne törjön kevésbé a hajvégem. Szerintem van ennél sokkal jobb hajvégápoló!

SchmitterBettina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

Riccah

2017. június 12.

Most éppen ezt használom, elvagyok vele, de félek nem érezném meg eléggé, ha elhagynám.

Megfelelő(n túli) mennyiséggel csodát tesz a hajammal, de majdnem az egész hosszára fel kellett vinnem, viszont utána könnyen fésülhető, engedelmes lett a hajzatom, ami jószerével mindig rakoncátlan. :)

Riccah
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Hoslaura5

Korcsoport: < 18
2017. június 9.

Nalam ez egy csodaszer,evek ota ezt hasznalom a mai napig.Ha nem hasznalom szornyu lenne a hajam,a kifesulesnel rengeteget segit.Az illata is fantasztikus.😊Csak ajanlani tudom.Mindig kivarom az akciot es lecsapok rá,mert az eredeti arat kicsit sokalom.

Hoslaura5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 9.

Kremcica

2017. június 7.

Update:
Kaptam egy új üveggel, de vagy a hajam változott vagy a formulán változtattak. Ha sikerül eltalálnom a mennyiséget akkor kb 1 napig finom puha a hajam. Ha nem akkor kapásból csatakos lesz. Viszont a második nap már nem látszik a hatása. Elhasználom, de találtam már jobb ápolót. Ha már Avon akkor inkább inkább az argánolajos, az sokkal jobb.

Régóta használom az avon hajvégápolóit és imádom. Vékonyszálú, töredezett a hajam és látványosan rendbe teszi! Kicsit ragadós így azt vettem észre hogy az a legjobb ha hajmosás után mikor már törölközőszáraz a hajam akkor kenem a hajvégekre és így szárítom meg.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

Update:

Enne

2017. június 7.

Mintát kaptam belőle, meglepő módon már kétszer használtam, de még mindig van belőle. Felkenve a hajvégekre nagyon erősen illatozik, minden mást elnyom (tipikus avonos hajápolós illat). Száraz hajon próbáltam. Ennyi használat mellett amit még mondhatok róla, hogy a kezdeti ragacsos, kissé fényes bevonat később eltűnik. Gondolom, okosan válogatták össze az alapanyagokat, a szárító alkohol mellé pakoltak mindenféle olajat, hogy tuti ördögi kör váljék belőle. Meg biztos nem venném, ahogy semmilyen más hajvégápolót. A hajvégeket ha töredeznek, le kell vágatni. Nincs mese.

Enne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

larka95

2017. június 4.

Én megpróbáltam, de tényleg.. 3 üveggel is vettem, ezt majd 2 üveggel az argán olajosat. Adtam nekik esélyt, de kár volt. Egyik sem segített a hajamon, sőt elnehezítették. Az itteni vélemények miatt kísérleteztem, de sajnos sikertelenül.

larka95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 4.

Hidratálók: Phytantriol
Vitaminok: Panthenol

Phytantriol h I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.