KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1549 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1549 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicimeli, Módosítva: 2016. november 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolás
Vedd meg online: Avon.hu, 1549 Ft

Segít kisimítani a száraz hajvégeket és táplálni a hajat, puhábbá, selymesebbé és fényesebbé varázsolva azt.

Ár: 1549 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 750 ft , Eladó: luckycharm
Állapot: vadonatúj, bontatlan csomagolásban, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes átvétel, vagy utalás (ha postázást kérsz)
Ár: 800Ft , Eladó: dorca97
Állapot: Új, dobozos, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Személyes átvétel vagy foxpost előre utalás esetén!

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Liliana09

2018. április 19.

Én hosszú ideig használtam göndör száraz hajamra nekem segített de a hosszú hajamra kicsit kevés volt. De az illatát imádom.

Liliana09
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

Nileve

2018. április 14.

Igazából szerintem az illata jobban tetszett, mint amennyit használt. Jóval olcsóbb termékeket is lehet találni, nagyobb kiszerelésben is, amik ugyanígy teljesítenek. Akárhogy gondolkodom több pozitívumon, szerintem csak az illata miatt imádtam használni. Sima alap hajvégápoló.

Nileve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

hdori23

2018. április 12.

Mindegyik Avonos hajvégápolót szerettem de nekem ő volt az abszolút kedvenc. Kevés kell belőle és sokáig elég.

hdori23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 12.

Tamaska

2018. április 5.

Nagyon régen használtam amikor még hosszú hajam volt . kifejezetten jó terméknek találtam még a fodrászom is javasolta. Én nagyon meg voltam vele elégedve. Tényleg csak a hajvégekre kell használni fölöslegesen nem, mert elnehezíti a hajat. Nagyon megéri az árát.

Tamaska
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 5.

Zoe444

2018. április 3.

Jó kis termék, nekem nagyon töredezett hosszú hajam volt, amit sajna azért nem tudott rendbe rakni, de miután levágtam belőle rengeteget, azért, hogy megelőzzem ezt, ami történt folytattam a használatát és azóta sokkal kevésbé törik a hajam.

Zoe444
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

Erikaaa21

2018. március 27.

Nekem nagyon tetszik, puha tőle a hajam. És nagyon finom illata van :)

Erikaaa21
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

Nekem nagyon tetszik, puha tőle a hajam. És nagyon finom illata van :)

kinguska

2018. március 16.

Kezdetben ezt használtam, majd a pozitív vélemények miatt váltottam a kék társára, sokáig próbálkoztam velük, de semmit se használtak nekem, ugyanúgy töredezett és száraz maradt a hajvégem, azóta váltottam inkább más márkára, ami sokkal jobb bevált.

kinguska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Viki9819

2018. március 15.

szárít

Viki9819
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

szárít

Panni21

2018. március 8.

Eleinte a pirosat használtam, majd két flakon után, a jó vélemények hatására ezt választottam a következö rendeléskor. Ès valóban, még a pirosat is felülmúlja, pedig amíg használtam, úgy gondoltam, annál nincs jobb. Nekem 3 hónapig elég egy kis üveg, úgy, hogy a derékig érő hajam egész hosszára használom, illetve szárítást követően még egyszer külön a hajvégekre is.
Szerintem sárgadinnye illata van :)

Panni21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

Szerintem sárgadinnye illata van :)

fcsbkf

2018. március 8.

Nem csípem alaból az Avo termékeket, de ezt azért szeretem, mert nem zsírosodik tőle a hajam.

fcsbkf
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 8.

Hidratálók: Phytantriol
Vitaminok: Panthenol

Phytantriol h I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.