KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1549 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1549 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicimeli, Módosítva: 2016. november 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolás
Vedd meg online: Avon.hu, 1549 Ft

Segít kisimítani a száraz hajvégeket és táplálni a hajat, puhábbá, selymesebbé és fényesebbé varázsolva azt.

Ár: 1549 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
(FOGLALT)Avon Hajvégápoló Szérum
Ár: 500 Ft , Eladó: Lolychan
Állapot: párszor használt, több mint a 3/4-e megvan, Helyszín: Pilis, fizetés: Személyes átvétel Budapest-Cegléd vasútvonal, illetve Budapesten megbeszélés alapján, foxpost és posta.
Ár: 600 Ft , Eladó: Closet
Állapot: kb 2x használt, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

evievi

2017. november 15.

Szeretem első hasznàlattól fogva! Sokszor ujra vettem már olykor kipróbàlok màs hajvègàpolókat is de mindig visszatèrek a kis kedvencemhez!

evievi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

redi96

2017. november 15.

Nagyon jo illata van, a hatasa nem sokaig tart, de legalabb megnyugtatom a lelkiismeretem, hogy kentem valamit a hajamra :) Anyukamnak tetszik, mar tobb, mint ket eve ezt hasznalja, havonta ket darabot :D En rajottem, hogy ami a hosszu, gondor, konnyen toredezo hajamra a legjobb az egy termesztes anyag: a kokuszolaj. 2 dl Desztillalt viz+0,4 dl kokuszolaj fujos flakonba=tuti megoldas erosen toredezo hajveg apolasra.

redi96
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

emese98

2017. november 11.

Nekem másnapra kiszárítja a hajam, viszont a töredezett hajvégeimet szépen eltünteti. Az illatát én szeretem. Könnyen fésülhetővé és szép egészséges fényt ad a hajamnak. Ezt újravenni nem fogom, viszont rendeltem ugyanígy az avonból egy másik hajproblémára valót.

emese98
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

Whosthatfitgirl

2017. november 6.

Évekkel ezelőtt kezdtem el használni, persze közben kalandozgattam, próbáltam más termékeket is, gondolván, hogy ha ez az olcsóbb avonos cucc ilyen jó a hajamnak, akkor a drágább olajak milyen királyak lehetnek már?! És NEM! Semmi nem tudta felülmúlni, professzionális hajvégápolók sem. Szóval maradok ennél! Minden hajmosás után megszárítom a hajam és már kenem is a hajamra, a hajtövemet kivéve. :)

Whosthatfitgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

SzNori11

2017. november 6.

Kb 2éve sokat használtam, akkor nagyon szerettem. Puha volt tőle a hajam és nem gubancolódott. Most újra rendeltem, kíváncsi vagyok hasonlóan telljesít-e mint anno. :)

SzNori11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

bodor258

2017. november 4.

Illata iszonyat jó, viszont az én hajlammal nem csinált semmit, sőt mintha szaritotta volna kicsit. Nekem nem vált be, illata miatt kap 2 csillagot

bodor258
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 4.

julcsimulcsi

2017. november 2.

Nekem nem igazán jött be ez a termék.
Vékony szálú, hosszú hajam van. Legutóbb mikor fodrásznál voltam megkérdezte, hogy vasalom-e hajam, mert nagyon töredezett a vége. Mondtam neki, hogy nem vasalom, nincs festve, három-négy naponta mosom, nem szárítgatom agyon. Ráadásul még ezt az avonos terméket is használom, hogy ne törjön annyira a vége... Erre a fejéhez kapott, hogy "ja így érthető" és elmesélte, hogy más kuncsaftjainak a hajvégeit is kiszárította (!) ez a termék. Ezen azért meglepődtem egy olyan hajolajnál, aminek pont az lenne a dolga, hogy táplálja és kisimítsa a szálak végeit.
Ettől még nem biztos, hogy az olaj a hibás, lehetséges, hogy csak bizonyos hajtípusra nem jó - például az enyémre.
Az illata legalább finom.

Amióta a másik avonos hajápolót használom ehelyett, sokkal jobb állapotban vannak a hajvégeim. Aki alternatívát keres ehelyett, annak érdemes lehet kipróbálnia az argánolajos, sárga színű olajat.

julcsimulcsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 2.

Nekem nem igazán jött be ez a termék.
Az illata legalább finom.

Vicus7

2017. november 1.

Szuper az illata, és tényleg hatékony termék. A hajat puhává és fényessé teszi.

Vicus7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 1.

Szuper az illata, és tényleg hatékony termék. A hajat puhává és fényessé teszi.

Egykremkedvelo

2017. október 31.

Nagyon szeretem az illatát, egyáltalán nem zsírosítja a hajam. Jo kis termék.

Egykremkedvelo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

Nagyon szeretem az illatát, egyáltalán nem zsírosítja a hajam. Jo kis termék.

ntina

2017. október 13.

A hajvasaló által totálisan tönkretett hajamat 1 hónap alatt helyreállította. Ezer hála és köszönet! :D

ntina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

Hidratálók: Phytantriol
Vitaminok: Panthenol

Phytantriol h I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.