KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   929 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 929 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicimeli, Módosítva: 2016. november 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolás
Vedd meg online: Avon.hu, 929 Ft

Segít kisimítani a száraz hajvégeket és táplálni a hajat, puhábbá, selymesebbé és fényesebbé varázsolva azt.

Ár: 929 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

raspberry96

2017. szeptember 18.

Hónapok óta használom mert a hajvégem szőke, jobb nem száraz,törött annyira :)

raspberry96
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Hónapok óta használom mert a hajvégem szőke, jobb nem száraz,törött annyira :)

stdetti

2017. szeptember 17.

Nagyon sokáig nem nőtt meg rendesen a hajam, hamar szálkás lett a vége, és így lassult az egész növekedési folyamat. Aztán elkezdtem használni a L'oreal Elseve Extraordinary Oil Tápláló Balzsamot és ezt az Avonos hajvégápolót, és azóta képes nőni úgy a hajam, hogy ne legyen a vége töredezett. Nem mondom, hogy teljesen szálkamentes, de már alig észrevehető. Igazából soha nem vártam semmitől, hogy képes lesz meggátolni a szálkásodást, így én azt mondom, hogy megéri megvenni a szérumot. Az illata jó, a pumpás kupakkal pedig tökéletesen lehet adagolni. Egy próbát mindenképpen megér! :)

stdetti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

HyperBunny

2017. szeptember 13.

Nekem ez a nesze semmi, fogd meg jól kategória. Nem árt, nem használ. Biztos nem veszem meg még egyszer, mert minek?

HyperBunny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

bubilany

2017. szeptember 13.

Átlagos mennyiséggel (más hajvégápolókhoz viszonyítva) semmi hatása nincs, de az éééég világon semmi. Ha egy kicsit többet rakok rá, hogy akkor hátha történik valami akkor meg olyan zsíros hatást kelt hogy az valami csodálatos. Az "illata" pedig számomra elviselhetetlen... hasznosabb lett volna ebből a pénzből venni három gombóc fagyit.

bubilany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

flowing

2017. szeptember 13.

Az argánolajos változatát használtam sokáig, nagyon bevált. Mióta újra csomagolták, mintha jobban szárítaná a hajvégeimet, ezért egyáltalán nem szoktam használni. Inkább hajmosás előtt ricinusolajjal és argánolajjal bekenem a hajvégeimet, így nagyon szépek :)

flowing
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Lovemyhair

2017. szeptember 11.

Már évek óta használom. Nagyon töredeztek a hajvégeim, de ez az olaj csodát tett. 3 nap után is puha, sima a hajam tőle.

Lovemyhair
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Dory33

(!)
2017. szeptember 11.

Az évekig tartó szőkítés, és a közben kialakuló hormonbetegségem hatására a hajam gubancos, száraz, töredezett lett. Le kellett vágni, és át kellett festeni barnára. Azonban az átfestés utáni hómapokban sem javult a hajam állapota. :-( Elkeserítő volt.... Rengeteg kencét, és szépségvitamint kipróbáltam, de hasztalan. A húgom javaslatára kezdtem el ezt használni, és WOV!!!! Egy hónapja használom, és a hajvégeim rengeteget változtak. Már nem állnak szerteszét, és nem szúrják a bőröm, ha hozzányomódnak. :-) Imádom! Csak ezt fogom használni mostantól! :-)

Dory33
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

szalingersarilol

2017. szeptember 6.

Nagyon jó termék! Már évek óta ezt használom

szalingersarilol
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Nagyon jó termék! Már évek óta ezt használom

Andii17

2017. augusztus 20.

Nagyon jól ápolja, táplálja a hajvégeket.

Andii17
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Nagyon jól ápolja, táplálja a hajvégeket.

Kiryuu

2017. augusztus 14.

Nagyon szeretem, nekem tökéletes volt. A hiánya rögtön látszódott. Nagyon szépen meg lehet növeszteni vele a hajat, és ritkán kell vele vágatni a fodrásszal. :) Nagyon jól hidratálja a hajat. Én nem csak a hajvégekre viszem fel, hanem jóval felette is, de a tarkómnál megállok. :) Jó kis termék ^_^

Kiryuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Hidratálók: Phytantriol
Vitaminok: Panthenol

Phytantriol h I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.