KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   929 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 929 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicimeli, Módosítva: 2016. november 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolás
Vedd meg online: Avon.hu, 929 Ft

Segít kisimítani a száraz hajvégeket és táplálni a hajat, puhábbá, selymesebbé és fényesebbé varázsolva azt.

Ár: 929 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 900ft , Eladó: rennih19
Állapot: 1-2-szer próbált, Helyszín: Budapest, Gödöllő, fizetés: Személyes átvétel
Gigi11111

2017. január 20.

Nagyon jól ápolja a hajam. Már sokszor ujra rendeltem,szerintem elengedhetetlen termék azoknál akik ápolt hosszu hajat szeretnének!

Gigi11111
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Fruzzzzzs

2017. január 20.

Hátközépig érő hajamat ápolom vele, és én nem csupán a hajvégekbe, hanem kb. a tarkóm magasságáig fésülöm be az ujjaimmal. Én nagyon szeretem, hajszárítás után szépen megregulázza a hajamat és valóban ápoltabbnak tűnik tőle. Az illata is nagyon finom, kár, hogy azt nem sokáig szoktam érezni.

Fruzzzzzs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

ElisabethStonem

2017. január 9.

Épp a múlt héten fogyott el... annyira szeretem az illatát, hogy már újra is rendeltem :D

ElisabethStonem
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

tlaura0906

2017. január 9.

Egész jó az illata,de nem vettem észre semmi hatást használatakor!

tlaura0906
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Egész jó az illata,de nem vettem észre semmi hatást használatakor!

Klarika01

Korcsoport: >54
2017. január 7.

Nekem bevált, puhává teszi a hajamat, sajnos a festés miatt elég száraz.

Klarika01
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. január 7.

Nekem bevált, puhává teszi a hajamat, sajnos a festés miatt elég száraz.

zahraa

2017. január 1.

Nemtudom hogy teszi ez barkinek is puhava a hajat, az enyemet konkretan osszetapasztotta kis tincsekben. Kifesulni nem volt nehez, de erezni utana, hogy kicsit ragacsos tole. Az illata tenyleg nagyon jo, de hatas nalam nulla.

zahraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 1.

fritz.aniko

2016. december 22.

Sokkal rugalmasabbá teszi a száraz hajvégeimet és nincs zsíros hatása. Legalábbis nehezebb elrontani a frizurát vele olyan módon, hogy a kelleténél több olajat teszünk rá. Az előző hajvégápolóimnál néha előfordult, hogy kicsit többet tettem a hajamra a kelleténél és zsírosnak tűnt a vége. Ennél a terméknél ilyen még nem fordult első velem. Talán pont azért mert sok alkohol van benne. Ez az oka annak, hogy le is vonok egy csillagot. Szerintem viszonylag ronda így az összetevőlistája.
Az illatával nekem nem volt gondom, szerintem dinnyés - legalábbis úgy érzem- de! viszonylag erős és tartós az illata így aki nem szereti az enyhén szintetikus dinnye illatát annak inkább nem ajánlanám.

fritz.aniko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 22.

hunyadidori

2016. december 16.

Az illata isteni, igazából ez a fő ok, amiért használom... ezenkívül segít, hogy ne álljon szét szénakazal szerűen a hajam vége, de nagyjából ennyi.
Én a frissen vágott hajamra kezdtem el használni, remélve, hogy így majd nem kezd el újból töredezni a vége - hozzáteszem, hogy nem vasalom a hajam vagy bármi ilyesmi -, de nem így lett. Ugyanannyira törik most is, mint a használata előtt, nem vettem észre különösebb változást.
Ettől függetlenül szeretem, mert érzem, hogy azért valamivel puhább lesz tőle a hajam és őszintén szólva már tényleg az illata is megéri az árát!

hunyadidori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 16.

littlechicken

2016. december 13.

Az avon összes hajvégápolója közül ez vált be a legjobban. Sok más márkájú hajvégápoló olajat probáltam már, de azok se nyerték el a tetszésemet ennyire. Meg vagyok ezzel elégedve, nagyon sokszor van akciózva a katalógusokban, így rendkívül kedvező áron lehet hozzájutni, és nekem szinte csodát tett a hajammal, amikor teljes szőkére melíroztatott hajamat sötétbarnára festetettem át.

littlechicken
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

Nymphea

2016. december 2.

Szörnyen alkoholos, és ez a szag már az illatoláskor szemfacsaró módon beköszönt, kevés ideig felkenve is érződik. Sajnos nem néztem előtte INCI-t, de biztos, hogy nem rendelném újra meg ( 2. helyen az alkohol áll.)
Illata nem rossz, de még akciósan is elég drága a 30 ml-es kiszereléshez képest, inkább maradok más hajvégápolóknál.

Nymphea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 2.

Hidratálók: Phytantriol
Vitaminok: Panthenol

Phytantriol h I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.