KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1089 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1089 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicimeli, Módosítva: 2016. november 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolás
Vedd meg online: Avon.hu, 1089 Ft

Segít kisimítani a száraz hajvégeket és táplálni a hajat, puhábbá, selymesebbé és fényesebbé varázsolva azt.

Ár: 1089 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 900ft , Eladó: rennih19
Állapot: 1-2-szer próbált, Helyszín: Budapest, Gödöllő, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 400 , Eladó: pankalino
Állapot: félig, Helyszín: kecskemét, fizetés: személyes átvétel, webox
dorikatapal00

2017. május 18.

Számomra ez az első hajolaj, sajnos töredezett, szörnyű tapintású a hajam, de ez a szérum fantasztikus. Kizárólag hajvégre használom, a göndör hajamra kifejezetten jó hatással van: az olaj valahogy jobban megtartja a hajamon a göndör formát, vagy nem is tudom hogyan fogalmazzak. Nem nehezíti el a hajamat, tényleg nagyon szuper! Mindenképpen újraveszem, sőt, az argánolajasat is akarom.

dorikatapal00
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 18.

Enci11

2017. május 16.

Évek óta használom, nagyon puha és finom illatú lesz a hajam. Teszi a dolgát.

Enci11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

Évek óta használom, nagyon puha és finom illatú lesz a hajam. Teszi a dolgát.

eperturmix

2017. május 2.

Azt hiszem ez az a termék amikor az Avonnal legelőször tálálkoztam..szóval jó rég fent van már ez a piacon,gondolom az illata miatt.Ami jó,jó de azért rá lehet unni.Nekem legalábbis biztosan elegem lesz belőle.Jelenleg használom,sok évnyi szünet után,nem zsírosít,illatozok is,de ezen kívül más hatását nem igazán tudom.Elhasználom,de már sejtem,hogy jó ideig megint nem fog nálam ilyen kikötni.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

Kmerci

2017. április 28.

Két üveggel használtam el száraz hajra kentem fésűvel eldolgozva...eleinte jónak tűnt de később úgy kiszárította a hajam hogy sokkal világosabb lett a hajvégem és borzasztó filces töredezett borzalom lett és csak ott gubancolódott össze és lett kifésülhetetlen a hajam amelyik részen használtam! Helyette a 2 fázisu olajas sprayt használom az Avontól(hajmosástól hajmosásig benne van az illata a hajamban nagyon tetszik eddig) remélem beválik és nem lesz később ilyen hatása...

Kmerci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 28.

Echan

2017. április 5.

Nagyon jó termék, a töredezésre hajlamos hajamat szuperül rendbetette.

Echan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 5.

Nagyon jó termék, a töredezésre hajlamos hajamat szuperül rendbetette.

TaZsa

2017. március 30.

Az illatát imádom! Nedves hajra szoktam szárítás előtt használni, hajvégre és a hajtömegre is teszek belőle. Könnyen kifésülhetővé, puhává fényessé teszi a hajat. Nem nehezíti és zsírosítja. Talán van más hasonlóan jó termék a piacon viszont nekem az illata miatt (is) ez az örök befutó!

TaZsa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 30.

czalexa

2017. március 28.

Évek óta használom, széppé varázsolja a hajvégeimet. Kellemes az illata. :)

czalexa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

Évek óta használom, széppé varázsolja a hajvégeimet. Kellemes az illata. :)

berrythought

2017. március 26.

Több üveggel elhasználtam már, törölköző száraz hajra a végeken dolgozom el. Erős szálú hajam van, nem is kevés - ez az olaj puhította a hajvégeket. Egy csillagot azért vonok le, mert lehet fokozni a hatását - sokkal hatékonyabb, ha összekeverem egy kis argán olajjal az üvegében és minden használat előtt összerázom.

berrythought
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 26.

Evelyn31

2017. március 24.

Imádom ezt az olajat!Régen is használtam,most újra vettem.Nem továbbra sem csalódtam benne! A hajam/hajvégem extra selymes lesz tőle!! És az illatát is nagyon szeretem!!! Szupi++++++ :)

Evelyn31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

AltEra

2017. március 24.

Nagyon szeretem, mert finom illata van, jól beszívódik, és jól regenerálja a száraz hajvégeket. Amifontos, hogy ezt tényleg a hajvégekre érdemes használni, hogy ne nehezítse el. Az egész hajra a másik (piros színű) olaj való. Rendszeresen újra veszem.

AltEra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 24.

Hidratálók: Phytantriol
Vitaminok: Panthenol

Phytantriol h I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.