KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1549 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1549 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicimeli, Módosítva: 2016. november 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolás
Vedd meg online: Avon.hu, 1549 Ft

Segít kisimítani a száraz hajvégeket és táplálni a hajat, puhábbá, selymesebbé és fényesebbé varázsolva azt.

Ár: 1549 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 900ft , Eladó: rennih19
Állapot: 1-2-szer próbált, Helyszín: Budapest, Gödöllő, fizetés: Személyes átvétel
Krémmánia Kedvencek a -től
ColoredYouTube

Korcsoport: < 18
2017. február 19.

Hajmosás után, szárítás előtt használom. Szerintem sokkal védettem utána a hajam a hőtől. Szép, fényes, egészséges most a hajam. Nem tudom, hogy ez most a termék műve, de alapjáraton meg vagyok vele elégedve. :)

ColoredYouTube
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. február 19.

szancs95

2017. február 15.

Szépen rendbehozta a töredezett hajvégeimet, de vannak ennél jobb ár-érték arányú termékek is. Ettől függetlenül jár neki az 5*.

szancs95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 15.

Ettike

2017. február 15.

Régen literszámra vettem, és nagyon meg voltam vele elégedve :)
Most évek után tervezem újra venni, remélem olyan lesz mint amilyen 5-10 éve volt!

Ettike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

Régen literszámra vettem, és nagyon meg voltam vele elégedve :)

Kinga12

2017. február 12.

Nagyon jó!!!! Ennek a kis szérumnak köszönthetem,hogy sikerült megnövesztenem a hajam, szépen rendbe rakja a törött, száraz hajvégeim

Kinga12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

Eszter0802

2017. február 10.

A fodrászom javasolta. Azóta lényegesebben kevésbé törik a hajam. Nekem nagyon bevált. Jó illata van, könnyen adagolható. Ajánlom mindenkinek.

Eszter0802
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 10.

HDorina

2017. január 24.

Már a második üveggel használom. Nagyon jó illata van. Ápolja a hajvégeimet és puha lesz tőle a hajam. A száraz hajvégeimet kisimítja így a hajszálak nem össze vissza állnak. Most felváltva használom a marokkói argánolajos hajápolóval és elégedett vagyok mert szép fényes és puha lesz tőlük a hajam.

HDorina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

rcintiike

2017. január 22.

Nemrég kaptam ajándékba ezt a fajta hajvégápoló szérumot. Eddig a másik fajtát, a marokkói argánolajosat használtam, ami egyébként nagyon bevált. :) Nagyon kíváncsian vártam, hogy a másik után milyen hatást eredményez... Szerencsére ugyanúgy meg voltam vele elégedve mint a fent említett hajápolóval. :) Ide is fel tudnám sorolni ugyanazokat a jó tulajdonságokat mint a másiknál:
- az illata nagyon jó és emellett valóban táplálja a töredezett hajvégeket.
- az egyik legjobb tulajdonsága az, hogy száraz és nedves hajon is egyaránt használható, mert sok más olajjal ellentétben ez nem teszi zsírossá a hajamat, hanem egyből felszívódik.
Szerintem a másik mellett ez is az egyik legjobb hajvégápoló olaj a kategóriában. Nekem ez is nagyon bevált, úgyhogy felváltva fogom venni őket! :)

rcintiike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 22.

- az illata nagyon jó és emellett valóban táplálja a töredezett hajvégeket.

nnagy822

2017. január 21.

Nagyon szeretem, többször is újra rendeltem.

nnagy822
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

Nagyon szeretem, többször is újra rendeltem.

niki994

2017. január 21.

Nagyon nem és nem, alkohol van benne. Ha nem kened a hajadra akkor száraz pamacs lesz borzalom...

niki994
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

Gigi11111

2017. január 20.

Nagyon jól ápolja a hajam. Már sokszor ujra rendeltem,szerintem elengedhetetlen termék azoknál akik ápolt hosszu hajat szeretnének!

Gigi11111
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Hidratálók: Phytantriol
Vitaminok: Panthenol

Phytantriol h I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.