KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   929 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 929 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicimeli, Módosítva: 2016. november 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolás
Vedd meg online: Avon.hu, 929 Ft

Segít kisimítani a száraz hajvégeket és táplálni a hajat, puhábbá, selymesebbé és fényesebbé varázsolva azt.

Ár: 929 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 700 , Eladó: vadcseresznyefamag
Állapot: Új, Helyszín: Soroksár, fizetés: Csak személyes átvét előre egyeztetve
Ár: 750 , Eladó: ezsuzsi92
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, XXIII.kerület, fizetés: Személyes átvétel Budapest egyes részein, de szívesen postázom is előreutalás után

hadri

2018. december 13.

Eddig az AUSSIE 3 MIRACLE REPAIR OIL hajolajat használtam, de annak már meguntam az illatát. Ennek nincs annyira tolakodó illata, és ebből is bőven elég ha az ember kis mennyiséget visz fel a hajvégekre. Elégedett vagyok vele, sima és puha tapintású lesz tőle a hajam.

Update:Eleinte úgy tűnt, hogy nagyon jót tesz a hajammal, puhább, selymes tapintású lett tőle. Az illatát is imádtam. Kb. felét használtam el és a hajam egyre rosszabb állapotba került :( Már hiába kenem a hajvégeimre, nem segít semmit, sőt inkább olyan mintha csak rontana a hajtöredezésen. Bár az összetevőit elnézve ez nem csoda.

hadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Tdor92

2018. december 11.

Amennyire csodaszernek, legalább annyira tartom egy becsapós kis ördögnek. A száraz, dúrva tapintású, töredezett hajvégeken egyből segít, persze csak optikailag. Szinte pár használat után hozzászokik a haj , és rosszabb lesz mint előtte. Főleg ha nem használjuk utána szintén folyamatosan. Néha-néha kiváló, de vigyázni kell vele.

Tdor92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

drebeka

2018. december 2.

Nagyon szeretem ezt a szérumot, már 3-4 éve használom. Extra jó az illata, nagyon puha lesz tőle a hajam. Még nem próbáltam az argános változatot, de szeretném, biztosan hasonlóan jó.

drebeka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 2.

Csajszibarack87

2018. november 25.

Puha,sejmes lessz tőle a hajam,és nem zsírosítja. Jó illata van. Most látom az összetevőlistáját és megilyedtem tőle. De ettől még jó cucc.

Csajszibarack87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

molnarbrigitta

2018. november 17.

Nagyon szép puhává teszi a hajam, a hajvégek szárazsága ellen nagyon jó, minden reggel használom.

molnarbrigitta
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

marysidehouse95

2018. november 12.

Nekem csak jobban kezdett töredezni tőle a sokat szőkített hajam, mivel tartalmaz alkoholt.

Ez nekem 1-es. Félig lévő állapotban végül kidobtam inkább, mert csak rontott a helyezeten.

marysidehouse95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

bri16

2018. október 29.

Első használatkor már akkora változást tapasztalható, mint ha a fodrásztol léptünk volna ki. Puhává és széppé teszi a hajvégeket. Segít megelőzni a töredezést.

bri16
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

Ditte81

2018. október 29.

Egész jó termék. Hosszú, igénybevett hajra, heti 2-3 alkalmas mosásnál kb. 1 hónapig tart. Nem túl gazdaságos, de akciósan megéri.

Ditte81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 29.

nora98

2018. október 28.

Hajmosás után használom, mikor már majdnem teljesen száraz a hajam. Nagyon finom az illata és érezhetően puhábbá és fényesebbé tette a hajamat. Nem nehezít, nem zsírosít. Már többször újravásároltam. Nekem sajnos elég gyorsan fogy, kétnaponta két pumpálásnyit használok el de már egész sok elfogyott az üvegből. Ettől függetlenül nekem nagy kedvencem.

nora98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 28.

Ferenczizsu

2018. október 24.

Már többször újra rendeltem, nagyon hatásos még a drótszörből is puha hajat varázsolt. Nem lesz tőle zsírosabb a haj és nagyon finom az illata

Ferenczizsu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

Hidratálók: Phytantriol
Vitaminok: Panthenol

Phytantriol h I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.