KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml és 30 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2018. május 21.

Kiszerelés:   10 ml és 30 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fejillat: pézsma, szilva szantálfa.

Szívillat: bazsarózsa, gardénia, ilang-ilang, jázmin.

Alapillat: gyömbér, koriander, ciklámen.

Ár: 2500 Ft , Eladó: Poison
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Békés , fizetés: előre utalás után postán küldöm, ez esetben a postaköltség a vevőt terheli; személyes átvétel a következő városokban oldható meg: Békés, Békéscsaba, Szeged
Ár: 499 Ft , Eladó: agi.greendaygirl
Állapot: ÚJ, Helyszín: Pécs, Kaposvár, fizetés: posta/ személyes átvétel, a részleteket megbeszéljük :)

dunaimano

2018. május 13.

Felnőttes, nőies, tipikus "mindenki utánad fordul". Csak ritka alkalmakra használom.

dunaimano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

Nileve

2018. április 14.

Egyik top kedvenc illatom!

Nileve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

Egyik top kedvenc illatom!

aalexaa

2018. április 11.

Tavaszi illatnak vettem (tudom, a többség szerint őszi-téli, de a tapasztalat azt mutatja, hogy én ilyen illatokat szeretek melegebb időben is:D), nagyon régóta kíváncsi voltam rá, de valami mindig elé tolakodott a kívánságlistán. Nekem nagyon tetszik, erős, elegáns illat rajtam a szantálossága érződik, imádom! A tartóssága elképesztő, legutóbb akkor volt rajtam az egyik kabátom, amikor megvettem és kipróbáltam a kis feketét. Tegnap elővettem a szekrényből, és az egész kutyasétáltatás alatt kerestem az illat forrását, majd utána leültem tanulni és még mindig éreztem. Na, a kabátom ujja annyira őrzi még azt a próbafújást, hogy a csuklómra is átragasztotta, mintha csak akkor fújtam volna be. Egyetlen szívfájdalmam van: a párom szerint nagypapaszagú :((( Tudom, az a legfontosabb, hogy nekem tetszik-e, de mégis kellemesebb azt hallani hogy "olyan jó illatod van" mint azt, hogy "olyan szagod van mint a papámnak". Egyelőre semmiképp nincs szívem megválni tőle, megpróbálom hidegben is, hátha... na meg fújkálom lelkesen olyankor, amikor nem vagyunk együtt egész nap :D

aalexaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 11.

Csutak

2018. április 7.

Évekkel ezelőtt kaptam egy teljesen bontatlant, dobozában. Nem használta az, akitől kaptam, nem kellett már neki és örömmel fogadtam. :) Tőlem teljesen szokatlan illat, mivel én az édes illatokat szeretem nagyon, de ez valahogy befészkelte magát a kis orromba. Elegáns illat, hétköznapokon és alkalmakra is használtam. Időnként újra kell fújni, de ez nem von le számomra semmit az értékéből. Öt csillag a vége. <33

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

boglarkakoncz

2018. április 4.

Egy tipikus, könnyed Avon illat, szaladgálós hétköznapokra, kellemesen elegáns, többször újra kell fújni a nap folyamán, de könnyed,friss illat, nincs alkoholos hatása mikor újra fújja magát vele az ember.

boglarkakoncz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

ulee86

2018. március 8.

Először is, szerintem a feltöltött képen nem a LBD van, legalább is én nem ilyen üvegben ismerem. Fragin írják páran, hogy az új verzió egyes országokban nem olyan, mint valaha volt, talán ez az üveg lenne az? Minden esetre én tini korom első igazi parfümjeként emlékszem rá, oda voltam meg vissza érte, ez volt a pasizós illatt, a menjünk bulizni illatt, csak ezt használtam mindenhova és imádtam. Most újra vettem egy nagy üveggel egy kedves krémmániástól, csak mikor már úton volt kezdtem aggódni, mi van, ha csalódás lesz. Ma kaptam meg postán, rögtön magamra fújtam és bár egyébként nem tudtam már felidézni az illatot, mikor megéreztem, tudtam, hogy ez az! :-) Annyira kellemes, nőies, szerintem szexi illat, nem egy cukorfelhő, nem is egy virágoskerti séta, nekem pont az, amit a neve mutat: ez a parfümök kis fekete ruhája.

ulee86
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

Niikikee

2018. március 4.

Nekem rettenetes ez az illat. 99ftert rendeltem egy 50 milis uveggel, ugy voltam vele, hogy ha wc illatositasra hasznalom még akkor is megeri annyi penzert, de annyira nem birom az illatat (ami szamomra inkabb mar-mar szag), hogy még arra se tudom elhasznalni.. Rasozni se tudtam senkire, mert a kornyezetemben mindenkinek ez a velemenye rola

Niikikee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

Szaszaa32

Korcsoport: < 18
2018. március 2.

Sajnos az 50 Milis van meg :( nagyon nem szeretem. Üvegben levegobe fújva nagyon jo illata van. De az én bőrömön nagyon öreges szaga lesz. Azért kap 2 csillagot és nem egyet mert valakinek jól áll és jo illata lesz a bőrén.

Szaszaa32
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 2.

Narbeleth

2018. február 17.

Viszonylag tartós, erős virágillat, viszont nem olyan különleges. Napközben viszont jólesik, szerintem akár télen/nyáron is, de inkább tavaszi-nyári illat.

Narbeleth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

avealena

2018. február 17.

Nagyon szeretem ezt az illatot, anyukám vette magának még évekkel ezelőtt, de aztán hamar el is loptam tőle. Szerintem nem csak a hétköznapokra való, igazán elegáns és kellemes illat, nem tolakodó, és tartós is. A nap folyamán nem formálódik át valami kellemetlen szaggá.

avealena
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Színezék. Lila színű.