KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml és 30 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2018. május 21.

Kiszerelés:   10 ml és 30 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fejillat: pézsma, szilva szantálfa.

Szívillat: bazsarózsa, gardénia, ilang-ilang, jázmin.

Alapillat: gyömbér, koriander, ciklámen.

Ár: 2200 , Eladó: jampiangel
Állapot: új, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: banki utalással, foxpost automatán át vagy személyes átvétel Nyíregyházán
Ár: 2800 Ft (postával) , Eladó: urbanzsu
Állapot: bontatlan, Helyszín: Tatabánya, fizetés: személyes átvétel, postán maradó vagy MPL csomagautomata

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34

Alida93

2018. november 27.

Az egyik kedvenc parfümöm. Igazán tartós, finom nőies, kissé fűszeres, viszont nem tolakodó. Imádom! 😊

Alida93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

tokyosakura

2018. november 19.

Pár éve anyám vett egy üveggel, amikor éppen azt az időszakot élte, hogy rendelt mindent, mindenhonnan. Igazából akkor is tetszett már ez az illat, de nem használtam. Nyáron megtaláltam az üveget, benne az utolsó cseppekkel, és elhasználtam. Még a melegben is finom illata volt, de különösebben nem fogott meg. Most megvettem, és az első megdöbbentő dolog, amit okozott ez a parfüm, hogy a párom, aki amúgy magasról tojik az ilyen "női hülyeségekre", kinyögte, hogy ez egy isteni illat, és tetszik neki! Ez az első parfüm, amire így reagál, pedig néhányat már elfogyasztottam, különféle árkategóriákból. Hétköznapokra fogom elhasználni, rajtam eléggé édes, de nem gejl, nem tolakodó. Mindent egybevetve, nem egy kislányos példány, de személy szerint nekem megfelelően friss, tiszta illat, és az édessége miatt titokzatos, vonzó nőnek érzem tőle magam.

tokyosakura
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

Parfuwoman

2018. november 12.

Jaj,a hideg is kiráz tőle ... Szúrós ,kellemetlen virágillat. Elsőre tetszett,utána alig bírtam ki,hogy le ne mossam. Részemről végeztem az Avon illataival,a Perceive-t nagyon szeretem ,kellemes ,komfortos ,4 órán át tartó korrekt illat,de azóta akármelyik parfümjüket próbáltam ,nagyon nem tetszettek.
Viszont ez nagyon tartós ,sokszor még akkor is ereztem ,mikor már elment a helyszínről a viselője.

Parfuwoman
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 12.

eniko02

2018. november 12.

Egyszerűen imádom. Karakteres, ugyanakkor elegáns illat.

eniko02
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Egyszerűen imádom. Karakteres, ugyanakkor elegáns illat.

Ditte81

2018. október 28.

Tinikorom óta nagy kedvenc. Azóta számos Avon illat lett menő nálam, de ennek az illatkombinációja egy életre megfogott. Van benne valami, ami miatt azt mondom:kell! Bár az utóbbi időben mintha nem lenne már annyira tartós:( Emiatt, de csak emiatt kap 4*-ot.

Ditte81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 28.

Ancsurka1

2018. október 8.

Nagyon szeretem az illatát, illik minden alkalomra és még tartós is! Imádom!

Ancsurka1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 8.

Nagyon szeretem az illatát, illik minden alkalomra és még tartós is! Imádom!

Beata91

2018. szeptember 30.

Szeretem az illatát, de lehetne tartósabb.

Beata91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Szeretem az illatát, de lehetne tartósabb.

senskin

2018. szeptember 12.

Nem vagyok nagy Avonos, de ez a parfüm nagyon kellemes és jó kompozíció. A gardénia és a gyümölcsök nagyon jól harmonizálnak a jázminnal. :)

Talán Avon egyetlen olyan illata, ami ér is valamit. Ma már Guerlain van, kis fekete szoknyával a látóteremben, de ez csak azért van, mert folyton újat keresek és ő már a múlté...:)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

rtteszvesz

2018. augusztus 1.

9 ml-s roll ont próbáltam, a szaga nem fogott meg különösebben, de ez a kiszerelés, SZÖRNYŰ, soha többet nem veszek ilyet, alig jön, nem tudom hova tegyem, ruhára vagy testre, az illat pedig alig érezhető.

rtteszvesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

meheszne1215

2018. július 23.

Abszolút kedvenc! Mindig újraveszem/kapom, évek óta ezt használom. Intenzív, komoly, szexi illat.

meheszne1215
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Színezék. Lila színű.