KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml és 30 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2017. január 30.

Kiszerelés:   10 ml és 30 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fejillat: pézsma, szilva szantálfa.

Szívillat: bazsarózsa, gardénia, ilang-ilang, jázmin.

Alapillat: gyömbér, koriander, ciklámen.

Ár: 2500 Ft , Eladó: Poison
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Békés , fizetés: előre utalás után postán küldöm, ez esetben a postaköltség a vevőt terheli; személyes átvétel a következő városokban oldható meg: Békés, Békéscsaba, Szeged
Ár: 499 Ft , Eladó: agi.greendaygirl
Állapot: ÚJ, Helyszín: Pécs, Kaposvár, fizetés: posta/ személyes átvétel, a részleteket megbeszéljük :)

Narbeleth

2018. február 17.

Viszonylag tartós, erős virágillat, viszont nem olyan különleges. Napközben viszont jólesik, szerintem akár télen/nyáron is, de inkább tavaszi-nyári illat.

Narbeleth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

avealena

2018. február 17.

Nagyon szeretem ezt az illatot, anyukám vette magának még évekkel ezelőtt, de aztán hamar el is loptam tőle. Szerintem nem csak a hétköznapokra való, igazán elegáns és kellemes illat, nem tolakodó, és tartós is. A nap folyamán nem formálódik át valami kellemetlen szaggá.

avealena
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

wicky90

2018. február 16.

Mindennapi használatra nagyon jó kis illat. Nem marad meg hosszú órákig, de viszonylag bírja. Rajtam olyan teás illatra emlékeztet

wicky90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Picieri

2018. február 2.

Szeretem az illatát, számomra ez amolyan rohangálós, hétköznapi illat.Nagyon sok parfümöm van, és van amikor ehhez támad kedvem inkább, mert olyan kis egyszerű, mégis van benne vmi finom és elegáns.

Picieri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

BLili

2018. február 2.

Szerintem az Avon-nál nagyon alkottak ezzel az illattal. Ez az egyetlen, amit tőlük használok, mert egyébként nem tartom egészségesnek, jó minőségűnek a termékeiket, de ezt nem véletlenül veszem újra és újra. Eszméletlenül dögös, vonzó illat! És tartós is! Ár-érték arányban maximálisan megéri. Csak attól, hogy ezt viselem, nőiesebbnek tartom magam.

BLili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

dunaimano

2018. január 12.

Felnőttes, nőies, tipikus "mindenki utánad fordul". Csak ritka alkalmakra használom.

dunaimano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Szimbike

2018. január 10.

Rettenet. Mamikás. Kövezzetek meg. Mini golyós változata van meg, felét elhasználtam, nagyon kidobnám, de édesanyámtól kaptam.

Szimbike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

Lexiiii

2018. január 9.

Borzalmas! Szerencsére csak mintát rendeltem belőle. Rajtam csatorna szaga lett... önmagában is elég púderes és nyanyás, bőrre fújva pedig egyszerűen gusztustalan. Rajtam legalábbis. Barátnőimen nem olyan tömény a latrina szag, de ők sem voltak elájulva. Édesanyámon viszont meglepően kellemes volt, ezért kap 2 csillagot.
Úgy látszik ez tényleg olyan illat, ami valakinek bejön, valakinek nem.

Lexiiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

Úgy látszik ez tényleg olyan illat, ami valakinek bejön, valakinek nem.

scintilla

2018. január 4.

Egyszer volt 50 millisem ebből, télen használtam és nagyon-nagyon szerettem. Azóta millió illatot próbáltam és mindegyik emlékeket idéz, ez is. Klasszikusnak érzem,de nem venném újra. Avonékat túlárazottnak érzem akción kívül, már sokkal olcsóbb, tartósabb és finomabb utánzatokat használok. A nosztalgia miatt 4 *

scintilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.

kolozsve

2017. december 30.

Hát ez most nem lesz könnyű :(. Annyi emlék fűződik hozzá! Objektivitás nem sok lesz :). Amit azért még tényszerűen le tudok írni, hogy gimis korom óta használtam, megszakítások nélkül 15 évig Ő volt az illatom. Nekem így lett ő A parfüm :)! Imádtam, szinte eggyé váltunk, nemhogy nem használtam mást, szerintem ki sem próbáltam. Volt néhány parfümöm előtte, főleg Avon illatok, de vele egymásra találtunk! Mindenkinek tetszett, mindig dicsérték. Nagyon nagyon passzolnak a bőrömmel, bármikor tudtam viselni. Rajtam a pézsma dominál, imádtam a púderességét :). Kis szilvával és rózsával.... Isteni! Aztán jött Ő...! Mármint Mr. Ő :)! Az első szerelem! Kész voltam! Állandóan a nyakamat szimatolta és bújt hozzám. Ha sokáig nem láttuk egymást, az újra találkozásnál hosszú percekig ölelt és ölelt, szinte mozdulatlanul. Ekkor töltődött fel. Jelmondattá vált köztünk, hogy feltöltődik az illatommal.....
És mi van most, 10 évvel később? Már nem használom a parfümöt. Elment Ő is..... Nem hiszem, hogy újra veszem. Nem hiszem, hogy visszajön....
Természetesen 5 plusz 1 csillag :)!

kolozsve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

Természetesen 5 plusz 1 csillag :)!

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Színezék. Lila színű.