Avon

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml és 30 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2018. május 21.

Kiszerelés:   10 ml és 30 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fejillat: pézsma, szilva szantálfa.

Szívillat: bazsarózsa, gardénia, ilang-ilang, jázmin.

Alapillat: gyömbér, koriander, ciklámen.

Avon Little Black Dress Weekend
Ár: 400 Ft+posta vagy csere , Eladó: szawai
Állapot: 10 ml, 2x próbált , Helyszín: Kiskunfélegyháza , fizetés: banki utalás után postán maradóra küldöm
Avon Little Black Dress parfüm - 50 ml
Ár: 2200 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt (dobozban, védőfóliával), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
googles

2019. február 20.

Ez az az illat, amit akarhanyszor probaltam megkedvelni, minden porcikam tiltakozott ellene. Nem tudom elviselni. Fullaszto, emelyitoen pezsmas, oreges, es semmi kellemest nem erzek belole.

A tanulsag az, hogy izlesrol nem vitatkozunk, illetve hogy masoknak nagy riziko parfumot venni ajandekba, mert sose tudhatjuk, az o orranak epp hogy esik az adott illat.

Nalam nulla pont, rajongoitol elnezest kerek :)

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 20.

Nalam nulla pont, rajongoitol elnezest kerek :)

Aanyta

2019. február 20.

Szeretem nagyon az illatát, de annyira nem tartós már mint amikor bejött először.

Aanyta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 20.

Csicsi2017

2019. február 10.

Isteni illata van, azonban rajtam 1- 1,5 órát bír ki csak. :(

Csicsi2017
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

Isteni illata van, azonban rajtam 1- 1,5 órát bír ki csak. :(

shaddix

2019. január 13.

Az ára miatt levonnék egy pontot, de akciósan egész tűrhető, az illata viszont nagyon jó.

shaddix
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

eeeee

2018. december 23.

Néhány éve több üveggel is elfogyasztottam belőle, még mindig szeretem, de egy ideje nem vettem újra, azt hiszem meguntam egy kicsit. Közepesen tartós, édes, enyhén fűszeres, nőies illat, szerintem karakteres, de nem tolakodó.

eeeee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

Alida93

2018. november 27.

Az egyik kedvenc parfümöm. Igazán tartós, finom nőies, kissé fűszeres, viszont nem tolakodó. Imádom! 😊

Alida93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

tokyosakura

2018. november 19.

Pár éve anyám vett egy üveggel, amikor éppen azt az időszakot élte, hogy rendelt mindent, mindenhonnan. Igazából akkor is tetszett már ez az illat, de nem használtam. Nyáron megtaláltam az üveget, benne az utolsó cseppekkel, és elhasználtam. Még a melegben is finom illata volt, de különösebben nem fogott meg. Most megvettem, és az első megdöbbentő dolog, amit okozott ez a parfüm, hogy a párom, aki amúgy magasról tojik az ilyen "női hülyeségekre", kinyögte, hogy ez egy isteni illat, és tetszik neki! Ez az első parfüm, amire így reagál, pedig néhányat már elfogyasztottam, különféle árkategóriákból. Hétköznapokra fogom elhasználni, rajtam eléggé édes, de nem gejl, nem tolakodó. Mindent egybevetve, nem egy kislányos példány, de személy szerint nekem megfelelően friss, tiszta illat, és az édessége miatt titokzatos, vonzó nőnek érzem tőle magam.

tokyosakura
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Parfuwoman

2018. november 12.

Jaj,a hideg is kiráz tőle ... Szúrós ,kellemetlen virágillat. Elsőre tetszett,utána alig bírtam ki,hogy le ne mossam. Részemről végeztem az Avon illataival,a Perceive-t nagyon szeretem ,kellemes ,komfortos ,4 órán át tartó korrekt illat,de azóta akármelyik parfümjüket próbáltam ,nagyon nem tetszettek.
Viszont ez nagyon tartós ,sokszor még akkor is ereztem ,mikor már elment a helyszínről a viselője.

Parfuwoman
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 12.

eniko02

2018. november 12.

Egyszerűen imádom. Karakteres, ugyanakkor elegáns illat.

eniko02
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Egyszerűen imádom. Karakteres, ugyanakkor elegáns illat.

Ditte81

2018. október 28.

Tinikorom óta nagy kedvenc. Azóta számos Avon illat lett menő nálam, de ennek az illatkombinációja egy életre megfogott. Van benne valami, ami miatt azt mondom:kell! Bár az utóbbi időben mintha nem lenne már annyira tartós:( Emiatt, de csak emiatt kap 4*-ot.

Ditte81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 28.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Színezék. Lila színű.