KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml és 30 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2018. május 21.

Kiszerelés:   10 ml és 30 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fejillat: pézsma, szilva szantálfa.

Szívillat: bazsarózsa, gardénia, ilang-ilang, jázmin.

Alapillat: gyömbér, koriander, ciklámen.

Avon Little Black Dress 30 ml
Ár: 1000+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: új , Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost, személyes, postán maradó
Ár: 2200 , Eladó: jampiangel
Állapot: új, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: banki utalással, foxpost automatán át vagy személyes átvétel Nyíregyházán

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Ancsurka1

2018. október 8.

Nagyon szeretem az illatát, illik minden alkalomra és még tartós is! Imádom!

Ancsurka1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 8.

Nagyon szeretem az illatát, illik minden alkalomra és még tartós is! Imádom!

Beata91

2018. szeptember 30.

Szeretem az illatát, de lehetne tartósabb.

Beata91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Szeretem az illatát, de lehetne tartósabb.

senskin

2018. szeptember 12.

Nem vagyok nagy Avonos, de ez a parfüm nagyon kellemes és jó kompozíció. A gardénia és a gyümölcsök nagyon jól harmonizálnak a jázminnal. :)

Talán Avon egyetlen olyan illata, ami ér is valamit. Ma már Guerlain van, kis fekete szoknyával a látóteremben, de ez csak azért van, mert folyton újat keresek és ő már a múlté...:)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

rtteszvesz

2018. augusztus 1.

9 ml-s roll ont próbáltam, a szaga nem fogott meg különösebben, de ez a kiszerelés, SZÖRNYŰ, soha többet nem veszek ilyet, alig jön, nem tudom hova tegyem, ruhára vagy testre, az illat pedig alig érezhető.

rtteszvesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

meheszne1215

2018. július 23.

Abszolút kedvenc! Mindig újraveszem/kapom, évek óta ezt használom. Intenzív, komoly, szexi illat.

meheszne1215
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

bernadettu

2018. július 11.

Egy rendelés mellé csaptam oda a 9 ml-es roll on változatát. Nekem sajna nem jött be az illata, pedig ez a roll on nagyon praktikus lenne frissíteni az illatot. Ha még kapható, akkor ajánlom azoknak, akiknek a teljes parfüm is megvan, hogy ezt szerezzék be mellé. Aki nem bírja a pézsma illatot, az ne vegye meg.

bernadettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

redcat66

2018. május 27.

Leszögezném, hogy csak édes illatokat szeretek, bármi ami fűszeresebb, vagy egy 9 éves kislány ízlésvilágát felül múlná, na azaz illat már kívül esik a 'szeretem' zónából. Amíg nem találkoztam vele. Egyből kedvenc lett a britney mellett. Hétköznapokon az édes, alkalmakra ez. Nem annyira tartós, többször kell fújni, de illatra nagyon ott van! 5*!

redcat66
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 27.

dunaimano

2018. május 13.

Felnőttes, nőies, tipikus "mindenki utánad fordul". Csak ritka alkalmakra használom.

dunaimano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

Nileve

2018. április 14.

Egyik top kedvenc illatom!

Nileve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

Egyik top kedvenc illatom!

aalexaa

2018. április 11.

Tavaszi illatnak vettem (tudom, a többség szerint őszi-téli, de a tapasztalat azt mutatja, hogy én ilyen illatokat szeretek melegebb időben is:D), nagyon régóta kíváncsi voltam rá, de valami mindig elé tolakodott a kívánságlistán. Nekem nagyon tetszik, erős, elegáns illat rajtam a szantálossága érződik, imádom! A tartóssága elképesztő, legutóbb akkor volt rajtam az egyik kabátom, amikor megvettem és kipróbáltam a kis feketét. Tegnap elővettem a szekrényből, és az egész kutyasétáltatás alatt kerestem az illat forrását, majd utána leültem tanulni és még mindig éreztem. Na, a kabátom ujja annyira őrzi még azt a próbafújást, hogy a csuklómra is átragasztotta, mintha csak akkor fújtam volna be. Egyetlen szívfájdalmam van: a párom szerint nagypapaszagú :((( Tudom, az a legfontosabb, hogy nekem tetszik-e, de mégis kellemesebb azt hallani hogy "olyan jó illatod van" mint azt, hogy "olyan szagod van mint a papámnak". Egyelőre semmiképp nincs szívem megválni tőle, megpróbálom hidegben is, hátha... na meg fújkálom lelkesen olyankor, amikor nem vagyunk együtt egész nap :D

aalexaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 11.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Színezék. Lila színű.