Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2017. február 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Új formula ápoló omega olajokkal. Intenzív szín akár már egy rétegben is. Még több ragyogás.

Szerkesztői kedvencek: 2016 május

Ár: 399 Ft/db + posta , Eladó: Viky8
Állapot: ÚJ, Helyszín: Köröstarcsa/Békéscsaba, fizetés: foxpost/posta/személyes átvétel
Ár: 2500 , Eladó: Asuke
Állapot: 1-2x próbált, Helyszín: Dunaújváros, fizetés: fizetés banki utalással, posta,foxpost, mpl, személyes átvétel lehetséges
Emeren

2019. február 11.

Sok körömlakkot kipróbáltam már, általában pirosak a körmeim! Ezt a körömlakkot nem mondanám rossznak! Nekem pl. tartósabb, mint pl. az Astor vagy a Manhattan és színben is jobb :) Mindennap mosogatok és még így is kibír egy hetet úgy, hogy csak mattul, de nem pattog vagy kopik!

Emeren
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Aadri

2019. február 9.

Számomra tökéletesen bevált, 5-6 nap után kezd el lepattogni. Két rétegben szoktam kenni. Nagyon sok árnyalata megvan már, tetszenek a színek.

Aadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

anita.szaraz

2019. január 16.

Update: tényleg hamar elkezd lepattogzni. Nekem 2 napig bírta. Ezért csak 4 csillag.

Nem értek a lakkozáshoz, egyszerű felhasználó vagyok. Egy erősítő lakkra kentem fel, kellett a két réteg a tökéletes fedéshez. Magas fényű és gyorsan szárad. A tartóssággal úgy vagyok, hogy nekem nem elvárás, hogy napokig tökéletes legyen (főleg, hogy szoktam kesztyű nélkül mosogatni stb.), ha lepattogzik egy picit is, legalább kenhetek valami új színt.
Ha sokkal tartósabb körömszínre vágynék, akkor elmennék körmöshöz. Nekem, egyszerű felhasználónak, 5 csillag.

anita.szaraz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

Tothxheni

2018. december 3.

P809 az arnyalat ha jól látom. Na ez csalódás gél hatású lakkhoz, mert lehet hogy magas fényű, de abszolút nem tartós.

Tothxheni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Csajszibarack87

2018. november 26.

Változatosak a színek. Két rétegben fed tökéletesen.Szerintem elég tartósak is. Szeretem őket.

Csajszibarack87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Yeliz

2018. november 8.

Tegnap próbáltam ki először a Wild and Bitten nevű újdonságként hirdetett (a katalógusban) SÖTÉTBORDÓ árnyalatot, ami felkenésnél FEKETE. Igaz, hogy mást vártam, de végeredményben nem rossz, csak meglepődtem. Alaplakkal, 2 réteg lakkal és fedőlakkal nagyon szépen csillog. Kíváncsi vagyok hány napig bírja majd.

Yeliz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

ehilda

2018. október 9.

Ez valami borzasztó. Egy pezsgő színű lájkot próbáltam ki az ismerősömnél. Két rétegben festettem alap és fedőlakkal együtt. Egyetlen napot nem bírt ki. A hüvelykujjam kivételével mindegyiknek az aljáról lejött, egybe lehetett lehúzni. Ezért a pénzért sokkal jobbat venni.

ehilda
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 9.

Fairy0124

2018. szeptember 17.

Nem rossz, bár 5 csillagot nem kap mert a Moyra Gel Look a legjobb. Ez nagyon csikoz (vilagos árnyalat). A sötét (piros) egy rétegben is tökéletes, de a világossal nem vagyok kibékülve...

Fairy0124
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

explicitcherry

2018. augusztus 23.

Két rétegben kell felvinni (legalábbis abban a két árnyalatban, amiben vettem) és csak akkor fog rendesen látszódni. Viszont elég hamar lepattog.

explicitcherry
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Renus

2018. augusztus 10.

két rétegben vittem fel, szép szép de hamar kopik egyáltalán nem tartós, nem éri meg az árát.

Renus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil