KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babydream

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2011. október 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Optimális védelem a bőr kiszáradása ellen. Bőrbarát csipkebogyó olajjal és sheavajjal hidratál. Olajokkal és E-vitaminnal. Nem tartalmaz: parfümöt, szappant, éteri olajokat, színező és tartósítószert, paraffinolajat, parabent, és glutént.

Kiszerelés: 250 ml

KatalinAnna

2017. június 29.

Egyenlőre csak én használom de remélem, hogy a kisbabám bőre is szeretni fogja. Én tusolás után használom a még vizes bőrömbe maszírozva és egyszerüen fantasztikus. Nem ragad, nem nehéz, megfelelően hidratál. Nyáron semmi másra nincs szüksége a bőrömnek. Egy pici hibája van. A csomagolás valahogy nem zár tökéletesen így elég sok termék a termék oldalán végzi bár lehet, hogy csak én bénázok vele. :) Gyorsan fogy de olcsó termék így nem gond újravenni. Szeretem!

KatalinAnna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 29.

jkrisztie2

2017. március 27.

Ebből is vettem egy flakonnal a kisbabám születése előtt, de egyelőre csak én használtam. Ez az ápoló olaj egyszerűen csodálatos! Pihe-puha bőrt varázsol, nem hagy olajos érzetet, gyönyörűen hidratál, illatmentes. A termékleírás mindent elmond az olajról. Mesés!

2017.03.27 update:

Pici fiam bőrére is ezt használjuk, csodás kis könnyű olaj, puha lesz tőle a bőre, nem irritálja. A flakon szája szűk, így nem öntök ki egy halom olajat babázás közben. Nagyon sokáig kitart, kedvenc!

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 27.

2017.03.27 update:

Anouk

2017. március 27.

Testápolás felturbózására vettem. Nekem a csomagolás nem vált be, minden olajos tőle, így elég macerás vele kenegetni magam. Viszont a hajvégeim imádják :D Két-három cseppet szoktam eloszlatni a hajamon hajmosás után, nem hagy maga után zsíros érzést, csak egészségesebbnek tűnő hajat.

Az egy pont levonás a flakonért jár, de látom másoknak bevált, lehet csak az enyém ilyen nyomi :D

Anouk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 27.

mLK235

2017. március 7.

Fürdés után kellett valami plussz és ez arra a célra pont megfelelt.

mLK235
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 7.

Fürdés után kellett valami plussz és ez arra a célra pont megfelelt.

Azuria

2017. március 4.

először a kéket vettem,azután ezt,a kék jobban bevált,bár nem erre sem lehet panasz,nagyon szépen rendbe hozza a száraz bőrömet 2-3nap után (4csillag,mert a kék szerintem jobb)

Azuria
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

guppi666

2016. július 22.

Nagyon jó. Sokkal jobb mint a babylove. Áldom az eget a csomagolása miatt, nem folyik össze -vissza, pont annyi jön belőle amennyi kell. És ennek tényleg nincs illata. A babylove hiába illatmentes, egy alap "szaga" akkor is van, ennek viszont nulla. Nagyon jól nyugtatja a gyantázott bőrt és kellően hidratáló. Csak ezt vagyok hajlandó újravenni.

guppi666
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 22.

lumena

2016. július 14.

Isteni finom-puha lesz tőle a bőröm, nagyon szeretem, nagyon száraz volt a nagy meleg/strandolás miatt, de ez helyrehozta. A csomagolása is praktikus, könnyen lehet vele adagolni az olajat és nem folyik össze-vissza.

lumena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

zsuzsu92

2016. május 19.

Olcsóbb,mint a Johnson's babaolaj, és szerintem van olyan jó.

zsuzsu92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

Olcsóbb,mint a Johnson's babaolaj, és szerintem van olyan jó.

Naturmeo

2016. április 19.

Babának vettük, eleinte a fürdővízhez adva használtuk, de a haj olajos lett tőle (nyilván :D ), ezért később a nedves bőrre kentük, eddig bevált. Néha, ha nagyon száraz a bőröm, én is szoktam használni. Jól felszívódik, jó összetevői vannak, és kb. 300.- Ft-ba került, szóval jó vásár volt!

Naturmeo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

Kingucii

2016. április 10.

Gyantázára használom csak, másra nem próbáltam még, de mintha picit szárítana.

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

Gyantázára használom csak, másra nem próbáltam még, de mintha picit szárítana.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.