KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babylove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   80 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timeja1, Módosítva: 2012. április 19.

Kiszerelés:   80 db
Kategória:   Egyéb

Nedves törlőkendő panthenollal, szenzitív. Allergológiailag tesztelt. Nem tartalmaz színezéket, illatanyagot, szilikont, alkoholt, paraffin olajat, szappant, ásványi olaj alapú és állati eredetű összetevőket. Tisztán növényi eredetű összetevők.

lucisunderground

2018. július 12.

Szépek az összetevők,Kislanyom popsija sose pirosodott ki tőle.

lucisunderground
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Szépek az összetevők,Kislanyom popsija sose pirosodott ki tőle.

tkati

2017. november 26.

Nagyon régóta használjuk, meg vagyok vele elégedve. Az illata nem erős, a baba érzékeny, atópiás bőrét nem allergizalja. Az ára is jó, főleg négyes csomagban. Egyetlen negatívum, hogy az alapos letörléshez minimum 3 kendő kell, mert szerintem nem eleg nedves. Vagy a csapvíz a megoldás :-). Az környezetbarátabb. ;-)

tkati
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 26.

Feketebarbi

2016. június 4.

Nagyon jó, pont kinōttünk a peluskorszakból mikor felfedeztem, pedig a minōsége olyan mint a pampersé és olcsóbb is. Viszont utazáshoz, gyerek maszatos pofijához továbbra is megveszem.

Feketebarbi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 4.

vivuss87

2016. május 10.

Évek óta használjuk a kutya lábának törlésére. Mióta megszületett a kisfiam neki is vettünk ilyet, ha utazunk valahova, vagy sok törölni való van rajta, akkor használjuk, a saját keverésű lemosó mellé. Nagyon szeretem. ha kibontom nem vág orrba a tömény illatanyag, és az utolsó kendő is nedves, persze ha visszazárja a kedves használó.

vivuss87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

lionshare

2015. április 11.

Ez a kedvencem (és a másik drogériás is jó), a kendők mérete, kíméletessége, nedvessége, használhatósága, illata és összetevői miatt is. Egy darabbal is szépen lehet törölni, tisztítani, nem ragad, nem irritál. A csomagolása is jobb, mint másnak, visszazárható, praktikus. Ár-érték arányban is verhetetlen nekünk, kiváló termék.

lionshare
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 11.

rtteszvesz

2015. február 27.

Jó termék, de a másik drogériás termék ár/érték arányban nekem jobban megfelel.

rtteszvesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 27.

Jó termék, de a másik drogériás termék ár/érték arányban nekem jobban megfelel.

leba

2014. december 9.

Én rendeltetésszerűen használom, a babámra. :) Nagyon szeretem, csak ezt használom. Az első szülöttem popója csak ezt bírta, meg a kék csomagolásút. De a szívem ehhez húz, mert nincs benne parfüm.

leba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 9.

Zaynab

2014. október 12.

Kedvenc torlokendom!

Zaynab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 12.

Kedvenc torlokendom!

PetraRéka

2014. október 10.

Nagyon jó minőségű termék,csak nem olyan olcsó.

PetraRéka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 10.

Nagyon jó minőségű termék,csak nem olyan olcsó.

silentmobiusvox

2014. május 3.

Korábban a zöld verziót használtam, de ez klasszisokkal jobb. Konkrétan nekem jobban bevált, mint az eddig próbált bármelyik sminklemosó kendő. Pontosan annyira nedves, amennyire kell, két kendővel egy komplett sminket maradéktalanul eltávolít. Nem irritálja a bőröm (de még a szemkörnyéknél sem!) és nem hagy maga után filmréteget. Elszakítani szinte lehetetlen, bénázáskor is csak nyújtani tudom :) Nálam még egy csomag sem száradt ki, mindig rendesen kinyomogatom belőle a levegőt a visszazáráskor. Csak ajánlani tudom, ár-érték arányban és összetevőkben is kiváló termék.

silentmobiusvox
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 3.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol