Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: heather, Módosítva: 2017. augusztus 27.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Balea napozás utáni tusfürdő

• Felfrissíti és ápolja bőrét a szolárium és napozás után.
  • Gyengéden eltávolítja a bőrről a napkrém, klór és sós víz maradványait.
  • Védi a bőrt a kiszáradástól.
  • Hűsítő hatású.

Zood

2018. szeptember 24.

Megvettem mert jaj dejókat momdtak itt, aztán szét vakartam tőle magam. Borzasztóan kiszárdt szegény bőröm.

Zood
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

pigglypig

2018. szeptember 21.

Én is nagyon szerettem, édeskés, kókuszos, naptejes :) Ezt kivételesen lehet, hogy újra fogom venni, pedig általában mindig váltogatom a tusikat, túl sokféle van belőlük, muszáj mindig újat próbálni (szerintem értitek csajok, miről is beszélek :D). Tök meglepődtem, mert nem is néztem a vásárlás előtt, mekkora hype-ja van itt az oldalon, csak utólag pillantottam fel ide. Korrekt kis tusi, ennél többet én nem várok.

pigglypig
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

IzaNagy12

2018. szeptember 20.

Semmi extra,nekem az illata sem jott be egyaltalan!

IzaNagy12
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Semmi extra,nekem az illata sem jott be egyaltalan!

Moniko

2018. szeptember 18.

Nagyon szeretem az illatát, naptejre emlékeztet :) Nyáron az abszolút kedvenc.

Moniko
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Nagyon szeretem az illatát, naptejre emlékeztet :) Nyáron az abszolút kedvenc.

MissKB

2018. szeptember 16.

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg, és nem csalódtam :) Az illata olyan kis kókuszos, kellemes, de semmi extra, és nem is igazán tartós. Egyébként jól habzik, nem szárít, és a kék színe is vicces. Nyárra jó lesz, de nem hiszem, hogy újra fogom venni.

MissKB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

casa17

2018. szeptember 16.

Évek óta "A" nyári tusfürdő. Retro illata van, nekem kiskorom napolaja jut róla eszembe, nosztalgikus 😃

casa17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

julcsa95

2018. szeptember 15.

Idén fedeztem fel magamnak ezt a tusit itt a krémmánián. Valóban igazán nyárias illat, ezt télre nem is tudnám használni. Kellemes állagra, illatra, hatásra és árban is szuper. Jövő nyáron is beszerzek belőle párat ezek után.

julcsa95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

bettina28

2018. szeptember 15.

Az állaga tipikus Balea tusfürdő állagú, viszont az illata kifejezetten nem tetszett. Olyan semmilyen illatú, én pedig kifejezetten szeretem az erősebb, kellemes illatú tusfürdőket főleg nyáron.

bettina28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

zsbsz

2018. szeptember 11.

Nyári jópofaság, nem hiszem, hogy újraveszem, de azért kedves emlék marad.

zsbsz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Nyári jópofaság, nem hiszem, hogy újraveszem, de azért kedves emlék marad.

Teki001

2018. szeptember 9.

Imádom, és nyáron csak ezt használom. Kellemes az illata.

Teki001
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Imádom, és nyáron csak ezt használom. Kellemes az illata.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.