KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: heather, Módosítva: 2015. január 29.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Balea napozás utáni tusfürdő

• Felfrissíti és ápolja bőrét a szolárium és napozás után.
  • Gyengéden eltávolítja a bőrről a napkrém, klór és sós víz maradványait.
  • Védi a bőrt a kiszáradástól.
  • Hűsítő hatású.

barbusus93

2017. június 24.

Jó pár éve nyaralás előtt vásároltam meg ezt a terméket, imádtam az illatát és magát az egész tusfürdőt. Olyan boldogan gondoltam vissza otthon a nyaralás emlékeire. Ha lesz idén újravásárolom. 5*

barbusus93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 24.

zentaidora

2017. június 24.

Az illatáért odavagyok, minden nyáron újravevős. Kellemes nyaralások emlékét idézi. :)

zentaidora
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 24.

nyauka

2017. június 23.

Hát ez valami extra szuper!!! Imádom, az illata, valami extra fini nyár illat, állandóan jókedvre derít, és a jó az, hogy még másnap is érzem magamon. Olcsó, de szuper!! Újraveszem, tuti mindig lesz itthon belőle.

nyauka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 23.

oliviag

2017. június 20.

nagyon nagyon nagyon imádom!! nemrég jutottam hozzá, és nagyon megszerettem, engem tényleg nagyon jól lehűsít, napégés után még nem teszteltem, de hamarosan az is meglesz! az illata 5 csillagos, nem szárít! :)

oliviag
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 20.

R3kaBarta

2017. június 19.

Imádooom! Illata isteni! Ha napozás közben lepirulok és utána ezt használom, másnapra elmúlik a leégés plusz nem is hámlok le.

R3kaBarta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

LathatatlanOzike

2017. június 19.

Egy ideje már árulják, és nagy népszerűségnek örvend, de én csak pár napja próbáltam ki először. Pedig jó kis nyári tusi, újra fogom venni, mert nagyon megtetszett. Az illata is tart egy darabig a bőrömön, a fürdőszobában is boldogságos illat marad utánam.

LathatatlanOzike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

lil96

2017. június 18.

Nyáron ez már elmaradhatatlan , ennyi pénzért meg főleg . Minden fürdésnél előszöknek az emlékek : )

lil96
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

Notti94

2017. június 13.

Imádom az illatát!! :)

Notti94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

Imádom az illatát!! :)

princess08

Korcsoport: < 18
2017. június 6.

minden nyáron muszáj megvennem :D igazából azért imádom mert ezt kenem a lábamra borotváláskor és jobb mint néhány borotvahab. szerintem tökéletes a formulája és az illata is jó :)

princess08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 6.

Ladybugx

2017. június 6.

Imádom! Többször újravettem már, annyira jó illata van és abszolút nem szárít. Biztosan újraveszem : )

Ladybugx
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.