KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: heather, Módosítva: 2017. augusztus 27.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Balea napozás utáni tusfürdő

• Felfrissíti és ápolja bőrét a szolárium és napozás után.
  • Gyengéden eltávolítja a bőrről a napkrém, klór és sós víz maradványait.
  • Védi a bőrt a kiszáradástól.
  • Hűsítő hatású.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kingusj

2017. december 2.

Használom egy ideje, és meg vagyok elégedve. Nagyon is.
Az illata a tengerpartot juttatja eszembe, hidratál, sokáig elég és az illata is tartós.
csodaszer!

kingusj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 2.

Használom egy ideje, és meg vagyok elégedve. Nagyon is.
csodaszer!

SchmitterBettina

2017. november 28.

Nyáron használtam, kifejezetten nyaraláskor vettem. Szuper volt az illata, ha lesz jövőre is biztos megveszem!

SchmitterBettina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

Vikesz

2017. november 27.

Nyáron megvan a hangulata ennek a tusfürdőnek,jól kitalálták!Kellemes az illata,nem szárítja úgy a börömet mint a hagyományos társai.

Vikesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 27.

ShadeAnnie

2017. november 26.

Nyáron használtam kifejezetten nyaralásra vettem , hűsítő hatását nem nagyon éreztem de az illata jó volt , nem szárított . Szerintem jövő nyáron is elhasználgatok majd egyet-kettőt : )

ShadeAnnie
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

Bogica92

2017. november 24.

Borotválósnak használom, állaga miatt teljesen jó. néha zuhanyzom vele. Az illata kellemes, bàr nekem egy idő utàn émelyítő.

Bogica92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

brbara

2017. november 22.

Ez annyira de annyira király tusfürdő. Nagyon szeretem, talán a kedvencem-nyáron. Mű kókusz, nyár, strand illatú, úgyh télen el sem tudnám képzelni, hogy ezzel tusoljak:D

brbara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 22.

kissnoncsa

2017. november 18.

Imádom! Csak nyáron használom, de olyan mintha mindig a tengerpartra repítene! Egyértelműen kedvenc nyári tusfürdő! Bár sajnálom, hogy hamar elillan a csodás illata.

kissnoncsa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

Suzie

2017. november 12.

Imádat!🤗Egyszerűen ennyi !Nagyon szuper kis termèk!🤗

Suzie
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 12.

Imádat!🤗Egyszerűen ennyi !Nagyon szuper kis termèk!🤗

Sroi

2017. november 5.

Mindig van itthon. Szeretem.

Sroi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

Mindig van itthon. Szeretem.

viziadri91

2017. október 31.

Napozás, szolizás után felüdülés a bőr számára ezzel zuhizni

viziadri91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

Napozás, szolizás után felüdülés a bőr számára ezzel zuhizni

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.