KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: heather, Módosítva: 2017. augusztus 27.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Balea napozás utáni tusfürdő

• Felfrissíti és ápolja bőrét a szolárium és napozás után.
  • Gyengéden eltávolítja a bőrről a napkrém, klór és sós víz maradványait.
  • Védi a bőrt a kiszáradástól.
  • Hűsítő hatású.

kingh

2018. július 18.

Nagyon szeretem a Balea-s tusfürdőket, így nem volt kérdés, hogy nyaralásra jön velem. Illata isteni, hűsít, kíméletes a bőrrel. Alapdarab nyárra :)

kingh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

cintia91

2018. július 16.

Imádom a legjobb nyári illat.Nem szárít de nem is ápolja a bőröm.Szeretem mert olcsó és teszi a dolgát.

cintia91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Brndtt

2018. július 12.

Elengedhetetlen termék nekem nyárra. Az illata is tökéletes és a hatása is. Néha még télen is használom az illata miatt. Egy egész napos strandolás után nagyon jó érzés vele tusolni a hűsítő hatása miatt.

Brndtt
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Linuxo

2018. július 11.

Nemrég fogyott el, sokáig elég volt mert váltogatva használtam más Balea tusfürdőkkel. Finom naptej illata van, kíméletes volt a bőrömhöz, és persze baromi olcsó. Jövő nyáron biztosan újra veszem.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

dustyrose

2018. július 9.

Bennem erőteljes nosztalgiát ébreszt az illata, gyerekkori tengerparti nyaralásaimon éreztem utoljára ezt a tipikus napozás utáni krém illatot. Akkor hihetetlenül különlegesnek gondoltam , azóta rájöttem hogy nagyjából minden napozással kapcsolatos termék ettől illatozik, de továbbra is kellemesnek tartom, meg is örültem amikor láttam hogy ilyen sokan szeretik ezt a tusfürdőt.

Nem rossz kis tufürdő, de én ennél erősebb illatúakat szeretek használni, az állagával nincs problémám, viszont tényleg gyorsan fogy.Nekem ez olyan amit egyszer-egyszer elhasználok ha a dm-ben állva hirtelen incs ötletem milyet vegyek, de nem hogy "holy grail" termékem lesz, elvagyok vele és nagy melegben kellemes, de engem nem nyűgözött le.

dustyrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 9.

MrsBean

2018. július 7.

Nincsenek szavak :-) pár éve vettem először, mikor igazi gatyarohasztó hőség volt nyáron, és szerettem volna egy kis nyaralás fílinget csempészni a fürdőbe. Imádtam. Aztán elfogyott. Én pedig megfeledkeztem róla, mert hát annyi sok jó kence van, mindet ki kell próbálni :-))) Most viszont újra nyaralás hiányom volt, így megvettem ismét. Fantasztikus, még jobb mint amire emlékeztem. Az illata szerintem megosztó. Én rajongva imádom az ilyen trópusi, kókuszos strandolós illatokat, így bolondulok az érzesért, hogy egész nap érzem magamon. Nyilván van, akinek ez túl tömény. De még a kedvesem is néha ezzel fürdik és akkor ketten illatozunk tőle. Számomra meglepő, hogy ilyen árban ennyire tartós illatú tusfürdőt lehet kapni :-) Ez után tényleg tisztának érzem magam még a legnagyobb hőségben, párában is ❤

MrsBean
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

Zsuzska1979

2018. július 3.

Bár nem Magyarországon lakom, betáraztam belőle egy nagyobb mennyiséget hogy sose fogyjak ki belőle. Imádom az illatát. A strand, és a naptej illata jut róla eszembe. Imádom. Olyan mint mikor hazaérek a strandról, és még érezni a bőrömön a napozás, a naptej illatát. Elsőszámú tusfürdő nálam.

Zsuzska1979
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

native

2018. július 3.

A tökéletes nyár-illat.

native
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

A tökéletes nyár-illat.

Timi96

2018. július 1.

A tökéletes nyári tusfürdő, ami nem mellesleg olcsó is. Az illata nagyon jó, mindig a nyaralást jutatja az eszembe.

Timi96
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

GD13

2018. július 1.

Nagyon finom az illata és olcsó is. Sajnos az én bőrömet szárítja.

GD13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Nagyon finom az illata és olcsó is. Sajnos az én bőrömet szárítja.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.