KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: heather, Módosítva: 2017. augusztus 27.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Balea napozás utáni tusfürdő

• Felfrissíti és ápolja bőrét a szolárium és napozás után.
  • Gyengéden eltávolítja a bőrről a napkrém, klór és sós víz maradványait.
  • Védi a bőrt a kiszáradástól.
  • Hűsítő hatású.

Zood

2018. december 16.

Megvettem mert jaj dejókat mondtak itt, aztán szét vakartam tőle magam. Borzasztóan kiszárdt szegény bőröm.

Zood
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

juditvirag

2018. december 10.

Örök nyári kedvenc! Hűsít, az illata meg csodás!

juditvirag
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 10.

Örök nyári kedvenc! Hűsít, az illata meg csodás!

Lilc

2018. december 5.

Nagyon kellemes, nyári naptej illata van. Ezáltal én csak nyáron használom, de akkor nagyon szeretem. Nem szárít, és ár-érték arányban verhetetlen.

Lilc
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 5.

Bradshaw

2018. december 3.

Mindig csak nyáron használom. Nyaralós illat. Szerintem tényleg hűsít. Az ára is nagyon baráti. Sajnos nem tart túl sokáig az illata. Lehetne tartósabb, mert imádom.

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Kobayasi

2018. november 27.

Kedvenc nyári és a nyaralások emlékét idéző tusfürdőm, mindig újravevős. :)

Kobayasi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 27.

Kedvenc nyári és a nyaralások emlékét idéző tusfürdőm, mindig újravevős. :)

Aria249

2018. november 25.

Nagyon jó, nyárias illatú tusfürdő, alapvetően ezért is vettem meg. Fürdés után kicsit hűsíti a bőrt, ami nekem kellemetlen érzés volt, volt, hogy utána lezuhanyoztam újra, hogy ne érezzem.

Aria249
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

balazskrisztii

2018. november 21.

Az illata finom, az ára kedvező, hűtő hatást nem éreztem (bár ennek örülök-télen a nyár illat miatt veszem, nem a hűsítés miatt :)) szárít, de mindent nem lehet.....

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 21.

nycsicsi

2018. november 20.

Imádom az illatát, ezért nem csak nyáron használom!

nycsicsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Imádom az illatát, ezért nem csak nyáron használom!

ninully24

2018. november 17.

Olyan szuper illata van, nyárra vettem, pontosabban nyaralásra :) Teljesen jó =)

ninully24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

Lia12

2018. november 17.

Fesztiválra vettem először nyáron és azóta imádom! Nagyon jó, nyárias illata van és mindig jól esett a hosszú nyári napok után.

Lia12

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.