KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: heather, Módosítva: 2015. január 29.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Balea napozás utáni tusfürdő

• Felfrissíti és ápolja bőrét a szolárium és napozás után.
  • Gyengéden eltávolítja a bőrről a napkrém, klór és sós víz maradványait.
  • Védi a bőrt a kiszáradástól.
  • Hűsítő hatású.

Krémmánia Kedvencek a -től
lindacica

2017. április 25.

Imádom ezt a tusfürdőt, mindig a nyárra, a strandolásra emlékeztet. Szerencsére nem limitált széria, télen-nyáron szívesen használom :)

lindacica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

polgi50

Korcsoport: >54
2017. április 22.

Nem drága és napozás után igen kellemes a bőrömnek! :-)

polgi50
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. április 22.

Nem drága és napozás után igen kellemes a bőrömnek! :-)

Aadri

2017. április 13.

Nagyon jó illata van, mindig nyári hangulatom lesz tőle. :)

Aadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 13.

Nagyon jó illata van, mindig nyári hangulatom lesz tőle. :)

Luiselotte

2017. április 9.

Ekkora ócskasággal ritkán találkoztam.
Ti vagytok a hibásak !:D ( na jó, nem , hanem én mert megvettem)
Olyan sok jó kritikát kapott , tegnapi dm- es vásárlásomkor úgy döntöttem megveszem, szoli és napozás után tökéletes lesz. Mentem egy kört szoliba is, úgyhogy èlesben tudtam tesztelni.
A kókuszhoz annyi köze van , hogy az üzemben ahol készül távolról megmutattak 1 szem kókuszdiót fèl tonna emulziónak.
Helyette raktak bele a legolcsóbb fragranceból jó sokat, amitől wunderbaum illata van. Zuhanyzás közben próbáltam nem hànyni... pedig nem vagyok finnyás , de ez kiverte a biztosítékot. Törölközés közben pedig az általam legjobban utált önbarnító illat jött elő , na neeeee.
Kidobtam.

Luiselotte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 9.

Ekkora ócskasággal ritkán találkoztam.
Ti vagytok a hibásak !:D ( na jó, nem , hanem én mert megvettem)
Kidobtam.

hedjulaa

2017. április 5.

Isteni! Tartós nyár illata van, nem szárít.

hedjulaa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 5.

Isteni! Tartós nyár illata van, nem szárít.

Bolci

2017. április 4.

Imádom az illatát, most találtam meg az utazós táskámban. Ha ezzel füdök, olyan, mintha nyár lenne. Érzékeny bőrömet sem irritálja.

Bolci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

Timikee00

2017. március 30.

Jajj! Imáádom! A kókuszos illat valami csodás, , tartós az illata sokáig érzem magamon :)

Timikee00
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 30.

pilleriin

2017. március 29.

Nagyon furának tűnt először, hogy kék, de szuper illatú, kellemes nyári tusfürdő, többször újravettem, remélem nem szüntetik meg. Hatékonyan lehozta a naptejet és minden mást is a bőrömről, nem szárít.

pilleriin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

veNikol

2017. március 27.

Imádom!Az illata és a hatása is Isteni!!!Főleg szoli után használom vagy nyáron napozás után mivel tényleg rendkívül nyugtatja a bőrt!:)

veNikol
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

e0106

2017. március 26.

Tipikus nyári strandolós illata van. Mint a Hawaiian Tropic napozókrémnek. Imádom. Elég sokáig érzem utána a bőrömön is.

e0106
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.