KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: heather, Módosítva: 2017. augusztus 27.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Balea napozás utáni tusfürdő

• Felfrissíti és ápolja bőrét a szolárium és napozás után.
  • Gyengéden eltávolítja a bőrről a napkrém, klór és sós víz maradványait.
  • Védi a bőrt a kiszáradástól.
  • Hűsítő hatású.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

sophiestic

2017. október 14.

Valóban hasznos napozás után és az illata a nyárra emlékeztet mindig.

sophiestic
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

Valóban hasznos napozás után és az illata a nyárra emlékeztet mindig.

rubinell

2017. október 9.

Nyaralás illata van. :)

rubinell
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

Nyaralás illata van. :)

Szilvia7

2017. október 4.

Az illatát nagyon szeretem,ezért párszor már újravásároltam. Persze tisztít,mint egy átlag tusfürdő,de az én bőrömet nagyon kiszárítja.

Szilvia7
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

pilleukor

2017. október 1.

Egész nyáron ezt használtam, napozás után nagyon kellemes

pilleukor
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

Egész nyáron ezt használtam, napozás után nagyon kellemes

Blackxentric

2017. szeptember 23.

Három éve csak natúr szappan zuhanyoztam, most újra kipróbáltam néhány tusfürdőt, köztük ezt. Az illata zseniális, jól tisztít, de nem győzött meg arról, hogy vissza kellene állnom a tusfürdőkre. Mint tusfürdő azonban teljesen jó, főleg ennyi pénzért.

Blackxentric
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

zitam

2017. szeptember 23.

Imádom :) az illata mindig nyárra emlékeztet :)

zitam
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Imádom :) az illata mindig nyárra emlékeztet :)

Rure90

2017. szeptember 19.

Könnyen szerethető. Nyaraláskor kezdtem használni, nagyon jó hangulatot adott, trópusi érzést a 40fok és tengerpart mellé. De most, így ősszel is segít (az agyamnak :D), a lehűlő, borongós időt ezzel kompenzálom, és fürdéskor nyári hangulatom van :)

Rure90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

babuu

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 11.

Az illata nagyon finom! Ha akarom akár télen is nyarat csinálok a fürdőszobában♥

babuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

szilva82

Műanyag kókusz.... gyomorforgató...bleeeeee....😵😵😱😱

szilva82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Műanyag kókusz.... gyomorforgató...bleeeeee....😵😵😱😱

Dinakimou

2017. szeptember 11.

Annyira brutálisan jó illata van!!!! Tényleg olyan igazi nyaralásos-napos illat. Először vettem egyet, jól elhasználtam. Aztán pont akciós volt és vettem vagy hatot :) Biztos,ami biztos, el ne fogyjon.... Hát el is kellett ajándákoznom szinte az összeset, ugyanis olyan szinten kezdtem el tőle viszketni, hogy majd megőrültem....szárított is, viszketett is, szörnyű volt. Azóta kerülöm ezeket a géles állagú Baleás cuccokat, de egy krémesre majd azért benevezek, hátha az nem fog iylen fura dolgokat okozni. Kár érte pedig. A két csillag az illatnak szól :)

Dinakimou
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.