KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: heather, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Balea napozás utáni tusfürdő

• Felfrissíti és ápolja bőrét a szolárium és napozás után.
  • Gyengéden eltávolítja a bőrről a napkrém, klór és sós víz maradványait.
  • Védi a bőrt a kiszáradástól.
  • Hűsítő hatású.

kalmaniki

2017. augusztus 16.

Nagyon kellemes az illata, a naptejre emlékeztet és zuhanyzás után egész sokáig érzem magamon. Jó kis nyári tusfürdő. Hűsítő érzést nem tapasztaltam. Szerintem ha elfogy nem veszem újra idén, de jövőre biztosan.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

csill87

2017. augusztus 15.

Még csak idén próbáltam ki először, és a funkcióját tényleg teljesen jól betölti. Pont arra való, ennyi pénzért, hogy az ember locsolja magára, amikor próbálja a napolajakat meg napozókrémeket lemosni :) Egyébként tényleg nagyon jó nyár illata van.De a bőrt nem nyugtatja és nem is hűsít.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Nikkifashion

2017. augusztus 12.

Én is az itteni vélemények miatt vásároltam meg. Tudom, hogy 270 Ft-ért cserébe nem szabad elvárni egy csúcsminőséget, de én nem igazán szerettem használni. Nem habzott eléggé, és az végére az illatát is meguntam, ami egyébként egy naptej illatra hajazó illat. Nem mondom hogy rossz, de újra nem venném.

Nikkifashion
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

bebe95

2017. augusztus 4.

Szuper nyárias illat. Én speciel az összes Baleas tusfürdőért oda vagyok. Engem megvettek vele is:))

bebe95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

ftmea13

2017. augusztus 3.

A nagy hype miatt vettem meg, mert ugyebár igen egy olyan ember vagyok, amit ha túlsztárolnak, muszáj kipróbálnia a saját testén is:D De ez egy pozitív csalódás volt, nem voltam oda a Balea tusfürdőkért, ugyanis túl édesnek tartottam, és valahogy a "könnyedebb" tusijai se jöttek be, de ez a termék valami nagyon-nagyon szuper. Nem csak napozás után, hanem úgy alapjában is szoktam használni, főleg egy kora esti futás után nagyon jól hűsít. Imádom:) Biztosan újra fogom még venni a nyár folyamán.

ftmea13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Mona01

2017. augusztus 3.

Nagyon jó kókuszos-naptejes, igazi nyári illata van. Az ára is kedvező. Rendszeresen újravásárolom.

Mona01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

virnajnifr

2017. augusztus 3.

Nagyon jól bevált, isteni illata van, nyugtatja a bőrt.

virnajnifr
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Nagyon jól bevált, isteni illata van, nyugtatja a bőrt.

Edina92

2017. augusztus 2.

Nyaralás alatt végig ezt használtam, nagyon finom édesen frissítő illata van, nekem zuhanyzás után is megmaradt a bőrömön az illata, valamint nem szárít ami megint csak plusz pont. Ár-érték arány is teljesen megfelelő. Ötös! :)

Edina92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Abbie182

2017. augusztus 2.

Szépen leégtem a nyaralásban, ez rásegített, hogy gyorsan bebarnuljom a bőröm. Szeretem az illatát és a többi baleás tusfürdővel szemben nrm szárítja a bőrömet.

Abbie182
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

korono

2017. július 31.

Nagyon csúcs!! Olyan nyárias illata van, hogy nem igaz, már többször újravettem a legjobb Baleás tusfürdő szerintem, nem tudom megunni az illatát.

korono
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.