KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: heather, Módosítva: 2017. augusztus 27.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Balea napozás utáni tusfürdő

• Felfrissíti és ápolja bőrét a szolárium és napozás után.
  • Gyengéden eltávolítja a bőrről a napkrém, klór és sós víz maradványait.
  • Védi a bőrt a kiszáradástól.
  • Hűsítő hatású.

Ár: 200 Ft/csere is lehetséges/ajándék vásárlás mellé:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: csak megszaglászva volt:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás előre utalás esetén
Balea After Sun Tusfürdő (LE)
Ár: 200 Ft/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100

bridgetb

2018. február 18.

Télen- nyáron, szoli után- napozás után, vagy csak simán a mindennapokban! Imádom az illatát ! :)

bridgetb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

hencico

2018. február 11.

Abszolút kedvenc!

hencico
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

Abszolút kedvenc!

Rebuska

2018. január 26.

Az uzletben amikor meg szagoltam, kókuszt ereztem, ezutan el olvastam hogy napozas utan jó meg bla bla. Meg tetszett mert eppen vlmi ilyesmit is kerestem akkor. Használat közben mar vegkep nem volt nekem kókusz illatú sot.. nagyon nem is tetszett. Aztan le esett -es betört a sarka a flakonnak. Akkor nem vettem eszre de következő zuhikor mar rengeteg ki folyt belőle. Amit amúgy nem nagyon bantam. Illata miatt 4 pont.

Rebuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

beautymaker

2018. január 24.

—-Halihó—
Ő az én nagy betűs szerelmem nyáron!😍 Már kb az 5. éve veszem újra a nyár beköszöntével. Imádom , ár -érték arányban kiváló! Rendkívül érzékeny a bőröm de soha semmilyen irritációt nem okozott , sőt a sok medencézés ,napozás után kifejezetten hidrató!! Nem tudom miért de tényleg csak nyáron tudom használni , ahogy beköszön az ősz nem bírna senki rávenni ,hogy használjam. (Most is van a fűrdőben egy negyed flakon😹)

beautymaker
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 24.

—-Halihó—

bkriszti1997

2018. január 8.

Naptej illata van én imádom így télen is :D szolizás után szoktam használni ,nyugtatja és ápolja a bőröm. 270 Ft-ért ráadásul ingyen van. Mindig újraveszem.

bkriszti1997
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

bubilany

2018. január 7.

Sokáig elég és az ára is szuper! Nosztalgikus nyári hangulatot idéz elő nálam :)

bubilany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Evie

2017. december 27.

A legtöbbször újravásárolt tusfürdő illatunk: nagyon uniszex, úgyhogy ha utazunk,csak ezt visszük. :) Nem csak az illata jó, nagyon kellemes érzetet hagy a bőrön.

Evie
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

sziluetta

2017. december 22.

Nyaralásra vettem, nagyon király illata van és sokáig elég. Azt hogy a barnaság tovább megmarad-e tőle nem tudom, mert nyár végéig sem sikerült lebarnulnom. xD

sziluetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 22.

FDorka

2017. december 22.

Imádom az illatát! Kedvenc nyári tusfürdőm.

FDorka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 22.

Imádom az illatát! Kedvenc nyári tusfürdőm.

kingusj

2017. december 2.

Használom egy ideje, és meg vagyok elégedve. Nagyon is.
Az illata a tengerpartot juttatja eszembe, hidratál, sokáig elég és az illata is tartós.
csodaszer!

kingusj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 2.

Használom egy ideje, és meg vagyok elégedve. Nagyon is.
csodaszer!

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.