KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Mila85, az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2015. április 10.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Megakadályozza a bőr nedvességének elvesztését, és feltölti a ráncokat intenzíven, belülről. Hatásosan aktiválja a sejtek megújulását és azonnal selymessé teszi a bőrt. A duo hialuronsav gyors extra adag nedvességet biztosít.

pandarin

2018. november 12.

semennyire nem hidratál, nem csinál semmit. viszont beszívódik, nem ragad és jó a pumpája

pandarin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

kismadár

2018. október 13.

Géles állagú, gyorsan beszívódik, jól lehet rá sminkelni is. Különösen nagy változást nem vettem észre, de szerettem használni, jól hidratált. Mivel nagyon kicsi a kiszerelése, és nagy változást sem vettem észre, ezért nem fogom újra venni, most az Aromax hyaluronjával próbálkozom. Illata nincs.

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

Colormonkey

2018. október 9.

Jól beszívódik, nekem nagyon bejön ez a géles állag. Feltölti a bőrömet, érzem hogy sokkal teltebb tőle.

Colormonkey
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

babszem81

2018. október 4.

Sokan írjátok, hogy kukacosodik, amit én nem tapasztalok, sem lehúzható filmréteget. Arctisztítás után még vizesen vagy száraz bőrre kenve is gyorsan beszívódik. Adagolóját nem lehet kis mennyiség kinyomására használni, bárhogy próbálkozom, pocsékolna sokat, de így a teljes arcot, nyakat bekenem vele. Jobban tölti a bőrömet, mint a Nacht-Serum és ez parfümmentes.

babszem81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 4.

NikolettaP

2018. szeptember 16.

Itt olvasott pozitív vélemények alapján vásároltam meg, de azt kell mondjam az én bőrömmel nem csinált semmit. Pozitívum, hogy nem irritàlta, és nem lettem tőle kiütéses, pattis, mert nálam sajnos ilyen is előfordulhat. Egy ideje már csak a szememre használtam, primerként alapozó alá. Erre volt csak alkalmas nálam, ha az arcbőrömön használtam, nem volt szép utána a bőröm, elvette a fényét. Könnyed, gèl àllaga van, ami könnyedén beszívódik, viszont a szememen sem produkált semmilyen hatást. Most más terméket szeretnék választani primernek, abban az esetben venném csak újra, ha rosszabat találnék. Az ára ha kiszámoljuk a 10ml-re nem is olyan kedvező, legálabbis nekem.

NikolettaP
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

whitemerci

2018. szeptember 2.

A Daytox hialuronsavas hidratáló széruma megérkezéséig gondoltam kipróbálom ezt is. Eleinte eléggé csípte a kiszáradt, érzékeny bőrömet, de 1-2 nap múlva látványosan kezdett javulni a helyzet. Természetesen nem önmagában használtam, hanem több extra hidratáló készítménnyel együtt, így inkább az együttes pozitív hatásról számolhatok be. A pumpás műanyag applikátora is elég jól használható, nekem sem sok az 1 pumpányi adag, amit csak 1 szemkörnyékre, és az arccsont környékére kenek el vastagon, vagyis összesen 2 pumpányit használok egy használat alkalmával, és nekem is szépen beissza a teljes mennyiséget. Az utána alkalmazott szérum és krém is maradéktalanul felszívódik, jól együtt tudnak tehát működni. Számomra hasznos kis gélnek bizonyult, mindenképp érdemes volt kipróbálni.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Andi888

2018. június 27.

Az itteni vélemények hatására vettem meg és nem bántam meg. Nagyon gyorsan beszívódik, géles állaga van és télleg érezni, hogy kicsit kifeszíti a bőrt, valamint egyenletesebb a bőrtónus.Egy pumpálásnyi nekem még sok is, a dekoltázsomra is kenek belőle.

Andi888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Timi2424

2018. június 9.

wow. Ennyi pénzért nem gondoltam volna, hogy ilyen jó kis termékre bukkanok. Pár napja használom és már finomított a kis ráncokon a homlokomon, nagyon könnyű, géles állagú és az én bőröm issza, nem sok az egy pumpálásnyi. Nekem ragacsos érzetet sem hagy, csak pihe-puha bőrt. A csomagolása szuper, az adagolója is egyedi. Imádom!

Timi2424
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Alexa89

2018. június 5.

3 hete használom. Semmi változást nem tapasztaltam...

Alexa89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

3 hete használom. Semmi változást nem tapasztaltam...

Spvirgi

2018. május 29.

Nagyon szeretem ezt a terméket!!!! Hihetetlen milyen jó. Éjszakára szoktam felkenni, a homlokomon a ráncok alig látszanak miatta és a szemem alatt is jól teljesít!! Biztosan újra veszem! :)

Spvirgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol