KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Mila85, az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2015. április 10.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Megakadályozza a bőr nedvességének elvesztését, és feltölti a ráncokat intenzíven, belülről. Hatásosan aktiválja a sejtek megújulását és azonnal selymessé teszi a bőrt. A duo hialuronsav gyors extra adag nedvességet biztosít.

Magneto

2017. augusztus 12.

Nagyon szép összetevő listája van, de én magam nem vagyok elégedett a termékkel, nem érzékelem a hatását, pedig becsületesen minden éjszaka használtam, nappalra szerintem teljesen alkalmatlan, mivel egy fénylő filmréteg marad utána amely fokozatosan lehámlik, lefejthető apránként. Lehetséges, hogy akkor fog feltűnni mire volt képes a termék, ha kimarad a rutinból.

Magneto
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 12.

butizs

2017. július 29.

Hidratál, hozza a hialurontól elvárt eredményt, viszont aki sminkelni akar rá, annak felejtős a kukacosodása miatt. Fényvédőt sem lehet normálisan felvinni rá emiatt.

butizs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 29.

Citta

2017. június 3.

Ez nálam méltán kiérdemelte az ennyiért csodaszer kategóriát. A munkahelyemen, hála a téli-nyári klímának, nagyon kiszárad a bőröm, ezért egyre durvább ráncocskák jelentek meg a szemem környékén. Mióta ezt a szérumot használom, mintha kivasalták volna az arcom. Általában a koromnál jóval fiatalabbnak néznek, ami 2-3 hónapja rendesen megváltozott. Mióta ezt a cuccot kenem az arcomra reggel és este, újra kijavítanak, hogy "25-öt akartál mondani, nem 35-öt, ugye?" :) A kukacosodást én úgy oldottam meg, hogy miután eloszlatok 2 pumpálásnyi szérumot az arcomon és nyakamon, vagy ásványvizet, vagy virágvizet permetezek még néhányszor az arcomra és hagyom, hogy beszívódjon, néha belemaszírozom a bőrömbe. Persze ez nem megy, ha reggel rohanni kell, de én szeretek indulás előtt 1-1,5 órával felkelni, így a reggeli kávé mellett spriccelgetem az arcom és kómázok fél órán keresztül, aztán kenem csak fel a hidratálót, majd még azután is várok 15 percet és csak utána sminkelek (amit viszont nem viszek túlzásba, max 5 perc alatt megvagyok vele), így semmi krémkukacosodás, csak üde, sima arcbőr :) Este pedig bőven van idő spriccelgetni, nem lefekvés előtt kezdem az arcápolási rutinomat, mert még az Anaconda standard szérumát is felkenem fél órára, lemosás után is várok fél órát és csak aztán szérumozok. Ez kicsit sok macerának tűnik, de valójában egy-egy művelet nem vesz el 1-2 percnél több időt és bőven tudom az itthoni tennivalóim intézni, szervezés kérdése az egész. És hát én szeretem, ha szép és fiatalos a bőröm. Hálás vagyok az itteni pozitív hozzászólásoknak, mert azoknak hála vettem meg a kencét

Citta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 3.

boniesstiwi

2017. április 27.

Kb 1-2 éve vettem, éjszakai szemkörnyékápolót kerestem. Sajnos a sok szemöldökszedés és gyantázás miatt megereszkedett a szemkörnyékemen a bőr.
POZITÍV:
-összetevőlista, a hyaluron magas koncentrációjú
-Megfizethető
- reggelre látható eredmény: feszesebb bőr. Miután a sok utazgatás miatt valahogy elmaradt a rendszeres használat, így a szemkörnyékem is lazább szerkezetű, megereszkedett maradt. Viszont ez tényleg látható eredményt hozott, természetes úton, szilikon és parabén mentesen. ha rendszeresen használom, pozitív az eredmény

NEGATÍV:
-reggelre marad egy picike filmréteg, de a nagyrészét beszívja a bőr

boniesstiwi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 27.

POZITÍV:
-összetevőlista, a hyaluron magas koncentrációjú
-Megfizethető

NEGATÍV:
-reggelre marad egy picike filmréteg, de a nagyrészét beszívja a bőr

jkata87

2017. április 18.

bánom, hogy csak vásárlás után olvastam el az itteni véleményeket... sajnos a csomagoláson állítottakkal ellentétben nem lehet rá sminkelni. Nekem az a fő bajom vele, hogy kukacosodva lemorzsálódik a korrektorommal és a púderral együtt. Egy óvatos pumpálással is akkora adag jön ki, hogy az egész arcra elég, pedig csak a szem környékére szerettem volna használni. Azt hiszem éjszakára elhasználom, hátha van valamilyen hatása, de 1 hét használat alatt nem vettem észre semmit.

jkata87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

umpalumpa

2017. február 3.

Hát... kizárólag krémmel keverve tudom használni. Ha ezt kenem szérum, vagy krém alá ragadós marad. Érdekes módon egy nagyon sűrű hidratálóval tud a legszebben elegyedni, feljavítja az állagát. Igazából nem érzékeltem látható változást, de éreztem, hogy a kemény mínuszokban a bőrömnek nagy szüksége van erre is. Az ára, ha jól emlékszem, már egy ezressel több, mint fent látható és a 10 ml így már nem olyan occsó.

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

Chrissy

2017. január 17.

Teljesen véletlenül akadtam erre a termékre. Egy ismerőst kísértem el a dm-be és míg ő keresett valamit én unalmamban lekapkodtam ezt-azt a polcról és elolvasgattam mi van ráírva. Így került a kezembe ez a termék, aztán onnan pedig a kosaramba. Nagyon meggyőzött az egyszerű, de nagyszerű összetevőlistája és a kedvező ára. Rengeteg kozmetikumom van, de ez nem csak egy újabb, ami majd a sorára vár, hanem egy olyan, amit nagyszerűen kombinálhatok a már meglévőkkel, keverhetem velük, vagy egymásra építhetem őket.
Cuki kis csomagolása van, a kupakot levéve viszont én meglepődtem, elég érdekes alakú az adagolófeje...konkrétan olyan formája van, mint a lajhár (Sid) fejének a Jégkorszakból.
Áttetsző, szérum állagú, szagtalan cucc, amelyet könnyű eloszlatni a bőrön és hamar felszívódik. Önmagában persze kevés, de nem is arra találták ki, hogy krém helyett használjuk. Viszont van olyan krémem, amivel nem kompatibilis és darabosodik, kukacosodik együtt a kettő.
A kiszáradt számra is felvittem, nem volt íze és az ajakápoló alatt remekül működött, gyorsan enyhítette a cserepesedés okozta kellemetlenségeket. Íze nincsen, úgyhogy teljesen alkalmas hialuronsavas (külsőleg!) ajakfeltöltésre.
Szóval én nagyon meg vagyok vele elégedve és azt gondolom újra fogom venni.

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

Szóval én nagyon meg vagyok vele elégedve és azt gondolom újra fogom venni.

Daisy13

2017. január 2.

Én meg vagyok vele elégedve. Reggel pillanatok alatt kisimítja, feszesíti a szemkörnyék bőrét. A szemem előbb felébred, mint én magam. -D Gyorsan felszívódik. Nekem nem hidratál eléggé, ezért használok utána még egy zsírosabb krémet is, de a táskák eltüntetése miatt megérdemli az ötöst.

Daisy13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

Anita1978

2016. december 28.

Jo àllag, de semmi extra. Filmreteget kepez, es a smink is kukacosodik folotte.Nem vettem újra.

Anita1978
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 28.

csaktom

2016. november 29.

ez a kis csoda olyan, mint a Revitalift Filler [HA] Szérum, csak alkohol és szilikon nélkül. sőt, még az INCI-ben előrébb is van a hialuronsav és a galanga-levél kivonata, a két hatóanyag. a viszonylag sok glicerin miatt más krémekhez keverve hajlamos kukacosítani, de más rosszat nem tudok róla mondani. imádnivaló!

szerk: már többször újravettem, hosszú távon is nagyon bevált. valahogy koncentráltabb, tömörebb, mint a többi hialuronsavas szérumom, jobban bírja a higítást, így akkor is keverek belőle a nappali krémjeimhez, ha más hatóanyagok miatt már adagoltam hialuronsavas szérumot, mert nagyon feldobja a keveréket, könnyű kenhetőséget, könnyű érzetet kölcsönöz mindennek

csaktom
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 29.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol