Balea

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Mila85, az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2015. április 10.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Megakadályozza a bőr nedvességének elvesztését, és feltölti a ráncokat intenzíven, belülről. Hatásosan aktiválja a sejtek megújulását és azonnal selymessé teszi a bőrt. A duo hialuronsav gyors extra adag nedvességet biztosít.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

NikolettaP

2018. szeptember 16.

Itt olvasott pozitív vélemények alapján vásároltam meg, de azt kell mondjam az én bőrömmel nem csinált semmit. Pozitívum, hogy nem irritàlta, és nem lettem tőle kiütéses, pattis, mert nálam sajnos ilyen is előfordulhat. Egy ideje már csak a szememre használtam, primerként alapozó alá. Erre volt csak alkalmas nálam, ha az arcbőrömön használtam, nem volt szép utána a bőröm, elvette a fényét. Könnyed, gèl àllaga van, ami könnyedén beszívódik, viszont a szememen sem produkált semmilyen hatást. Most más terméket szeretnék választani primernek, abban az esetben venném csak újra, ha rosszabat találnék. Az ára ha kiszámoljuk a 10ml-re nem is olyan kedvező, legálabbis nekem.

NikolettaP
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

whitemerci

2018. szeptember 2.

A Daytox hialuronsavas hidratáló széruma megérkezéséig gondoltam kipróbálom ezt is. Eleinte eléggé csípte a kiszáradt, érzékeny bőrömet, de 1-2 nap múlva látványosan kezdett javulni a helyzet. Természetesen nem önmagában használtam, hanem több extra hidratáló készítménnyel együtt, így inkább az együttes pozitív hatásról számolhatok be. A pumpás műanyag applikátora is elég jól használható, nekem sem sok az 1 pumpányi adag, amit csak 1 szemkörnyékre, és az arccsont környékére kenek el vastagon, vagyis összesen 2 pumpányit használok egy használat alkalmával, és nekem is szépen beissza a teljes mennyiséget. Az utána alkalmazott szérum és krém is maradéktalanul felszívódik, jól együtt tudnak tehát működni. Számomra hasznos kis gélnek bizonyult, mindenképp érdemes volt kipróbálni.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Andi888

2018. június 27.

Az itteni vélemények hatására vettem meg és nem bántam meg. Nagyon gyorsan beszívódik, géles állaga van és télleg érezni, hogy kicsit kifeszíti a bőrt, valamint egyenletesebb a bőrtónus.Egy pumpálásnyi nekem még sok is, a dekoltázsomra is kenek belőle.

Andi888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Timi2424

2018. június 9.

wow. Ennyi pénzért nem gondoltam volna, hogy ilyen jó kis termékre bukkanok. Pár napja használom és már finomított a kis ráncokon a homlokomon, nagyon könnyű, géles állagú és az én bőröm issza, nem sok az egy pumpálásnyi. Nekem ragacsos érzetet sem hagy, csak pihe-puha bőrt. A csomagolása szuper, az adagolója is egyedi. Imádom!

Timi2424
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Alexa89

2018. június 5.

3 hete használom. Semmi változást nem tapasztaltam...

Alexa89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

3 hete használom. Semmi változást nem tapasztaltam...

Spvirgi

2018. május 29.

Nagyon szeretem ezt a terméket!!!! Hihetetlen milyen jó. Éjszakára szoktam felkenni, a homlokomon a ráncok alig látszanak miatta és a szemem alatt is jól teljesít!! Biztosan újra veszem! :)

Spvirgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

anikoklmn

2018. május 25.

nagyon kellemes kis cucc, ár-érték arányban szinte tökéletes. tényleg van egy kis filmréteg hatás, de ez az esti rutinban abszolút nem zavaró. zselés állag, könnyen kenhető, icipicit ragacsos az elején míg fel nem szívódik. nekem kifejezetten bejön a pumpás adagólófej. a bőrömet nem zsírosítja, nem nehezíti el, kombinált bőrhöz kiváló nyári gél. biztos hogy újra fogom vásárolni.

anikoklmn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 25.

pigglypig

2018. május 24.

Hát szégyenszemre nálam simán lepipálta a Clinique All About Eyes-ot... miután utóbbiból elkenegettem a kis 6 ml-s változatot, átváltottam erre (mellesleg teljesen véletlen szerzemény). Csak vásárlás után csekkoltam le itt az összetevőlistát, jól meg voltam lepődve, nagyon szuper. Én csak a szemkörnyékemre használom, de egyszerre láttam a változást, nekem nem hagy semmilyen filmréteget vagy bármi ilyesmit, bár bevallom, arcra nem próbáltam. Kifejezetten bejön ez a zselés formula, olyan kis hűsítő, könnyen beszívódik és nem hagy zsíros érzetet (és egyben zsíros, undorítóan csillogó réteget), mint pl. a Clinique, mégis hidratál és feltölt. Az adagoló kissé futurisztikus, engem ET-re emlékeztet, és sajnos valóban nem lehet belőle kis mennyiséget pumpálni, pedig elegendő lenne egy igazán aprócska adag is belőle, főleg ha csak szemkörnyékre használja az ember lánya. Egy szimpla csőrös-tubusos kiszereléssel sokkal felhasználó-barátabb lenne ez a kis kence, dehát evvan, ennyi pénzért nem lehet 100% tökély :))

pigglypig
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 24.

Timitami

2018. április 4.

Remek kis kence, nekem valósággal kivasalja a szemkörnyékem. Úgy használom, hogy arctisztítás után ebből kenegetek el pumpálásnyit az arcomon, szemkörnyéken, homlokomon, majd a szokásos szérumot, krémet, illetve szemkörnyékápolót teszem fel. A szemkörnyékápolóm sokkal jobban beszívódik, és sima lesz a szemkörnyék. Az arcomon a vonalak (orrtól szájsarokig futók) majdhogynem eltűnnek, annyira feltölti ez a cucc a bőrt. Rajtam nem hagy filmes réteget, tökéletesen beszívja a bőröm, ragacsosságot se okoz, de az tény, hogy a szérum és az arckrém másként szívódik be. Nem nagyon tudom szavakba önteni, de érzem, hogy másként, és a bőr is más állapotú, ha ezt a boostert is használom, tényleg teltebb és jó ruganyos. Elsősorban este használom, olykor nappalra is, de nappalra nem annyira szeretem, mert bár a mélyebb bőrrétegben tényleg hat, de a bőrfelszín valahogy nem annyira szép. Szép, szép, de ha reggel kihagyom és a szokásos kencéimet használom csak, akkor nekem jobban tetszik a bőrkép. De a szememnél csodát tesz nappal is.
Egyébként sokat változott az arcbőröm, amióta használom ezt a boostert. Napokig nem is figyelgettem magam a tükörben, de most feltűnt, hogy mennyivel másabb a bőröm. Telt, kisimult, egészséges, fiatalos, szóval nagyon elégedett vagyok. Akkor kezdtem gyanakodni, hogy valami változás történt, amikor éjszakai krémet vásároltam a The Body Shopban és az eladó mondta, hogy milyen szép hidratált az arcom, az egyik rokonom pedig azt mondta, hogy nagyon aranyos az arcom :-) Azt kell tehát mondanom, hogy sokat számít ez a booster, tényleg tölt. Ha nem is azonnal, ahogy a leírásában tartják, de 1-2 hét használat után már szembeötlő a változás. De én csak éjszakára szeretem felkenni. Ezt viszont minden nap megteszem, mióta megvettem.

Timitami
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 4.

babszem81

2018. január 17.

Sokan írjátok, hogy kukacosodik, amit én nem tapasztalok, sem lehúzható filmréteget. Arctisztítás után még vizesen vagy száraz bőrre kenve is gyorsan beszívódik. Adagolóját nem lehet kis mennyiség kinyomására használni, bárhogy próbálkozom, így pocsékol sokat, pedig 3x is be lehetne kenni a teljes arcot, nyakat 1 pumpálásnyi termékkel. Valamelyest tölti a bőrt, de nem egy csoda. Sminkelni is lehet, bár teszek rá kis krémet, mert úgy nem olyan száraz a bőr hozzá. Elhasználom, de nem újravevős.

babszem81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 17.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol