KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Mila85, az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2015. április 10.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Megakadályozza a bőr nedvességének elvesztését, és feltölti a ráncokat intenzíven, belülről. Hatásosan aktiválja a sejtek megújulását és azonnal selymessé teszi a bőrt. A duo hialuronsav gyors extra adag nedvességet biztosít.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Andi888

2018. június 27.

Az itteni vélemények hatására vettem meg és nem bántam meg. Nagyon gyorsan beszívódik, géles állaga van és télleg érezni, hogy kicsit kifeszíti a bőrt, valamint egyenletesebb a bőrtónus.Egy pumpálásnyi nekem még sok is, a dekoltázsomra is kenek belőle.

Andi888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Timi2424

2018. június 9.

wow. Ennyi pénzért nem gondoltam volna, hogy ilyen jó kis termékre bukkanok. Pár napja használom és már finomított a kis ráncokon a homlokomon, nagyon könnyű, géles állagú és az én bőröm issza, nem sok az egy pumpálásnyi. Nekem ragacsos érzetet sem hagy, csak pihe-puha bőrt. A csomagolása szuper, az adagolója is egyedi. Imádom!

Timi2424
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Alexa89

2018. június 5.

3 hete használom. Semmi változást nem tapasztaltam...

Alexa89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

3 hete használom. Semmi változást nem tapasztaltam...

Spvirgi

2018. május 29.

Nagyon szeretem ezt a terméket!!!! Hihetetlen milyen jó. Éjszakára szoktam felkenni, a homlokomon a ráncok alig látszanak miatta és a szemem alatt is jól teljesít!! Biztosan újra veszem! :)

Spvirgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

anikoklmn

2018. május 25.

nagyon kellemes kis cucc, ár-érték arányban szinte tökéletes. tényleg van egy kis filmréteg hatás, de ez az esti rutinban abszolút nem zavaró. zselés állag, könnyen kenhető, icipicit ragacsos az elején míg fel nem szívódik. nekem kifejezetten bejön a pumpás adagólófej. a bőrömet nem zsírosítja, nem nehezíti el, kombinált bőrhöz kiváló nyári gél. biztos hogy újra fogom vásárolni.

anikoklmn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 25.

pigglypig

2018. május 24.

Hát szégyenszemre nálam simán lepipálta a Clinique All About Eyes-ot... miután utóbbiból elkenegettem a kis 6 ml-s változatot, átváltottam erre (mellesleg teljesen véletlen szerzemény). Csak vásárlás után csekkoltam le itt az összetevőlistát, jól meg voltam lepődve, nagyon szuper. Én csak a szemkörnyékemre használom, de egyszerre láttam a változást, nekem nem hagy semmilyen filmréteget vagy bármi ilyesmit, bár bevallom, arcra nem próbáltam. Kifejezetten bejön ez a zselés formula, olyan kis hűsítő, könnyen beszívódik és nem hagy zsíros érzetet (és egyben zsíros, undorítóan csillogó réteget), mint pl. a Clinique, mégis hidratál és feltölt. Az adagoló kissé futurisztikus, engem ET-re emlékeztet, és sajnos valóban nem lehet belőle kis mennyiséget pumpálni, pedig elegendő lenne egy igazán aprócska adag is belőle, főleg ha csak szemkörnyékre használja az ember lánya. Egy szimpla csőrös-tubusos kiszereléssel sokkal felhasználó-barátabb lenne ez a kis kence, dehát evvan, ennyi pénzért nem lehet 100% tökély :))

pigglypig
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 24.

Timitami

2018. április 4.

Remek kis kence, nekem valósággal kivasalja a szemkörnyékem. Úgy használom, hogy arctisztítás után ebből kenegetek el pumpálásnyit az arcomon, szemkörnyéken, homlokomon, majd a szokásos szérumot, krémet, illetve szemkörnyékápolót teszem fel. A szemkörnyékápolóm sokkal jobban beszívódik, és sima lesz a szemkörnyék. Az arcomon a vonalak (orrtól szájsarokig futók) majdhogynem eltűnnek, annyira feltölti ez a cucc a bőrt. Rajtam nem hagy filmes réteget, tökéletesen beszívja a bőröm, ragacsosságot se okoz, de az tény, hogy a szérum és az arckrém másként szívódik be. Nem nagyon tudom szavakba önteni, de érzem, hogy másként, és a bőr is más állapotú, ha ezt a boostert is használom, tényleg teltebb és jó ruganyos. Elsősorban este használom, olykor nappalra is, de nappalra nem annyira szeretem, mert bár a mélyebb bőrrétegben tényleg hat, de a bőrfelszín valahogy nem annyira szép. Szép, szép, de ha reggel kihagyom és a szokásos kencéimet használom csak, akkor nekem jobban tetszik a bőrkép. De a szememnél csodát tesz nappal is.
Egyébként sokat változott az arcbőröm, amióta használom ezt a boostert. Napokig nem is figyelgettem magam a tükörben, de most feltűnt, hogy mennyivel másabb a bőröm. Telt, kisimult, egészséges, fiatalos, szóval nagyon elégedett vagyok. Akkor kezdtem gyanakodni, hogy valami változás történt, amikor éjszakai krémet vásároltam a The Body Shopban és az eladó mondta, hogy milyen szép hidratált az arcom, az egyik rokonom pedig azt mondta, hogy nagyon aranyos az arcom :-) Azt kell tehát mondanom, hogy sokat számít ez a booster, tényleg tölt. Ha nem is azonnal, ahogy a leírásában tartják, de 1-2 hét használat után már szembeötlő a változás. De én csak éjszakára szeretem felkenni. Ezt viszont minden nap megteszem, mióta megvettem.

Timitami
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 4.

babszem81

2018. január 17.

Sokan írjátok, hogy kukacosodik, amit én nem tapasztalok, sem lehúzható filmréteget. Arctisztítás után még vizesen vagy száraz bőrre kenve is gyorsan beszívódik. Adagolóját nem lehet kis mennyiség kinyomására használni, bárhogy próbálkozom, így pocsékol sokat, pedig 3x is be lehetne kenni a teljes arcot, nyakat 1 pumpálásnyi termékkel. Valamelyest tölti a bőrt, de nem egy csoda. Sminkelni is lehet, bár teszek rá kis krémet, mert úgy nem olyan száraz a bőr hozzá. Elhasználom, de nem újravevős.

babszem81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 17.

Kodi

2018. január 16.

Ha éjszakára teszed fel, nem vicc kivasalja (!) a szemkörnyéket. Nagyon ritka, hogy a hyaluronsav, ami gyógyszerész párom szerint is a leghatékonyabb összetevő, harmadik legyen az összetevőlistában, ráadásul egy ilyen olcsó termékben. A glycerint mondjuk kihagyhatták volna belőle. Teljesen véletlenül vettem meg, a Rival de loopos hyaluron-ampullák alternatíváját kerestem és ezt találtam. Kevés is elég belőle, így nem baj, hogy nagyon kicsi a kiszerelés. A eye-lip-serumukkal szemben kellemes csalódás, csodaszer!

Kodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 16.

Magneto

2017. augusztus 12.

Nagyon szép összetevő listája van, de én magam nem vagyok elégedett a termékkel, nem érzékelem a hatását, pedig becsületesen minden éjszaka használtam, nappalra szerintem teljesen alkalmatlan, mivel egy fénylő filmréteg marad utána amely fokozatosan lehámlik, lefejthető apránként. Lehetséges, hogy akkor fog feltűnni mire volt képes a termék, ha kimarad a rutinból.

Magneto
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol