KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2015. január 30.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A borotvagél értékes összetevői ápolják és megnyugtatják bőrét a lábon, hónaljban és bikinivonalon. Aloe Vera kivonatot tartalmaz.

zsannasko

2017. január 7.

Már többször újravettem. Ugyanazt tudja, mint más márkák, csak olcsóbb. Illat állag rendben van. Kiszerelés is egész jó ideig bírja, lábam szép sima lesz tőle.

zsannasko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Emma Woodhouse

2016. december 7.

Én mintha kicsit más csomagolással vettem volna, de szerintem ugyanez a termék. Nagyon jó! Nekem eddig egyik borotvahab se csinált semmit, úgyhogy igazán meglepődtem, amikor ez a gél tényleg használt. Teljesen simára tudom vele borotválni a lábamat, sokkal kevésbé irritálódik a bőröm, sőt puhává teszi. Már másodszor veszem újra.

Emma Woodhouse
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

ZsoYo

2016. december 1.

Általában szeretem a Balea termékeket (maszk stb), de ezt el kellett ajándékoznom, nekem nagyon nem jött be.
Viszont az érdekes, hogy van ilyen saját márkás zselé/hab még náluk, amit pl.:utána vettem és az tökéletes, szóval nem írnám le mindet, de ez nem vált be.

ZsoYo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

catyst

2016. október 5.

Egy nagyon szuper dolog! :) sokkal jobb mint barmelyik dragabb borotvagel. Szuperul tavolit, jol habzik. Ujravevos! 5*

catyst
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 5.

oliviabogyo

2016. augusztus 8.

Idáig az Avon Skin So Soft borotválkozózselét használtam. Kifogytam belőle ezért sos kellett valami. Kellemesen csalódtam. Nagyon jol habzik es könnyedén megy vele a borotválkozás. Én nem tapasztaltam különösebben semmi illatot. Talán egy kicsit szárít, de összességében jó termék.

oliviabogyo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

KatalinS

2016. július 28.

Szeretem a Balea termékeket, és elégedett is vagyok velük a legtöbbször. Hát itt ez most nem él. A gél az én bőrömet nagyon irritálta, így mindegy is milyen az illata és az ára. Én nem tudom használni, elajándékoztam.

KatalinS
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 28.

0bikbik0

2016. július 10.

Egyik állandó termék, amit évek óta mindig újravásárolok.
Nekem nem tolakodó az illata, de mindegy is, hiszen nem marad a bőrömön.
Állaga jó, felpuhítja a szőrszálakat, a borotva is siklik rajta, így kisebb a bőrsérülés veszélye.
Nem csíp, nem irritál, nem szárít. Az ára is teljesen korrekt.

0bikbik0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 10.

Egyik állandó termék, amit évek óta mindig újravásárolok.
Nekem nem tolakodó az illata, de mindegy is, hiszen nem marad a bőrömön.
Nem csíp, nem irritál, nem szárít. Az ára is teljesen korrekt.

Vanda234

Korcsoport: < 18
2016. június 23.

Első gél termék.
Hát eleggé megbántqm az illata nem kellemes számomra,az állga viszonylag jo habzik.
De emberek ez a kiszerelés botranyos az 1. Alkalomkor tönkrement a teteje. És mindenhol jött ki rajta termék. Sajnaltam mert hat azért na 1 alkalom komolyan? 5/-1

Vanda234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. június 23.

Első gél termék.

cshrs

Korcsoport: < 18
2016. június 17.

Eddig habokat hasznaltam, mert nem is tudtam, hogy vannak zselek. Gondoltam, proba szerencse kiprobalom. Nekem nagyon tetszik, sokkal szebben el tudom oszlatni a labamon, mint a habot. Egyeduli negativuma, az az adagolo vagy nem is tudom minek nevezzem. Ugye kinyomom a megfelelo mennyiseget, de utana egy par perc elteltevel latom, hogy egy kis hurka kunkorodik ki. Amit ugye letorolnek, ha nem jonne utana folyamatosan tovabb. Szoval igy egy picit talan pocsekolja sajat magat, de osszessegeben tokeletes.

cshrs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. június 17.

fuge7

2016. május 12.

Nem rossz, de nem is csodaszer, pénztárcabarát, nem csíp, nem irritál, és sűrű a habja. Régebben nem használtam ilyesmit, de ezután se nagyon fogok, jó nekem a tusfürdő is borotválkozáshoz! :)

fuge7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Sorbitol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!