KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Tusfürdők

Krémes tusfürdő, vanília és kókusz illattal.

dori1993

2017. október 14.

Imádom az illatát, nem tudok betelni vele!! Teljesen jó tusfürdő ennyi pénzért, krémes, illatos, jól tisztít, és a bőrömet se szárította extrém módon, télre szerintem egy adag plusz testápolót azért kell használni utána, de nyáron például csak a szintén Balea zuhanyzás közbeni, ugyanilyen illatú testápolót használva teljesen jól elvoltam! Biztosan újra fogom venni.

dori1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

Penci

2017. október 12.

Igazából a Balea tusfürdők fantasztikusak. Erőteljes finom illatú mindegyik és én sokáig érzem a bőrömön. Igazán élvezetes, nyugtató a fürdés vele. Imádom.

Penci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

Purrfect

2017. október 12.

Egyszer a kosaramba dobtam es nagyon szerettem. Az illata kellemes es nem irrital, pedig en mindentol viszketek. Az ara pedig olcso. :)

Purrfect
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

PinkMcFreeze

2017. október 10.

Az egyik kedvenc tusfürdőm, de több éves használat után is azt tudom mondani, hogy még mindig imádom (:
Aki szereti az édeskés illatot annak bátran ajánlom! Fürdés után puha a bőröm és érezni egy kis ideig még a vaníliás illatot lefekvés előtt. Ár-érték arányt tekintve jó terméknek tartom. Plusz krémes állagú, személy szerint az ilyen tusfürdőkért vagyok oda.

PinkMcFreeze
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 10.

Sancsa

2017. október 8.

Általában mindig Balea tusit használok, nagyon gazdaságos, jó az illata, sokáig kitart. Hát ezt a típust az elejétől utálom, annyira mű szaga van. Beleszimatolva még finom, de felkenve, pff... Alig várom, hogy elfogyjon.

Sancsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

jersey69

2017. október 6.

Na ez az a tusfürdő, amiből mindig betárazok, ha jön a hűvösebb idő. Isteni illata van, nem szárít és nagyon olcsó. Évek óta veszem, imádás :D

jersey69
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 6.

Artemisarrow

2017. szeptember 27.

A kedvenc tusfürdőm,évek óta ezt használom..az illata fantasztikus és ennyi pénzért? Egy álom.:D

Artemisarrow
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Kattykatty

2017. szeptember 24.

Általában Balea tusfürdőket szoktam vásárolni, ez az egyik kedvencem. Én nagyon szeretem!

Kattykatty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Kesudio

2017. szeptember 18.

Szörnyű illata van, elhasználtam, de utáltam.

Kesudio
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Szörnyű illata van, elhasználtam, de utáltam.

szandra020

2017. szeptember 13.

Olcsó,nem szárít ,jó az illata viszont lehetne tartósabb

szandra020
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Olcsó,nem szárít ,jó az illata viszont lehetne tartósabb

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!