KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Tusfürdők

Krémes tusfürdő, vanília és kókusz illattal.

jane79

2018. július 11.

Nagyon szeretem a Balea termékeket. Finom madártej illata van a tusinak. Nem szárít. Ajánlom.

jane79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 11.

Alexandra11

2018. július 9.

Nagyon szeretem az illatát, nem szárítja a bőrömet, árba is teljesen jó. Ami negatívum lehet az az, hogy nem érzik sokáig az illata a bőrömön. De ezt leszámítva nagyon jó.

Alexandra11
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 9.

Norka21

2018. július 8.

Nagyon jó! :)) Én megmondom őszintén,félek az olcsó tusfürdőktől,mert valamelyik kiszárítja a bőröm,de szerencsére ez nem. Sokszor a vanília illatoktól is tartok,hogy gagyi lesz,de ennél ez sincs. Szóval nagyon szeretem,jó kis krémes állagú,kellően habzik is.

Norka21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

Elllla

2018. július 4.

Kellemes illat, jó tisztít, de semmi extra. Sajnos a vanília nem túl tartós, de amire vásároltam megfelelt.

Elllla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

abicicaaa

2018. június 24.

269 ftert szereztem. Nem mondom, hogy megerte, de legalabb ezt is kiprobaltam.
Alapbol nincs szaraz borom, ez sem szarit kifejezetten, de nagy szukseget erzem a testapolonak utana, mig a legtobb picivel dragabb tusfurdo utan nem.
Az illata inkabb kokusz, eleg mu, de lehetne rosszabb.
Hiaba van benne 50milivel tobb, semmit se er, mert nehezen habzik, ezaltal ugy erzem tobbet kell hasznalnom.
Elmegy egynek, de az illatvalasztek (szerintem) eleg gagyi muanyag, meg ez volt a legelfogadhatobb. Ha elorukkolnak jobb illatokkal, esetleg meg landolhat a furdoszobamban.
Bar 0 masodpercig sem marad meg az illata, szoval lehet megsem..

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 24.

269 ftert szereztem. Nem mondom, hogy megerte, de legalabb ezt is kiprobaltam.
Az illata inkabb kokusz, eleg mu, de lehetne rosszabb.
Bar 0 masodpercig sem marad meg az illata, szoval lehet megsem..

Kinleyni

2018. június 7.

Az illata kellemes, már-már zavaróan hivalkodó, de szerencsére nem túl tartós. Természetesen az ára a legnagyobb pozitívuma.

Kinleyni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

bugeyes

2018. május 31.

Az ár-érték arány remek. Nem irritálja vagy szárítja a bőröm, használata után inkább puha. :) Alapból imádom a Balea által kitalált illatkombinációkat, és hát a kókusz, vanília illatot külön-külön is szeretem. Ennyi pénzért szinte ajándék.

bugeyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

Annac1234

2018. május 29.

Imádom a balea termékeit. Illata nagyon jó és elég sokáig lehet érezni.:)

Annac1234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

Imádom a balea termékeit. Illata nagyon jó és elég sokáig lehet érezni.:)

Linuxo

2018. május 22.

Kicsiny árához képest nagyon jól teljesít. Az illata is remek. Az állaga szerintem pont jó, kellemesen felhabzik.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

eszter1234

2018. május 21.

Olcsó és imádom az illatát!

eszter1234
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

Olcsó és imádom az illatát!

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!