KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Tusfürdők

Krémes tusfürdő, vanília és kókusz illattal.

Enc

2017. december 16.

Imádom az illatát. Az én bőrömet nem szaritotta, de nem is hidratál. Néha újraveszem. :)

Enc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 16.

viraglilla

2017. december 15.

Jó az ára és az illata. Kicsit szárítja a bőrt, száraz bőrre nem ajánlom.

viraglilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

Jó az ára és az illata. Kicsit szárítja a bőrt, száraz bőrre nem ajánlom.

viki1200

Korcsoport: < 18
2017. december 13.

Az egyik legjobb illatú tusfürdő, amit eddig használtam!

viki1200
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 13.

Az egyik legjobb illatú tusfürdő, amit eddig használtam!

renatabrightmore

2017. december 8.

Imádom az illatát és az ára is nagyon jó.
Hatása... mint minden tusfürdőnek. Illatos leszek fürdés után. Irritációt nem okozott.

renatabrightmore
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

Imádom az illatát és az ára is nagyon jó.

Barbika

2017. december 7.

Sokáig használtam a Balea tusfürdőket, elégedett voltam velük, illatuk is és az állaguk is megfelelő, árban is egész jók. Már régóta nem használok ilyeneket, nekem jobban megéri a 400 ml-es Baba tusfürdőt megvenni, vagy az Avonból töredék áron hasonló finom illatú de nagyobb kiszerelésű tusikat. És sajnos DM sincs a közelben :/ De emlékszem szerettem ezeket, meg a férfi tusik is jók voltak :)

Barbika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

Vikesz

2017. november 28.

Isteni az illata,még vonzóbb az ára,de sajnos engem szárít,ezért a 3 pont...

Vikesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 28.

Isteni az illata,még vonzóbb az ára,de sajnos engem szárít,ezért a 3 pont...

Feketemacska

2017. november 19.

Nekem csak egy kis kiszerelésű volt, utazáshoz vettem, arra tökéletes volt. Jól habzik, a célhoz megfelel. Az illata nekem egy kicsit erős, túl kókuszos. De nem rossz,.olcsó kis termék.

Feketemacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

mandarina

2017. november 12.

Nemrég fogyott el, nagyon szerettem. Az illata kicsit mű, de igazából tetszett, pedig a vanília nem mindig szokott. Jól habzott, nem szárított, a maga kategóriájában ah egyik legjobb :)

mandarina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

cattitude

2017. november 9.

régebben használtam a visszafogott illata miatt, de azóta inkább próbálom a legfinomabb illatú limitáltat megtalálni, igazából elég hamar ráuntam erre a kicsit művi vaníliás illatra. egyébként szokásos Balea minőség, nem túl tolakodó illat, jól tisztít, nem szárítja a bőröm.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

sieszter

2017. október 27.

Szerintem ez vaníliás wunderbaum illatú. Nem jó.

sieszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 27.

Szerintem ez vaníliás wunderbaum illatú. Nem jó.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!