Balea

Ár:   249 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nera, Módosítva: 2016. április 29.

Kategória:   Tusfürdők

2015-ös téli limitált kiadás

Ibolya és málna illatú tusfürdő.

A hidratáló formula védi a bőrt a kiszáradástól, és az illata a kellemes zuhanyzást biztosít.

gittus0924

2018. május 21.

A télen adta anyum, nagyon tetszett az illata, semmi problémám nem volt vele.

gittus0924
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

A télen adta anyum, nagyon tetszett az illata, semmi problémám nem volt vele.

Cupcaketeam

2017. október 30.

Imádom a balea tusfürdőket! Ennek is az illata ah mennyei :D Elfogult vagyok vele c:

Cupcaketeam
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.

vvivien

2017. augusztus 25.

Ez volt az első baleás tusim és imádtam a málnás cukorka illatát, kár hogy limitált

vvivien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Dea

2017. május 18.

Eddig a legjobb Balea tusfürdő :) Finom az illata, nem szárít, meg is marad az illata a bőrön, szeretem :)

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 18.

jatekny

2017. április 1.

Ajándékba kaptam,lehet túl sokat vártam tőle mert olyan szép diszcsomagolású kiadás volt.
Nekem túl édes és szárít is.Egynek egyszer jó.

jatekny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 1.

Nekem túl édes és szárít is.Egynek egyszer jó.

Tuszy

2017. február 27.

Nagyon jó tusfürdő! Kb 1 hónapja kaptam szettben, az illata nagyon finom, tartósságát tekintve pedig ha fürdés után a testápolójával is bekenem magam, nagyon jó!

Tuszy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 27.

lovecreams

2017. január 14.

Én is most az ünnepek után szereztem be ezt a tusfürdőt, testápolóval és fürdőrózsával egy szettben, leárazva 500 Ft-ért és az utcsóó darabot!:D Égi jel volt!
A legeslegfinomabb illatú Balea tusi, amit valaha használtam! Nagyon télies hangulatú, remek habzású, krémes állagú, gazdaságos. Tusi után is lehet érezni az illatot magamon és a fürdőszobában is. Kár, hogy már nem gyártják:(

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.

mancs

2017. január 11.

Mosta, a januári féláras DM akcióban vettem 500ft.--ért egy tusi-testápoló kombót. Illatát imádom, a tusfürdő a hozzá kapott habrózsával jól habzik, kissé krémes. Teszi a dolgát.

mancs
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

doratarr95

2017. január 10.

Tavaly telen vettem, mas tusfurdo mellett hasznaltam felvaltva, hogy minel tovabb megmaradjon, isteni illata volt.

doratarr95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

Sipor

2016. december 29.

Gonosz dolog a Baleától, hogy ennyi limitált kiadású terméke van :(
Persze így lehet váltogatni, de ezt újravenném.
Nagyon szerettem tavaly télen, pont nekem való illata volt. A minősége a megszokott 5* A dobozra meg ránézni is jó volt.

Sipor
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Gonosz dolog a Baleától, hogy ennyi limitált kiadású terméke van :(
Persze így lehet váltogatni, de ezt újravenném.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Mesterséges színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!