KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rose, Módosítva: 2016. május 14.

Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló sampon mangókivonattal és Aloe Verával száraz, igénybevett hajra. Szilikonmentes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Christine

2015. október 13.

Az illata valami szörnyű, szerencsére nem is érződik sokáig. A hajam meg hamar zsírosodik tőle.

Christine
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 13.

bvviki

2015. augusztus 6.

Szeretem az illatát,hajmosás után puha és illatos lesz a hajam. A szilikonmentesség pedig még pluszpont ennyi pénzért. Viszont nyáron pikk-pakk zsírosodik tőle a hajam. :/

bvviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

Cicuu

2015. július 26.

Borzalmasan szárít,hajmosás után napokig sprőd,durva tapintású hajam van,és még zsírosít is..:/ kár érte,pedig az illata nagyon jó.

Cicuu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 26.

maszatos tündérke

2015. június 13.

A balzsamjával együtt használtam, picit többet kellett használni belőle, de rendesen tisztít, kellemes illata van. A balzsammal együtt elég jól elvégezte a dolgát, de még keresem az igazit.

maszatos tündérke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 13.

kismadár

2015. május 29.

Isteni jó sampon, nagyon kellemes illattal. Jól tisztít, jól habzik, nem irritál. Puha és selymes lesz tőle a hajam, de én mindig használok balzsamot és pakolást is, úgy az igazi a hajmosás. :-) Az ára verhetetlen!

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 29.

Jolles

2015. január 6.

Egy éve használom kb. Nyáron nagyon gyengén teljesített, egyszerűen nem tudott mit kezdeni a száraz hajammal, úgyhogy leváltottam, de most újra visszatértem hozzá. Az illatát nagyon szeretem, kellemes, a hajam viszont kezd már hozzászokni, mert egy ideje már nem ugyanolyan ezzel a samponnal, mint eleinte. Akkor könnyen kezelhető volt tőle, de most sehogy se áll. Az ára és a szilikonmentessége miatt 3*.

Jolles
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 6.

angyalka22

2014. december 12.

Nekem nem vált be, kócos, érdes tőle a hajam, gyorsan is zsírosodik. A balzsammal együtt használva is. Az illata és az ár miatt kap 2 pontot.

angyalka22
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 12.

Pintér Zoé

2014. október 27.

Imádom! :) Mondjuk, én nem festem a hajam, vasalni se nagyon szoktam, próbálom kímélni, úgyhogy viszonylag elég egészséges így a hajam. Szóval nekem nagyon bevált! :) De lehet, hogy igénybevett haj esetén már nem elég, amit nyújtani tud.

Pintér Zoé
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 27.

Micoka

2014. szeptember 29.

Egy szóval: rettenetes. Nekem nem habzik, rátapad a hajamra, de ami a legrosszabb, hogy öblítés / szárítás után sprőd, rossz fogású a hajam, fénytelen, összeesik, rátapad a fejemre. Iszonyúan szárít. Az eddigi legrosszabb sampon, amit használtam (átlagos, kissé vékonyszálú a hajam).

Micoka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

WaterLily

2014. szeptember 5.

Eredetileg párom használta,de neki nagyon nem vált be, iszonyat korpásította, így én "örököltem meg". Na én meg a szagától vagyok rosszul, pedig alap esetben imádom a barackot, két pofazacsira tudom tömni, de ez a sampon mégis émelyítő, sőt, szerencsétlenségemre még hajmosás után is hosszan tart a szaga/illata. Csak azért nem 1 csillag, mert valami rejtélyes módon gyönyörű sörényem lesz tőle napokig, pedig max 1-2 napot bírok zsírosodás nélkül.

WaterLily
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 5.

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Barnás sárga.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.