KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore

Utolsó módosítás dátuma: 2015. január 6.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Arclemosó zselé különösen érzékeny, allergiára hajlamos bőrre. Segít eltávolyani a sminkmaradványokat.

Nem tartalmaz parfümöt, színezéket, tartósítószert, illóolajokat, glutént és parabéneket.

Krémmánia Kedvencek a -ben
Bazsarózsaa

2016. augusztus 5.

Nagyon szépek az összetevői, a Müller Totes Meer kenőcsével együtt használom és azóta sikerült elhagynom a korábban rendszeresen használt benzoyl peroxidos pattanás szárító krémemet, így már nem szárad ki a bőröm annyira. Az arcom sajnos továbbra is fénylik a lemosás után nem sokkal, de azt eddig semmi sem tudta megszűntetni, mert alapból ilyen a bőrtípusom.

Bazsarózsaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

Vivien0

2016. július 29.

Nagyon szeretem ezt az arclemosót. Szép összetevők, olcsó, nem szárítja a bőröm.

Vivien0
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 29.

Nicu

2016. július 25.

Fura műanyag szaga van. Nem irritálja a bőröm, de szárítja. Nem használok alapozót, a szemsminket máshogy mosom le. De viszont ha véletlenül belefolyik a szemembe, irtózatosan csípi.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

vargadora

2016. július 22.

UPD.: Felértékelődött benne a kis drága. Kipróbáltam a balea grapefruitos verzióját ( jó lesz majd a nyomogatós flakonjába ezt beletölteni alapon) hát valami katasztrófa volt. Egy hét után a ki is öntöttem a csapba és került ő helyére. Fényévekkel jobb lemosó.

Kb egy hete használom, eddig se jót, se rosszat nem tudok mondani róla. A sminket ugyan leszedi, és nem szárít, de a szemem picit csípi. Semmi extra hűűhaa hatást nem érzek. Az ára jó, végülis teszi amit ígér, leszedi a sminket.

vargadora
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 22.

Zaynab

2016. július 22.

Számomra a termék pozitív és negatív csalódás is egyben.
A véleményem szubjektív és lehetséges, hogy más nem tapasztalt ilyesmit a használat során, de számomra:

- fura volt a termék színe (mintha kicsit sárgás lett volna a boltban nézve),
- az illata totál alkoholos és parfümmentes szappan keveréke.
- olyan, mintha zselés alkoholt kennék az arcomra, vagy technokol ragasztót.
- valahogy nem friss az illata és emiatt fura használni.

Amiért viszont kedvelem:

- kevés is elég belőle,
- az arcomat nem csípi,
- nem lett tőle irritált a bőröm,
- nem lettem tőle pattanásos és kiütéses.
- "csikorgósan" tiszta az arcom a használata után.
- ez a "csikorgósság" nekem tetszik a hidratáló felkenése miatt, mert nem érzem úgy, hogy az arctej maradéka keveredik a krémmel.

Valaki írta, hogy együtt használja a gélt az arctejjel, és lehet, hogy én is kipróbálom majd azt, de nem tudom.
Az arctej verzió elég gyorsan fogy. Amúgy ott nincs száraz érzetem a használata után.

A DM-ben egészen legalább hétfőig most több száz forinttal olcsóbb volt. Én kb. 700-ért vettem 900 helyett.

Zaynab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 22.

Számomra a termék pozitív és negatív csalódás is egyben.

- fura volt a termék színe (mintha kicsit sárgás lett volna a boltban nézve),
- az illata totál alkoholos és parfümmentes szappan keveréke.
- olyan, mintha zselés alkoholt kennék az arcomra, vagy technokol ragasztót.
- valahogy nem friss az illata és emiatt fura használni.

Amiért viszont kedvelem:

- kevés is elég belőle,
- az arcomat nem csípi,
- nem lett tőle irritált a bőröm,
- nem lettem tőle pattanásos és kiütéses.
- "csikorgósan" tiszta az arcom a használata után.

fcsenge

2016. július 16.

Az eddigi legjobb arctisztító, amivel találkoztam. Nem nyúzza le elevenen az orcámat, de mégis jól tisztít. Egyszerű, de nagyon kíméletes, nem drága és szupper!

fcsenge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 16.

2016. július 14.

Eredetileg a KAP-os beauty blender tisztításához vettem, mert Gabi ezt javasolja hozzá, de mióta kifogyott a PC arctisztítóm, ezt használom arctisztításra is, és őszintén szólva semmi, de semmiféle negatív változást nem tapasztalok, szóval jó kis cucc ez. Hogy a sminket hogy szedi le azt nem tudom, mert abban hiszek, hogy sminket sminklemosóval szedjük le, és utána jöhet a habzó (vagy akármilyen) arctisztító, szerintem az alapos tisztítás megköveteli ezt. Nem irritál, nem hagy réteget, nem szárít, tök jó, és olcsó is. (A flakon kiszerelés az szörnyű, én áttöltöttem egy pumpás flakonba, eBayről potom áron lehet ilyesmit venni.)

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 14.

Doridia

2016. július 14.

Kb. egy hete használom, eddig se jót, se rosszat nem tudok mondani róla. A sminket leszedi, nem szárít. Semmi extra hatást nem érzek. Az ára és a szép összetevői miatt jár neki a maximális pont!

Doridia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 14.

Szonya

2016. július 11.

Csillagos ötös. Nem szárít, tökéletesen tisztít, illatmentes, meg "mindenmentes", imádom. Én először arctisztító tejjel kenem át az arcom, aztán ezzel lemosom, végül hidratálok.

Szonya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 11.

turbolya

2016. július 7.

Az egyik legnehezebb műfaj számomra a (mindennapi) arctisztító, nagyon sokfélével kísérleteztem már, ennél maradok. Tisztának érzem magam tőle, nem szárít, könnyű lemosni, nem tapad-ragad, abszolút jól működik.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
turbolya
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 7.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).