KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. január 6.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Arclemosó zselé különösen érzékeny, allergiára hajlamos bőrre. Segít eltávolyani a sminkmaradványokat.

Nem tartalmaz parfümöt, színezéket, tartósítószert, illóolajokat, glutént és parabéneket.

ravadri

2017. április 23.

Olcsó és jó! Szuperül tisztít úgy, hogy közben nem szárítja a bőröm és irritációt sem okoz.

ravadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

raczova

2017. április 23.

Nem irritál, teszi a dolgát, jó áron van -kell ennél több? Persze egy teljes smink tökéletes lemosását ne várja tőle senki, de egy micellás vizes vagy olajos lemosós sminkeltávolítással karöltve nagyszerű.

raczova
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

missy89

2017. április 21.

Sajnos nem jött be, nagyon szárítja a bőröm.

missy89
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Sajnos nem jött be, nagyon szárítja a bőröm.

Imo

2017. április 21.

Az eddigi legjobb arclemosóm 😊 Szerintem egyáltalán nem habzik, de nincs is rá szükség, így is kiválóan tisztít. Elég problémás a bőröm, ezért jó hogy nem szárítja ki és pattanásos sem leszek tőle 😉

Imo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

kiskacsa01

2017. április 21.

Örök szerelem. Tökéletesen és kíméletesen tisztítja az arcom, és még olcsó is.

kiskacsa01
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Örök szerelem. Tökéletesen és kíméletesen tisztítja az arcom, és még olcsó is.

Sisszy

2017. április 18.

Csak szuperlatívuszokban tudok róla beszélni :D Olcsó, kíméletes, parfümmentes, jól teszi a dolgát. Már újravettem.

Sisszy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Ayase

2017. április 18.

Jó kis semmi extra arclemosó. Megbízható, jól tisztít, habzik is, az illata nekem nem annyira jött be. Ha valaki egy káros anyagoktól mentes, egyszerű lemosót keres, de nem szeretne rá sokat áldozni, annak ideális lehet. Egynek jó volt, újra egyenlőre nem vettem, mert hatóanyagokban gazdagabb lemosót keresek, illetve ráálltam a koreai vonalra, de szerintem látjuk még egymást. Az árát nagyon megéri.

Ayase
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

szeende

2017. április 13.

Előtte nagyon habzó lemosokat használtam, de nem váltak be. Aztán a KM en ratalaltam erre és lenyűgözött. Tényleg nagyon gyengéd, mégis szépen tisztít. Ár érték arányba szuper termék.

szeende
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

minamani

Korcsoport: < 18
2017. április 12.

Nagyon jó, egyáltalán nem irritálta a nagyon érzékeny bőrömet. Szerettem. :) Többször újra vettem.

minamani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 12.

evatakacs

2017. április 12.

Gyengéd, szépen tisztít. Nem habzik nagyon, ami tetszik benne. Ajánlom bárkinek, talán ha nagyon zsíros a bőröd, vagy sok simket használsz, akkor ez kevés lesz.

evatakacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).