KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. január 6.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Arclemosó zselé különösen érzékeny, allergiára hajlamos bőrre. Segít eltávolyani a sminkmaradványokat.

Nem tartalmaz parfümöt, színezéket, tartósítószert, illóolajokat, glutént és parabéneket.

Summer39

2017. január 22.

Előtte a Happyskin Erdélyi sós szappanját használtam, de nem sok sikerrel. Ez, amiért mindenmentes, egyáltalán nem irritál, nem okoz pattanást sem. Nekem mondjuk eszembe se jutna a full sminket ezzel lemosni, arra ott vannak a sminklemosók. Utána viszont nagyon szuperűl működik, biztos újravevős.

Summer39
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 22.

gendur.berni

2017. január 21.

A legjobb arclemosóm, ilyen árkategóriában nincs is másik, aminek ennyire szépek az összetevői és ilyen hatékony is. Semmi panaszom nem lehet rá, már a második tubussal használom. Szerintem nem is fogok a drágábbak között keresgélni, mert nem hiszem, hogy egy arclemosóba kéne ennél több hiper-szuper összetevő, rosszak meg ebbe sincsenek, ez nekem bőven elég amire kell.

gendur.berni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

kerka

2017. január 21.

kissé szárít és csípi a szemem :(

kerka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

kissé szárít és csípi a szemem :(

Caraa1

2017. január 18.

Nagyon szerettem volna már egy kíméletes lemosót, ami jól eltávolítja a sminket. Ezt a feladatát tökéletesen ellátja, azonkívül végre valami, amitől nem pattogtam ki. Kíméletes, az arcom nem húzódik utánam bár szemkörnyékre azért nem használom -nagyon enyhén csíp, ha belekerül. Az illata számomra egyáltalán nem zavaró. Nálam alapdarab lesz, mindenképp újra veszem.

Caraa1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

szilvia.bano

2017. január 17.

Nem jött be egészen, ahogy vártam. A Cuticura érzékeny bőrre való lemosóját akartam vele felváltani, amit sajnos bevontak. Végül is a Balea egy másik lemosóját, a száraz bőrre való arctisztító habot használom (rózsaszín, pumpás), és az tökéletes. Ezzel egyrészt az volt a gond, hogy egy alkalommal,mikor belement a szemembe, kicsit csípte- de emiatt még használtam volna, mert egyszerűen figyelni kell rá, hogy ne kerüljön szembe-, viszont ugyanakkor a bőrömet is szárította. Nincs szükségem rá, hogy az amúgy is száraz bőrömet tovább szárítsa, még ha nem is vészesen. Csak azért nem értem, mert ugye ez egy érzékeny bőrre való termék, valami mégis van benne, ami kiváltja ezeket. De az se volt eddig egy lemosónál se, amit használtam, hogy szembe kerülve irritált volna-ezért is nem figyeltem oda először, nem gondoltam, hogy nem szabad szembe kerülnie. Zsíros, vagy kombinált bőrre egyébként lehet, hogy jobb, azt talán nem szárítja. Pedig a smink nagyobb részét eltávolítja, úgyhogy emiatt jó lett volna.

szilvia.bano
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

tomaievelin

2017. január 16.

Nagyon szeretem. Pont annyit tesz, amennyit el is várok egy arctisztítótól. Kellemes az állaga, szépek az összetevők, az ára kedvező és nem irritálja a bőrőm. Reggel-este használom micellás víz után. Nem hiszem, hogy egyhamas leváltanám ezt a termékcsaládot.

tomaievelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

Bonjourbeauty

2017. január 15.

Nagyon szeretem. Szépen habzik, jól tisztít , sokáig elég de a legjobb benne hogy tudom hogy semmilyen káros anyag nem kerül az arcomra. Szerintem mindig ezt fogom újravenni amíg gyártják :D

Bonjourbeauty
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

gloria8419

2017. január 11.

Jó ideje ezt használom az érzékeny bőrömre, szerintem legalább négy flakonnal már elhasználtam. Amíg kapható ennél fogok maradni. Egy hétköznapi sminket (BB/CC krém, korrektor, szempillaspirál, szemhéjfesték) véleményem szerint szépen eltávolít. Hogy biztos ne maradjon semmi szennyeződés a bőrömön micellás vízzel még áttörlöm az arcom.
Az én bőröm nem irritálja, pattanást, kiütéseket nem okozott még egyszer sem.

gloria8419
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Az én bőröm nem irritálja, pattanást, kiütéseket nem okozott még egyszer sem.

asszumartina

2017. január 9.

Abszolút a célnak megfelel. Most kifejezetten nem akarok 1 arclemosó gélnél maradni, hanem kipróbálni párat mert még nem találtam meg az igazit, de ha továbbra se találok jobbat akkor ez lesz nálam a nyerő! Bár azt hozzá kell tenni, hogy ha sajnos belekerül a szembe akkor piszkosul tudja csípni.

asszumartina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

Leoni

2017. január 6.

Hogy én mennyire kerestem ilyen ártalmatlan, de annál hatékonyabb összetevőkkel rendelkező arclemosót, ami se nem szárít, se nem irritál! Eszembe nem jutott volna, hogy a dm-ben kapható Balea lesz az igazi. Annyi kipróbált arclemosó után már csak az volt az elvárásom, hogy ha nem is szedi le jól a sminket, de legalább ne ártson, ne pattogjak ki tőle. Bármennyire is ígéri a termékleírásban az adott gél, hogy maradéktalanul eltávolítja a sminket, a szennyeződéseket, természetesen mindig áttisztítom az arcomat micellás vízzel (mármint este sminkesen ezzel a géllel való mosakodás után ill. reggel ezzel a géllel kezdem és utána használok micellás vizet - nekem ez a bevált sorrend) , de olyan zselé még soha nem volt a kezemben, amelynek használata után a vattakorongom gyakorlatilag fehér maradt. Olyan meg pláne, amely nemcsak hogy nem ártott, hanem teljesen helyreállította az arcbőrömet. Nemcsak kiválóan szedi le a sminkes kencefincéket (használata előtt egyedül csak is a szemsminkemet mosom le mással), de hihetetlenül kíméletes és gyönyörűen rendbe teszi a szinte mindenre érzékeny arcbőrömet! Valóban nem habzik, de részemről ez nem is elvárás, ő csendben, szerényen, kellemesen, puhán "viselkedik" és hat! Az illatát tekintve: "korrekt", semleges, de számomra véletlenül sem nevezhető büdösnek zselé illata van.
Minden szépség alapja az egyenletes, ápolt, tiszta arcbőr és ez a zselé alapjaiban maximálisan segít ebben!

Ezen felül, kortól és bőrtípustól függetlenül, kivétel nélkül mindenki figyelmébe ajánlom a szintén arclemosónak használható Szabó-Vida Zsófi HERBARTING BABAFÜRDETŐJÉT! Kétség kívül ő a bajnok mind felett!!!!

Leoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).