KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Arclemosó zselé különösen érzékeny, allergiára hajlamos bőrre. Segít eltávolyani a sminkmaradványokat.

Nem tartalmaz parfümöt, színezéket, tartósítószert, illóolajokat, glutént és parabéneket.

Ár: 500 , Eladó: weird
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel megbeszélés szerint

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

szannika

2017. szeptember 15.

Tökéletes lemosó a kombinált bőrömre. Ár-érték arányban is tökéletes, ennél többet is fizetnék érte. INCi is kiváló.

szannika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

HRenata

2017. szeptember 15.

Up.: Sokáig ezt használtam, nemrég váltottam másik termékre. Továbbra is jónak tartom, bár nekem egy egész picit húzódott utána a bőröm, nem vészesen és kifejezetten nem szárított, de emiatt próbáltam ki mást helyette.

Most fogy el belőle az első tubus. Az összetevői miatt vettem meg, szeretném amennyire lehet, mellőzni a káros és irritáló anyagokat. Elégedett vagyok vele, tényleg nem szárít, nem irritál, kellemes használni. Jó az állaga is, nem túl folyós. Szoktam használni az ebelin arctisztító koronggal is, remekül felhabosítja. A sminket én micellás vízzel szedem le, azzal önmagában azért nem birkózik meg, na de erre találták ki a micellás vizet :) Árban is nagyon jó, újraveszem.

HRenata
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

avignon

2017. szeptember 8.

egy hónapja használom double cleansing második lépéseként, az olajat jól lemossa, viszont érzem, hogy picit feszül a bőröm utána. az átlag drogériás cuccok közül ár-érték arányban messze a legjobb, de nem váltotta meg a világot nekem.

avignon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

beautyn16

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 2.

Mindenmentes, gyengéden tisztit. A sminklemosas masodik lepesekent hasznalom, erre tokeletes, a maradek sminket szepen eltavolitja. Hasznalata utan teljesen tisztanak erzem a borom, azonban ha nem mossuk le megfeleloen, bo vizzel, akkor huzodik utana a bor!!! Nem szarit, nem irrital, nem csíp, minimalisan habzik. Nalam 4 csillagot erdemel.

beautyn16
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Jucus88

2017. augusztus 30.

Az itteni vélemények miatt vettem meg és milyen jól tettem! Mindenmentes, nem a smink lemosására használom, hanem fürdéskor vetem be a bőrradírozás előtt. Nagyon jól teszi a dolgát, nem érzek semmilyen kellemetlen hatást, nem húzza a bőröm. Ebben az árkategóriában a legjobb!

Jucus88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Bogg

2017. augusztus 24.

Itteni vélemények hatására vettem meg. A tipikus mindenmentes arctisztító, amivel szemben nagyok az elvárások, mondván, hogy nem tartalmaz allergén anyagokat, veszélyes tartósítókat, SLS/SLES-t, stb. Valószínűleg ezért reménykedtem benne annyira.
Elsőre a csomagolás letisztult, az állaga elég tömény géles, de könnyen habzik. Illata nincs, de szaga az van (:D), ilyen műanyagos-fémes kategória. A bőröm azért rendesen feszült a használata után, semmilyen javulást nem láttam 3 hónap múltán sem. Az viszont jó tulajdonsága volt, hogy könnyen eltávolította a sminket és tényleg nem irritált.

Bogg
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

laural

2017. augusztus 23.

Micellás víz és mosakodókrém után használom a tisztítás harmadik lépéseként, és erre tökéletesen bevált. Nem tudom, önmagában mennyire birkózna meg egy komolyabb sminkkel, de a három lépéses tisztítás után semmi szennyeződés nem marad az arcomon. Nincs az a "csikorgóan tiszta" érzésem, de legalább nem szárít és nem is irritál. Géles állaga van, és ha nem öblítem le nagyon alaposan, olyan, mintha egy vékony filmréteg maradna az arcomon, de ez a probléma ugye kiküszöbölhető. Korábban egy PC lemosót használtam, annál ez azért kevésbé szofisztikált, viszont szuper-pénztárcabarát. Biztosan újra veszem még.

laural
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Kyttu11

2017. augusztus 21.

Szeretem ezt az arclemosót. Teljesen jól letisztítja a bőrömet, ha elfogy mindenképpen újra vásárolom! :)

Kyttu11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Donna

2017. augusztus 17.

Remekül tudom használni az esti és reggeli arcápolásban, kellően tisztít és nem szárít. Bár úgy hírdeti magát, hogy eltàvolítja a smink maradványokat, én erre nem használom, erre nem is alkalmas de ettől nem fogok pontot levonni tőle, mert amúgy nagyon jó kis arclemosó.

Donna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

7ot

2017. augusztus 17.

Szerettem volna, hogy működjön, mert "mentes", de nálam nem jött be.
Minimálisan sminkelek (fényvédő, bb, spirál), de amikor csak fényvédőt használok, azzal sem bánik el, a többiről így ne is beszéljünk.
Arra jó (lenne), hogy átmossam vele az arcom, ha nincs rajta semmi. Viszont, ebben sem vált be:
-szárítja a bőrt
-csípi a szemet
-apró, zárt komedók jöttek elő az arcomon (tuti ettől, pedig nem vagyok nagy pattanásos), emiatt vagyok a legmérgesebb
-szerintem egyáltalán nem gazdaságos
-használat után húzódik a bőr

7ot
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Szerettem volna, hogy működjön, mert "mentes", de nálam nem jött be.
-szárítja a bőrt
-csípi a szemet
-szerintem egyáltalán nem gazdaságos
-használat után húzódik a bőr

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).