KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore

Utolsó módosítás dátuma: 2015. január 6.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Arclemosó zselé különösen érzékeny, allergiára hajlamos bőrre. Segít eltávolyani a sminkmaradványokat.

Nem tartalmaz parfümöt, színezéket, tartósítószert, illóolajokat, glutént és parabéneket.

Krémmánia Kedvencek a -ben
vargadora

2016. június 29.

Kb egy hete használom, eddig se jót, se rosszat nem tudok mondani róla. A sminket ugyan leszedi, és nem szárít, de a szemem picit csípi. Semmi extra hűűhaa hatást nem érzek. Az ára jó, végülis teszi amit ígér, leszedi a sminket.

vargadora
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

dinkofanni

2016. június 20.

Nagyon szép INCI-je keltette fel a figyelmemet. Szépen tisztít kíméletes, nem csíp, de az én bőrömet szárítja, pedig kombinált-zsíros a bőrtípusom. Használata után húzódik a bőröm. A hidratáló ezt helyrehozza, de akkor is kellemetlen a szárító hatása.
Nagyon kedvező az ára. Összességében nem roszz termék.

dinkofanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 20.

Nagyon kedvező az ára. Összességében nem roszz termék.

lavandula

2016. június 16.

Ár érték arányban nem kívánhat jobbat az ember kb. Kicsit csípi a szemem, ha nem lennék lusta előtte mással lemosni a sminket kiküszöbölhetném ezt, de nem vészes. Egyébként szépen tisztít nem szárít, végzi a dolgát, szerintem szuper.

lavandula
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 16.

svekits

2016. június 11.

Nagyon félve vettem meg, mert engem gyakorlatilag minden arclemosó szárít. Találtam végre egyet, ami nem, és olyan nehezen mondtam le róla/próbáltam ki helyette ezt (a másik egyébként gyengéd tusfrüdő volt, azt használtam fürdésre is, de akartam egy külön arclemosót). Abszolút nem csalódtam, olyan jó, krémes, nem habzik, nem száraz utána az arcom, jobban szeretem, mint az előzőt. Sminket nem ezzel mosok le, nekem ez csak második vagy harmadik tisztítás, a sminklemosást külön végzem, de nagyon szeretem, használom reggel és este, és nagyon kevés elég belőle. Egy borsószemnyit nyomok csak a tenyerembe, bőven elég. Annyira örülök ennek a lemosónak!

svekits
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

madaras

2016. június 10.

Nagyon jó sminklemosó. Az ára meg egyszerűen szuper.

madaras
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 10.

Nagyon jó sminklemosó. Az ára meg egyszerűen szuper.

csboglarka88

2016. június 8.

Ár-érték arányban verhetetlen, rég használtam ilyen olcsón ilyen jó terméket. Az INCI is hihetetlen jó, biztosan újraveszem, ha el fog fogyni. Eleinte nekem is szárította a bőrömet, de az arckrém után már nem volt probléma.

csboglarka88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

Someone92

2016. június 1.

Ár-érték arányban nagyon jó arclemosó gél. Szépen letisztítja a felesleges zsírosságot és a sminket is az arcról. Hátránya, hogy kicsit szárítja a bőrt.

Someone92
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 1.

hime0033

2016. május 28.

Egy másik érzékeny bőrre való szintén Baleás arclemosóról váltottam erre, és azt kell mondjam eddig nagyon jól bevált ez is. Az furcsa volt az előző után, hogy nem annyira habos (lévén, hogy az előző eleve habzó volt :D), viszont nedves arcon az Ebelin kis rózsaszín bigyójával nagyon szépen felhabosodik és maradéktalanul mindent eltávolít, mindezt úgy, hogy közben semmilyen problémát nem okoz. Annyi, hogy az eredeti tubusból áttettem egy pumpás flakonba, mert úgy kényelmesebb adagolni, de ez egyéni preferencia kérdése, emiatt nem vonok le tőle semmit :)

hime0033
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 28.

naiva

2016. május 27.

Mstindigo hatására nekiláttam a saját arcápolási rutinom kialakításának és ennek egyik első szerzeménye ez az arclemosó volt. :)
Korábban igyekeztem egy márkát találni, aminek a termékeit használom, mert belém sújkolták, hogy így a legjobb, mert a hatóanyagok egymásra épülnek stb. Laikusként én ezt nem vitatom, de hogy egyetlen olyan márkát nem találtam, aminek a termékpalettája le tudta volna fedni az igényeimet és a pénztárcámat, az egyszer fix. Az incin túl szeretem és értékelem, ha egy kozmetikum illatmentes, de sajnos ebből tényleg nagyon kevés van. Ez az arclemosó eddig tökéletes számomra! Nem sminkelek erősen, általában csak egy bb krémet viselek meg szempillaspirált, amit olajos-levendula vizes vattával meglazítok előbb, azután jön ő és a micellás víz stb. Semmilyen húzódást, pirosságot vagy egyéb kellemetlen tünetet nem tapasztaltam. Szépen és mégis kíméletesen tisztít, az ára és az összetevői is nagyon barátságosak, úgyhogy nálam biztosan hosszútvávú vendég lesz. Egyébként úgy rémlik, hogy az itt kiírt árnál alacsonyabb áron jutottam hozzá. Újravevős!

naiva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

dzsanki

2016. május 22.

Ez egy szuper arclemosó töredékáron a többi mindenmenteshez képest. Ilyen szép összetevőlistával nincs ilyen áron arclemosó.
Én egy lemosótól azt várom, hogy eltávolítsa a szennyeződéseket, esetleg a felesleges zsírt, a nem vízálló sminket, és mindeközben ne irritáljon, ne szárítson, egyáltalán semmit ne csináljon a bőrömmel a tisztításon kívül. Ezt meg is teszi. Nem várom, hogy hidratáljon, mert majd hidratál a tonik, a bha, a krém. Erős és/vagy vízálló sminket nem mosok le vele, annak eltávolítására mindenképpen sminklemosót használok, viszont a napi enyhe sminkemet gyönyörűen leszedi. Arról szintén nem tudok nyilatkozni, hogy vajon húzódik-e a bőröm használat után, mert lemosás után folytatom a rutint. Nagyon ajánlom mindenkinek, aki érzékenység miatt nem használhat akármit az arcára, és nem akar súlyos ezreket kiadni egy lemosóért.

(4)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
dzsanki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 22.

(4)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).