KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. január 6.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Arclemosó zselé különösen érzékeny, allergiára hajlamos bőrre. Segít eltávolyani a sminkmaradványokat.

Nem tartalmaz parfümöt, színezéket, tartósítószert, illóolajokat, glutént és parabéneket.

Kesudio

2016. december 7.

Mivel elég sok minden kiüti az arcomat, olyan lemosót kerestem, ami illatanyag és színezékmentes. Használok alapozót, rá bőrhibákra korrektort és a tartós hatás kedvéért minderre púdert. Nem bíztam benne, hogy képes lesz ezt a sok mindent eltávolítani az arcomról, de kellemesen csalódtam. Kíváncsi voltam mennyire hatékony, ezért utána végigmentem az arcomon arctonikkal. Hihetetlen, de teljesen tiszta maradt a vattakorong. Nem üt ki és nem jönnek rám ragyák. Mindemellett nagyon gazdaságos. Fürdéskor bevizezem az arcom, és csak egy borsónyit nyomok az ujjamra, amit elkenek a tenyereim között, majd végigdörzsölöm az egész arcom. Leöblítem vízzel és kész. Már egy hónapja használom, de alig hiányzik belőle. Nekem telitalálat. Határozottan újra vevős.

Kesudio
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

csaxi13

2016. december 6.

A abylove Ultra Sensitive Waschlotion-je után kellett valami új, kíméletes lemosót keresnem, mivel annak megváltoztatták az összetevőit. Ez a lemosó szépen teljesít, jól tisztít, nem irritál, könnyen beszerezhető és az összetevői is rendben vannak. Nekem az arcomról is egészen jól leszedi a sminket, bár érdemes utána még egy micellás vízzel átmenni rajta. Egyedül az ára nem olyan baráti mint az előbbinek, de így sem vészes. Biztosan újra fogom venni, ajánlom!

csaxi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 6.

kismacska00

2016. december 5.

Jól tisztít, mindent levisz, olcsó, könnyen elérhető és nem irritálja a bőrömet. Utána kicsit szárazabb a bőröm, de legalább így nem felejtem el azonnal hidratálni :)))

kismacska00
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

molnarjazmin

2016. december 5.

Mindennap használom minden reggel és este. Szépen tisztít és felfrissíti a bőrömet. Negatív hatása nincs, de olyan sok pozitív sincs. Mégis nagyon szeretem, mert a többi arctisztítótól pattanásos leszek.

molnarjazmin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 5.

florakornis

2016. december 5.

KAP-Gabi ajánlására vettem meg, mint beauty-blender tisztítót, de azóta már az arcomra is ezt használom a micellás víz után. Szépen eltávolítja a maradék sminket és a szennyeződéseket, és a beauty-blenderemet is szépen kitisztítja.

florakornis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 5.

Tánya88

2016. december 5.

Kellett egy kis idő, míg összebarátkoztunk, de szuper arctisztító. A bőrömhöz gyengéd, de a szennyeződésekkel elég kíméletlen, mert a micellás víz se nagyon talál már utána rajta fogást, ami nagy szó. :)
Szememre még nem mertem használni,de ha igen, update-elek. :)

Up: használtam szemre is, tökéletes - nem irritál, szépen leszedi a sminket! :)

Tánya88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Szememre még nem mertem használni,de ha igen, update-elek. :)

Up: használtam szemre is, tökéletes - nem irritál, szépen leszedi a sminket! :)

Ata358

Korcsoport: < 18
2016. november 30.

Ár-érték arányban tökéletes termék. A dolgát, a tisztítást, nagyon jól végzi. A bőrömet nem zsírosítja, nem szárítja, nem csípi, nem irritálja. Szemkörnyéken is nyugodtan lehet használni, ha szembe kerül, azért ott már nem kellemes érzés. Nagyon örülök a géles, nem erősen habzó állagnak. Esténként olajos lemosás után, reggelente önmagában használom. Nekem nagyon jól bevált, lemosóból nem kell jobb/drágább.

Ata358
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. november 30.

csekeregina

2016. november 30.

Ár-érték arányban teljesen megfelelő. Leszedi a szennyeződéseket. Én a speciális arclemosóm előtt használom a smink és a szennyeződések eltávolítására.

csekeregina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

Lencseee

2016. november 24.

Ecsetelo.blog Gigijének tavaszi cikke után vettem belőle 2 db-ot is, mert nem hittem el, hogy ez 799 HUF-ért tartósan kapható lesz. A nyáron mind a két tubussal elfogyasztottam. Ár-érték arányban verhetetlen, nem húzódott után a bőröm, nagyon könnyen elérhető. A gél állagát kifejezetten szerettem, és meglehetősen jól tisztít. Talán ez volt az első arctisztító az idén, amelyiknek az újravételén elgondolkodtam (persze, nem fogom újravenni, de ez nem a termékl hibája, hanem az enyém, mert annyira hajt az újabb arctisztítók kipróbálási vágya).

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 24.

marryjane

2016. november 23.

Teljesen jól tisztít. Sűrűsége nagyon tetszik, kevés kell belőle. Ára megfelelő és nem utolsó sorban az összetevők nagyon szépek, főleg az én rozaceás bőrömre. Kismamaként tökéletesen bevált, szeretem. Nem feltétlenül szükséges drága termékeket venni, lemosásra megfelelő, mivel nem marad sokáig a bőrön.

marryjane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).