KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2018. január 15.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Arclemosó zselé különösen érzékeny, allergiára hajlamos bőrre. Segít eltávolyani a sminkmaradványokat.

Nem tartalmaz parfümöt, színezéket, tartósítószert, illóolajokat, glutént és parabéneket.

Lexiii

2018. június 20.

Sajnos nem annyira vált be. Jól tisztított, (sminket nem tudom mennyire szedi le - az arcomon nem használok sminket, csak a szememen, szemöldökömön, számon, azokat meg micellás vízzel távolìtom el - de mivel nem sminklemosó, így nem is az alapján kell megítélni) de eléggé szárította az arcbőröm. Nagyon húzódott utána, és gyorsabban el is fogyott, más géles lemosókhoz képest.

Lexiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 20.

slytherclaw

2018. június 16.

Nem akarom nagyon lepontozni, mert elhasználtam belőle két tubussal és mély kétségbeesésbe taszított, amikor úgy nézett ki, hogy kivonják a forgalomból, de az utóbbi időben egyre kevésbé kedveltem. Egyrészt a nyár és a nagy meleg beköszöntével a normál állapotában kombinált bőröm zsírosabb lett és egész egyszerűen úgy éreztem, hogy ez az arclemosó nem tisztít eléggé. Esti arcmosás után volt főleg feltűnő, hogy maradt egy olajos réteg a bőrömön, pedig fényvédő+púder kombón kívül nem kellett volna mást eltávolítania. Egyéb negatívumai továbbá a műanyagos szaga és az, hogy veszettül csíp, ha a szemem környékére kerül.
Irritálni nem irritálta a bőrömet, nem pattogtam ki tőle, de mivel nem érzem elég alaposnak a tisztítását, nem fogom még egyszer újravenni.

slytherclaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 16.

sophiie

2018. június 14.

Jelenleg a harmadik tubust kezdtem el használni, eddig nagyon elégedett vagyok vele. Kíméletes, szépen tisztít, nagyon szeretem. Sajnos van két hátránya: nekem gyorsan fogy és marja a szememet is, de ezeket leszámítva még párszor biztos újra fogom venni.

sophiie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

reginasky

2018. június 13.

Update:
Hónapokat hagytam ki, mert csalódtam benne és most, hogy pár hete újra használom, nem okozott újabb pattanást.
Így most 1 csillagról felviszem 4-re, mert egész jól kibékültünk, de azért újra most nem fogom venni, keresgélek még jobb lemosót.

Nagyon nagy csalódás nekem ez a termék. Sokan ajánlották, hát vettem belőle egyet. Igaz még csak pár napja használom, de eddig csak rosszat tapasztaltam, ha ez változik, akkor update-elek:
Első használkor reflexszerűen a szememre is tettem sminklemosás céljából. Korábban soha semmi nem csípte még ennyire a szememet, nem értem, másoknak miért működik.
Lehet, hogy a korábbi lemosóm elkényeztette a bőrömet (Tindigo lemosója), de pár nap alatt ez a gél két gyulladt pattanást is előhozott az arcomon.
Őszintén szólva egy olcsóbb lemosót szerettem volna kipróbálni, de ez nekem nem vált be.
A szagáról nem is beszélve! Ha tudnék sminket lemosni vele és nem okozott volna pattanást akkor nem érdekelne ez a szag amit áraszt, de így mondhatom, hogy még ez is borzasztó!
Annyi esélyt adok neki, hogy még 1-2 este kiprobálom, és ha nem lesz több patti, elhasználom, de ha egy aprócska újabbat is észreveszek az arcomon, elválnak útjaink.

reginasky
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Panniii

2018. június 12.

Lassan elfogy az első. Elégedett vagyok vele. Szépen, kellemesen tisztít, nem húzódik a bőröm tőle, és nem is fényesedik ki.
Smink lemosó mivoltáról nem tudok beszámolni, mert nem sminkelek, főleg így a nyári időszakban. Ár érték arányban szuper!

Panniii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

thalion3

2018. június 12.

Teszi a dolgát, nekem bevált. Mindenre érzékeny a bőröm, de ennek nagyon szépek az összetevői. Nem lesz utána se zsíros, se száraz a bőröm, csak tiszta.
U.d.: Mindig amikor kipróbálok vmi mást, akkor jövök rá mennyire szuper jó ez a termék. A szérumok jönnek, a hidratálók mennek, egyedül ő a stabil pont a rutinomban.

thalion3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

tyukanyo

2018. június 9.

Update:
Olyan boldog vagyok hogy újra lehet kapni. Meg is vettem amint meglátam mert az előző pont elfogyott, és azóta már majdnem az új tubussal is elhasználtam. Még mindig irritációmentesen és gyemgéden tisztít. Biztosan újraveszem még nagyon sokáig. Még mindig a legjobb ár érték arányú lemosó.

Nagyon szomorú vagyok, hogy nem gyártják többé. Ez eddig a legjobb arclemosó amit próbáltam. Nem irritált, nem húzódott tőle az arcom. Nagyon szépek az összetevői. A BB krémet is leszedte két lépésben. Olcsó volt, ami fontos szempont nekem, mert arclemosóból felesleges hatóanyagokkal teli csodátigérő terméket venni, mert úgy is lemosom egy perc alatt. Még van belőle egy kevés de néztem már helyette egy alternatívát. Kíváncsi leszek mennyire fog hiányozni a használata.

tyukanyo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 9.

Dolcedia

2018. június 8.

Picit húzódik utána a bőröm,arcmosás utolsó lépéseként használom.

Dolcedia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 8.

Picit húzódik utána a bőröm,arcmosás utolsó lépéseként használom.

alidak

2018. június 2.

Kombinált, kissé érzékeny arcbőröm van. Ahhoz képest. hogy minden mentes, nagyon jól tisztított. Jól néz ki az inci lista, de nekem ennél azért több kell. Azt hiszem visszatérek a body shopos algás arclemosóra, ami a mitesszereket is megelőzte. Jó pont: jól tisztít, nem szárít. Mínusz: nem előzi meg a mitszereket, pattanásokat. Tudom, hogy nem is ígéri ezt, de nem tapasztaltam az arcomon semmi extrát amióta használom. De egyébként jó kis arclemosó azoknak, akiknek érzékeny vagy száraz a bőrük.

alidak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

Barackvirag1

2018. május 27.

Az avonos arclemosómat szerettem volna lecserélni annak SLES tartalma miatt, mert arra gondoltam, hogy azért zsírosodik nagyon gyorsan a bőröm, mert túl agresszív összetevőjű arctisztítót használok. Ennél az arclemosónál engem nagyon zavar, hogy nem habzik eléggé, ráadásul az első hetekben borzasztóan húzódott a használata utána a bőröm, majdhogynem fájt, még azután is, hogy a hidratálót feltettem. Lehet, hogy túl sokat használtam belőle (nyilván mert nem habzik eléggé). Pár hét rendszeres használat után megszokta a bőröm, ekkor viszont apró piros göbök jelentek meg az arcomon, ami eddig velem még soha nem fordul elő és amit annak tudok be, hogy ez az arclemosó nem tisztít eléggé. Legalábbis az én gyorsan zsírosodó bőrömnek valószínűleg kevés a tisztító hatása. Két csillag, mert az alapfunkcióját (arctisztítás) nem tölti be.

Barackvirag1
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).