KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. január 6.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Arclemosó zselé különösen érzékeny, allergiára hajlamos bőrre. Segít eltávolyani a sminkmaradványokat.

Nem tartalmaz parfümöt, színezéket, tartósítószert, illóolajokat, glutént és parabéneket.

Ár: 400 Ft/ db, vagy egyben 1000 Ft a három , Eladó: erika81
Állapot: 2-3 alkalommal próbált, Helyszín: Fót, fizetés: banki utalás, utána postázom
buzavirag

2017. február 24.

Kipróbáltam sminklemosásra, viszonylag jól teljesített, bár micellás vízzel rá kellett segítenem. Ezenkívül kíméletesen tisztítja az arcbőröm, nagyon minimálisan húzódik utána a bőröm, a szemem körül kicsit csípődik csak, az is nagyon ritkán. A használatát mindig követi egy hidratáló krém.

buzavirag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 24.

Malachite

2017. február 23.

Párom használta egy időben nagyon száraz, nagyon érzékeny, pattanásokra hajlamos bőrre, én meg néha loptam belőle anno még zsírosabb bőrűként. Egyikünknek sem vált be, hiába a szép inci, hiába "ohne" minden, húzódik utána az arcbőr. Párom ettől függetlenül elhasznált belőle néhány tubussal, amíg nem találtunk jobbat neki. Amúgy kiadós, olcsó, könnyen beszerezhető.

Malachite
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 23.

csakaaa

2017. február 23.

Sminklemosás után szoktam használni, tökéletesen eltávolítja a maradék sminket. Picit szárít és húzodik utána a bőröm, viszont mindig használok utána hidratálókrémet. Nem irritálta a bőröm, nem okozott pirosságot, szépek az összetevők, illatanyagmentes, az ára is baráti. Nekem tökéletesen bevált.

csakaaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

Viatzio

2017. február 21.

Nekem nagyon bevált, lassan elfogy a 2. tubus is. Száraz, de pattanásokra hajlamos bőröm van, eléggé érzékeny is, tuti csomag. :D Ahogy hidegebb lett az idő, már bármilyen hidratálót kentem az arcomra szörnyen száraz volt (előtte YvesRocher kamillás lemosóját használtam, patikra az csodás), de ezt a gélt nagyon kíméletesnek érzem, nem félek használni, szerintem nem is kísérletezek egy darabig. Én a szemsminket Balea-s szemfestéklemosóval szedem le, aztán zuhany alatt cleansing oil (The Face Shop), és utána ez a lemosó, illetve reggel is ebből használok egy keveset.
Az első néhány használatnál úgy éreztem mintha nem tisztítana eléggé, bárki ilyet tapasztal, legyen kitartó, csak az az oka, hogy a durvább lemosókhoz vagyunk szokva. :) Bónusz pont, hogy még olcsó is, nekem mindenképp 5*!

Viatzio
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 21.

sziszke423

2017. február 21.

Egy youtube videóban láttam, hogy valaki áradozott róla. Éppen arctisztítót kerestem, szóval gondoltam teszek egy próbát. Bevált. Nagyon bevált :)
Imádom ezt a terméket, mert hatékonyan tisztít, nem szárít, nem irritál. Már a második tubussal fogyasztom, de biztos vagyok benne, hogy ennél is maradok. Csak ajánlani tudom :)

sziszke423
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 21.

wiki116

2017. február 17.

Egy csoda. Imádom. Érzékeny bőrömre igazi csodaszer. Egyáltalán nem irritálja, csípi, a szemem környékén is bátran tudom alkalmazni. Szépen megtisztítja bőrömet, igazán puha lesz utána, és nincs az az érzetem, hogy ne lenne tiszta az arcom. Minden nap használom, sokszor reggel is. Nem hittem volna, hogy találok egy olyan terméket ami ennyire beválik arcmosás terén. Ezután csak ezt fogom venni

wiki116
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 17.

Timcsi26

2017. február 16.

Egyáltalán nem szárítja az arcom,ami csoda. :) Tetszik,hogy nincs zavaró illata,a Párom csak ezt képes használni. :) Biztos újraveszem!

Timcsi26
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 16.

Vanília

2017. február 12.

A Balea med termékcsalád nagy rajongója vagyok és ez a zselés arclemosó sem okozott csalódást. Nagyon kímélő, sőt nekem szinte már túlzottan is kímélő érzést nyújt egy sminklemosóhoz képest - de ez biztos azért van, mert szemcsés lemosót használtam sokáig és megszoktam annak érdességét. De ez biztos jobbat tesz a bőrnek - egy gyengéd lemosó, ami jól teszi a dolgát, ha az ember kis előáztatással (a szemsminkre gondolok első sorban) és micellás vízzel ráerősít (illetve még egy olajos lemosón gondolkodom, amit előtte használnék, a koreai rutinból átvéve). Újravevős.

Vanília
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 12.

fannifarfalla

2017. február 12.

Először nem akartam elhinni, hogy leszedi a sminket, de valóban képes rá! Roppant szépen teszi a dolgát a tisztítás terén, mindig ápolt bőrérzetet nyújt. Mindezek mellett nem okoz irritációt, nincs kellemetlen szaga, nem körülményes a használata sem és nem is drága. Mi több kellene még?

fannifarfalla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

MademoiselleSumire

2017. február 9.

TÖ-KÉ-LE-TES!

Nekem NAGYON érzékeny, ekcémára hajlamos, száraz bőröm van, de az orromon és az államon még mitesszeresedek, és ez mind egy nehéz kombináció.
Egy borsónyit használok ebből a gélből, és utána teljesen tiszta,mégis kifejezetten puhább, egyenletesebb lesz a bőröm. A mitesszereket is kifejezetten halványítja, lassan eltünteti. És mindehhez még jó áron is van.

MademoiselleSumire
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

TÖ-KÉ-LE-TES!

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).