KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore

Utolsó módosítás dátuma: 2015. január 6.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Arclemosó zselé különösen érzékeny, allergiára hajlamos bőrre. Segít eltávolyani a sminkmaradványokat.

Nem tartalmaz parfümöt, színezéket, tartósítószert, illóolajokat, glutént és parabéneket.

Krémmánia Kedvencek a -ben
hime0033

2016. május 28.

Egy másik érzékeny bőrre való szintén Baleás arclemosóról váltottam erre, és azt kell mondjam eddig nagyon jól bevált ez is. Az furcsa volt az előző után, hogy nem annyira habos (lévén, hogy az előző eleve habzó volt :D), viszont nedves arcon az Ebelin kis rózsaszín bigyójával nagyon szépen felhabosodik és maradéktalanul mindent eltávolít, mindezt úgy, hogy közben semmilyen problémát nem okoz. Annyi, hogy az eredeti tubusból áttettem egy pumpás flakonba, mert úgy kényelmesebb adagolni, de ez egyéni preferencia kérdése, emiatt nem vonok le tőle semmit :)

hime0033
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 28.

naiva

2016. május 27.

Mstindigo hatására nekiláttam a saját arcápolási rutinom kialakításának és ennek egyik első szerzeménye ez az arclemosó volt. :)
Korábban igyekeztem egy márkát találni, aminek a termékeit használom, mert belém sújkolták, hogy így a legjobb, mert a hatóanyagok egymásra épülnek stb. Laikusként én ezt nem vitatom, de hogy egyetlen olyan márkát nem találtam, aminek a termékpalettája le tudta volna fedni az igényeimet és a pénztárcámat, az egyszer fix. Az incin túl szeretem és értékelem, ha egy kozmetikum illatmentes, de sajnos ebből tényleg nagyon kevés van. Ez az arclemosó eddig tökéletes számomra! Nem sminkelek erősen, általában csak egy bb krémet viselek meg szempillaspirált, amit olajos-levendula vizes vattával meglazítok előbb, azután jön ő és a micellás víz stb. Semmilyen húzódást, pirosságot vagy egyéb kellemetlen tünetet nem tapasztaltam. Szépen és mégis kíméletesen tisztít, az ára és az összetevői is nagyon barátságosak, úgyhogy nálam biztosan hosszútvávú vendég lesz. Egyébként úgy rémlik, hogy az itt kiírt árnál alacsonyabb áron jutottam hozzá. Újravevős!

naiva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

dzsanki

2016. május 22.

Ez egy szuper arclemosó töredékáron a többi mindenmenteshez képest. Ilyen szép összetevőlistával nincs ilyen áron arclemosó.
Én egy lemosótól azt várom, hogy eltávolítsa a szennyeződéseket, esetleg a felesleges zsírt, a nem vízálló sminket, és mindeközben ne irritáljon, ne szárítson, egyáltalán semmit ne csináljon a bőrömmel a tisztításon kívül. Ezt meg is teszi. Nem várom, hogy hidratáljon, mert majd hidratál a tonik, a bha, a krém. Erős és/vagy vízálló sminket nem mosok le vele, annak eltávolítására mindenképpen sminklemosót használok, viszont a napi enyhe sminkemet gyönyörűen leszedi. Arról szintén nem tudok nyilatkozni, hogy vajon húzódik-e a bőröm használat után, mert lemosás után folytatom a rutint. Nagyon ajánlom mindenkinek, aki érzékenység miatt nem használhat akármit az arcára, és nem akar súlyos ezreket kiadni egy lemosóért.

(4)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
dzsanki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 22.

(4)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Ivettlany

2016. május 21.

Up: Sajnos le kell, hogy pontozzam, mivel egy pár hét után elkezdett nagyon húzódni a bőröm tőle. Pattik is lettek az arcomon, nem biztos, hogy ettől, de lehet, hogy kicsit segített nekik.

2016.04.06.Nekem nagyon bevált. Az állaga és az illatmentessége miatt főleg. Szépen tisztít.

Ivettlany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

clara12

2016. május 17.

Remek termék remek áron. Kíméletesen tisztít, száraz bőrre nem a legjobb választás, de én ennek ellenére télen is szerettem és használtam.

clara12
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 17.

szilvia84

2016. május 14.

Jó kis termék, nem is beszélve az áráról, akciósan 700 ft-ért vettem :) Valóban minimális habzása van, az illata engem nem zavar, bár érzékeny bőrre való, nekem használata után mégis húzódik kicsit a bőröm. A szép INCI-je és ára miatt kenterbe veri a gyógyszertári több ezer forintos lemosókat

szilvia84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

stellacadente

2016. május 12.

Szerettem volna egy káros összetevőktől teljes mértékben mentes arclemosót választani, ezért őt vettem. Amit nem szeretek benne, hogy úgy érzem, túlontúl kiszárítja a bőrömet. Bár nem gondolom, hogy ez teljes mértékben a lemosó számlájára írható. Kiszáradásra hajlamos bőröm van, így a géles lemosó nem a legjobb választás, azonban sajnos lemosó tejből még nem találtam ennyire tiszta terméket. A bőrömet önmagában ez is nagyon szépen megtisztítja, ezután nem lesz egy merő feketeség a vattapamacs, ha még micellás vízzel is áttörlöm. És mivel utána rögtön kenek hidratálót is, egyelőre kitartok mellette és közben keresek egy hasonlóan jó arclemosó tejet. :)

stellacadente
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 12.

HRenata

2016. május 12.

Most fogy el belőle az első tubus. Az összetevői miatt vettem meg, szeretném amennyire lehet, mellőzni a káros és irritáló anyagokat. Elégedett vagyok vele, tényleg nem szárít, nem irritál, kellemes használni. Jó az állaga is, nem túl folyós. Szoktam használni az ebelin arctisztító koronggal is, remekül felhabosítja. A sminket én micellás vízzel szedem le, azzal önmagában azért nem birkózik meg, na de erre találták ki a micellás vizet :) Árban is nagyon jó, újraveszem.

HRenata
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 12.

sophienyuszi

2016. május 9.

Nemrég vettem meg, ugyanis egy óriási baklövés következtében elég csúnya vereséget szenvedett az arcbőröm (kipróbáltam egy olyan natúrkozmetikumot, amiben körömvirág volt és mint kiderült, allergiás vagyok rá), és szerettem volna valami egyszerű, de jól tisztító dologgal ápolni.

Én a Philips Visapure készülékét használom arctisztításra, ami géles lemosókkal működik legjobban, ezért gondoltam, hogy ez a mindenmentes könnyű darab jó lesz nekem. És jó is lett, a Visapure forgó keféjével kiválóan habosodik, de próbáltam kézzel is, egy kis vízzel keveredve úgy is igazán habos volt. Mivel arctisztítás előtt a sminkemet mindig micellás vízzel eltávolítom, így nekem ez az ultra sensitive lemosó egy csodaszer, a maradék szennyeződésekkel nagyon is jól megbirkózik! Nincs pirosodás, húzódás, ma munka után szerzek hozzá egy mindenmentes hidratálót is a Yamunában. Bátran ajánlom.

sophienyuszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 9.

ursuska

2016. május 8.

Ki szerettem volna próbálni egy sls és társai mentes arctisztítót a kíméletesség jegyében. A tubus vége felé járva sem sikerült megszoknom, hogy nem habzik, emiatt nem is "érzem", olyan nagyon tisztítónak, de amúgy pont ez lenne a cél, hogy ne bontsa meg a bőröm természetes védőrétegét. Szóval kell még egy kis mantra, de amúgy persze ez is megfelelően tisztít, egyelőre maradok ennél, mert szeretem, hogy a csikorgóan tiszta arcbőr helyett egy pihe-puhát kapok. :)

ursuska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).