KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2018. január 15.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Arclemosó zselé különösen érzékeny, allergiára hajlamos bőrre. Segít eltávolyani a sminkmaradványokat.

Nem tartalmaz parfümöt, színezéket, tartósítószert, illóolajokat, glutént és parabéneket.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Oklaudia04

2018. április 19.

Egyáltalán nem szeretem. Nem okozott pattanast de a szempillaspirált alig akarta le szedni nagyon erősen kellett dörzsölnöm.

Oklaudia04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

KegyetlenKigyo

2018. április 17.

A sminkemet nem tudtam lemosni vele, pedig nem is vízálló (a szememet meg annyira csípte, hogy többször azt hittem hogy megvakulok). Az arcomon van két érzékeny pont,ami könnyen kiszárad és piros lesz. Mondanom sem kell, ez még a bőrömet is csípte azokon a helyeken..

KegyetlenKigyo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

hamamelis

2018. április 10.

Azt hittem, ezzel fogom tudni leváltani a PC earth arclemosóját, de nem. Kevésbé habzik, ami alapvetően nem baj, sőt, de emiatt mégsem tudom jól eloszlatni az arcomon, tehát automatikusan többet nyomok ki, így kevésbé gazdaságos. Ha többet nyomok sem tisztítja meg az arcomat rendesen, hiába gyengéd, ha nem végzi a dolgát. A legrosszabb viszont, hogy pattanásokat okozott, heti kettőt, nagyot. Kb. két hónap használat után már biztos vagyok abban, hogy ez okozta őket, semmi mást nem változtattam se a rutinomban, se az életvitelemben, ami befolyásolhatta volna a ragyák kialakulását, amire tény, hogy hajlamos vagyok, de jó kozmetikumokkal már tök ragyamentes lettem évek óta. Mivel mindenmentes, legalább el tudom használni a gyerekeim fürdetésére.

hamamelis
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 10.

hógolyó

2018. április 8.

Oly sok mindent leírtak az előttem szólók. Hát nem is tudom:
Előnyök:
- könnyen beszerezheő
- parabén mentes
- illatmentes
- gél állagú
- jól habzó, tisztító
Hátrány:
- CSÍPI a szemen. Nagyon!
- minden nap dupla-tripla adagot tudok kipréselni belőle

Avon Nutraeffect lemosója akciósan szintén ennyibe kerül és ugyan ezt tudja. Ööö.. Mégsem: az nem csípi a szemem

hógolyó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 8.

Oly sok mindent leírtak az előttem szólók. Hát nem is tudom:
Előnyök:
- könnyen beszerezheő
- parabén mentes
- illatmentes
- gél állagú
- jól habzó, tisztító
Hátrány:
- CSÍPI a szemen. Nagyon!
- minden nap dupla-tripla adagot tudok kipréselni belőle

galambosviktoria

2018. április 8.

Nagyon tetszik. Végre egy termék, ami nem szárítja és irritálja a bőröm és még olcsó is!

galambosviktoria
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

anneshirley

2018. április 7.

Nincs tele antioxidáns meg tápláló összetevővel, nem a legjobb, legizgalmasabb vagy legkényeztetőbb lemosó, amit valaha használtam, de kíméletesen és hatékonyan teszi a dolgát, és ár-érték arányban zseniális. A ph-ja (legalábbis a gyártó szerint) 6 körül van, ami barátságos. Mint sok más terméket, ezt is itteni véleményeknek köszönhetően próbáltam ki, és nem bántam meg.

anneshirley
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

fannib1

2018. április 7.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, elégedett vagyok vele, nem szárit, nem irritál, teszi a dolgát.

fannib1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

AnikoVirag

2018. április 5.

Itteni ajánlások alapján vettem egy tubussal, és nagyon meg voltam elégedve vele. Szinte az összes gél vagy krém állagú tisztító szárítja a bőröm, ezzel semmi ilyen gond nem volt. Kifejezetten tetszik hogy gyakorlatilag majdnem teljesen szagtalan. Nem csípi a szemet, de valódi sminklemosásra nem használom, csak a sminktörlőkendő utáni tisztításra. Már várom hogy az aktuális más márkájú lemosóm elfogyjon (bepróbálkoztam a Mixa gél lemosójával, de az eléggé szárítja a bőröm), aztán szerintem biztos hogy visszatérek erre.

AnikoVirag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

whitemerci

2018. április 3.

Annyi jó véleményt olvastam és hallottam erről az arclemosóról, hogy azt gondoltam kipróbálom, mert ha beválik, akkor spórolhatok vele az arctisztítási rutinomnál, ha már a szemfesték lemosón nem sikerül sehogyan sem spórolnom. Az arclemosó állaga géles - krémes, kellemes. Nekem külön tetszik hogy nem igazán habzik, és ezáltal nem gyűlik össze annyira a hajtőben a habos smink egyveleg. Szépen eltávolítja a sminket és egyáltalán nem irritál, egyszóval teszi a dolgát úgy, ahogy azt kell. A szembe belekerülve természetesen ez is csíp, én csukott szemmel mosom le, azaz a szememről távolítom el legelőször bő vízzel, és többször alaposan átmosva. Számomra ezzel együtt is teljesen jogos a sok elismerő dicséret, mert a Clinique olajos lemosója sem távolítja ilyen jól el a sminket, mint ez a lemosó, az szembe kerülve nem csíp, de homályos látást okoz elég sokáig. Egy szó, mint száz, jó kis lemosó ez, jár az 5-ös.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 3.

reku23

2018. április 1.

Szeretem,nem irritálja a bőröm,viszont szépen tisztítja.Már kezd kifogyni, és nem találom mostanában pedig több üzletben is megnéztem.Remélem nem vonják ki a forgalomból.

reku23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).