KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Arclemosó zselé különösen érzékeny, allergiára hajlamos bőrre. Segít eltávolyani a sminkmaradványokat.

Nem tartalmaz parfümöt, színezéket, tartósítószert, illóolajokat, glutént és parabéneket.

Petrappp

2017. november 18.

Már használom néhány hete, és sajnálom, hogy nem vettem meg hamarabb. Nagyon kíméletes, jól tisztít és kevés kell belőle. Nem irritál, nem szárìt, szépek az összetevők. Árban is verhetetlen, úgyhogy nagyon elégedett vagyok vele. (A sminkkel nem tudom, hogy birkózik meg, én arra micellás vizet használok, és csak utána használom ezt a lemosót).

Petrappp
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 18.

cherry19

2017. november 13.

3-4 éve más lemosóra rá se nézek.
Elég sok sminket hordok nap mint nap és majdnem tökéletesen leszed mindent, közben nem szárít, nem csíp, lemosás után nem húzódik a bőröm.
Kombinált/zsíros bőrtípus vagyok és minden legkisebb dologtól pattanásosodom, de szerencsére ez egyiken sem ront (bár nem is javít, de arra mást használok).
Csúcsszuper darab, amíg lesz újraveszem, csak azt sajnálom mennyi műanyagszemetet termelek vele. :/

cherry19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

3-4 éve más lemosóra rá se nézek.

MormiOrsi

2017. november 13.

Update: Sajnos le kell vonnom tőle 1 csillagot, mert találtam jobbat, igaz, hogy 10X annyiba kerül, tehát más kategória, és ez a saját kategóriájában abszolút nyerő, de mégsem adhatok 5 csillagot. A drágább lemosó azért vált be nekem jobban, mert az alaposabban tisztít. Ezt úgy teszteltem, hogy arcmosás után még végigmentem egy micellás vízzel átitatott vattával is az arcomon és míg ennél elég sok plusz szennyeződést hozott le, addig a másiknál nem színeződött el a vatta. Azt hiszem ennél több magyarázat nem is kell hozzá.

Nagyon bevlált! Mióta ezt használom nem szárad ki a bőröm arcmosás után. Az itt olvasott pozitív vélemények hatására vettem meg, szóval nagyon köszi a tippet! :) Tetszik az állaga is, hogy kissé zselés, emellett elég jól lehozza a sminket is. Biztosan újravevős lesz!

MormiOrsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

mbarbara92

2017. november 6.

A legjobb! A termékcsalád többi termékével kombinálva kíméletesen tisztít. Könnyen leszedik a sminket, és a zsírosodásra hajlamos bőrömet rendben tartják. A lemosót reggel, este használom. Kicsi húzódást én is tapasztaltam, de rögtön utána hidratálok.

mbarbara92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

dorkaforpresident

2017. november 4.

Sziasztok,
Erzekeny, vegyes bortipusu ( szaraz orca, zsirosabb T-vonal ) holgytarsaimnak mas megoldast javaslok.
Az en arcborom hasznalat utan huzodott, feszult es apro comedok szaporodtak el a homlokom, allam es orrom kornyeken!
Alaposan lemostam/suvickoltam az arcomat minden alkalommal, megis ugy ereztem egy lathatatlan reteg maradt a boromon.

Pozitivum, hogy tenyleg nem irrital, nem csipi a szemet, a zuhany alatt gyorsan kipipalhato vele az arclemosas - de vegyes, comedokra/pattanasokra hajlamos lanyok, ne!

dorkaforpresident
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 4.

Sziasztok,

ravenclaw

Korcsoport: < 18
2017. november 1.

Kétszer vettem újra, nagyon szépen leszedi a sminket. De úgy érzem, hogy még találok jobbat.

ravenclaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 1.

Amadea

2017. október 31.

237 vélemény után lehetetlen újat mondani erről a termékről, de muszáj nekem is megdicsérnem.:) Ő az esti rutinom kis szürke eminenciása, aki csendben, de hatékonyan teszi a dolgot. Nagyon nehéz olyan lemosót találni, aminek szépek az összetevői, nem törpék arcára elegendő a kiszerelése, az ára több mint baráti, ÉS mindez igaz. Ha este csak a fényvédőt kell eltávolítanom, őt használom (akár száraz arcra is), ha sminket is, ő a double cleansing második lépése. Se a bőrömet, se a szememet nem irritálja, mert természetesen néhányszor sikerült bepislogni.
Nagyon-nagyon sokáig elég, pedig nem szoktam spórolni az adaggal és az Yves Rocher bőrradír porához is ezt használtam. Nem lepődnék meg, ha kiderülne, egy éve megvan. Valószínűleg újraveszem, ha a többi lemosót elfogyasztottam.
Aki még nem próbálta ki, ajánlom, mert a tudatos-rétegezős csúcsszuper rutinban a lemosóval lehet a legjobban spórolni (ill. ezzel a legérdemesebb) spórolni.

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

carmenxo

2017. október 30.

Ennél jobb lemosót még nem találtam. Olcsó, jól habzik, leszed mindent de mégsem szárítja ki a bőröm.

carmenxo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.

Coconutty

2017. október 22.

Csatlakozom a dicsérők táborához. Az összetevői miatt esett erre a termékre a választásom. Nedves bőrre kenem, arctisztító koronggal törlöm át, aztán lemosom. Alaposan, mégis gyengéden tisztít. Remek ár-érték aránya miatt (is) jár az 5 csillag.

Coconutty
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 22.

natasha

2017. október 15.

Szeretem,hogy illatmentes,gyengéd a bőrhöz,mindenféle felesleges vegyszer mentes,ráadásul olcsó és a legfontosabb,hogy alkohol nincs benne. Picit szárít,de melyik nem. Én még felturbóztam kis teafaolajjal a zsíros bőrömre. Könnyen lemosható és igaza van az egyik hozzászólónak,felesleges minden összetevőt beletunkolni,úgyis a lefolyóban végzi. A lényeg a tisztítás és azt ez a kis cucc elvégzi.

natasha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).