KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Arclemosó zselé különösen érzékeny, allergiára hajlamos bőrre. Segít eltávolyani a sminkmaradványokat.

Nem tartalmaz parfümöt, színezéket, tartósítószert, illóolajokat, glutént és parabéneket.

Ár: 500 , Eladó: weird
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel megbeszélés szerint

Alizka

2017. július 15.

Tettem vele egy próbát, mert sok jót olvastam róla. Nagyon jó dolog, hogy minden mentes és kíméletes - valóban az. A korábban használt lemosóm is kíméletesnek mondható, viszont az tartalmaz illatanyagot, amivel nem volt gondom, de tudom, hogy elvileg nem jó a bőrnek, szóval ezért kezdtem el használni ezt. Nem rossz, nekem nem húzódik használat után az arcom. Ugyanakkor nem tisztít eléggé, és ezt abból látom, hogy a lemosás után a micellás vizes vattakorong bizony még szed le dolgokat, mindezt úgy, hogy nem igazán sminkelek, csak a szempillaspirállal kell megküzdenie általában. Csak remélni tudom, hogy ez és a micellás víz eléggé megtisztítja az arcom... Egyébként az első pár napban/egy hétben kijöttek rajtam pattanások, ami persze nem biztos, hogy ettől lett, mert elkezdtem más terméket is használni az arcomra (tudom, nem túl bölcsen). Bár inkább erre gyanakszom, vagy ez csak az évi párszor előforduló szokásos, megmagyarázhatatlan pattanásroham...
Vegyes érzéseim vannak, a kevésbé jó tisztítás, a pattanások, a kedvező ár és a szép összetevők miatt. Elhasználom, és figyelem a bőrömet, és lehet, hogy újraveszem, lehet, hogy nem.

Alizka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 15.

FrauNika

2017. július 15.

Szeretem, de mégis szárít picit. De még így is ez a legjobb arclemosó amit kipróbáltam eddig

FrauNika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

belluuus

2017. július 14.

Nagyon szeretem ezt az arclemosót! :) Nem szárít, tökéletsen tisztít, nagyon jól leszedi a sminket és nem utolsósorban még az ára is nagyon kedvező. Már nagyon sokszor vettem újra. 5*!

belluuus
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 14.

pannababo

2017. július 13.

Nem írnám le a 203. véleményt,ha nem lenne ez a termék kíméletes és effektív egyben! 💯A sminket és a mindennapi szennyeződést nagyon szépen eltávolítja,én a dm sajat termék pici rózaaszín lemosokorongot használom,melynek szilikonsörtéi és a gél csodás risztaságot hagynak. Nagyon gazdaságos,nincs irritáció ,nincs gyulladás,csak egyre szebb bőr! 🌟🌟🌟🌟🌟

pannababo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 13.

DorinaBalog

2017. július 9.

Update:A harmadik flakonom kezdem nem sokára. Soha!!! Nem vettem még újra ennyiszer arctisztítót.

Hosszú idő óta ez az első lemosó, amit elhasználok. (Már csak egy kicsi van és tutira megveszem újra!) Nagyon kíméletes, a sminkemmel is megküzd. Imádom a selymes textúráját, ami felhabzik kissé. Teljes nyugodsággal tölt el, hogy gyönyörű összetevői vannak. Szuper termék!

DorinaBalog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

Melcsi922

2017. július 9.

A Rival de Loop szappanmentes arclemosó gélt használtam először,utána pedig az itteni jó vélemények hatására megvettem ezt is.Nekem csalódás sajnos,parfümmentes ugyan,de mégis van egy enyhe,furcsa illata.Nekem tisztítani sem tisztít eléggé,és a bőröm is csupa pattanás mióta használom,pedig eddig nem volt ilyen gondom.Nekem A RDL sokkal jobban bevált.

Melcsi922
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

Orsi 1234

2017. július 8.

A Paula's Choice Earth Sourced arclemosójához hasonlót kerestem, ami olcsóbb. Érzékeny bőröm van, korábban nagyon pattanásos voltam. Szuper ez a lemosó, nem csíp, szépen tisztít, nem gyulladt be a bőröm tőle. Próbáljátok ki szerintem!

Orsi 1234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 8.

gittus0924

2017. július 5.

Már párszor újravettem, szuper lemosó és nagyon olcsó. Micellás víz után még ezzel szoktam megtisztítani az arcom. Egy problémám van csak vele, a szemem csípni szokta ha belemegy :S Nem nagyon, de azért kellemetlen... Fogalmam sincs hogy ez miért lehet, mivel direkt olyan termékeket választok az arcomra, amiben nincs parfüm, illó és alkohol. Egyenlőre nem találtam még nála jobbat ebben az árkategóriában, lemosóra pedig nem szeretnék sokat költeni (egyetemista pénztárca :D). Ha nem csípne, simán 5 csillagot kapna, így marad a 4 sajnos.

gittus0924
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

Eszti07

2017. július 3.

Double cleanse második lépéseként használom micellás víz után, zuhany alatt, reggel meg ha úgy érzem nagyon megizzadtam az éjjel. Sminkeltávításra önmagában alkalmatlan, mert nem elég erős, és csípi is kicsit a szemet, de így tökéletes. Régóta kerestem hatásos arctisztító gélt, ami után nem húzodik a bőröm, és ennek maradéktalanul megfelel. Előtte a Himalaya Herbals Neem-es habzó lemosót használtam, attól borzalmasan száraz lettem, ez napi kétszeri használatnál sem szárít. Szuper termék.

Eszti07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

csudex

2017. július 1.

Imadom ezt az arctisztitot. A sminket nem tavolitja el magatol, elotte micellas lemosoval tuntetem el a sminket. Nem szarit, nem irrital, nagyon szeretem 😊

csudex
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).