KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. január 6.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Arclemosó zselé különösen érzékeny, allergiára hajlamos bőrre. Segít eltávolyani a sminkmaradványokat.

Nem tartalmaz parfümöt, színezéket, tartósítószert, illóolajokat, glutént és parabéneket.

Krémmánia Kedvencek a -től
Fruzsi

2017. május 27.

Érzékeny bőrre van, nagyon szép az összetevőlistája, én mégis úgy érzem, hogy egy kicsit szárítja a bőrömet. Ennél sokkal durvábban szárító lemosók is vannak, de ez sem az igazi. Azt még keresem. Annyira azért nem rossz, hogy ne használjam el, amit megvettem, de ha elfogy, inkább kipróbálok valami mást.

Fruzsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

SzellGreta

2017. május 27.

Tetszik tetszik. Nem szárít, pedig engem eddig az összes dolog, amivel arcot mostam nagyon vagy kicsit, de szárított. Fényvédőn és egy kis korrektoron kívül rajtam néha csak highlighter van, ezeket szépen eltávolítja. Ha továbbra is beválik nem fogom lecserélni.

SzellGreta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 27.

canyon

2017. május 27.

Nagyon szeretem, igaz nem az utasítás szerint használom.
Minden másnap hajmosás közben gyors ezzel lemosom az arcom. Nagyon szeretem, tökéletesen tiszta lesz tőle a bőröm.
Szerencsére nincs semmi probléma a bőrömmel, csak az orromnál nagyon száraz a bőr. Néhány kipróbált arclemosótól viszketett és húzódott, ezért esett a választásom erre az ultra sensitive-re.
Szeretem, használom, újra veszem! :)

canyon
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 27.

Nagyon szeretem, igaz nem az utasítás szerint használom.
Szeretem, használom, újra veszem! :)

Messa

2017. május 26.

Az összetevők miatt vettem meg, de nem vagyok elájulva. Kíméletesnek kíméletes, de nem érzem elég alaposnak, pedig a sminket előtte micellás vízzel leszedem. Plusz borzalmas szaga van. Jó lenne, ha lenne valami kellemesebb illatú változata.

Messa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

Fezs

Korcsoport: < 18
2017. május 13.

Azt hiszem megvan a tökeletes arctisztító. Olcsó, csodálatosan makulátlanok az összetevői és még tisztít is. Imádom, csak ezt tudom mondani.

Fezs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. május 13.

autumn90

2017. május 3.

Reggel és este is ezt használom, és nagyon bevált. Minden csúfság mentes INCI, olcsó és nem kell rendelgetni sem. Én nem éreztem, hogy a kombinált bőröm akár szárazabb részeit szárította volna. Mondjuk, ha nem is 10 lépéses a rutinom ez után még jön pár réteg. Éppen ezért nem is várok különösebbet egy lemosótól, minthogy kíméletesen tisztítson és távolítsa el a sminkmaradványokat. Ezt teljes mértékben tudja. Nem adja azt a csikorgósan tiszta érzetet, amit régen biztos negatívumként tudtam volna be, de ma már ennek csak örülök. (Persze azért megnéztem ám fehér törcsivel :) )

autumn90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

szandra5

2017. április 30.

Olcsó kategóriában nem mondanám rossznak, az összetevői is tetszettek ezért választottam, de egy idő után elkezdte szárítani a bőrömet, és előtte se volt az a kellemes utóhatás ami pl az új lemosómnál érzek. Összességében egy 4-es.

szandra5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 30.

Summer39

2017. április 28.

Előtte a Happyskin Erdélyi sós szappanját használtam, de nem sok sikerrel. Ez, amiért mindenmentes, egyáltalán nem irritál, nem okoz pattanást sem. Nekem mondjuk eszembe se jutna a full sminket ezzel lemosni, arra ott vannak a sminklemosók. Utána viszont nagyon szuperűl működik, biztos újravevős.

Update: Ma vettem újra. Gondolkodtam, hogy kipróbálok valami mást, de a mostani cuccaim így együtt annyira bejöttek, hogy inkább nem kísérletezgetek.

Summer39
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 28.

buzavirag

2017. április 26.

Kipróbáltam sminklemosásra, viszonylag jól teljesített, bár micellás vízzel rá kellett segítenem. Ezenkívül kíméletesen tisztítja az arcbőröm, nagyon minimálisan húzódik utána a bőröm, a szemem körül kicsit csípődik csak, az is nagyon ritkán. A használatát mindig követi egy hidratáló krém.

UPDATE: Mióta megvettem, szinte mindennap használom. Gyengéden, mégis alaposan tisztítja a bőrömet. Eleinte csípett a szemem körül, de már az is elmúlt. Akinek érzékeny és száraz a bőre, annak ajánlom, hogy próbálja ki, megéri. A használata után arckrémmel mindig bekenem az arcom.

buzavirag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

szevin007

2017. április 26.

Az Uriage helyett kerestem egy olyan alternatívát, mely olcsóbb és nem tesztelik állatokon.
Nos, ő pont ilyen. Szeborreás a bőröm és én úgy használom, hogy lemosom a sminkemet kókuszolajjal, utána micellás víz, majd ez a termék következik. Szeretem! Tudom ajánlani sorstársaimnak. Egyébként egy komolyabb sminkkel is megbirkózik. Sokféle-fajta márkát, krémet...próbáltam, de maradok Nála. Kifejezetten kedvelem a zselés/géles állagát.

szevin007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).