KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. január 6.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Arclemosó zselé különösen érzékeny, allergiára hajlamos bőrre. Segít eltávolyani a sminkmaradványokat.

Nem tartalmaz parfümöt, színezéket, tartósítószert, illóolajokat, glutént és parabéneket.

Krémmánia Kedvencek a -ben
kékvelúrcipő

2016. szeptember 26.

Már a tubus végénél járok. Nagyon jól eltávolítja a szennyeződéseket, sminket. Szuper termék, nagyon jó áron és szuper összetevőkkel. Mindenképp újra vevős! :)

kékvelúrcipő
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

Greti1717

Korcsoport: < 18
2016. szeptember 25.

A sminket ezzel szoktam lemosni,nagyon jók az összetevői,az illata kicsit furcsa de egyátalán nem rossz:) Szeretem:)

Greti1717
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

educ

2016. szeptember 24.

Mindennapos arctisztításhoz szerintem tökéletes. Végre egy olcsó jó termék amibe nincsen parfüm meg mindenféle parabénizé. Nem tudok belekötni. teszi a dolgát.

educ
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

DianaS

2016. szeptember 21.

Örülök, hogy találtam egy viszonylag jó összetevőjű terméket ilyen áron. Szeretem használni, gyengéd, tényleg "orvosi" illata van de nincs bajom vele. Arctisztító tejével használom együtt, jó párosítás.

DianaS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Ysu

2016. szeptember 21.

Érdekes, az 5 csillag minösítés szerint ez "csodaszer"... Annak azért nem nevezném, de a maga nemében és kategóriájában tényleg szuper.
Olyannyira kellemesen semilyen, hogy már-már felüdülés ezt használni a sok drogériás vagy gyógyszertári csoda után. Akne terápiás (börgyógyász által felírt) krém használata mellett dönröttem úgy, hogy felhagyok az egyéb pattanástalanító, pórus tisztító, összehúzó, mattító, hámlasztó stb termékek használatával, és keresek valami olcsó de semleges arctisztítót. Erre esett a választásom, és teljesen elégedett vagyok.
A sminket simán leszedi, a szemem nekem is csípi kicsit, az illatával nincs bajom (nem is érzem), de ami a legfontosabb, hogy nem irritál és nem szárítja szét a böröm.

Ysu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

little.shana

2016. szeptember 13.

Én nagyon megszerettem ezt a lemosót, az illata picit furcsa műanyagszerű, de viszonylag enyhe. Az állaga, a finom habzása, az érzet, amit kelt mind tökéletes számomra. Szerintem hosszú idő után megtaláltam a lemosót, ami olyan egyszerűen alkalmazható és hatékony, hogy a bőrömnek van ideje hozzászokni, és emiatt javítja is. :)

little.shana
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

kgyrk

2016. szeptember 13.

Ez a lusta emberek arctisztítója! :) Csak jót tudok róla mondani, pillanatok alatt leszedi a sminkem azokon a napokon amikor nincs energiám micellás vízzel és vattakorongokkal pepecselni... :) Szerencsére nem csíp (bár én a szemsminkemet nem ezzel mosom le), és nem is szárít, az összetevői pedig csodálatosak!

kgyrk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

hanniko

2016. szeptember 12.

Nem vagyok egy ilyen kényes típus 'hál Istennek, semmire nem szoktam allergiás lenni, de ez baromira csípi a szemem.Nagyon sajnálom, mert szuper ár, szuper összetevők.

hanniko
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Blueberry99

Korcsoport: < 18
2016. szeptember 11.

Valami egyszerű arclemosót kerestem a mindennapokra. Sok jót hallottam már erről a teremékről, úgyhogy rá esett a választásom. Szép összetevők, végre nem tömték tele alkohollal és parfümmel... én micellás víz után használom, de volt már, hogy csak vele szedtem le a sminket (bb krém, szempillaspirál), úgy kétszer mostam át vele az arcom. Nem irritál, nem szárít, a illata viszont elég fura, nekem is a ragasztó ugrott be róla :D Ára is kedvező, szerintem csuda jó kis lemosó!

Blueberry99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

Dézi

2016. szeptember 5.

Irritációt nem okozott, a tisztítási hatásáról viszont nem tudok nyilatkozni, mert micellás vizes sminklemosás után szoktam ezzel arcot mosni, így nincs mivel megküzdenie.
Arctisztító készülékkel vagy konjac szivaccsal jó együtt használni, se semmi extrát nem tud, így én maradok a LIDL saját márkás radírozós arclemosójánál.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Dézi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).