KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2018. január 15.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Arclemosó zselé különösen érzékeny, allergiára hajlamos bőrre. Segít eltávolyani a sminkmaradványokat.

Nem tartalmaz parfümöt, színezéket, tartósítószert, illóolajokat, glutént és parabéneket.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Regike98

2018. február 17.

Nagyon szuper termék én mindenkinek csak ajánlani tudom =D

Regike98
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

Nagyon szuper termék én mindenkinek csak ajánlani tudom =D

dali

2018. február 12.

Hála istennek, hogy nem szüntették be. Legstabilabb, legszuperebb géles lemosó. Nem szeretném hogy valaha is elfogyjon.

dali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

zs001

2018. február 12.

Sajnos nem sikerült megszeretnem. Méghozzá az ordenáré műanyag szaga miatt. Nem is értem... mindenmentes parfümmentes termék, de akkor meg mitől ez a szag? Hozzáteszem, nem szeretem a parfümös kozmetikumokat tehát nem az zavar hogy nem cukorka-illatú. De nekem ez nem illatmentes. Képtelen voltam elhasználni, kidobtam.

zs001
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 12.

zityka

2018. február 11.

Szuper arctisztító, az ultra száraz bőrömet sem szárítja. Kellemes állag, könnyen használható. egy apró negatívum van csak: kicsit csípi a szememet, de csak időnként. Azonnal vettem újból, amikor megtudtam, hogy ismét lehet kapni. :)

zityka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 11.

Dorka66

2018. február 7.

Évek óta ezt használom este arclemosásra. Az érzékeny bőrömre teljesen veszélytelen, az alapozót szépen leszedi, nem szárít.

Dorka66
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

bokri28

2018. február 7.

Nálam ez a termék AZ ARCLEMOSÓ. Szép az összetevőlistája, hatékonyan távolítja el a napi sminket, nem szárít, nem irritál. Kicsit csípi a szemem, de ezt megbocsátom neki, szem környékére mást használok.

bokri28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 7.

pigglypig

2018. február 3.

Garnier micellás vízért szaladtam be a DM-be, semmi extrát nem akartam venni. Aztán ahogy az artisztítós részhez értem, pár polccal arrébb figyelmes lettem erre, azt hittem, hogy káprázik a szemem. Nem tudtam, hogy újra lehet kapni, szóval kisebb szívrohamként ért a dolog, hirtelen azt sem tudtam, mi van :D Szinte extázisban söpörtem bele a kosaramba mind az öt flakont, ami a polcon várakozva mosolygott rám, aztán kb indiántáncolva mentem fizetni, a micellás víz gondolata teljesen elpárolgott a fejemből addigra, azt elfelejtettem. Szerencsétlen eladó kislány szeritnem még nem látott senkit így örülni arclemosónak, eléggé meg volt szeppenve :) Mikor megkérdeztem tőle, hogy ugye jön még ebből, nem csak egyszeri alkalom volt, akkor riadtan mondta, hogy azt hiszi holnap jön belőle, de le kell ellenőriznie. Gondolom nem értette, hogy minek nekem annyi lemosó, amennyivel megtisztíthatnám egy egész hadseregnyi katona pofiját.

Imádom, szuper termék, nem szárít, nem zsírosít, nagyon jó bőrérzetet hagy maga után. Ennyit kell tudnia egy lemosónak, se többet, se kevesebbet. Ja, és ahogy előttem is írták, 699-ért van most kint a DM-ben, szinte ajándék. Legszívesebben kiszórnám azokat az arclemosókat, amiket ennek a helyettesítésére próbálgattam. Ahogy bepakoltam a fürdőszoba szekrénybe, úgy képzeltem el, hogy annyit mond nekik: "I'm back, bitches!" :D

pigglypig
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 3.

KeneGetek

2018. január 28.

Csatlakozom a rajongókhoz, ez a lemosó most már fix kellék a fürdőszobámban. Király a mindenre érzékenykedő bőrömre. Felüdülés, hogy reggel és este van 10 másodperc az életemben, amikor nem bombáznak mindenféle irritáló illatok, csak a víz csobog és ő habzik finoman. Azt hinné az ember, hogy ha ilyen szuperérzékenyre van kitalálva, akkor biztos baj lehet a mosóerejével, de nem, viszi a sminkmaradványokat, mint a huzat. Az ára per pill kétszázzal kevesebb, mint ami itt fel van tüntetve. Tökmindegy, csoda.

KeneGetek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 28.

crazy724

2018. január 25.

A pozitiv vélemények, a mindennmentesség miatt vettem meg ill., hogy vegán. Én csak este, a sminklemosás első lépéseként használom. A zselés kissé folyós állagával kezdetben megyűlt a bajom, sokat elpazaroltam a termékből, mire sikerült belőni, mennyire is van szükségem az alapos tisztitáshoz. Könnyű felhabositani, nem kell sok belőle, szépen tisztit, nekem nem húzódik tőle az arcbőröm, a szemem sem csipte, mivel arra a területre én nem használom, viszont nem tudom, hogy ettől, de tele lettem pattanásokkal. Semmi új dolog nem került bele az arcápolási rutinomba csak ő. Még kisérletezem és nagyon bizom benne, hogy nem miatta alakultak ki a pattanások, mert ár érték arányban egy szuper termék.

crazy724
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 25.

hearteu

2018. január 23.

Lassan elfogy az első tubusom, és összességében azt tudom mondani, hogy jó kis termék. Nem szárítja az arcom, szép az incije,az viszont engem nagyon zavart, hogy nem habzik és hogy szembe kerülve bizony csíp. Én csak esténként használom a sminkem lemosására, amit szépen végez, bár a szemen azért micellás vízzel egyszer még át kell futni (ezt amúgy is mindig megteszem minden sminklemosó után, szóval nem extra munka). Lehet, hogy majd egyszer visszatérek hozzá, de ha elfogy, szerintem kipróbálok valami mást.

hearteu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).