Balea

Ár:   1145 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: lau0825, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Rendkívül száraz, sérült hajra, tápláló argán- és napraforgóolajjal. Fényt és erőt ad.

Ár: 600 , Eladó: zsbsz
Állapot: KB a kétharmada van még meg, Helyszín: Budapest IX. , fizetés: személyes átvétel, posta, Foxpost
Kitsyke

2019. február 12.

illataval azota sem baratkoztam meg, de nem rossz.. semminel jobb:D

Kitsyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 12.

illataval azota sem baratkoztam meg, de nem rossz.. semminel jobb:D

kissd

2019. január 11.

ImádoM! Pár éve már csak ezt használom a hajközéptől a hajvégemig minden hajmosás után, a törölköző száraz hajamon... Szerintem azt tudja, amit egy ilyen hajápoló olajnak tudnia kell. Szerintem nincsenek "csodaszerek". A testünket belülről kell ápolni, a hajunk állapota (vagy a körmünk, bőrünk stb...) az mind az egészségünk állapotát is tükrözi. Sosem lesz olyan szer ami mindent helyre tesz. Több vitamin, változatos, tápanyagokban gazdag étrend...Hosszútávon ez a segítség. Ne felejtsük, hogy a krémekkel csak az aktuális állapotán tudunk valamilyen szinten javítani, de egy száraz, töredezett, vékonyszálú hajból sosem lesz hirtelen erős, egészséges dús haj!....Ezzel nem azt mondom, hogy nem kell krém, sőt igen is kell!!!, mert nyilván érik a hajunkat külső hatások (hideg, meleg, izzadság, nedvesség, stb stb...., de a legfontosabb, hogy belül törekedjünk az egészségre és ez mellett ne feledkezzünk meg az általános higiéniáról és az igényességről. :)

kissd
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Sanni05

2019. január 10.

Sajnos számomra nem csodaszer, a nagyon száraz hajvégeimet csak egy napig hidratálja.

Sanni05
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

nori1993

2019. január 5.

Évek óta használom minden hajmosás után a hajvégekre. Nagyon kellemes az illata és segít is, hogy kevésbé töredezzen a hajam, bár mivel vasalom így sem a legszebb a vége. Rengeteg ideig elég egy flakon :)

nori1993
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Afrocska

2019. január 5.

Imádom az illatát és szeretem használni, puhítja a hajam. (bár nekem jellemzően nem sprőd a hajam tapintása, de jó érzés használni valamit a végekre - lehet rossz beidegződés -) Ár - érték arány megfelelő, szívesebben veszem ezt mint a drágább testvéreit más márkáktól, amik nem tudnak többet nyújtani a hajamnak mint ez.

Afrocska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

vivieeen1919

2018. december 21.

Szep puha lett tole a hajam:) nagyon megeri megvenni! hajam leszivasa utan vettem es lehet sokat koszonhetek neki mert semmit nem karosult a hajam:)

Pàr év utàn ujra vettem még mindig imàdom:)!! Az illata olyan nosztalgikus igy pàr év kihagyàs utàn:)

vivieeen1919
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

Baloghvivi

2018. december 19.

Ebbol en egy rozsas kiadast vettem meg.
Az elso hajolajam, de szerintem az utolso is.
Szerintem egy 2-3 ezer forintos sem tudhat tobbet.
Nagyon puha lesz a hajam tole, nem is sprod, es nem szalkasodik, szep fenyes.
Nagyon szeretem😍

Baloghvivi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 19.

Ebbol en egy rozsas kiadast vettem meg.
Az elso hajolajam, de szerintem az utolso is.
Szerintem egy 2-3 ezer forintos sem tudhat tobbet.
Nagyon puha lesz a hajam tole, nem is sprod, es nem szalkasodik, szep fenyes.
Nagyon szeretem😍

esztes2468

2018. december 17.

Szerettem ezt az olajat, egy egész tubust elhasználtam belőle, és hogyha nem váltottam volna sima avokádó és szőlőmagolajra, akkor valószínűleg újravettem volna. Kellemes illata van, egyszerű felvinni, nem hagy olajos, zsíros érzést/nyomot a hajon. :) Ára is jó, ha azt nézzük, hogy rengeteg van benne, nekem körülbelül durván két évre volt elegendő (ekkor festett fekete volt a hajam, mindenki mindig dicsérte, hogy mennyire puha - alapból is az -, de ez mindig védte a tincseim végét).

esztes2468
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

Orchydea

2018. december 13.

Festett szőke hajammal szinte semmit sem csinált, annak ellenére hogy nagy reményeket fűztem hozzá az itteni sok jó vélemény alapján. Kicsit puhitja és mintha fényesebb is lenne a hajam a használata után de ez az érzés csak ideig óráig tart. Reggel és este is használom száraz hajon. Nem hiszem hogy újravevős lesz. :\

Update 13.12.18
Elhasználtam egy egész tubussal belőle és bátran kijelentem hogy semmit nem javitott a hajam állagán. Soha többé nem veszem újra

Orchydea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Update 13.12.18

Secretgirl

2018. december 11.

Jó kis termék, teszi a dolgát, ár-érték arányban megfelelő.

Secretgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 11.

Jó kis termék, teszi a dolgát, ár-érték arányban megfelelő.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!