KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   1145 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: lau0825, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Rendkívül száraz, sérült hajra, tápláló argán- és napraforgóolajjal. Fényt és erőt ad.

Ár: 600 , Eladó: zsbsz
Állapot: KB a kétharmada van még meg, Helyszín: Budapest IX. , fizetés: személyes átvétel, posta, Foxpost

Csipetke

2018. december 9.

Régen többször újra vettem. De aztán valamiért elmaradt. Pedig jót tett a hajamnak. A mennyiségre kellett csak figyelni, hogy te tegyek rá sokat. Akkor használtam ezt az olajat mikor sokszor váltottam hajszínt és igen csak megviselte a hajamat. Lehet ezért sem használom már mostanság, mert nem festem már olyan sűrűn a hajamat. A hajvégápoló olajjal együtt használtam és valami csoda volt. Azóta próbáltam már drágább hajolajat is de semmivel nem tudott többet a drágább mint ez, sőt. Ár érték arányban tökéletes. Lehet veszek is egyet :)

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

Vigo02

Korcsoport: < 18
2018. december 6.

Szeretem, puha és jó illatú lesz tőle a hajam. Nem szabad sokat felvinni belőle, mert könnyen összeragadhat és zsírosodhaz a haj. Én mindig csak a végeimre szoktam tenni borsószemnyi mennyiséget és ezért nagyon sokáig elég, ár-érték arányban nagyon jó! Egyetlen negatívuma(ez lehet csak nálam van), hogy szállni szokott tőle a hajam néha.

Vigo02
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 6.

Lilluc

2018. december 4.

Nem mondanám kiemelkedőnek azt amit tesz a hajammal, de nem is a legrosszabb termék.
Talán jobb a másik nagy német márka sajáttermékes hajápolójától.

Lilluc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Talán jobb a másik nagy német márka sajáttermékes hajápolójától.

gabriellakalman

2018. november 23.

Szuper illat, ár és hatékonyság! Abszolút megéri!

gabriellakalman
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 23.

Szuper illat, ár és hatékonyság! Abszolút megéri!

eszter1234

2018. november 22.

szeretem, sokkal olcsóbb mint a többi hajolaj, viszont vigyázni kell vele, hogy mennyit rak rá az ember, elég egy rizsszemnyi, mivel nagyon könnyen zsírosodik utána a haj

eszter1234
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 22.

Bhajdu

2018. november 22.

Nagyon kellemes az illata és jól táplálja a hajat anelkül hogy olajos érzetet hagyna. Sokáig eltart.

Bhajdu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 22.

S.K

2018. november 21.

Semmivel sem rosszabb, mint a drága társai. Talán még egy kicsit jobb is... az ára is megfelelő. Elég sokat kell belőle használnom, de ez inkább a hajam hiányossága. Nem csodaszer, így 4*

S.K
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 21.

nikoletttarnoki

2018. november 20.

Szerintem sosem fog elfogyni. Ár/érték arányban verhetetlen. Kellemes az illata, szerintem olyan, mint régen volt a cerbona reggeliző pehely, cukros, édes. Száraz hajra kenve “tápláló” a hatása.

nikoletttarnoki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

nikiam

2018. november 15.

Hajvégemre szoktam egy kicsit rakni belőle, rendkívül édes vanilia illata van. Én imádom az édes illatokat ezért számomra nem zavaró,sőt örülök is neki hogy ilyen sokáig érzem magamon ,főleg ilyenkor a tél felé közeledve. A hajam könnyebben fésülhető tőle , a hajvégeim változatlanok ezen kívül.

nikiam
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

Kitsyke

2018. november 14.

Nem sokat er... Illata se tetszik... Osszragad tincsekbe a hajam tole..nem tudom hogy ettol van-e, de nem fogom ujra vasarolni!!!

Kitsyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!