KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   350 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: canyon, Módosítva: 2016. május 23.

Kategória:   Samponok

Megújult formula!

Sampon vékony szálú, tartás nélküli hajra

Telesítménynövelő formula:
Antisztatikus hatású, eltűnik a szálló haj
A panthenol nedvességgel látja el a haját.
Gyengéd, fejbőrt kímélő tenzideket tartalmaz.

Láthatóan gyönyörű haj
A dús és élettel teli hajért. A Balea Profession dúsító sampon erősíti a vékonyszálú és tartás nélküli hajat*. Az ápoló formula érezhetően dúsabb hatást eredményez a használat során. Érezhetően élettel teli hatás és jó tartás

Az eredmény: a sampon láthatóan szebb, ragyogóan csillogó hajat varázsol - anélkül, hogy károsítaná azt

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

Betti92

2017. szeptember 3.

Nekem sajnos nem vált be. Elkezdett tőle korpásodni a hajam, és kicsit sem dúsította, sőt inkább elnehezítette a hajam.

Betti92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

bogi0606

2017. augusztus 8.

Nagyon jó illata van. Fényes lesz tőle a hajam, nem zsírosít és hihetetlen mennyibe kerül :D. Én azért vettem meg mert hirtelen kellett valami, nagyon jó döntés volt.

bogi0606
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

cintialaura

2017. május 23.

Huuuuu! A balzsamjával együtt nem kentem a hajtöveimre) használtam eddig két alkalommal és nagyon bejött! Nem tolja ki a hajmosást de ettől második nap vegére sem lapos a hajam. Jó illata van és jól habzik.
4 csillag azért, mert volt már hasonló tapasztalatom Balea samponnal, de ahhoz hozzászokott a hajam. Meglátjuk hogyan teljesít hosszú távon.
UPDATE: Többszöri használat után rettentően elnehezítette a hajam.

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 23.

UPDATE: Többszöri használat után rettentően elnehezítette a hajam.

Vivito

2017. május 16.

A koffeines társáért mentem be a DM-be, de végül vele távoztam. (Valamit változtathattak az előbbi összetevőin, ugyanis rettentően elnehezítette a hajamat, valamint hullott is. Pedig annyira bevált és annyira szerettem. 😭) Ettől sem kell csodát várni, de jelenleg ezt használom és tovább tartózkodott a fürdőszobámban mint a drágább elődei. Nem nehezíti el a hajamat, friss és puha tapintást eredményez, illetve kicsit sem irritálta a fejbőrömet. A említett zsírosodást nem érzékeltem, mivel gyakran mosok hajat és így nem szembe tűnő, viszont a hajvégeimet szárította. Összességében nem fogom újra venni, de ha lehetne egy kérésem, akkor KÉRNÉM VISSZA A RÉGI KOFFEINESET és ígérem, egy rossz szavam nem lesz többé! 😂

Vivito
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 16.

Colett

2017. május 2.

Az itteni vélemények alapján vettem meg és sajnos nekem nagyon nem vált be.
Nagyon lapos, élettelen hajam van és nem is azt vártam, hogy azzal tegyen csodát, csak, hogy kellemes érzése legyen a hajamnak hajmosás után.
Ezt sajnos nem kaptam meg. Fogalmam sincs miért, az én hajammal szabályosan ragasztóként viselkedett. Nem csak kifésülhetetlen lett, hanem szabályosan száradás után is tapadt a hajam. Nagyon fura érzés volt, és nem csak rosszul öblítettem ki...
Nekem ez nem vált be, de lehet csak valamilyen "különlegessége" a hajamnak.

Colett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 2.

Az itteni vélemények alapján vettem meg és sajnos nekem nagyon nem vált be.
Nekem ez nem vált be, de lehet csak valamilyen "különlegessége" a hajamnak.

cicc

2017. április 27.

nagyon akartam szeretni,de sajnos több hajmosás után be kell látnom hogy zsírosítja a hajam,és a tisztító hatásától se ájulok el :(
elhasználom,de próbálkozok tovább..

cicc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 27.

elhasználom,de próbálkozok tovább..

MademoiselleSumire

2017. február 9.

Gyorsan kellett egy olcsó sampon és balzsam, ezért vettem meg ezt és a hozzátartozó kondicionálót.
Kellemes(kés) illat, nem habzik olyan jól, mint pl. egy Elseve sampon, mégis egy mosással jól megtisztította az akkor már nagyon koszos hajamat. Nem mondanám, hogy szárít, de puha biztosan nem lett tőle a hajam (megintcsak mint pl. Az Elseve agyagos samponjával ellentétben). Ami viszont meglepő, és ami miatt megérdemli a négy csillagot, hogy amikor megszáradt a hajam, valóban DÚSABBNAK TŰNT! Ma háromnapos a hajam, és én úgy látom, még mindig volumenesebb, mint szokott lenni.
Vékonyszálú, hosszú göndör hajam van, ami nagyon könnyen elnehezedik és lelapul, tehát nálam ez egy HATALMAS POZITÍVUM.
El fogom használni a tubust, és aztán frissítem a véleményem.

MademoiselleSumire
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

El fogom használni a tubust, és aztán frissítem a véleményem.

VikiVixy

2017. február 6.

Az itteni vélemények miatt adtam neki esélyt. Nagyon nem jött be... gyorsabban zsírosodik a hajam, nem gazdaságos, gyorsan fogy (alig habzik). Nem hozta, amit ígér, pedig a balzsamjával együtt használom. Ha elfogy, biztos nem veszem újra. Csak az ára miatt kap 2 csillagot.

VikiVixy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

-.Nikii.-

2017. január 26.

Megvettem, mert Balea és olcsó és ti is jókat írtatok róla. Nem bíztam benne túlságosan, mert mostanában a Balea samponokról viszonylag kevés a jó vélemény.
Tegnap előtt mostam hajat, illata nagyon jó, a design is,, a habzása is, egy darabig elég lesz a vállig érő hajamra :)
Majd updatelek még, hogy mennyire zsírosít, egyelőre semennyire :)

Update: De, zsírosít :( Első nap tök szép, második nap reggel már inkább összefogom, délutánra pedig már sírni tudnék. Próbáltam mindent. Folyamatosan összefogva is ugyanígy bezsírosodott, pedig nem is piszkáltam. Elhasználom, mert most nincs másik itthon, de amint lehetőségem van rá, lecserélem.

-.Nikii.-
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 26.

Majd updatelek még, hogy mennyire zsírosít, egyelőre semennyire :)

AlexandraHerincs

2017. január 10.

Az egyik legjobb. Nagyon puha lesz tőle a hajam( pedig festett), nem zsírosít és nem lesz tőle száraz a fejbőrőm. Az illata is nagyon kellemes és jól habzik is. Ára is szuper

AlexandraHerincs
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

Hidratálók: PEG-4, Glycerin, Lactic Acid, Hydrolyzed Soy Protein, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Forrás: ITT

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!