KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   749 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mellesleg, Módosítva: 2018. november 1.

Kategória:   Hajápolók

eniko02

2018. november 11.

Hajmosás után szoktam felvinni a száraz, kissé töredező hajamra. Eleinte kicsit túlzásba estem, ki kellett tanulnom, hogy mennyit vigyek fel rá. Mind tapintásra, mind látványra érezhető a különbség használat után. Ár-érték arányban is kiváló termék. Az Avonos hajolajról váltottam erre.

eniko02
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

kittihnl

2018. november 8.

A hajvégekre használom, már többször újravettem. Szépen ápolja a hajvégeket, nem marad meg a zsíros érzet, beszívódik hamarosan a felvitel után. Én száraz hajra szoktam felvinni hajmosás után.

kittihnl
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 8.

Juca84

2018. június 4.

Másodszor vásároltam ezt a terméket, az elsőt az itteni vélemények miatt vettem meg, és jól tettem.Szerintem ár-érték arányban nagyon jó, nagyon sokáig elég ez a 30 ml.Simává és fényessé, könnyen kezelhetővé varázsolja a hajamat, ha egy kicsit többet sikerül eloszlatni a hajamon, akkor sem kelt zsíros, vizes hatást,nem nehezedik el a vége... nagyon jól eloszlik, beszívódik.
Különösen akkor tesz jó szolgálatot amikor aktuálissá válik a hajvágás és a töredezett hajszálak miatt nehéz lesz a fésülködés.

Juca84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

Mirinda

2017. augusztus 3.

Én tipikus eset vagyok: száraz bőrhöz száraz haj társul. Kevés, vékony szálú hajam van, ebből következően a hajtövem gyorsan zsírosodik, a hajam vége pedig csontszáraz. Sampont már találtam: SYOSS. Eddig minél könnyebb ápolókat használtam, az olajos dolgokra rá sem néztem a boltban. De egyre jobban kezdett idegesíteni ez a száraz hajvég ... DM-ben megpillantottam akciósan (teljes áron sem drága, szerintem), elkezdtem barátkozni vele. Mivel tényleg nem drágán jutottam hozzá, gondoltam egy próbát mindenképpen megér. Tádááám ... :) Nagyon bevált! Szigorúan hajvégre jó, mert különben nekem lezsírosítaná pillanatok alatt nem túl dús hajkoronám. Fényes, egészséges hajvégek. Én türcsi száraz hajra szoktam tenni. Nagyon kellemes illata, jó állaga van. Ha kifogy, jön az újabb. :)

Mirinda
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

MakeUpAddict06

2017. július 27.

Legjobb hajvégápoló amit valaha használtam! Soha nem tapasztaltam változást mikor hajvégápolót használtam, ennél a terméknél viszont kifejezetten látszik, hogy kevésbé törik a hajam. Egyszerűen imádom, biztos hogy újra veszem.

MakeUpAddict06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 27.

polewitch

2017. április 15.

Hennás-indigós natur hajfestős életmódról tértem vissza a szilikonokhoz, kényelmi okokból, így aztán beszereztem ezt a terméket és nekem abszolút bevált. Ha nagyon gubancos a hajam, mert mondjuk olajos pakolást mosok ki belőle, mindig teszek a balzsamba pár pumpálásnyit, amitől gond nélkül ki tudom fésülni a fenékig érő hajamat.

polewitch
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

petra095

2017. február 24.

Hihetetlen mennyire professzionalis minoseget nyujt a Balea ugy hogy szinte apropenzert lehet hozzajutni a termekeikhez. Ez volt a kedvenc hajapolasi termekem, gyorsan beszivja a hajam es utana napokig selymes, valamint tartja az illatat. Lathatoan javitott a roncsolt szalakon. Mindig ujraveszem.

petra095
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 24.

noncika97

2017. február 13.

Szeretem ezt a terméket: jó az illata, fényes lesz tőle a hajam. Bár nekem a töredezettségen nem nagyon segített :( Ettől függetlenül nem bántam meg, hogy megvettem.

noncika97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 13.

natosimon

2017. január 28.

Ajándékba kaptam ezt a terméket és meglepődtem mennyire jó.Nagyon kellemes illata van és nagyon szép fényt ad a hajamnak.

natosimon
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 28.

Mardebra

2017. január 21.

Dm boxban jutottam hozzá, avonos hajolajjal együtt használom, ezt száraz hajra az avonost még a vizesre. Nagyon jó illata van, szépen beállítja a göndör fürtjeimet. Nem lesz tőle zsíros a hajam, pedig emellett még sok terméket használok. Kevésbé törik így a hajam, egyértelműen megérdemli az 5 csillagot. :)

Mardebra
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Dimethiconol

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.