KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. január 17.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Kíméletesen távolítja el a sminket és egyéb szennyeződéseket. Tisztítja és finoman táplálja a bőrt, zavaró filmréteg hátrahagyása nélkül. Alkalmas az arc, a szem és az ajkak területére. Vízálló szempillaspirál eltávolítására is alkalmas.

Illatanyag nélkül.

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 február

KERESEM - Balea Reinigungs Öl Sminklemosó Olaj
Ár: - , Eladó: bobekecske
Állapot: -, Helyszín: Budapest, fizetés: --

ViktoriaVrd

2018. április 8.

Na nekem ez szerelem. Nem hittem volna, hogy egy olajos lemosó ennyit segít a bőrömön, de amilyen puha tőle, csoda. Még csak párszor használtam, szóval jövök majd update-elni, de egyelőre imádom és nem tervezem lecserélni.

Update: a bőröm állapotán nem igazán segít, azóta kétlépéses arctisztítást alkalmazom, mindkét termékem elég gyengéd, meg nem a lemosón fog múlni igazából semmit, amit úgyis lemosok. Viszont tökéletes sminklemosó, mindent lehozott, ami az arcomon volt. Sajnálom nagyon, hogy itthon nem kapható már, nem is értem, hogy miért. Ha külföldön járok, igyekszem beszerezni belőle.

ViktoriaVrd
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

Candy21

2018. április 3.

Hát nekem nem a kedvencem az itteni vélemények miatt vettem meg, de nem tetszik kicsit irritálja a szemem nem távolítja el maradéktalanul a sminket pedig nem kell sok mindennel megbírkóznia. Sztem nagyon sokat is kell belőle használni én maradok a sima baleás sminklemosónál sokkal jobban bevált.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

FReka

2017. november 21.

Nagyon imádom ezt a lemosót,kíméletesen távolítja el a sminket,könnyű leöblíteni,nem irritál. Először kétfázisú lemosóval szedem le a szemfestéket,majd a száraz arcomba masszírozom be ezt az olajat,végül géles lemosót használok. Remélem visszahozzák forgalomba.

FReka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Doridia

2017. november 2.

Imádtam. Ár-érték arányban a legjobb olajos lemosóm volt. Remélem hamarosan újra kapható lesz!

Doridia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

Ingi

2017. augusztus 9.

Az elején nem szerettem, de aztán csak elhasználtam. Végül is nem rossz termék, de csak szemsminkre, vattakoronggal működik. Arcra borzalmasan zsíros és csak szétken mindent. Újravenni nem fogom.

Ingi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

GNóri

2017. július 4.

Sajnos nekem nem vált be. Én csak a szememre használtam, a szemsminket leszedte rendesen, ezzel nincs is gond. Viszont mostanában állandóan attól szenvedtem, hogy este, arcmosás után bepirosodott és viszketett a szemem. Annyira viszketett, hogy mindig könnyesre dörgöltem, és reggel felpuffadt, résnyi szemekkel ébredtem. Először azt hittem, hogy az allergiám új tünete. Aztán kicsit félreraktam ezt a lemosót, már vagy 2 hete nem használom, és teljesen rendbejött a szemem. Úgy látszik, hogy a szemem nem bírja ezeket az olajos lemosókat.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

vulpemania

2017. július 4.

Én is az itteni jó vélemények hatására vettem meg ezt a terméket, de sajnos csalódnom kellett...Én sem használok vízálló terméket, meg kell mondjam az én kombinált bőrömre még csak rátesz egy lapáttal. Szétkeni a sminkem, valamennyit lehoz aztán tocsog a zsírban az arcom utána, majd megint le kell mosnom egy másik termékkel, hogy minden lejöjjön a szememről. Elhasználgatom, de sajnos nem olyan mint amit elvártam tőle, ezerszer inkább vegyetek micellás vizet , az legalább nem hagy zsíros réteget az arcon.

UPDATE:
Átálltam vízállò spirálokra és így valamennyire hasznosnak bizonyult ez is, de aki nagyon hiányolja a polcokról , akkor vegyen hipoallergén babaolajat. Sokkal nagyobb kiszerelésben árulják jó árban vannak és szuperül leviszik a vízálló sminket!! Talán jobban is mint ez. Próbáljátok ki! Nekem nagyon bevált 😊

vulpemania
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

UPDATE:

Bibi

2017. június 7.

Tönkreszárította a bőröm, ellenben egy sima Avon spirállal sem birkózott meg. Járt meg így valaki?

Bibi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

Evelyn31

2017. május 5.

Már egy jó ideje meg van.Kiárusításon akadtam rá.Kicsit féltem az olajos lemosástól,de nagyot és kellemeset csalódtam ebben a termékben.
Olyan gyorsan és könnyen levitte a szempillaspirált és a többi sminket is,hogy álltam és néztem mint Rozi a moziban. :)
Engem nem zavart,az utána maradt minimális olajos érzet,én utána mindig még egy kicsit belemasszírozom a bőrömbe,vagy ha épp nem szeretném akkor pedig a felesleget letörlöm és kész is.

Evelyn31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

Kremcica

2017. május 2.

Többször olvastam már erről a lemosóról itt a KM-en, de nem vagyok egy nagy olajos így nem is gondoltam megvenni. Mégis találtam egyet és haza is jött velem az utolsó leakciózott darab. Először kicsit bajban voltam hogyan használjam, próbáltam pamaccsal áttörölni az arcom, szemem de aztán rájöttem pazarlás. Kézzel óvatosan elsimogatom és már viszi is le a legdurvább sminket is. Teszteltem már masszív fekete alkalmi sminkkel is, de gond nélkül viszi azt is. Ráadásul amitől a legjobban tartottam, hogy tiszta zsír lesz a fejem mert nem tudom lemosni rendesen is megdőlt, könnyű lemosni és különösebb illata sincs. Nem is szárít ez vízhiányos bőrnél fontos szempont. Kár hogy kivonták a forgalomból, ha egyszer elfogy kezdhetem elölről a keresgélést. Drágát nem vagyok hajlandó venni, de micellás vízből persze csak a Biodermát szereti az érzékeny bőröm így az sem a legjobb szegény pénztárcámnak. :(

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!