KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. március 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Kíméletesen távolítja el a sminket és egyéb szennyeződéseket. Tisztítja és finoman táplálja a bőrt, zavaró filmréteg hátrahagyása nélkül. Alkalmas az arc, a szem és az ajkak területére. Vízálló szempillaspirál eltávolítására is alkalmas.

Illatanyag nélkül.

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 február

KERESEM - Balea Reinigungs Öl Sminklemosó Olaj
Ár: - , Eladó: bobekecske
Állapot: -, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 500 Ft+posta , Eladó: Kremcica
Állapot: Kép szerint, kb 60 %, Helyszín: Békéscsaba, fizetés: előre utalás után postán maradó/posta csomagautomata/webox

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Ingi

2017. augusztus 9.

Az elején nem szerettem, de aztán csak elhasználtam. Végül is nem rossz termék, de csak szemsminkre, vattakoronggal működik. Arcra borzalmasan zsíros és csak szétken mindent. Újravenni nem fogom.

Ingi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

GNóri

2017. július 4.

Sajnos nekem nem vált be. Én csak a szememre használtam, a szemsminket leszedte rendesen, ezzel nincs is gond. Viszont mostanában állandóan attól szenvedtem, hogy este, arcmosás után bepirosodott és viszketett a szemem. Annyira viszketett, hogy mindig könnyesre dörgöltem, és reggel felpuffadt, résnyi szemekkel ébredtem. Először azt hittem, hogy az allergiám új tünete. Aztán kicsit félreraktam ezt a lemosót, már vagy 2 hete nem használom, és teljesen rendbejött a szemem. Úgy látszik, hogy a szemem nem bírja ezeket az olajos lemosókat.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

vulpemania

2017. július 4.

Én is az itteni jó vélemények hatására vettem meg ezt a terméket, de sajnos csalódnom kellett...Én sem használok vízálló terméket, meg kell mondjam az én kombinált bőrömre még csak rátesz egy lapáttal. Szétkeni a sminkem, valamennyit lehoz aztán tocsog a zsírban az arcom utána, majd megint le kell mosnom egy másik termékkel, hogy minden lejöjjön a szememről. Elhasználgatom, de sajnos nem olyan mint amit elvártam tőle, ezerszer inkább vegyetek micellás vizet , az legalább nem hagy zsíros réteget az arcon.

UPDATE:
Átálltam vízállò spirálokra és így valamennyire hasznosnak bizonyult ez is, de aki nagyon hiányolja a polcokról , akkor vegyen hipoallergén babaolajat. Sokkal nagyobb kiszerelésben árulják jó árban vannak és szuperül leviszik a vízálló sminket!! Talán jobban is mint ez. Próbáljátok ki! Nekem nagyon bevált 😊

vulpemania
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

UPDATE:

Bibi

2017. június 7.

Tönkreszárította a bőröm, ellenben egy sima Avon spirállal sem birkózott meg. Járt meg így valaki?

Bibi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

Evelyn31

2017. május 5.

Már egy jó ideje meg van.Kiárusításon akadtam rá.Kicsit féltem az olajos lemosástól,de nagyot és kellemeset csalódtam ebben a termékben.
Olyan gyorsan és könnyen levitte a szempillaspirált és a többi sminket is,hogy álltam és néztem mint Rozi a moziban. :)
Engem nem zavart,az utána maradt minimális olajos érzet,én utána mindig még egy kicsit belemasszírozom a bőrömbe,vagy ha épp nem szeretném akkor pedig a felesleget letörlöm és kész is.

Evelyn31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

Kremcica

2017. május 2.

Többször olvastam már erről a lemosóról itt a KM-en, de nem vagyok egy nagy olajos így nem is gondoltam megvenni. Mégis találtam egyet és haza is jött velem az utolsó leakciózott darab. Először kicsit bajban voltam hogyan használjam, próbáltam pamaccsal áttörölni az arcom, szemem de aztán rájöttem pazarlás. Kézzel óvatosan elsimogatom és már viszi is le a legdurvább sminket is. Teszteltem már masszív fekete alkalmi sminkkel is, de gond nélkül viszi azt is. Ráadásul amitől a legjobban tartottam, hogy tiszta zsír lesz a fejem mert nem tudom lemosni rendesen is megdőlt, könnyű lemosni és különösebb illata sincs. Nem is szárít ez vízhiányos bőrnél fontos szempont. Kár hogy kivonták a forgalomból, ha egyszer elfogy kezdhetem elölről a keresgélést. Drágát nem vagyok hajlandó venni, de micellás vízből persze csak a Biodermát szereti az érzékeny bőröm így az sem a legjobb szegény pénztárcámnak. :(

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

Agnyecko

2017. március 6.

Olcsó és jó olajat kerestem, és itteni vélemények hatására ezt akartam beszerezni, de közben kivonták. Így aztán megrendeltem a Clinique balzsamát, aztán mielőtt megérkezett, felfedeztem egy kiárusított Balea olajat a DM-ben, amit gyorsan meg is vettem. Nos én nagyon szeretem olajjal kenegetni az arcomat (ez a szörnyű tél totál kiszárította), ez pedig vízzel maradéktalanul lemosható, csak a smink is félig rajtam marad, úgyhogy biztos mást keresnék helyette. Ezek után kíváncsi vagyok a 8e Ft-os Clinique lemosóra.

Agnyecko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 6.

lildiko

2017. február 27.

Hát most én leszek a mumus, de én nem szerettem annyira. Használtam vattapamaccsal, meg simán kézzel is, de sehogy sem volt az igazi, mindig maradt rajtam smink. Annyit szerettem benne, hogy lemosás után nem maradt olajos érzet a bőrömön, mint akkor mikor növényi olajokkal mostam le a sminkem, ddet azok legalább rendesen eltávolították a sminket. Jelenleg miellás víz + Balea Med arctisztító kombó amit már egy éve alkalmazok erre, szerintem nem is fog ez változni már. (Amikor hétvégente hazautazom vidékre, akkor szoktam egyébként használni, mert anyukám használja, de magamtól nem venném újra.)

lildiko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 27.

natulcien

2017. február 3.

Szuper cucc. Az egyik legjobb sminklemosó, amit használtam. Alapból szeretem az olajokat. 90%-ban oliva olajat használok sminklemosóként, de utazáshoz kompaktabb termékeket használok. Ez a termék lágyabb, kevésbé nehéz érzés a bőrön, mint az oliva olaj viszont ugyanolyan hatékonysággal tisztít. Vattakorongra raktam pár pumpálásnyit belőle, úgy használtam. Miután elfogyott, rögtön be akartam szerezni az újat, de egyetlen DM-ben sem találok sose belőle. A helye mindig üres. Ha egyszer találok tuti veszek többet. A csomagolása is tartós és praktikus. Jelenleg oliva olajjal töltöttem fel az üres flakonját, míg nem tudok beszerezni belőle. A címkéjét egyben szépen le tudtam szedni, és semmilyen ragacsos maradvány nem maradt utána a flakonon. Apróság tudom, de ezek a kis finomságok szerettetnek meg velem egy terméket.

natulcien
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

Nixiii

2017. január 30.

Hogy őszinte legyek, nagyon szkeptikus voltam ezzel a termékkel kapcsolatban, de le volt akciózva és gondoltam, ha legalább a smink egy részétől megszabadít, már nyerek vele, hiszem nem kell dörzsölgetnem. Hát nagyot tévedtem! Tényleg hihetetlen, hogy még a spirált is minden zokszó nélkül lehozza. :o imádnivaló termék! Köszönöm Krémmánia, köszönöm Lányok, mert magamtól biztosan nem vettem volna le a polcról ezt a gyönyörűséget.

Nixiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!