KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   550 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szaboanita1991, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kétfázisú szemfestéklemosó amely gyorsan és kíméletesen távolítja el a vízálló sminket. Kontaktlencsét viselők számára is alkalmas. A B5 provitamint tartalmazó formula ápolja az érzékeny szemkörnyéket és a szempillákat. Nem tartalmaz alkoholt és etanolt.

Cinaa

2018. augusztus 14.

Jól leszedi a sminket, nem csíp, olajos érzetet hagy, de mivel van benne olaj nem csoda.:D

Cinaa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 14.

CandyPop

2018. augusztus 6.

Remek termék! Csak a szememre használom, tökéletesen lehozza a szemsminket. Az arcomra micellás vizet használok, és a kettő termék együttes használatával minden szennyeződést el tudok távolítani az arcomról. Nagyon szeretem az olajos állagát, mert ápolja a szemkörnyékemet, és miután leszedtem a sminket természetesen vízzel átmosom az arcomat, ezáltal semmilyen olajos hatás nem marad a bőrömön.
Egyedül a kiszerelése, ami lehetne nagyobb, mert mindennapos használat mellett körülbelül 2 hétig elég, de még így is olcsó havi szinten nézve.

CandyPop
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

orsi0210

2018. július 28.

Először vettem szemfestéklemosót életemben, úgyhogy nekem nagyon megtetszett ez a "találmány", mert tényleg néhány áttörlés után kb. 90 %-ban le is szedi a szemfestéket. A maradék 10 %-ot általában a következő szemfestésem előtt szoktam vízzel és szappannal lemosni.
Nekem tetszik, hogy olajos az állaga, legalább ápolja a szemkörnyéket.
Szerintem még kipróbálok néhány másik lemosót is másik márkáktól, aztán lehetséges, hogy visszatérek erre, mert ár-értékben tényleg megéri.

orsi0210
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

Nekem tetszik, hogy olajos az állaga, legalább ápolja a szemkörnyéket.

Mesike91

2018. július 9.

Nem akarok olajos cuccot az arcomra kenni, nem is emlékszem, hogy miért vettem meg. Nem is fogyott, de egyszer véletlenül összeenyveztem a kezem, és tadaaa: ez leszedte! Mivel két fázisú sok ragacsos dologra kipróbáltam, és jól hatástalanítja. Úgyhogy újra vevős, csak nem smink lemosonak. :D

Mesike91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

Tmika

2018. június 8.

Hatásos, de idegesítő, hogy utána egy ideig homályosan látok, mert akárhogy is vigyázok, belemegy a szemembe. Az sem nagyon tetszik, hogy utána tiszta olaj a bőröm. Azért vettem, mert vízálló szempillaspirálom volt, amit azóta lecseréltem. Ha elfogy, ilyet biztos nem veszek, csak ha visszatérek a vízálló sminkhez.

Tmika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 8.

eszigeti

2018. május 30.

Ár-érték arányban nagyon jó, szépen leszedi a vízálló sminket is, sokszor újravettem, de azért kerestem mást helyette, mert nagyon olajos maradt az arcom/szemem tőle, és rettentően csípte is a szemem, és ha véletlenül belement akkor sehogy nem tudtam kimosni, olajosan láttam utána percekig.

eszigeti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

ZsaNo0707

2018. május 30.

Az ára nagyon jó, hatásos is, szépen eltávolítja a szemfestéket, csak akkor szoktam venni, ha nem tudok hozzájutni a favorithoz. Átmeneti megoldásnak kiváló. Egy negatív oldala van, hogy rettentő olajos. Ezt leszámítva kiváló termék.

ZsaNo0707
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

fanni24

2018. május 27.

Most éppen ezt használom, de nem vagyok vele elégedett. Tiszta olaj utána a bőröm, kipirosodik a szemem és hiába vagyok óvatos, használat után percekig nem látok rendesen. A sminket viszont rendesen leszedi, és olcsó is.

fanni24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 27.

Senillah

2018. május 24.

Régóta használtam, nagyon sokszor újravettem, és egy darabig teljesen be is vált, de egy ideje rettenetesen elkezdte irritálni a szemem. Homályosan láttam a használata után, és a fennmaradt olajos rétegre simkelni is nehéz. Azt gyanítom változtattak valamit az összetételén :/

Senillah
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 24.

Kuro

2018. április 11.

Páromnál van, ha ott vagyok nála, elég ez a kis kence, hogy a sminket leszedje.
Én úgy szoktam, hogy a vattakorongot rászorítva rázom fel, majd egyből kiöntöm, így nem válik szét a két fázis (ha simán összerázom, majd letekerem, akkor szétválik).
Egész szépen leszedi a sminket, még az erősebbet is, én teljesen meg vagyok vele elégedve.
Árát tekintve pedig messze a legjobb.

Kuro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 11.

Páromnál van, ha ott vagyok nála, elég ez a kis kence, hogy a sminket leszedje.
Árát tekintve pedig messze a legjobb.

Vitaminok: Panthenol