KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   550 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szaboanita1991, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kétfázisú szemfestéklemosó amely gyorsan és kíméletesen távolítja el a vízálló sminket. Kontaktlencsét viselők számára is alkalmas. A B5 provitamint tartalmazó formula ápolja az érzékeny szemkörnyéket és a szempillákat. Nem tartalmaz alkoholt és etanolt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

AnnaR

2018. február 14.

Nem olyan erős benne az olajos rész, mint a Garnierben, szóval kényelmesebb érzés az arcnak. Igazából leszedi a szempillaspirálom is, de csípi a szemem és a tusvonallal, szempillatőnél lévő bármilyen festéssel küzdenie kell. Viszont nagyon jó árban van és nem tudnak a márkásabb termékek se többet nála, szóval szerintem megszavazok ennek egy hosszabb távú kapcsolatot :)

AnnaR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

redrick

2018. február 6.

Az első néhány bevetésnél furcsa volt az olajos réteg, azonban fültisztító pálcikával hatékony és gazdaságos a működése, valamint tényleg nem allergizál. Összehasonlítási alapom nincs, első használatba fogott termék a kategóriájában, de abszolút meg vagyok elégedve.

redrick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

matanee

2018. február 5.

Abszolút bevált, kíméletes, ár-érték arányban verhetetlen. Micellás vizet venni néha komplett befektetésnek érződik, azokhoz képest ez a felmentő sereg. :)

matanee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.

Candy21

2018. február 5.

A legjobb sminklemosó nagyon könnyen lehozza a sminket nem irritál nem szárítja ki a szemkörnyékem. Nem hagy maga után ragacsos érzetet.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.

Roka

2018. január 30.

Évek óta ezt a sminklemosót használom, mással nem is nagyon próbálkoztam, szóval nem tudom, milyen a többi a termék a piacon. :D
Nekem mindent szépen leszed, egyedül a szempillám tövénél megülő festékkel szoktam kicsit küzdeni, de nem hiszem, hogy az onnan mással könnyebben lejönne, szóval ez nem zavar. Nálam hangulatfüggő, hogy lemosom-e az olajos réteget, amit hagy maga után, de általában inkább áttörlöm az arcom valamivel. A homályos látás szerintem természetes, ha belemegy a szembe (velem is elő szokott fordulni), de nem csíp.

Roka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 30.

jbbogi

2018. január 14.

Imádom!

jbbogi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.

Imádom!

erika81

2017. december 26.

Mivel a Mixa micellás vize nem hozza le a szemfestékemet teljesen, ezért szükségem volt egy szemfestéklemosóra. Szempillaspirált, tust, szemhéjpúdert és szemceruzát is használok, ezeket gond nélkül lehozza. Utána átmegyek még az egész arcomon egy micellás vízzel átitatott vattával, így nem zavar az olajos réteg amit esetleg hagy a szemem körül, pont ezért hatásos! Az ára verhetetlen, már többször újravettem. Egyedül arra kell vigyázni, hogy ne dőljön fel, mert akkor szivároghat, de egyébként rendben van. Használtam már drágább kétfázisú lemosókat is, de felveszi velük a versenyt.

erika81
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 26.

Konszuelita

2017. december 13.

Kicsit több törölgetés árán hozza le a ( nem vízálló ) teljes szemsminket. Ahogy az előttem levők is írták, hogy hamar szétválik a két réteg benne, így összerázás után igencsak sietni kell vele.
Update: valóban homályosan látok utána, ahogy az előttem levők is írták. Nem szedi le a szempillaspirált, csak 70%ban. Nem újravevős. Ettől a rossmann saját márkás lemosója is jobb.

Konszuelita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

Dottus

2017. december 6.

Teljesen elégedett vagyok vele. Ár-érték arányban tökéletes. Könnyen lehozza a sminket. És a szememet sem csípi. Tényleg marad egy olajos réteg utána, de úgy vettem észre, hogy ez nem okoz plusz pattanásokat.

Dottus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

xfxff349

2017. november 26.

Valóban gyorsan szétválik nálam is a 2 réteg. Vízálló sminket nem használok, a sima sminkre tökéletesen jó. Nekem is többször át kell vele törölnöm az arcomat, de főleg a szempillaspirálokkal szokott probléma lenni. Az alapozót,, tust, szemhéjpúdereket szépen leszedi. Szerintem ár-érték arányban teljesen megéri, viszont igazán csinálhatnának nagyobb kiszerelést belőle, mert 2 hetente vehetek egy új flakonnal (viszonylag sok termék kell, pedig egyáltalán nem festem magam vastagon, erősen) és úgy már annyira nem éri meg, mert inkább veszek egy drágábbat, de az tovább kitart és árban kb ugyanott vagyok.

xfxff349
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

Vitaminok: Panthenol