Balea

Ár:   550 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szaboanita1991, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kétfázisú szemfestéklemosó amely gyorsan és kíméletesen távolítja el a vízálló sminket. Kontaktlencsét viselők számára is alkalmas. A B5 provitamint tartalmazó formula ápolja az érzékeny szemkörnyéket és a szempillákat. Nem tartalmaz alkoholt és etanolt.

Melszi

2019. február 19.

Nekem nem bejövős. Nagyon-nagyon zsírosítja a bőröm. A szempilláimon használat után (arcmosás után is) marad olaj, ami folyamatosan irritálja a szemem. Már több hónapja meg van, nagyon ritkán használom, max ha nagyon brutál sminket csinálok magamnak. Egyébként nehezen távolítja el. Nem veszem újra.

Melszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

Verena

2019. február 4.

Húha. Nem szeretem. Nem viszi le egyszerűen a szemsminket és olajos marad utána a bőröm. De legalább olcsó volt.

Verena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Pofike

2019. január 30.

Meg vagyok vele elégedve, nem csíp, leszedi a spirált is. Sokáig elég. Többször újravettem már.

Pofike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

ludmilla

2018. november 25.

Ahhoz képest régen mennyire szerettem, valahogy megváltozott. Kicsit csíp is, nem is oldja le olyan simán a sminket, ráadásul rám romlott nagyon hamar. Elképesztően büdös lett pár hét alatt. Többet tuti nem veszem.

ludmilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

TeodoraHegedus

2018. november 19.

Nem nagyon vagyok kibékülve evvel a termékkel. Elsősorban vagy csak az olajos réteg jön ki a flakonból vagy a vizes, hiába rázza fel az ember, mire a vattára tenné már megnit külön van a 2 fászis. És kicsit csíp is, meg elhomályosítja a látást. (ezt már mások is írták előttem. szóval nem én csinálok rosszul valamit :D ). Sajnálom hogy nem váált be, mivel jó kis összetevői vannak, meg jó árban is van. Van egy másik verziója ami nem 2fázisú az sokkal jobb volt.

TeodoraHegedus
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

kittihnl

2018. november 9.

Évekig használtam, de sajnos előjött egy roppant kellemetlen mellékhatása,amit sajnálok, mert most néztem, és igen szépek az összetevői. Az utóbbi időben viszont amikor ezt használtam, homályosan kezdtem el látni. Egy időre félre is tettem és leváltottam egy niveás tejre, pedig eredetileg azokat nem kedvelem annyira, viszont ha azt használtam, nem éreztem utána, hogy folyton dörzsölgetni akarom a szemem, mert nem látok rendesen. Még volt azonban a baleásból vagy másfél doboz otthon, így egyik reggel ismét a kezembe akadt, amit utólag nagyon meg is bántam.Egész nap rosszul láttam, a nap végéré bevörösödtek a szemeim.. nagyon sajnálom, mert előtte évekig jóban voltunk

kittihnl
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 9.

Iduska

2018. november 3.

A szemfesteket tökéletesen leszedi, de a szempillaspiralomat mar nem. 😔 Marad a Garnier...

Iduska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

FDA

2018. október 28.

Szuperül lehozza a sminket, ár-érték arányban az egyik legjobb. Az én szemem kicsit érzékeny, az olajossága nekem sok kicsit.

FDA
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 28.

csocsika92

2018. október 19.

Legjobb szemsmink lemosó! Nem csípi a szemet, nem kell órákig dörzsölgetni ezt az amúgy is érzékeny környéket, nagyon jól elbánik a vízálló termékekkel is. Engem zavar kicsit a lemosás után maradó olajos érzet, de miután a szemsminket patentül eltávolította ez a termék, micellás vízzel eltávolítom az olajos foltokat és kész is. Imádom, messze veri pl a Garnier kétfázisú lemosóját.

csocsika92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

Leander

2018. szeptember 6.

Nekem bevált: üzembiztosan, minimális dörzsöléssel lehozza a legmakacsabb vakolatréteget is, nem irritál, szépen teszi a dolgát. Simán ver sok drágább terméket, nagyon jó az ár/érték aránya. Szoktam más termékekkel is kísérletezni, de általában csalódás a vége és mindig visszatérek ehhez.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Vitaminok: Panthenol