KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   550 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szaboanita1991, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kétfázisú szemfestéklemosó amely gyorsan és kíméletesen távolítja el a vízálló sminket. Kontaktlencsét viselők számára is alkalmas. A B5 provitamint tartalmazó formula ápolja az érzékeny szemkörnyéket és a szempillákat. Nem tartalmaz alkoholt és etanolt.

kittihnl

2018. november 9.

Évekig használtam, de sajnos előjött egy roppant kellemetlen mellékhatása,amit sajnálok, mert most néztem, és igen szépek az összetevői. Az utóbbi időben viszont amikor ezt használtam, homályosan kezdtem el látni. Egy időre félre is tettem és leváltottam egy niveás tejre, pedig eredetileg azokat nem kedvelem annyira, viszont ha azt használtam, nem éreztem utána, hogy folyton dörzsölgetni akarom a szemem, mert nem látok rendesen. Még volt azonban a baleásból vagy másfél doboz otthon, így egyik reggel ismét a kezembe akadt, amit utólag nagyon meg is bántam.Egész nap rosszul láttam, a nap végéré bevörösödtek a szemeim.. nagyon sajnálom, mert előtte évekig jóban voltunk

kittihnl
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 9.

Iduska

2018. november 3.

A szemfesteket tökéletesen leszedi, de a szempillaspiralomat mar nem. 😔 Marad a Garnier...

Iduska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

FDA

2018. október 28.

Szuperül lehozza a sminket, ár-érték arányban az egyik legjobb. Az én szemem kicsit érzékeny, az olajossága nekem sok kicsit.

FDA
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 28.

csocsika92

2018. október 19.

Legjobb szemsmink lemosó! Nem csípi a szemet, nem kell órákig dörzsölgetni ezt az amúgy is érzékeny környéket, nagyon jól elbánik a vízálló termékekkel is. Engem zavar kicsit a lemosás után maradó olajos érzet, de miután a szemsminket patentül eltávolította ez a termék, micellás vízzel eltávolítom az olajos foltokat és kész is. Imádom, messze veri pl a Garnier kétfázisú lemosóját.

csocsika92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

Leander

2018. szeptember 6.

Nekem bevált: üzembiztosan, minimális dörzsöléssel lehozza a legmakacsabb vakolatréteget is, nem irritál, szépen teszi a dolgát. Simán ver sok drágább terméket, nagyon jó az ár/érték aránya. Szoktam más termékekkel is kísérletezni, de általában csalódás a vége és mindig visszatérek ehhez.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

bogii95

2018. szeptember 1.

Borzalmas. Az egy dolog, hogy az összerázás után mire kinyitom a flakont, már szét is váltak a benne lévő fázisok, szóval a nyitott flakonra tett ujjal működik csak az egész.. De a sminket ímmel-ámmal szedi le, és ehhez képest a Garnier kétfázisú micellás vizénél fajlagosan drágább. A legnagyobb gondom vele viszont az volt, hogy ha a tusvonal megigazításához ezt használtam, akkor pár óra alatt teljesen elmaszatolódott, lefolyt a szemem alá a festék...és nem a tus hibája volt, mert más sminklemosóval nem történik ez velem.

bogii95
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Cinaa

2018. augusztus 14.

Jól leszedi a sminket, nem csíp, olajos érzetet hagy, de mivel van benne olaj nem csoda.:D

Cinaa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 14.

CandyPop

2018. augusztus 6.

Remek termék! Csak a szememre használom, tökéletesen lehozza a szemsminket. Az arcomra micellás vizet használok, és a kettő termék együttes használatával minden szennyeződést el tudok távolítani az arcomról. Nagyon szeretem az olajos állagát, mert ápolja a szemkörnyékemet, és miután leszedtem a sminket természetesen vízzel átmosom az arcomat, ezáltal semmilyen olajos hatás nem marad a bőrömön.
Egyedül a kiszerelése, ami lehetne nagyobb, mert mindennapos használat mellett körülbelül 2 hétig elég, de még így is olcsó havi szinten nézve.

CandyPop
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

orsi0210

2018. július 28.

Először vettem szemfestéklemosót életemben, úgyhogy nekem nagyon megtetszett ez a "találmány", mert tényleg néhány áttörlés után kb. 90 %-ban le is szedi a szemfestéket. A maradék 10 %-ot általában a következő szemfestésem előtt szoktam vízzel és szappannal lemosni.
Nekem tetszik, hogy olajos az állaga, legalább ápolja a szemkörnyéket.
Szerintem még kipróbálok néhány másik lemosót is másik márkáktól, aztán lehetséges, hogy visszatérek erre, mert ár-értékben tényleg megéri.

orsi0210
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

Nekem tetszik, hogy olajos az állaga, legalább ápolja a szemkörnyéket.

Mesike91

2018. július 9.

Nem akarok olajos cuccot az arcomra kenni, nem is emlékszem, hogy miért vettem meg. Nem is fogyott, de egyszer véletlenül összeenyveztem a kezem, és tadaaa: ez leszedte! Mivel két fázisú sok ragacsos dologra kipróbáltam, és jól hatástalanítja. Úgyhogy újra vevős, csak nem smink lemosonak. :D

Mesike91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

Vitaminok: Panthenol