KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   550 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szaboanita1991, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kétfázisú szemfestéklemosó amely gyorsan és kíméletesen távolítja el a vízálló sminket. Kontaktlencsét viselők számára is alkalmas. A B5 provitamint tartalmazó formula ápolja az érzékeny szemkörnyéket és a szempillákat. Nem tartalmaz alkoholt és etanolt.

Kuro

2018. április 11.

Páromnál van, ha ott vagyok nála, elég ez a kis kence, hogy a sminket leszedje.
Én úgy szoktam, hogy a vattakorongot rászorítva rázom fel, majd egyből kiöntöm, így nem válik szét a két fázis (ha simán összerázom, majd letekerem, akkor szétválik).
Egész szépen leszedi a sminket, még az erősebbet is, én teljesen meg vagyok vele elégedve.
Árát tekintve pedig messze a legjobb.

Kuro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 11.

Páromnál van, ha ott vagyok nála, elég ez a kis kence, hogy a sminket leszedje.
Árát tekintve pedig messze a legjobb.

Liza29

2018. április 9.

Jól eltávolítja a sminket, én a szememre használtam csak. Olajos marad tőle a bőr, ami szerintem nem probléma, de azért jó utána arcot mosni. Előnye, hogy kis kiszerelésű és így is olcsó. Egyszer azonban észre vettem, hogy a nagyobb kiszerelésű Garnier két fázisú lemosó arányaiban véve olcsóbb, így azt vettem és az még jobban bevált. Ebből adódóan már csak akkor veszem, ha kis kiszerelésre van szükségem, pl. utazáshoz.

Liza29
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

kuci87

2018. április 6.

Jó! Egy darabig! Csakis addig, ameddig nem kezd el a felénél bebüdösödni sajnos. Már volt kettő, mert hatékonysága miatt szerettem, és tettem mégegy próbát hátha én rontok el valamit, de sajnos nem, a második felénél is büdös lett.

kuci87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

rudita

2018. március 29.

imadom!!! nagyon szepen tisztit, az ára is szuper! nemreg az olajmentes valtozatat vettem meg, de ez az olajos sokkal jobb!

rudita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

stimea

2018. március 29.

Nagyon jò kis cucc ez! A brutàl vìzàllò spiràlomat minden különösebb dörzsölès nèlkül hipp-hopp el tudom tàvolìtani a hasznàlatàval, ami szàmomra egy csoda. Nem csìpi a szemem, gyorsan ès jòl vègzi a dolgàt ràadàsul az àra is remek ìgy megy az 5* :)

stimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

bihelga

2018. március 20.

Borzasztóan kezdett hullni tőle a szempillám és szemöldököm..valaki más tapasztalt ilyet?

bihelga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 20.

toth900118

2018. március 16.

Nekem nem vált be, nem szedi le maradéktalanul a szempillafestéket. Pedig nem is vízállót használok. Legközelebb kipróbálok másikat. Két csillag mert nem irritál és árban kedvező (akciósan 350 Ft-ért vettem).

toth900118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

pinkprincess112

2018. február 23.

Kellett egy laza szemöldöklemosó, ami nem baj olcsóbb
és mindent megtett amit megkellett

pinkprincess112
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 23.

Kellett egy laza szemöldöklemosó, ami nem baj olcsóbb
és mindent megtett amit megkellett

AnnaR

2018. február 14.

Nem olyan erős benne az olajos rész, mint a Garnierben, szóval kényelmesebb érzés az arcnak. Igazából leszedi a szempillaspirálom is, de csípi a szemem és a tusvonallal, szempillatőnél lévő bármilyen festéssel küzdenie kell. Viszont nagyon jó árban van és nem tudnak a márkásabb termékek se többet nála, szóval szerintem megszavazok ennek egy hosszabb távú kapcsolatot :)

AnnaR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

redrick

2018. február 6.

Az első néhány bevetésnél furcsa volt az olajos réteg, azonban fültisztító pálcikával hatékony és gazdaságos a működése, valamint tényleg nem allergizál. Összehasonlítási alapom nincs, első használatba fogott termék a kategóriájában, de abszolút meg vagyok elégedve.

redrick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

Vitaminok: Panthenol