KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   359 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219

Utolsó módosítás dátuma: 2016. május 11.

Kategória:   Samponok

Krémmánia Kedvencek a -ben
Helfra

2016. május 10.

Rémes...Érzékeny bőrre fura az állaga és az illata, egy régi típusú kocsimosó szerre emlékeztet. fakóvá teszi a hajam, és alaposan szárít, ha eddig nem volt kimondottan érzékeny, utána azt lett. Bár tény, jól tisztít, de ilyen áron.

Helfra
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Luckuska

2016. május 2.

Kedvenc samponom. Kíméletesek az összetevői, ami számomra elsődleges szempont, mivel az SLS samponok nagyon szárítják a fejbőröm, és a hajamat egyaránt. De vele könnyebb a hajamat ápolni, nem kócosít, viszont szuperül tisztítja a félhosszú, dús loboncomat. Maximálisan elégedett vagyok vele, nem tervezek más samponra váltani.

Luckuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

Matilda

2016. február 2.

Első pár használat után nagyon elégedett voltam és azt hittem, hogy végre megtaláltam a tökéletes sampont, azonban én is azt vettem észre, hogy a hajam gyorsabban zsírosodik tőle, mint ahogy egyébként szokott. Nekem külön tetszik, hogy illatmentes, egyáltalán nem zavar, úgyis mindig a balzsamom illata érezhető a hajamon. Az árát szerintem megéri, jó az állaga, jól tisztít, elhasználom, de egy másik samponnal felváltva fogom, mert önmagában nem működik. :(
Update: viszket tőle a fejbőröm :/

Matilda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 2.

Update: viszket tőle a fejbőröm :/

trstimea

2016. február 2.

up: A hajam pár hajmosás után már borzasztóan zsírosodott, így egy időre felfüggesztem a használatát. :( -1csillag

Nem rossz-nem rossz, első alkalommal nagyon szárította a hajamat így picit több balzsamot kenek utána és így szép pihe-puha lesz, viszont nekem egy kicsit lapítja hajamat és talán valamennyivel hamarabb is zsírosodik mióta ezt használom, de egyébként elhasználható (főleg ennyiért, ilyen összetevőkkel!), csak nálam nem az igazi.

trstimea

fannc22

2015. december 22.

UP2: Több hónap használat után, a kukámban landolt. :S Annyira szerettem, de valószínűleg megszokta a hajam...már megmosás után sem olyan igazán tiszta érzés, nap végére pedig bezsírosodott. Tartás 0. Na és a legrosszabb, hogy tiszta korpa lett a fejbőröm!!!!! :( Sajnálom, de egy ultra sensitive samponnál, ilyet azért nem vár az ember...:( le kell vonnom pár csillagocskát.

UP.: hát nagyon tetszik! de örülök, hogy ezt vettem. Annyira szép fényes, pihi-puhi lesz tőle a hajam!! Na és persze jó tudni, hogy minden rossz összetevőtől mentes :)

Az osszetevok es a velemenyek miatt vettem meg. Egyelore tetszik, az illata olyan semmi, de szamomra ez a "tiszta" illat :) jol tisztít, nem nehezit el, nem,vettem észre hogy szárít :) eddig jol végzi a dolgát, remelem meghalalja majd a hjam :)

fannc22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 22.

bella4

2015. december 14.

Nekem nem viszket tőle a fejem, a hatása a többi samponhoz hasonló. Használom mert nem rossz, de nem is a legjobb.

bella4
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 14.

LivErpool

2015. december 11.

Nekem is nagyon viszket tőle a fejbőröm valamint gyorsan zsíros lesz a hajam és lelapul.

LivErpool
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

Skylar

2015. november 7.

Fogalmam nincs hogy melyik összetevő miatt lehet, de nekem viszket tőle a fejbőröm, tehát számomra használhatatlan ez a sampon sajnos.

Skylar
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 7.

Sozora

2015. október 11.

Én nagyon sokáig használzam. Most csak azért nem, mert nem találtam a dm-ben.
Én általában fele-fele arányban használom egy másik samponnal. Nagyon szépek az összetevői, jól habzik. Illatmentes, ami nálam plusz pont, úgyis mással használtam együtt. Hiányzik.

Sozora
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 11.

Én nagyon sokáig használzam. Most csak azért nem, mert nem találtam a dm-ben.

bogczi

2015. szeptember 22.

Elsősorban a páromnak vettem viszkető, hámló fejbőrre, de csak rosszabb lett a helyzet tőle. Gondoltam, rápróbálok azért én is, nekem már másnap reggelre teljesen lelapult a hajam tőle és borzalmasan zsíros lett, mintha meg sem mostam volna a hajam. Nagyot csalódtam.

bogczi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

B3-vitamin, mely többféle szempontból is kiváló hatással van a bőrre: egyrészt remek hidratálószer, másrészt pedig hatásos pigmentfoltok ellen is. Ezenkívül ígéretes öregedés elleni hatóanyag, amely serkenti a kollagéntermelést, és hatásos sejtkommunikáló összetevő (bőrünk sejtjeit helyes viselkedésre biztató összetevő). Pattanások kezelésében is több antibiotikummal felveszi a versenyt.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm