KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 2.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Nedvességbiztosító hatású arcmaszk érett bőrre B5 vitaminnal, hialuronsavval és argánolajjal.

Az érett bőr igényei szerint kialakítva. A Balea Vital szövet arcmaszk azonnal friss bőrérzetről gondoskodik. Csökkenti a ráncok mélységét* és intenzíven hidratálja a bőrt.

• Kipárnázza a finom vonalakat és kisebb ráncokat.
  • Az agránolaj gazdag esszenciális zsírsavakban, kényezteti és ápolja a bőrt
  • A hialuronsav hosszantartó hidratáltságot kölcsönöz
  • A B5 provitamin bőrnyugtató hatású ás támogatja a bőr megújulási folyamatait

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Nicu

2017. november 18.

A sok jó vélemény miatt vettem meg. Maga a maszk méretre majdnem pont jó, csak az államnál nagy egy picit. Masszív, nem szakad, jól át van itatva a tömény krémmel. A tasakban alig volt még. Könnyen felraktam, kicsit hűsítő érzést éreztem közben, de nem csípett, nem irritált, és utána sem voltam kipirosodva. Maradt még krém az arcomon, azt eloszlattam a nyakamon és a dekoltázsomon. Mintha feszesebb lett volna a bőröm, a homlok és a száj körüli ráncokat enyhítette, puha lett a bőröm, feszesebb.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

birdie

2017. november 18.

Nem tudom más hogy van vele, de én örülök, hogy a boltokban is megjelentek már a különféle fátyolmaszkok. Könnyen beszerezhetők és Baleások árban verhetetlenek. Ez a második, amit kipróbáltam a fekete szenes után.
Csatlakozom az előttem szólókhoz, nem is szaporítom a szót. Maximumot csak azért nem adok, mert ahogy más is írta, a hatása azonnali, de nem tart ki másnapig. És mivel a fekete szenesnek maximumot adtam, ezért ez csak négyet érdemel emiatt.
De tényleg remek S.O.S. maszk "fontos" megjelenés előtt, úgyhogy mindig lesz belőle itthon. Puha, feltöltött arcbőr, ragyogó arcszín. Ezt nyújtotta nekem és ennyi kell a tökéletes megjelenéshez. Szebben mutat utána (rajta) a smink is. Csak kár, hogy másnap már nem látszik. De azonnali hatás elérésére tökéletes.

birdie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 18.

Hamarv

2017. november 15.

Este tettem fel, reggelre pici, de gyulladt pattanások lettek az arcomon legalább 6-7 db. Egy lett annyira gyulladt, hogy nyomkodni kellett este, a többiről a csodaszereimmel letudtam húzni a gyulladást. Semmi új dolgot nem használtam vagy ettem, rá gyanakszom... Nem mondanám kifejezetten érzékenynek a bőröm Deciem és La mer cuccokat használok rá, lehet elszokott a bőröm a silány minőségtől. Ha valaki semmit nem használ csak néha feldobna egy maszkot annak lehet jó, de másnak nem ajánlom. WC papírért mentem be a dm-be gondoltam mi bajom lehet tőle...

Hamarv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

CeCeDrake

2017. november 6.

Régóta My Hsin-Ni maszkokat használok. Közben kipróbálok mást is, pl legutóbb szintén a Balea újdonságait, a gyümölcsös maszkokat, pontosabban csak a dinnyéset, a többihez nem nyúltam és tovább is adtam. Aztán az itteni vélemények alapján megvettem ezt. Hatását tekintve a kaviáros My Hsin-Nihez tudnám hasonlítani, talán még jobb is, azt viszont árban veri.
Egy hosszú nap után áldás a bőrnek. Olyan üde pofit varázsol, látható és érezhető a hidratáló hatása. Sok munka, sok stressz és még több munka mellé nagyon ajánlom, meg egyébként is.
Viszont nálam a fent említett jól bevált maszkok hatását nem tudja felülmúlni, viszont az árához képest igenis jó! Vettem még belőle 4-et, de szerintem többet is fogok.
Az illata kicsit zavart, de elhanyagolható tényező, a hatása a lényeg.

Update: elhasználtam mind és még vettem jónéhányat.
Ez olyan instant maszk. Nem este, hanem reggel használom. Arctisztítás után felhelyezem, teszek-veszek, kávézok, negyed óra, majd leveszem és hagyom beszívódni, aztán jöhet a szérum meg az arckrém.
Hétfőn a legjobb 😂 Mindig azt kérdezik a kollégák, hogy wellness volt-e hétvégén, mert olyan az arcom. Csütörtök-péntek körül szoktam még bevetni, 300 Ft-ért gyakorlatilag ingyen van.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Az illata kicsit zavart, de elhanyagolható tényező, a hatása a lényeg.

Update: elhasználtam mind és még vettem jónéhányat.

Timitami

2017. október 22.

Eddig egyszer használtam (tegnap), de szinte biztos, hogy veszek belőle még. Kicsit kínódtam, amíg sikerült kihajtogatnom, de aztán nagyon jó hatással volt az arcbőrömre. Ahogy a hátoldalán írják, 10 percig hagytam az arcomon, majd bemaszíroztam a bőrbe a bőrön maradt folyadékot. Kellett kb. 5-10 perc, mire beszívódott, de egy vasárnap délután ez nem gond. A lényeg: amikor levettem a maszkot, egy nagyon jól hidratált, ránckezdeményezéseket, vonalakat feltöltött arc fogadott a tükörben, nagyon tetszett a látvány. A beszívódás után nagyon pihe-puha lett a bőröm, és nagyon jó érzése támadt a bőrömnek, teljesen felfrissült. Engem - sokakkal ellentétben - az illata nem irritált, meg se tudnám mondani, milyen, annyira jelentéktelen volt számomra. Másnap reggelig nem mostam le, és reggelre szívódott be úgy igazán, és egy csodálatos arckép nézett vissza a tükörből: sima, egyenletes, puha, feltöltött, jóval fiatalosabb. Mintha valamivel haloványabb is lett volna a bőröm színe. Vagyi a termék remek. Ár-érték arányban is kiváló. Korombelieknek (45 leszek) szívesen ajánlom.

4 héttel később: rendszeres vasárnapi arcápolási kellék lett nálam ez a maszk. Csak heti egyszer használom, este, másnap reggel mosom csak le. Közvetlen a maszk használata után is nagyon szépen feltöltött a bőröm és tényleg világosabb, egyenletesebb a bőröm színe, éppen ezért hagyom hatni reggelig. Jól bemaszírozom a bőrbe, hagyom megszáradni, beszívódni. Nagyon elégedett vagyok vele, szemlátomást javít a bőröm állapotán, a férjem is megjegyezte. Annak ellenére használom így, hogy a mostani éjszakai arckrémmel nagyon elégedett vagyok, nem szívesen hagyok ki egy éjszakát, de ez a maszk bőven ki tudja váltani. Gyönyörű tőle az arcom. Tényleg csak ajánlani tudom.

Timitami
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 22.

csill87

2017. október 17.

ud.: Fel kell pontoznom 4-ről 5 csillagra, mert ez az új csodaszerem, pont ma voltam belőle bevásárolni, mert ennek mindig kell lennie itthon, remélem még nem vonják ki a forgalomból egy darabig. Én teljesen más hatást figyeltem meg ennél, mint az átlag koreai maszkoknál, amiket használok. Azok több napig tartva hidratálják a bőrömet, valahogy elnyújtottabb a hatásuk.
Na de ez! Azonnali, instant feszesítő, folthalványító hatás, a bőröm sokkal szebb utána, a homokomon lévő ráncokat szinte teljesen eltünteti és sokkal egységesebb a bőrszínem. Még arra is gondoltam, hogy nem teszek fel alapozót, pedig az nálam nagy szó. Ez a hatás azonban nem tart ki másnapig, csak pár órára, de ha valahol meg kell jelenni, vagy nagyon szépnek, ránctalannak kell lenni hirtelen, akkor esemény előtt csak fel kell tenni ezt. Ezt most a második használatnál figyeltem meg, ahogyan azt is, hogy másnap még mindig látszik picit a hatása, de azért már kezdenek visszajönni a szarkalábak, de az én 29 éves fejemet úgy kisimította, hogy letagadhatnék 10 évet a használata utána. Egyébként összehajtogattam a maszkot és másnap is feltettem, és szebb lett a bőröm tőle, hatott, de valahogy már a második használatnál nem volt ugyanolyan intenzív a hatás. Most feltankoltam belőle, hogy ha hirtelen kell megjelenni valahol, mindig legyen itthon. Imádom! :)

Nagy rajongója vagyok a szövetfátyol maszkoknak, de sajnos kifogytam belőlük és nem rendeltem időben újra. Ebayről szoktam egyébként koreaiakat használni. Emiatt plusz a jó vélemények hatására vettem meg ezt.
A hatása tényleg jó, tényleg rengeteget simít a ráncokon, nagyon jól hidratál. Ami nekem nem tetszett az az illata. Koreai maszkok közül is használtam már olyat, amiben parfüm volt, de azoknak sokkal enyhébb az illatuk, ennek viszont nagyon erős, raktak bele bőven. Az is furcsa volt, amit még szintén nem tapasztaltam másik maszknál, hogy mikor feltettem az arcomra és eligazgattam akkor vettem észre, hogy az anyag valahol sokkal jobban át van itatva nedvességgel, míg máshol sokkal kevésbé. Vagyis hogy nem egyenletes benne az anyag. De ennek ellenére is jó, mert a hatása látszik, tényleg hidratál, bár picit ragacsos.
Összességében ha vészhelyzet lesz még fogok belőle venni, mert sokkal szebb tőle a bőröm és nem irritált.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Goodgirl001

2017. október 10.

Eddig 3 db-ot hasznaltam, meg nem latok latvanyos kulonbseget, de a hasznalat utan erezhetoen puhabb a borom es a szemem alatti karikak/puffadas is kevesbe lathato. Az egyetlen problemam, hogy ha este hasznalom reggelre mar alig lathato a hatasa. Az illataval nincs bajom, viszont a maszkot nem konnyu kihajtogatni. A folyadek mennyisege boven eleg, szuperul at van itatva a maszk. Altalaban a tasak aljan marad belole egy kicsi, azt a nyakamra illetve dekoltazsra kentem eddig.

Goodgirl001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Summer39

2017. október 9.

Nagyon bírom, mikor ráírják egy termékre, hogy a hyaluron feltölt, megizéezmegaz. Lehet, hogy így van, de ennyire kis ősszetevőben nehezen tudom elképzelni. A parfümön már meg se lepődök. Arról nem is beszélve, milyen ragacsos volt, miután leszedtem. Hagyjuk is.

Summer39
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 9.

BerryAnNa

2017. szeptember 21.

Csajos, otthoni relaxáláshoz kötelező kellék (: Igaz én sem vetem meg a kínai piacot, és szeretek onnan rendelgetni, de mennyivel könnyebb beugrani a DM-be és megvenni, nem pedig várni több hetet. Nagyon jól hidratál. "Nedvességbiztosító hatása" tényleg van! Kicsit soknak is érzem, de eltávolításkor a még nedves maszkot nyakkörnyékre is szépen el lehet dolgozni.

BerryAnNa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Dorcsa

2017. szeptember 17.

Ellennék vele, de a szagától rosszul vagyok. Baromira zavar és nagyon mamás, már bocs. A termékcsaládból használtam a szérumot is, de hamarabb dobom ki, mint hogy elfogyjon, mert ugyanolyan.
Amúgy szépen feltölt, sima utána a bőröm, de legközelebb keresek koreai illatmenteset vagy legalább kellemesebb illatút.

Dorcsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Gyulladáscsökkentők: Lonicera Japonica Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol h 1 1

A japán lonc virágának a kivonata. Paula Begoun információi szerint bőrnyugtató és antimikrobális hatással bír, illetve gazdag antioxidáns hatással bíró flavonoidokban és szaponinokban. Meglepő módon gyakran tartósítószerként szolgál a kozmetikumokban. A virágban ugyanis a parabén egy természetes formája található meg, a parahydroxy benzoic acid (PHBA), ami bár nem teljesen azonos a mesterséges parabénekkel, ugyanazt a benzol gyűrűt tartalmazza, ami az egészségügyi kockázatokat felveti. Szóval parabén álruhában. Ha az egyiket elkerülöd (ami egyébként nem feltétlen tudományosan alátámasztott, itt írtunk többet róla), akkor a másikat is érdemes.

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a szecsuáni bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak