KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 2.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Nedvességbiztosító hatású arcmaszk érett bőrre B5 vitaminnal, hialuronsavval és argánolajjal.

Az érett bőr igényei szerint kialakítva. A Balea Vital szövet arcmaszk azonnal friss bőrérzetről gondoskodik. Csökkenti a ráncok mélységét* és intenzíven hidratálja a bőrt.

• Kipárnázza a finom vonalakat és kisebb ráncokat.
  • Az agránolaj gazdag esszenciális zsírsavakban, kényezteti és ápolja a bőrt
  • A hialuronsav hosszantartó hidratáltságot kölcsönöz
  • A B5 provitamin bőrnyugtató hatású ás támogatja a bőr megújulási folyamatait

csill87

2017. október 17.

ud.: Fel kell pontoznom 4-ről 5 csillagra, mert ez az új csodaszerem, pont ma voltam belőle bevásárolni, mert ennek mindig kell lennie itthon, remélem még nem vonják ki a forgalomból egy darabig. Én teljesen más hatást figyeltem meg ennél, mint az átlag koreai maszkoknál, amiket használok. Azok több napig tartva hidratálják a bőrömet, valahogy elnyújtottabb a hatásuk.
Na de ez! Azonnali, instant feszesítő, folthalványító hatás, a bőröm sokkal szebb utána, a homokomon lévő ráncokat szinte teljesen eltünteti és sokkal egységesebb a bőrszínem. Még arra is gondoltam, hogy nem teszek fel alapozót, pedig az nálam nagy szó. Ez a hatás azonban nem tart ki másnapig, csak pár órára, de ha valahol meg kell jelenni, vagy nagyon szépnek, ránctalannak kell lenni hirtelen, akkor esemény előtt csak fel kell tenni ezt. Ezt most a második használatnál figyeltem meg, ahogyan azt is, hogy másnap még mindig látszik picit a hatása, de azért már kezdenek visszajönni a szarkalábak, de az én 29 éves fejemet úgy kisimította, hogy letagadhatnék 10 évet a használata utána. Egyébként összehajtogattam a maszkot és másnap is feltettem, és szebb lett a bőröm tőle, hatott, de valahogy már a második használatnál nem volt ugyanolyan intenzív a hatás. Most feltankoltam belőle, hogy ha hirtelen kell megjelenni valahol, mindig legyen itthon. Imádom! :)

Nagy rajongója vagyok a szövetfátyol maszkoknak, de sajnos kifogytam belőlük és nem rendeltem időben újra. Ebayről szoktam egyébként koreaiakat használni. Emiatt plusz a jó vélemények hatására vettem meg ezt.
A hatása tényleg jó, tényleg rengeteget simít a ráncokon, nagyon jól hidratál. Ami nekem nem tetszett az az illata. Koreai maszkok közül is használtam már olyat, amiben parfüm volt, de azoknak sokkal enyhébb az illatuk, ennek viszont nagyon erős, raktak bele bőven. Az is furcsa volt, amit még szintén nem tapasztaltam másik maszknál, hogy mikor feltettem az arcomra és eligazgattam akkor vettem észre, hogy az anyag valahol sokkal jobban át van itatva nedvességgel, míg máshol sokkal kevésbé. Vagyis hogy nem egyenletes benne az anyag. De ennek ellenére is jó, mert a hatása látszik, tényleg hidratál, bár picit ragacsos.
Összességében ha vészhelyzet lesz még fogok belőle venni, mert sokkal szebb tőle a bőröm és nem irritált.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Goodgirl001

2017. október 10.

Eddig 3 db-ot hasznaltam, meg nem latok latvanyos kulonbseget, de a hasznalat utan erezhetoen puhabb a borom es a szemem alatti karikak/puffadas is kevesbe lathato. Az egyetlen problemam, hogy ha este hasznalom reggelre mar alig lathato a hatasa. Az illataval nincs bajom, viszont a maszkot nem konnyu kihajtogatni. A folyadek mennyisege boven eleg, szuperul at van itatva a maszk. Altalaban a tasak aljan marad belole egy kicsi, azt a nyakamra illetve dekoltazsra kentem eddig.

Goodgirl001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Summer39

2017. október 9.

Nagyon bírom, mikor ráírják egy termékre, hogy a hyaluron feltölt, megizéezmegaz. Lehet, hogy így van, de ennyire kis ősszetevőben nehezen tudom elképzelni. A parfümön már meg se lepődök. Arról nem is beszélve, milyen ragacsos volt, miután leszedtem. Hagyjuk is.

Summer39
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 9.

Timitami

2017. szeptember 25.

Eddig egyszer használtam (tegnap), de szinte biztos, hogy veszek belőle még. Kicsit kínódtam, amíg sikerült kihajtogatnom, de aztán nagyon jó hatással volt az arcbőrömre. Ahogy a hátoldalán írják, 10 percig hagytam az arcomon, majd bemaszíroztam a bőrbe a bőrön maradt folyadékot. Kellett kb. 5-10 perc, mire beszívódott, de egy vasárnap délután ez nem gond. A lényeg: amikor levettem a maszkot, egy nagyon jól hidratált, ránckezdeményezéseket, vonalakat feltöltött arc fogadott a tükörben, nagyon tetszett a látvány. A beszívódás után nagyon pihe-puha lett a bőröm, és nagyon jó érzése támadt a bőrömnek, teljesen felfrissült. Engem - sokakkal ellentétben - az illata nem irritált, meg se tudnám mondani, milyen, annyira jelentéktelen volt számomra. Másnap reggelig nem mostam le, és reggelre szívódott be úgy igazán, és egy csodálatos arckép nézett vissza a tükörből: sima, egyenletes, puha, feltöltött, jóval fiatalosabb. Mintha valamivel haloványabb is lett volna a bőröm színe. Vagyi a termék remek. Ár-érték arányban is kiváló. Korombelieknek (45 leszek) szívesen ajánlom.

Timitami
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

CeCeDrake

2017. szeptember 22.

Régóta My Hsin-Ni maszkokat használok. Közben kipróbálok mást is, pl legutóbb szintén a Balea újdonságait, a gyümölcsös maszkokat, pontosabban csak a dinnyéset, a többihez nem nyúltam és tovább is adtam. Aztán az itteni vélemények alapján megvettem ezt. Hatását tekintve a kaviáros My Hsin-Nihez tudnám hasonlítani, talán még jobb is, azokat viszont árban veri.
Egy hosszú nap után áldás a bőrnek. Olyan üde pofit varázsol, 2 napig érezhető a hidratáló hatása. Sok munka, sok stressz és még több munka mellé nagyon ajánlom, meg egyébként is.
Viszont nálam a fent említett jól bevált maszkok hatását nem tudja felülmúlni, viszont az árához képest igenis jó! Vettem még belőle 4-et, de szerintem többet is fogok.
Az illata kicsit zavart, de elhanyagolható tényező, a hatása a lényeg.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Az illata kicsit zavart, de elhanyagolható tényező, a hatása a lényeg.

BerryAnNa

2017. szeptember 21.

Csajos, otthoni relaxáláshoz kötelező kellék (: Igaz én sem vetem meg a kínai piacot, és szeretek onnan rendelgetni, de mennyivel könnyebb beugrani a DM-be és megvenni, nem pedig várni több hetet. Nagyon jól hidratál. "Nedvességbiztosító hatása" tényleg van! Kicsit soknak is érzem, de eltávolításkor a még nedves maszkot nyakkörnyékre is szépen el lehet dolgozni.

BerryAnNa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Dorcsa

2017. szeptember 17.

Ellennék vele, de a szagától rosszul vagyok. Baromira zavar és nagyon mamás, már bocs. A termékcsaládból használtam a szérumot is, de hamarabb dobom ki, mint hogy elfogyjon, mert ugyanolyan.
Amúgy szépen feltölt, sima utána a bőröm, de legközelebb keresek koreai illatmenteset vagy legalább kellemesebb illatút.

Dorcsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Glória Kedves

2017. szeptember 16.

Eddig csak koreait használtam, de lényegében ez is az.
Könnyen elérhető, olcsó, és tényleg jó, ma még vettem plusz kettőt, pedig van itthon vagy 10db. Felbontás után nem marad semmi a tasak alján, azt amúgy is utálom, kicsit nehézkes volt feltenni, de csak elsőre, mert most már tudom, hogy hosszában van hajtva. Az én bőröm itta és reggel látszott a hatás. Egész jó ez az argános vonal. Használni fogom.

Glória Kedves
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Eddig csak koreait használtam, de lényegében ez is az.

nszolnoki

2017. augusztus 22.

Ha-ha, azt láttátok, hogy ott virít a hátoldalán, hogy "Származási ország: Dél-Korea"? Szóval, jönnek, itt vannak, nem kell rendelgetni! (persze hogy kell, csak vicceltem...) Kíváncsi lennék, ki gyártja eredetileg? Na, mindegy, ár-érték arányban tökéletes, hatás szempontjából is jó eredmény. Külön szeretem, hogy nem kell a szemalatti pergamen bőrt kihagyni belőle, van külön kis odahajtogathatü része is, hurrá! Ahogy én használtam: TO AHA+BHA 30% után tettem fel, még kentem alá ezt-azt, kis szérumot, kis olajat, kis finomságokat, így gazdagítva tovább a hatását. Hidratál, kisimít, szép lett. Már másodszor vettem a múltkori felfedezés után, de mostantól mindig lesz belőle itthon. Van még egy előnye, egy hátránya és egy rejtélye is. A hátránya, hogy parfümöt tettek bele, az előnye hogy nem érzek semmi illatot, a rejtély, hogy akkor miééért? Szumma, nálam ötcsillag.

nszolnoki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

PAncsi79

2017. augusztus 21.

Egy jól hidratáló szövetmaszk, melyet kellemes használni és bár a hatása nem rendkívüli, de érezhetően jót tesz a bőrömnek.
Bár szerencsére az illat nem túl erős, én nagyon örülnék egy illatmentes változatnak!
Nem lesz a kedvencem, de időnként beledobok egyet majd a kosaramba, ha kényeztetésre vágyom és nincs itthon egy koreai változat

PAncsi79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Gyulladáscsökkentők: Lonicera Japonica Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol h 1 1

A japán lonc virágának a kivonata. Paula Begoun információi szerint bőrnyugtató és antimikrobális hatással bír, illetve gazdag antioxidáns hatással bíró flavonoidokban és szaponinokban. Meglepő módon gyakran tartósítószerként szolgál a kozmetikumokban. A virágban ugyanis a parabén egy természetes formája található meg, a parahydroxy benzoic acid (PHBA), ami bár nem teljesen azonos a mesterséges parabénekkel, ugyanazt a benzol gyűrűt tartalmazza, ami az egészségügyi kockázatokat felveti. Szóval parabén álruhában. Ha az egyiket elkerülöd (ami egyébként nem feltétlen tudományosan alátámasztott, itt írtunk többet róla), akkor a másikat is érdemes.

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a szecsuáni bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak