KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 2.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Nedvességbiztosító hatású arcmaszk érett bőrre B5 vitaminnal, hialuronsavval és argánolajjal.

Az érett bőr igényei szerint kialakítva. A Balea Vital szövet arcmaszk azonnal friss bőrérzetről gondoskodik. Csökkenti a ráncok mélységét* és intenzíven hidratálja a bőrt.

• Kipárnázza a finom vonalakat és kisebb ráncokat.
  • Az agránolaj gazdag esszenciális zsírsavakban, kényezteti és ápolja a bőrt
  • A hialuronsav hosszantartó hidratáltságot kölcsönöz
  • A B5 provitamin bőrnyugtató hatású ás támogatja a bőr megújulási folyamatait

tinyblackpaw

2018. július 9.

Úgy gondolom, hogy egy arcmaszk nem fogja a maga 10 perces hatóidejével megváltani a világot és pikk-pakk eltüntetni a ráncokat. Viszont ezek a maszkok tökéletesek egy DIY wellnes nap kiegészítéséhez és érdemes inkább egy kis kényeztetés gyanánt beavatni őket időnként a rutinba.

Kibontás után alaposan átitatott, nem túl intenzív illatú arcmaszk fogadott. Bár nem az én bőrtípusomnak javallott, időnként úgy érzem kell egy kis "feltöltés" az arcomnak. Az ígéreteit egytől egyig beváltotta, enyhültek a kisebb barázdák, az arcom teltebb és feszesebb lett a maszk után (hozzáteszem, hogy én megdupláztam a hatóidőt 10 helyett 20 percre). Nem utolsó sorban pedig nagyon kellemes érzet volt az arcomnak. Pattanásokat, irritációt, pirosságot nem okozott és szerencsére nem volt agyonparfümözve mint egyes maszkoknál szokás. Ennyi pénzért teljesen megéri időnként beszerezni belőle.

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 9.

katalinmester13

2018. június 29.

Finom enyhe illata van. Tetszik, hogy van "szemrevaló"-ja is. Mindenki eldöntheti, hogy befedi-e vele a szemét, avagy sem. Használata után nagyon ragacsos volt a bőröm. Mindegyik maszk hagy maga után ragacsosságot, de ez már zavaró. Nem sok kellett, hogy lemossam. De kibírtam reggelig. A bőröm állapotán nem vettem észre nagy változást. Biztos hidratálta, ápolta, kényeztette meg minden, de én nem igazán láttam, hogy a ráncaim kicsit is feltöltődtek volna.

katalinmester13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 29.

Glória Kedves

2018. június 26.

Eddig csak koreait használtam, de lényegében ez is az.
Könnyen elérhető, olcsó, és tényleg jó, ma még vettem plusz kettőt, pedig van itthon vagy 10db. Felbontás után nem marad semmi a tasak alján, azt amúgy is utálom, kicsit nehézkes volt feltenni, de csak elsőre, mert most már tudom, hogy hosszában van hajtva. Az én bőröm itta és reggel látszott a hatás. Egész jó ez az argános vonal. Használni fogom. Update: Elajándékoztam. Egynek jó kategória.

Glória Kedves
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 26.

Eddig csak koreait használtam, de lényegében ez is az.

silcarebolt

2018. május 17.

Szerencsére kevés ráncom van és azok sem túl mélyek, ezért az én bőrömön elég látványos volt a hatása, mert a pici ráncok szinte teljesen eltüntek. Hihetetlen, hogy 300Ft-ért ilyen jól működő maszkot lehet kapni. Nem tocsog a krémben, ezért pont elég a mennyisége egy alkalomra, amúgy sem higiénikus ezeket a maszkokat többször felhasználni, hiába marad nedves.

silcarebolt
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

HontiAgi

2018. május 13.

Olyan húdenagy csodát nem csinált a bőrömmel, sőt egy kicsit mintha finoman húzódna is így utólag, de az ilyen maszkokat inkább csak a "na most 10 percre leülsz a fenekedte lányom és pihensz" szeánszaimhoz szoktam használni és erre tökéletesen jó is.
Elég csicsogós volt amikor kibontottam, rengeteg krém maradt a tasakban is, így bár nem vagyok híve az "osszuk be, hogy tovább maradjon aztán sírjunk hogy kisebb mennyiségben nem elég hatékony" trendnek, ezt a maszkot most még visszatettem a maradék krémhez és ha szerencsém van 1-2 napon belül fel tudom talán használni még egyszer.

Összeségében nem rossz, de nem ettől kell várni a megváltást.

HontiAgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 13.

Összeségében nem rossz, de nem ettől kell várni a megváltást.

Louisa

2018. március 29.

Imadom a fatyolmaszkokat. A Balea-tol esdig csak az aktivszeneset probaltam, elmeletileg az a bortipusomnak valo.
Viszont igy telen elofordul, hogy feluleten nagyon szaraznak erzem a borom. Nos ez azonnal hidratalast nyujt, feltolt, nagyon klassz erzes. 1-2 hetente hasznalom, imadom hogy 300 forintert ilyen kulonleges termeket kapni. Mas maszkokhoz kepest az ara verhetetlen.

Louisa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Sunnyvagyok

2018. március 16.

Úgy mentem a DM-be, hogy veszek valamilyen arcmaszkot, mert úgy érzem igényli a bőröm a plusz törődést. Akkor pillantottam meg, hogy lehet kapni ilyen fátyolmaszkot is, amit még nem próbáltam azelőtt.
Bár nem az én korosztályomnak való, arra gondoltam, hogy 29 felé közeledve megelőzésként jól jöhet!

Maga a maszk bőségesen át van itatva szérummal, annyira, hogy a zacskóból a kezemre is tudtam kikaparni, így egyúttal azt is hidratáltam! :)
Tetszett, hogy a maszknak van szemre való kis része is, amit ki is használtam, így relaxáltam vele bő 3/4 órát.
A szérumot szépen beitta a bőröm, a felesleget belemasszíroztam, bár nagyon zavart a tapadós érzés utána és a határán voltam annak, hogy arcot mosok, de mivel este volt, így inkább hagytam tovább hatni.
Ha nappalra használtam volna el, akkor biztosan lemosom a maradékot!

A hatása tényleg jó, szépen kisimít, feltölti a bőrt. Bár mivel nem vagyok ráncos, így túl nagy változást nem láttam, de érezhetően hidratált lett tőle az arcbőröm.
Sajnos ami zavaró volt a maszkkal kapcsolatban, az az illata. Egyrészt azért mert nem tetszett, így nagyon elviselhetetlen volt az orromnak, másrészt erős is! Nagyon tudnék örülni egy illatmentes verziónak! :)

Ennek ellenére még biztosan újra fogom venni!

Sunnyvagyok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Ha nappalra használtam volna el, akkor biztosan lemosom a maradékot!

Ennek ellenére még biztosan újra fogom venni!

pigglypig

2018. március 4.

Nagyon bejött, ennyi pénzért ajándék :) Az összetevőlista végén az a kis illatanyag szerintem néha belefér, ha azt nézzük, milyen szuper kisimult, feszes bőrt kapunk cserébe! Drogériás viszonylatban figyelemre méltó. Az egyetlen, amit nem értek, az a szemre való kis lifegő rész, azt sosem fogom feltenni, így viszont zavaró. Legközelebb, ha veszek akkor levágom használat előtt azt a két kis bigyuszt. Ja, és plusz pont, hogy nem TOCSOG a krémben a maszk, végre pont a megfelelő mennyiség van rajta, én így szeretem. Egyszer használom a fátyolmaszkokat, szerintem nem túl higiénikus többször felrakni őket, egy használatra pedig ennyi a megfelelő adag.

pigglypig
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 4.

Tymy181

2018. március 4.

Elég sok fátyolmaszkot próbáltam már, és ez az egyik kedvencem :) A Baleás maszkok általában apró pattanásokat okoznak nállam, de ezzel a temékkel ilyen bajom nem volt. A maszk nekem viszonylag jól illeszkedik, a cucc is elég rajta, sőt annyi van rajta, hogy kétszer is fel tudom használni, ha szépen visszarakom a csomagolásába. A hatását tekintve azt mondtanám, hogy ilyen rapid megoldás. Nagyon szép kisimult, élettelteli lesz a bőröm a használat után, de sajanos csak pár óráig marad meg ez az eredmény. Mivel szerintem egyik fátyolmaszk sem képes hosszútávú hatást elérni, így ez miatt nem vonok le csillagot. Összességében egy nagyon jó maszkról van szó, ha megyek valahová előtte felteszem, és a smink is jobban mutat az arcomon. Senki ne várjon tőle nagy WoW hatást, de érdemes kipróbálni.

Tymy181
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 4.

mjjmoa

2018. február 14.

Ez a maszk valami isteni. Zsíros a bőröm, dehidratált. A maszk használata után kisimultabb az arcom és órákig megmarad az a friss érzés! Nem okoz pattanásokat! Pedig hajlamos rá a bőröm. Én mostanában mindig veszek belőle és a beauty effect hyaluronsavas társából is. Heti 1x-2x használom. Annyira jó, hogy nálunk is lehet már kapni szövetmaszkokat és nem koreából kell mindig rendelgetni. Persze van amit megér onnét venni.

mjjmoa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.

Gyulladáscsökkentők: Lonicera Japonica Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol h 1 1

A japán lonc virágának a kivonata. Paula Begoun információi szerint bőrnyugtató és antimikrobális hatással bír, illetve gazdag antioxidáns hatással bíró flavonoidokban és szaponinokban. Meglepő módon gyakran tartósítószerként szolgál a kozmetikumokban. A virágban ugyanis a parabén egy természetes formája található meg, a parahydroxy benzoic acid (PHBA), ami bár nem teljesen azonos a mesterséges parabénekkel, ugyanazt a benzol gyűrűt tartalmazza, ami az egészségügyi kockázatokat felveti. Szóval parabén álruhában. Ha az egyiket elkerülöd (ami egyébként nem feltétlen tudományosan alátámasztott, itt írtunk többet róla), akkor a másikat is érdemes.

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a szecsuáni bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak