KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bee Natural

Ár:   645 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Berta, Módosítva: 2014. február 22.

Kiszerelés:   4,2 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Dea

2017. május 18.

Update: Eddigi legjobb ajakbalzsamom, megvenném még más ízben is ^^

Egész jól hidratál, én szeretem :)

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 18.

Update: Eddigi legjobb ajakbalzsamom, megvenném még más ízben is ^^

Egész jól hidratál, én szeretem :)

BczrDrnn

2016. december 4.

Nekem folyamatosan szárad a szám, télen pedig akár vérzik is úgy ki reped és ez az ajakápoló nagyon jó rá!

BczrDrnn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 4.

aguatic

2016. október 21.

En szeretem benne hogy nem szinezett, jo az illata, ize.
Ha nincs gond az ajkakkal, nem extra szarazak akkor teljesen jol apol.
Nyaron nagy melegben sem olvad hasznalhatatlanna a taskaban.
Arra is teljesen rendben van, 600-700 korul.

aguatic
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

En szeretem benne hogy nem szinezett, jo az illata, ize.
Ha nincs gond az ajkakkal, nem extra szarazak akkor teljesen jol apol.
Nyaron nagy melegben sem olvad hasznalhatatlanna a taskaban.
Arra is teljesen rendben van, 600-700 korul.

vrebus

2016. szeptember 18.

Átlagos, elájulva nem vagyok tőle. Az illata kellemes, átmenetileg megoldást nyújthat, de őszi, téli hónapokra kevés lesz.

vrebus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Csevi96

2016. augusztus 3.

Nem hidratál eléggé, viszont kellemes érzés viselni, finom az illata és kedvező áron megvásárolható.

Csevi96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

ViktoriaVrd

2016. július 25.

imádom a méhviaszos ajakáplókat, a burt's bees és a sierra bees után erre neveztem be, és ennek ráadásul az illata sem az a büdi mézes (mindkettő előzőből a mézeset választottam), hanem ez a csudifinom akaibogyós, a barátom is jobban értékeli :D érzésre kevésbé ápol, mint a két másik társa, de szeretem, az illata kárpótol, rúzs alá így nyáron tökéletes, éjszakára meg amőgy is gyógyszertári testápolóval kenem a szám körüli területet. szerintem télre kevés lenne.

ViktoriaVrd
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 25.

FKingu

2016. május 10.

Carmex helyett kerestem jobb összetevőkkel rendelkező ajakbalzsamot. Nem rossz, éjszakára elhasználom, ráadásul csak párszáz forint, de nem hidratál olyan jól, mint pl a Nuxe ajakbalzsama.

FKingu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

HEva

2016. március 18.

Biztosan az én ajkaimmal van a gond, de engem sajnos nem hidratál megfelelően ez a termék. =(
Sőt a múltkor csak szárazabbnak éreztem a számat használat után.
A Carmex illatáért nem vagyok oda, de nekem az használ igazán.
Viszont a mentásat ki kell próbálnom, nagyon szeretem a mentás ajakápolókat.

HEva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 18.

Sőt a múltkor csak szárazabbnak éreztem a számat használat után.
A Carmex illatáért nem vagyok oda, de nekem az használ igazán.
Viszont a mentásat ki kell próbálnom, nagyon szeretem a mentás ajakápolókat.

keettee

2016. február 22.

Éjszakára carmex, nappalra ő. Nagyon jól hidratál, puhává teszi az ajkaimat, és ad egy kis fényt. Az illata olyan mint a blistex málnás limonádés ajakápolója, nekem bejön.

keettee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 22.

indingo

2016. február 19.

Ez az íz 399.- a Müllerben!

indingo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.

Ez az íz 399.- a Müllerben!

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Ammonium Glycyrrhizinate, Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Lanolin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Édesgyökér kivonat féle, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő tulajdonsága miatt használnak. Lásd még édesgyökérkivonat.