KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Benton

Ár:   5800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: BlackBetty, Módosítva: 2016. február 15.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A károsodott és durva bőrt kisimítja, és ellenállóvá teszi a stressz és különböző szennyeződések ellen. Rendkívül gazdagon hidratálja a bőrt, és látványosan egységesíti a bőrtónust, és csökkenti az apróbb ráncokat.

Parabén, ásványi olaj, alkohol, szteroid, benzophenon, szintetikus parfüm, mesterséges színezék mentes készítmény.

Ár: Csere , Eladó: Vivszii987
Állapot: Alig hasznalt , Helyszín: Tiszafured , fizetés: Szemelyes atvet vagy elore utalas utan kuldom
Ár: 3500 Ft , Eladó: Melcsi91
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyesen, vagy előre utalás után küldöm

Milaa

2017. október 16.

Nem rossz, jól hidratál, de csodát nem okoz.

Milaa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 16.

Nem rossz, jól hidratál, de csodát nem okoz.

livica33

2017. október 10.

Nagyon szeretem ezt a géles könnyed arcápolót, a toner után szoktam felvinni,majd rá a lotionját. A kombinált olajos szebóreás bőrömnek nagyon jót tesz nem érzem kevésnek. Ráadásul a károsanyag mentes összetevői miatt még jobban imádom. Valószínűleg nem fogok más arcápolót használni, csak is a bentont!!

livica33
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Penelope01

2017. október 4.

Imádom! Végre egy arcápoló aminek látom is az eredményét. A bőröm sokkal simább, egységesebb és a pattanásokat nagyon szépén leviszi.

Penelope01
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

mókincs

2017. szeptember 26.

Tetszik a géles állaga, puhítja a bőröm, hidratál is (bár még kenek utána hidratálót is) és gyulladást csökkent. Többször újravettem már, de most a COSRX csigását rendeltem meg.

mókincs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

saraanna

2017. szeptember 25.

gyorsan szívódik és puha lesz utána az arcom, mellesleg nem annyiért sikerült akcióval vennem, mint amennyiért itt ki van írva, így az árát is abszolút megérte :) Még csak pár hete használom, még updatelem, de eddig elégedett vagyok

saraanna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

g.gallatz

2017. szeptember 23.

Annyira szeretném szeretni, de egyenlőre nem megy... 1 hete használom a 3 testvérével együtt, és a homlokom apró pici patik jelentek meg. Egyenlőre még nem hagyom abba, mert reménykedem, hogy ez csak valami tisztulási folyamat, de ha nem javul a helyzet kénytelenek leszünk megválni egymástól. Addig marad a 2 csillag, de csak az összetevők miatt :( Sorry...

g.gallatz
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

bbrilona

2017. szeptember 22.

Próbáltam véleményt írni ezekről a termékekről a kecskeméti "BB Krém Online" kereskedésbe is, de ott letiltották a negatív véleményt azonnal.
Gondolom, van néhány fizetett "kedvelő" a rendszerben, mert jobbak a vélemények a termékekről mint itt.

Tehát, az eszenciát a tonikkal együtt rendeltem meg náluk és pár hete használom mindkettőt reggel és este.
- Hónalj szagú ragacsos valami mindkettő.
- Nem szívódnak be egyáltalán (de rám száradnak), így valójában legfeljebb csak éjszakára használhatók.
- Az egyébként nem érzékeny, inkább száraz bőrömre a használat után hatalmas ragyák ültek ki.
- Nem szebb, hanem sokkal csúnyább lettem ezektől.
Nem kozmetikai minőségű termékek, ráadásul azért nem is olcsók

bbrilona
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 22.

- Hónalj szagú ragacsos valami mindkettő.
- Nem szebb, hanem sokkal csúnyább lettem ezektől.
Nem kozmetikai minőségű termékek, ráadásul azért nem is olcsók

cattitude

2017. szeptember 18.

nagyon szerettem volna szeretni (vagy annyira talán mégse az ára miatt...), de több heti használat után sem vettem észre semmilyen egetrengető változást. galactomyces esszencia után kentem fel, de nem nagyon láttam változást se akkor, amikor használtam, se akkor, amikor szünetet tartottam. azért a maradékot elkenegetem, de már nézegetem a Nature Republic Bee Venom családját...

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Lolychan

2017. szeptember 13.

Ebből is mintám volt/van (már szinte elfogyóban :D). Este használom az arckrémemmel (Ilcsi Csipkebogyó Habkrém) és azt kell mondjam, remek párosítás. :D :) Nagy kiszerelés? Jóhogy. :D

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

butizs

2017. szeptember 11.

Alapvetően a lotion-el és a stem cream-el együtt használom én is, én sem látom annyira kiemelkedőnek. Nyáron csak ezt használtam, semmi különbséget nem vettem észre ha felkenem vagy ha nem...

butizs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Antioxidánsok: Arbutin, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Beta-Glucan, Adenosine, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Butylene Glycol, Betaine
Peptidek: Human Oligopeptide-1
Vitaminok: Panthenol

Méhméreg, melyet a háziméhekből nyernek. A méhméreg fő alkotóeleme egy 26 aminosavból álló peptid, a melittin, mely bizonyítottan antibakteriális és antimikrobiális hatással rendelkezik. (A meltin aránya a méhméregben elérheti akár az 52%-ot is). Ezen kívül tartalmaz olyan anyagokat, amelyek gyulladást okoznak (pl. apamin, PLA2), ugyanakkor olyan anyagokat is, amelyek gyulladásgátló hatással bírnak (pl. adolapin). A kutatások szerint bőrön alkalmazva a méreg előnyös (gyulladásgátló) tulajdonságai érvényesülnek. Egy friss, 2014-es kutatás szerint a méhméreg bőrön alkalmazva hatékony fájdalomcsillapító, illetve képes enyhíteni az izmok feszülését, csökkentve ezzel a ráncok megjelenését.

Az ázsiai útifű kivonata. A kozmetikumokban nagy valóüszínűséggel a lándzsás útifű kivonatához hasonlóan baktériumölő, sebgyógyító tulajdonsága miatt használják.

Délkelet-Ázsia, Kína és India ősi kultúrnövényének, a datolyaszilva levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és tonizáló hatású összetevő. E szerint a forrás szerint az összetevő kozmetikumokban használva segít enyhíteni a dermatitis (bőrgyulladás) tüneteit, enyhíti a bőr viszketését.

A mezei szil kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és szövetösszehúzó hatású összetevő.

Enzimes hámlasztó hatással rendelkező összetevő. A gyártó szerint enyhe, de hatásos alternatívája az AHA savaknak, vagyis a bőr legfelső rétegére hámlasztó hatással van, ezáltal simítja a bőrt, és felgyorsítja a sejtek életciklusát (cell turnover).  Az összetevőt általában 2% körüli koncentrációban használják otthoni hámlasztók esetén, és a krém pH-értékének 5 és 8 között kell lennie ahhoz, hogy hasson, ezért érzékeny bőrre is ideális.

Azelainsav, mely számos bőr- és hajkondicionáló része. Bőrgyógyászati készítményekben is alkalmazzák, általában más szerekkel kombinációban.

1. Pattanás: Az azelainsavat enyhe és közepesen súlyos akne ellen alkalmazzák, mind mitesszeres, mind fertőzéses esetben. Gátolja az aknét okozó baktérium növekedését, ezáltal tisztán tartja a bőr pórusait.
  2. Rosacea: A kivörösödött bőr kezelésére az azelainsav gyulladásgátló hatását használják helyileg alkalmazott gél formájában.
  3. Pigmentkezelés: Az azelainsavat különböző bőrszíneződések kezelésére használják, pl. melazma fertőzés utáni hiperpigmentáció, különösen sötétebb bőrűek esetén. Az azelainsav csökkenti a melanin mennyiségét.
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Szintetikusan előállított peptidféle, mely arra hivatott, hogy leutánozza az EGF-et (=Epidermal Growth Factor), vagyis az Epidermális Növekedési faktort. A növekedési faktor egy olyan természetben előforuló fehérje, mely serketi a sejtek osztódását és szaporodását. E szerint a forrás szerint az EGF a kozmetikumokban gyorsítsa a sebgyógyulást, és csökkenti a hegesedést.

További info a Truthinagingen >>>

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a szecsuáni bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással és jelentős C-vitamin tartalommal is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.