KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Benton

Ár:   5800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: BlackBetty, Módosítva: 2016. február 15.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A károsodott és durva bőrt kisimítja, és ellenállóvá teszi a stressz és különböző szennyeződések ellen. Rendkívül gazdagon hidratálja a bőrt, és látványosan egységesíti a bőrtónust, és csökkenti az apróbb ráncokat.

Parabén, ásványi olaj, alkohol, szteroid, benzophenon, szintetikus parfüm, mesterséges színezék mentes készítmény.

Ár: Csere , Eladó: Vivszii987
Állapot: Alig hasznalt , Helyszín: Tiszafured , fizetés: Szemelyes atvet vagy elore utalas utan kuldom
KERESEM!!Benton Snail Bee High Content Essence
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: angelcare
Állapot: Új/használt, Helyszín: Szeged, fizetés: --

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Arina909

2017. december 4.

Az első koreai termék,amit kipróbáltam. Nem lehet összehasonlítani a drogériákban kapható krémekkel. Illatmentes, könnyed, tele hatóanyagokkal. Azóta több tagját is birtoklom a termékcsaládnak.

Arina909
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

ancsika13

2017. december 2.

Most fogyott el az elő üveggel és újrarendeltem , Nekem nagyon pozitívak a tapasztalataim , Puha , hidratált a bőr és néhány hát után mások is észreveszik az eredményt

ancsika13
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 2.

Kremcica

2017. november 17.

Update:
Én is úgy jártam mint saraanna. Nyáron nagyon szerette a bőröm, de most csak minimális hidratáló hatása van. Az is igaz, hogy nyáron sokkal zsírosabb a bőröm és kevesebb hidratálásra van szükség viszont pattanásokra jobban hajlamos.

Imádom! Kedi81-nek köszönhetően hozzájutottam 2*5 ml-es mintához. Már az első kis tubusnál láttam a hatását. A piros pattanásmaradványokat és az éppen kidudorodókat két éjszakai levitte és még hidratál is. A legnagyobb hatását akkor láttam mikor pici pihetőt tartottam a két kis minta között. Nyáron megbolondul a bőröm egyből meglátszott a hiánya. Én most a nyári melegben is rétegezek esténként, tonik-bha két naponta-ez az esszencia-hidrataló szérum a rutin és rendben van a bőröm. Már útban van a nagy 60 ml-es kiszerelés és én a fenti árnál olcsóbban 3600 Ft-ért vettem.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

saraanna

2017. november 16.

gyorsan szívódik és puha lesz utána az arcom, mellesleg nem annyiért sikerült akcióval vennem, mint amennyiért itt ki van írva, így az árát is abszolút megérte :) Még csak pár hete használom, még updatelem, de eddig elégedett vagyok

Update:
levontam egy csillagot, nem érzem, hogy olyan sokat érne, igazából rendben van a bőröm, egy másik krémmel kombinálva használom. de próbálom hinni, hogy tényleg segít pattanásokat eltüntetni, meg mintha a pórusaim jobban néznének ki, mint valaha. Újra azért lehet nem veszem, valami mást inkább.

saraanna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

Ariel001

2017. október 26.

Egy hónapja használom napi szinten, szerintem megérett már a véleményezésre. Az arcom csúnyább nem lett, hidratáló hatása kevés még az én kombinált bőrömre is, erre vannak mondjuk a tápláló hidratáló krémek. Lentebb egy kedves krémmániás véleményéből idéznék: " ragacsos hónaljszagú vmi" -hát ez jellemzi legjobban a szagát és az állagát... de hát mit is várjon az ember egy illatanyagokat nem tartalmazó csiganyálas esszenciától...Egy hónapja hámlasztok és használok koreai arcápoló termékeket, összességébe nagyobb csodát vártam ettől a rutintól, de azért van némi javulás, csak én vagyok türelmetlen. Ami miatt ezt a terméket megrendeltem az a régi hegek halványítása, ugyanis egyik kolleganőm szép eredményeket ért el vele, csodaszerként tekint rá. Nem húzom le, de a következő ilyen termék a Mizon csiganyálas eszenciája lesz, ugyanis mintát használtam belőle pár napig és akkor láttam javulást a régi foltjaimon! Elhasználom addig is ezt, még 2-3 hónapig így is elég, de nem rendelem újra.

Ariel001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

chemviki

2017. október 25.

Szèp összetevői vannak, nagy remènyeket fűztem hozzá..de azon kìvül, hogy hidratàlt, semmilyen màs pozitìv hatàst nem vettem èszre..1 üveggel hasznàltam el..

chemviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Milaa

2017. október 16.

Nem rossz, jól hidratál, de csodát nem okoz.

Milaa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 16.

Nem rossz, jól hidratál, de csodát nem okoz.

livica33

2017. október 10.

Nagyon szeretem ezt a géles könnyed arcápolót, a toner után szoktam felvinni,majd rá a lotionját. A kombinált olajos szebóreás bőrömnek nagyon jót tesz nem érzem kevésnek. Ráadásul a károsanyag mentes összetevői miatt még jobban imádom. Valószínűleg nem fogok más arcápolót használni, csak is a bentont!!

livica33
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Penelope01

2017. október 4.

Imádom! Végre egy arcápoló aminek látom is az eredményét. A bőröm sokkal simább, egységesebb és a pattanásokat nagyon szépén leviszi.

Penelope01
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

mókincs

2017. szeptember 26.

Tetszik a géles állaga, puhítja a bőröm, hidratál is (bár még kenek utána hidratálót is) és gyulladást csökkent. Többször újravettem már, de most a COSRX csigását rendeltem meg.

mókincs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Antioxidánsok: Arbutin, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Beta-Glucan, Adenosine, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Butylene Glycol, Betaine
Peptidek: Human Oligopeptide-1
Vitaminok: Panthenol

Méhméreg, melyet a háziméhekből nyernek. A méhméreg fő alkotóeleme egy 26 aminosavból álló peptid, a melittin, mely bizonyítottan antibakteriális és antimikrobiális hatással rendelkezik. (A meltin aránya a méhméregben elérheti akár az 52%-ot is). Ezen kívül tartalmaz olyan anyagokat, amelyek gyulladást okoznak (pl. apamin, PLA2), ugyanakkor olyan anyagokat is, amelyek gyulladásgátló hatással bírnak (pl. adolapin). A kutatások szerint bőrön alkalmazva a méreg előnyös (gyulladásgátló) tulajdonságai érvényesülnek. Egy friss, 2014-es kutatás szerint a méhméreg bőrön alkalmazva hatékony fájdalomcsillapító, illetve képes enyhíteni az izmok feszülését, csökkentve ezzel a ráncok megjelenését.

Az ázsiai útifű kivonata. A kozmetikumokban nagy valóüszínűséggel a lándzsás útifű kivonatához hasonlóan baktériumölő, sebgyógyító tulajdonsága miatt használják.

Délkelet-Ázsia, Kína és India ősi kultúrnövényének, a datolyaszilva levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és tonizáló hatású összetevő. E szerint a forrás szerint az összetevő kozmetikumokban használva segít enyhíteni a dermatitis (bőrgyulladás) tüneteit, enyhíti a bőr viszketését.

A mezei szil kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és szövetösszehúzó hatású összetevő.

Enzimes hámlasztó hatással rendelkező összetevő. A gyártó szerint enyhe, de hatásos alternatívája az AHA savaknak, vagyis a bőr legfelső rétegére hámlasztó hatással van, ezáltal simítja a bőrt, és felgyorsítja a sejtek életciklusát (cell turnover).  Az összetevőt általában 2% körüli koncentrációban használják otthoni hámlasztók esetén, és a krém pH-értékének 5 és 8 között kell lennie ahhoz, hogy hasson, ezért érzékeny bőrre is ideális.

Azelainsav, mely számos bőr- és hajkondicionáló része. Bőrgyógyászati készítményekben is alkalmazzák, általában más szerekkel kombinációban.

1. Pattanás: Az azelainsavat enyhe és közepesen súlyos akne ellen alkalmazzák, mind mitesszeres, mind fertőzéses esetben. Gátolja az aknét okozó baktérium növekedését, ezáltal tisztán tartja a bőr pórusait.
  2. Rosacea: A kivörösödött bőr kezelésére az azelainsav gyulladásgátló hatását használják helyileg alkalmazott gél formájában.
  3. Pigmentkezelés: Az azelainsavat különböző bőrszíneződések kezelésére használják, pl. melazma fertőzés utáni hiperpigmentáció, különösen sötétebb bőrűek esetén. Az azelainsav csökkenti a melanin mennyiségét.
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Szintetikusan előállított peptidféle, mely arra hivatott, hogy leutánozza az EGF-et (=Epidermal Growth Factor), vagyis az Epidermális Növekedési faktort. A növekedési faktor egy olyan természetben előforuló fehérje, mely serketi a sejtek osztódását és szaporodását. E szerint a forrás szerint az EGF a kozmetikumokban gyorsítsa a sebgyógyulást, és csökkenti a hegesedést.

További info a Truthinagingen >>>

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a szecsuáni bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással és jelentős C-vitamin tartalommal is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.