KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Benton

Ár:   5800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: BlackBetty, Módosítva: 2016. február 15.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A károsodott és durva bőrt kisimítja, és ellenállóvá teszi a stressz és különböző szennyeződések ellen. Rendkívül gazdagon hidratálja a bőrt, és látványosan egységesíti a bőrtónust, és csökkenti az apróbb ráncokat.

Parabén, ásványi olaj, alkohol, szteroid, benzophenon, szintetikus parfüm, mesterséges színezék mentes készítmény.

Ár: Csere , Eladó: Vivszii987
Állapot: Alig hasznalt , Helyszín: Tiszafured , fizetés: Szemelyes atvet vagy elore utalas utan kuldom

widowmaker

2017. augusztus 3.

Az lotion-el és a stem cream-el együtt használom, de nekem nem vált be. Nyáron kellemes, hűsítő,de ezen kívül nem láttam más pozitív hatását.

widowmaker
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 3.

GSz

2017. július 25.

Hihetetlen jó a lotionnal együtt! Az első koreai próbálkozásom, valamiért "gagyinak" gondoltam ezeket a termékeket, de hatalmas kellemes csalódás. Előszőr anyámon próbáltam ki, ő volt a teszt :) tudni kell róla, hogy nagyon pesszimista, és viccel minden krémmel kapcsolatban. Erre azt mondta,hogy reggel csigák nőnek az arcára. Legyint, és hülyének néz hogy pénzkidobás. DE! Bekentem ezzel, utána lotionnal. Eltelt kb. 1 óra, és csak bele pillantott a tükörbe, elkezdte simizni az arcát, (baromi száraz bőre van), és mondja : jé, milyen sima a bőrőm,és valami más, szebb a kinézete. Én enyhe fényt, azt az egészséges bőrképet láttam meg először. Azt mondja ilyet én is kérek, már rendeltem is! Ő aki soha semmilyen kozmetikumnak nem hitt. És azonnal levette a lábáról. Engem szint úgy meggyőzőtt.
-baromi jó kiszerelés
-hihetetlen gyorsan beszívódik, kellemes állagú
-semmilyen irritáció
-nagyon jó ár
-és ami nem semmi: legyőzte az eddig 3 üvegcsével használt Estée Lauder night repair szérumot!!! Eszem ágába sincs már azt a nagyon drága szérumot megvenni. Szerintem ezzel mindent elmondtam...
És a Ti véleményeitek miatt próbáltam ki. Köszönöm!

GSz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

-baromi jó kiszerelés
-hihetetlen gyorsan beszívódik, kellemes állagú
-semmilyen irritáció
-nagyon jó ár
És a Ti véleményeitek miatt próbáltam ki. Köszönöm!

Kremcica

2017. július 23.

Imádom! Kedi81-nek köszönhetően hozzájutottam 2*5 ml-es mintához. Már az első kis tubusnál láttam a hatását. A piros pattanásmaradványokat és az éppen kidudorodókat két éjszakai levitte és még hidratál is. A legnagyobb hatását akkor láttam mikor pici pihetőt tartottam a két kis minta között. Nyáron megbolondul a bőröm egyből meglátszott a hiánya. Én most a nyári melegben is rétegezek esténként, tonik-bha két naponta-ez az esszencia-hidrataló szérum a rutin és rendben van a bőröm. Már útban van a nagy 60 ml-es kiszerelés és én a fenti árnál olcsóbban 3600 Ft-ért vettem.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

rika28

2017. július 15.

Valamivel karácsony után találtam rá a neten, és rendeltem meg. Úgy vártam ezt az esszenciát, mint a mannát, annyi jót olvastam róla. Ahogy megérkezett, magamra is kentem rögtön. És nem jött a csoda. Azt hozzá kell tennem, a tél rendesen elintézte a bőröm, nagyon rossz állapotba került, így elég nehéz lett volna bárminek is egy csapásra rendbe tenni. Szóval ezt, meg mindenféle mintát használtam, és egy hét alatt már láttam a változást. Nem tudom, hogy csinálja, de ha közelről megnézem, ugyanúgy tágak a pórusok, zsírosabb a T-zóna, de mégis sokkal szebb a bőröm. Szóval tényleg egységesíti a bőrtónust. A mintákkal együtt használva nagyon szuper volt, de ahogy azok elfogytak, éreztem, hogy egyedül nem fogja megváltani a világot. Ennek ellenére, ugyanúgy szebb volt a bőröm, gyakorlatilag nem jött elő pattanás (ez nagyon nagy szó!!!), és mintha egy kicsit a faggyútermelődést is szabályozta. Ahogy elfogyott, váltottam COSRX-re, mert az sokkal olcsóbb. Most annak kb megvan még a negyede, ha elfogy, valószínűleg vosszatérek erre, mert összességében jobban teljesített, és sokkal jobb volt az állaga.

rika28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

beauty88lover

2017. július 8.

utazóbarát kiszerelés.sokáig kitart.használat után tökéletes bőrkép.nem ragad és illatmentes.nagyon szerettem

beauty88lover
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

miti08

Korcsoport: < 18
2017. július 5.

A legjobb! Szuper finom és kellemes tapintású lesz tőle a bőröm. Először féltem ettől az egész koreai vonaltól, de most már kezdem belátni, hogy ezek csak az igazán jó termékek. Gyönyörű INCI, látványos eredmény, baráti ár. Kell ennél több?

miti08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 5.

noriri

2017. július 3.

Oda meg vissza vagyok a Benton csigás vonaláért. Az esszenciát és a lotiont egyszerre használom, így nehéz a hatásukat külön taglalni. A véleményemet leírtam a lotionnél is, de leírom itt is: megváltoztatta a bőrképemet, hidratál, nem okoz pattanást, feltölti az arcot. :) A lotiont különösen szeretem, az esszencia géles/vizes állagú, gyorsan beszívja a bőr.

noriri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

Kedi81

2017. július 1.

Mintát próbáltam belőle,de igen úgy néz ki,hogy kell belőle egy nagy kiszerelés is,már első éjjel kisebbek lettek a pattanások az arcomon tőle,pár nap alatt pedig teljesen el is tüntette,de úgy,hogy hozzá se kellett nyúlnom,lehúzta és eltüntette,nem kellett nyomogatni:-))
Finom,selymes,kevésbé piros lesz tőle az arcom mikor használom,két mintám van belőle kipróbálásra,de szerintem még mielőtt elfogynának megrendelem a rendes 60ml-es kiszerelést,mert eddig szinte "Csoda" kategória:-)))
Megelőlegezem a maximális csillagot neki és bízok benne,hogy hosszú távon se hagy cserben:-)

Update;
Minden más arckrémet és szérumot elhagytam,csak Ő kell,annyira kellemes a használata,az arcom szinte még soha semmitől se volt ilyen szép,semmi pattanás nem jött elő amióta használom,ami nálam igen ritka,és kb. 1,5 hete ha használom,ha lehetne még több csillagot kapna🙂
Igazi CSODA-Imádom❤️😀
Kell belőle a nagy kiszerelés!!!😊

Kedi81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 1.

Update;
Igazi CSODA-Imádom❤️😀
Kell belőle a nagy kiszerelés!!!😊

Craftastic

2017. június 28.

Na ez tipikusan az a termék, aminek a hatását akkor veszem észre mikor már nem használom. Nem is gondoltam, hogy ennyit segített a bőröm állapotán. Amikor az ember a koreai rétegezőst rutint teszi magáévá, nehéz megkülönböztetni az egyes termékek hatását. Pattanásra hajlamos bőrre szerintem kiváló, nem engedi a pattanásokat kialakulni, viszont nekem kicsit ragacsos réteget hagyott, de jól hidratál. Elképesztően gazdaságos a használata, kb egy évig nyúztam a kis flakont, esti használattal. Összességében szeretem és újravenném.

Craftastic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

Tejeskávé

2017. június 27.

Elsőként mintát rendeltem belőle ebayen, lassan 2 hete használom és most rendeltem belőle nagy kiszerelést. Az arcbőröm egységesebb, nagyon mitesszeres és sajnos a piszkálás miatt vannak hegek is.. A mitesszerek nem szűntek meg tőle de szépen leviszi a gyulladást és simább a bőröm. Ajánlom!

Tejeskávé
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

Antioxidánsok: Arbutin, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Beta-Glucan, Adenosine, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Butylene Glycol, Betaine
Peptidek: Human Oligopeptide-1
Vitaminok: Panthenol

Méhméreg, melyet a háziméhekből nyernek. A méhméreg fő alkotóeleme egy 26 aminosavból álló peptid, a melittin, mely bizonyítottan antibakteriális és antimikrobiális hatással rendelkezik. (A meltin aránya a méhméregben elérheti akár az 52%-ot is). Ezen kívül tartalmaz olyan anyagokat, amelyek gyulladást okoznak (pl. apamin, PLA2), ugyanakkor olyan anyagokat is, amelyek gyulladásgátló hatással bírnak (pl. adolapin). A kutatások szerint bőrön alkalmazva a méreg előnyös (gyulladásgátló) tulajdonságai érvényesülnek. Egy friss, 2014-es kutatás szerint a méhméreg bőrön alkalmazva hatékony fájdalomcsillapító, illetve képes enyhíteni az izmok feszülését, csökkentve ezzel a ráncok megjelenését.

Az ázsiai útifű kivonata. A kozmetikumokban nagy valóüszínűséggel a lándzsás útifű kivonatához hasonlóan baktériumölő, sebgyógyító tulajdonsága miatt használják.

Délkelet-Ázsia, Kína és India ősi kultúrnövényének, a datolyaszilva levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és tonizáló hatású összetevő. E szerint a forrás szerint az összetevő kozmetikumokban használva segít enyhíteni a dermatitis (bőrgyulladás) tüneteit, enyhíti a bőr viszketését.

A mezei szil kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és szövetösszehúzó hatású összetevő.

Enzimes hámlasztó hatással rendelkező összetevő. A gyártó szerint enyhe, de hatásos alternatívája az AHA savaknak, vagyis a bőr legfelső rétegére hámlasztó hatással van, ezáltal simítja a bőrt, és felgyorsítja a sejtek életciklusát (cell turnover).  Az összetevőt általában 2% körüli koncentrációban használják otthoni hámlasztók esetén, és a krém pH-értékének 5 és 8 között kell lennie ahhoz, hogy hasson, ezért érzékeny bőrre is ideális.

Azelainsav, mely számos bőr- és hajkondicionáló része. Bőrgyógyászati készítményekben is alkalmazzák, általában más szerekkel kombinációban.

1. Pattanás: Az azelainsavat enyhe és közepesen súlyos akne ellen alkalmazzák, mind mitesszeres, mind fertőzéses esetben. Gátolja az aknét okozó baktérium növekedését, ezáltal tisztán tartja a bőr pórusait.
  2. Rosacea: A kivörösödött bőr kezelésére az azelainsav gyulladásgátló hatását használják helyileg alkalmazott gél formájában.
  3. Pigmentkezelés: Az azelainsavat különböző bőrszíneződések kezelésére használják, pl. melazma fertőzés utáni hiperpigmentáció, különösen sötétebb bőrűek esetén. Az azelainsav csökkenti a melanin mennyiségét.
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Szintetikusan előállított peptidféle, mely arra hivatott, hogy leutánozza az EGF-et (=Epidermal Growth Factor), vagyis az Epidermális Növekedési faktort. A növekedési faktor egy olyan természetben előforuló fehérje, mely serketi a sejtek osztódását és szaporodását. E szerint a forrás szerint az EGF a kozmetikumokban gyorsítsa a sebgyógyulást, és csökkenti a hegesedést.

További info a Truthinagingen >>>

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a szecsuáni bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással és jelentős C-vitamin tartalommal is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.