KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Benton

Ár:   5800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: BlackBetty, Módosítva: 2016. február 15.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A károsodott és durva bőrt kisimítja, és ellenállóvá teszi a stressz és különböző szennyeződések ellen. Rendkívül gazdagon hidratálja a bőrt, és látványosan egységesíti a bőrtónust, és csökkenti az apróbb ráncokat.

Parabén, ásványi olaj, alkohol, szteroid, benzophenon, szintetikus parfüm, mesterséges színezék mentes készítmény.

Ár: Csere , Eladó: Vivszii987
Állapot: Alig hasznalt , Helyszín: Tiszafured , fizetés: Szemelyes atvet vagy elore utalas utan kuldom

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Maraszt

2018. június 12.

Az egyik kedvenc termékem. Már számtalanszor újravettem. Ha egy ideig nélkülöznöm kell, megérzem a hiányát. Reggel, este szoktam használni. Már használat közben is megvan az az érzés, hogy valami nagyon jót teszek a bőrömmel - pillanatok alatt beissza a 2 pumpálatnyi eszenciát. Hidratálásra természetesen önmagában nem elég, de nagyon szép bőregységesítő hatása van.

Maraszt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 12.

rtteszvesz

2018. június 5.

Nekem ez jobban bejött, mint a COSRX-es csigás. NAgyon jól hidratált télen és tavasszal, ősszel visszatérek hozzá mindenképpen. Tavasszal krémet sem kentem felé, elég volt. Esténként használtam, fél évig elég volt.

rtteszvesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 5.

derienart

2018. június 4.

Próbáltam már a cosrx csigás esszenciáját és a galactomys-t is, de ez viszi a prímet. A lotionját régóta használom, nem gondoltam, hogy szükségem lenne erre a termékre de nagyon meggyőzött. Magában krém nélkül is megállja a helyét, felkenve ragad de pár perc alatt teljesen felszívódik. A cosrx termékek után ugyanúgy húzódott a bőröm, de ez a szérum tökéletesen feltölti és hidratálja. Szerintem sokkal jobb mint a lotion.

derienart
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

JuditTTT

2018. május 16.

Update: kaptam belőle egy üveggel. Ennek sztem már köze nincs ahhoz amit anno tudott. Jó ideje leváltottam ezt az esszenciát más termékekre (all in one ampule- Scinic, Farm Stay), és most egyértelmű, h. már nem a régi, miután visszatértem hozzá kihagyás után. De azért az ára megy felfelé... Nem értem mire fel.

Anno, amikor elkezdtem használni, pár éve, még újnak volt mondható a piacon. Olcsó volt és tökéletes. A teljes rutint megdobta még hidratálásban, feltöltésben, ránctalanításban, a mitesszereknek nyoma sem volt és nem veszett össze hámlasztóval. Mai napig a legjobb esszenciának tartom, de a kezdő olyan 1500-2000 forintnak megfelelő összegtől eljutottunk a 5-6 ezres körüli árig és ez a cucc kb. egy hónapig tart ki egy üveggel. Ez így már nagyon nem éri meg. Cosrx-el kb. helyettesíthető. Az ehhez képest olyan 60%-osan teljesít.

JuditTTT
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

cattitude

2018. május 13.

nagyon szerettem volna szeretni (vagy annyira talán mégse az ára miatt...), de több heti használat után sem vettem észre semmilyen egetrengető változást. galactomyces esszencia után kentem fel, de nem nagyon láttam változást se akkor, amikor használtam, se akkor, amikor szünetet tartottam. azért a maradékot elkenegetem, de már nézegetem a Nature Republic Bee Venom családját...

update: elég olcsón, kb 2700 forintért tudtam megszerezni a teljes kiszerelést, úgy voltam vele, hogy ha nem is használ látványosan, ártani nem árt. még mindig nem látok semmilyen változást a bőrömön, ha használom, nem különesebben kisimultabb vagy feltöltöttebb vagy halványabb :D de egy extra hidratáló lépés sose rossz. szerintem eléggé túlárazott, főleg mostanában.

update2: rájöttem, hogy ez a cucc testszagú, amit tök érdekesnek találok, persze parfüm nincs benne és nem is baj. de így kicsit olyan római kömény feeling :D

update3: barátom leégett bőrére kentem először, de ha már kéznél volt, akkor az arcára is kentem, az ő arcbőrén sokkal látványosabb volt a hatása.lehet az enyém nem elég problémás akkor (de amúgy igen :( :D) /sigh

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

saraanna

2018. április 25.

gyorsan szívódik és puha lesz utána az arcom, mellesleg nem annyiért sikerült akcióval vennem, mint amennyiért itt ki van írva, így az árát is abszolút megérte :) Még csak pár hete használom, még updatelem, de eddig elégedett vagyok

Update:
levontam egy csillagot, nem érzem, hogy olyan sokat érne, igazából rendben van a bőröm, egy másik krémmel kombinálva használom. de próbálom hinni, hogy tényleg segít pattanásokat eltüntetni, meg mintha a pórusaim jobban néznének ki, mint valaha. Újra azért lehet nem veszem, valami mást inkább.
Update2:
valahogy a kezembe került újra, és nagyon megszerettem, olyan szép a bőröm tőle, mintha tényleg levinné a gyulladásokat és összehúzná a pórusokat. Újra fogom venni, és kipróbálok ebből a márkából valami mást is

saraanna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 25.

Update:
Update2:

justagirl

2018. április 18.

Hát én elég szkeptikus voltam ezzel a csiganyál dologgal, de tényleg szagtalan, úgyhogy valahogy ki tudtam zárni. Nem mondom, h látványosan segít, de mintha egy kicsit hidratáltabb lenne a bőröm tőle. Szerintem újra fogom venni.

justagirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

Tánya88

2018. április 4.

Nagy reményekkel kezdtem meg a használatát, tekintve, hogy nagyon jókat írtak róla. Az állaga nagyon kellemes, gyorsan beszívódik, olyan vizes-mézes érzetű, kedvelem az ilyet. A hatása... primerként nagyon jó és a hidratáló alatt is jól működik, érzem, hogy jobban hat vele a hidratáló. Ám azt a csodahatást, amit ígért, hogy a bőrhibákat 2-3 héten belül gyönyörűen eltünteti... hát, én ezt nem vettem észre. :( Ugyanúgy tele vagyok a ragyáimmal... :( A teljes árat így nekem nem érte meg, mert amiért vettem, arra nem vált be, de még így is érzem, hogy egy nagyon jó minőségű valamivel van dolgom. :)

Tánya88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Nixie

2018. március 17.

nagyra értékelték, ezért én is kipróbáltam. Szeretem, hogy nincs illata, és hogy pumpás, így nem kell belenyúlni. Valóban jó hatással volt a hegekre és a pattanásokra. Az ebayes áráét (3500 ft körül) szerintem megéri kipróbálni, de ha tényleg 5800 ft lenne az ára, nekem nem érné meg, nem javított annyit, hogy ennyit adjak érte. Elhasználtam, de azóta már vettem másfajtát. Mindenesetre 3-4* között hezitálok, de megadom neki a 4-et, de lehet csak 3-at kellene?

Nixie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

Andzsella

2018. március 17.

Ezt a terméket bbkrem.hu-ról rendeltem. Nagyon folyékony, nincs illata és nem irritál. Segít begyógyítani a sebeket, puhább lesz tőle a bőröm. Hamarabb beszívódik a bőrömbe, mint a Shideido krémjeim, szemem alá is fel szoktam vinni (szemhéjra nem), így a szemem tényleg kipihentebb lesz egy hét használat után.

Andzsella

Antioxidánsok: Arbutin, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Beta-Glucan, Adenosine, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Butylene Glycol, Betaine
Peptidek: Human Oligopeptide-1
Vitaminok: Panthenol

Méhméreg, melyet a háziméhekből nyernek. A méhméreg fő alkotóeleme egy 26 aminosavból álló peptid, a melittin, mely bizonyítottan antibakteriális és antimikrobiális hatással rendelkezik. (A meltin aránya a méhméregben elérheti akár az 52%-ot is). Ezen kívül tartalmaz olyan anyagokat, amelyek gyulladást okoznak (pl. apamin, PLA2), ugyanakkor olyan anyagokat is, amelyek gyulladásgátló hatással bírnak (pl. adolapin). A kutatások szerint bőrön alkalmazva a méreg előnyös (gyulladásgátló) tulajdonságai érvényesülnek. Egy friss, 2014-es kutatás szerint a méhméreg bőrön alkalmazva hatékony fájdalomcsillapító, illetve képes enyhíteni az izmok feszülését, csökkentve ezzel a ráncok megjelenését.

Az ázsiai útifű kivonata. A kozmetikumokban nagy valóüszínűséggel a lándzsás útifű kivonatához hasonlóan baktériumölő, sebgyógyító tulajdonsága miatt használják.

Délkelet-Ázsia, Kína és India ősi kultúrnövényének, a datolyaszilva levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és tonizáló hatású összetevő. E szerint a forrás szerint az összetevő kozmetikumokban használva segít enyhíteni a dermatitis (bőrgyulladás) tüneteit, enyhíti a bőr viszketését.

A mezei szil kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és szövetösszehúzó hatású összetevő.

Enzimes hámlasztó hatással rendelkező összetevő. A gyártó szerint enyhe, de hatásos alternatívája az AHA savaknak, vagyis a bőr legfelső rétegére hámlasztó hatással van, ezáltal simítja a bőrt, és felgyorsítja a sejtek életciklusát (cell turnover).  Az összetevőt általában 2% körüli koncentrációban használják otthoni hámlasztók esetén, és a krém pH-értékének 5 és 8 között kell lennie ahhoz, hogy hasson, ezért érzékeny bőrre is ideális.

Azelainsav, mely számos bőr- és hajkondicionáló része. Bőrgyógyászati készítményekben is alkalmazzák, általában más szerekkel kombinációban.

1. Pattanás: Az azelainsavat enyhe és közepesen súlyos akne ellen alkalmazzák, mind mitesszeres, mind fertőzéses esetben. Gátolja az aknét okozó baktérium növekedését, ezáltal tisztán tartja a bőr pórusait.
  2. Rosacea: A kivörösödött bőr kezelésére az azelainsav gyulladásgátló hatását használják helyileg alkalmazott gél formájában.
  3. Pigmentkezelés: Az azelainsavat különböző bőrszíneződések kezelésére használják, pl. melazma fertőzés utáni hiperpigmentáció, különösen sötétebb bőrűek esetén. Az azelainsav csökkenti a melanin mennyiségét.
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Szintetikusan előállított peptidféle, mely arra hivatott, hogy leutánozza az EGF-et (=Epidermal Growth Factor), vagyis az Epidermális Növekedési faktort. A növekedési faktor egy olyan természetben előforuló fehérje, mely serketi a sejtek osztódását és szaporodását. E szerint a forrás szerint az EGF a kozmetikumokban gyorsítsa a sebgyógyulást, és csökkenti a hegesedést.

További info a Truthinagingen >>>

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a szecsuáni bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással és jelentős C-vitamin tartalommal is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.