KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Benton

Ár:   5800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: BlackBetty, Módosítva: 2016. február 15.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A károsodott és durva bőrt kisimítja, és ellenállóvá teszi a stressz és különböző szennyeződések ellen. Rendkívül gazdagon hidratálja a bőrt, és látványosan egységesíti a bőrtónust, és csökkenti az apróbb ráncokat.

Parabén, ásványi olaj, alkohol, szteroid, benzophenon, szintetikus parfüm, mesterséges színezék mentes készítmény.

Ár: Csere , Eladó: Vivszii987
Állapot: Alig hasznalt , Helyszín: Tiszafured , fizetés: Szemelyes atvet vagy elore utalas utan kuldom

heydy10

2018. február 16.

Kellemes használni, könnyen beszívódik. Sajnos óriási hatást nem érzek. Nem tesz rosszat a bőrömnek, talán kicsit szebb is, de többet vártam tőle.

heydy10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Katush

2018. február 14.

Egyszerűen imááádom! Egyszer egy arckezeléstől irritált lett a bőröm és a barátnom ezt ajánlotta, azóta elválaszthatatlanok vagyunk. Reggel este használom, a bőröm egységesebb, fényesebb és hidratáltabb tőle. A high content lotion-nel együtt használom és nekem nagyon bevált. Amikor felkenem az arcomra, akkor egyből becuppantja a bőröm és hamar látványos a változás. Ha tehetném, akkor 10 pontot adnék rá az 5-ből.

Katush
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 14.

cattitude

2018. február 7.

nagyon szerettem volna szeretni (vagy annyira talán mégse az ára miatt...), de több heti használat után sem vettem észre semmilyen egetrengető változást. galactomyces esszencia után kentem fel, de nem nagyon láttam változást se akkor, amikor használtam, se akkor, amikor szünetet tartottam. azért a maradékot elkenegetem, de már nézegetem a Nature Republic Bee Venom családját...

update: elég olcsón, kb 2700 forintért tudtam megszerezni a teljes kiszerelést, úgy voltam vele, hogy ha nem is használ látványosan, ártani nem árt. még mindig nem látok semmilyen változást a bőrömön, ha használom, nem különesebben kisimultabb vagy feltöltöttebb vagy halványabb :D de egy extra hidratáló lépés sose rossz. szerintem eléggé túlárazott, főleg mostanában.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

Lunalaluna

2018. január 21.

Nagyon hajtott a kíváncsiágom a csigakivonat és méhméreg kombinációját illetően. A bőrolási rutinomban a 4. rétegként használom. Jól beszívódik, enyhén fényessé teszi a bőrömet, nem hagy nehéz érzést maga után. Kezdetben még a szememre is kertem, aztán ez elmaradt. Estére még kerül az arcomra más hidratáló is, úgyhogy én inkább a ránctalanító és pattanás megelőző hatása miatt alkalmazom. Nem okozott irritációt, gyulladást, jól tolerálható esszencia. Meg vagyok elégedve vele. Mostanában azt vettem észre, hogy az ujjamra pumpálva gyorsan vizes állagúvá vált, úgyhogy sietnem kell a felkenésével. Valószínűleg melegebb lett a fürdőszobában. A pumpa hibátlanul működik, kényelmes adagolást tesz lehetővé.

Lunalaluna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 21.

jilona1983

2018. január 16.

Ennek a termékcsaládnak a hidratáló krémét próbáltam először és az szuper volt, de sajnos hamar elfogyott, mert csak 50ml. Így meg is lepődtem, mikor ez megérkezett, hogy milyen óriási. Azt hittem, hogy csak a csomagolása, de nem, mert 60!!!ml van benne! Sokáig elég is volt. Először reggel és este is használtam toner után és hidratáló előtt, de éjszakára nagyon gyenge volt. Nagy csodát nem tett a bőrömmel, de szerencsére rosszat sem. A hidratálását sem éreztem különösebben. Nem hiszem, hogy újra veszem, vannak sokkal jobbak.

jilona1983
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 16.

zagnes89

2018. január 7.

Könnyű géles forma, gyorsan felszívódik és üdébb tőle az arcom. Ezen felül jó rá sminkelni, nincs illata sem. Sajnos de rá kellett jönnöm, hogy tőle dagad be a szemem. Mivel eredeti termék, egyéni túlérzékenység lehet a méhméregre.
Feltettem eladásra.

zagnes89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Feltettem eladásra.

anette0118

2018. január 6.

Én is csak jót tudok mondani róla.
Szuper, könnyű állagú, hamar beszívódik.
Ilyenkor télen persze önmagában nem biztos, hogy elég, de melegben kiváló.
Nagyon szeretem.

anette0118
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Én is csak jót tudok mondani róla.
Szuper, könnyű állagú, hamar beszívódik.
Ilyenkor télen persze önmagában nem biztos, hogy elég, de melegben kiváló.
Nagyon szeretem.

vszidonia

2018. január 5.

Jó pár hónapja használom már sok-sok másik Benton termékkel egyszerre. Azt kell mondjam, nagyon jól teljesítenek együtt. Szeretem, mert natúr, gyorsan beissza a bőröm, nyáron a lotionnal, télen pedig a lotionnal, és a steam creammal együtt tökéletesen hidratál.

vszidonia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 5.

Tuende

2018. január 2.

Különösebb hatást nem érzékeltem egy flakon elhasználása után sem, de rosszat sem tett. Önmagában hidratálás nélkül nem elég.

Tuende
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Nikolaj

2017. december 28.

Első koreai termékem. Szerettem, de nagy hatást nem véltem felfedezni. Azért kap 5 csillagot, mert öcsém kisebesedett, pattanásos bőrével csodát tett.

Nikolaj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

Antioxidánsok: Arbutin, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Beta-Glucan, Adenosine, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Butylene Glycol, Betaine
Peptidek: Human Oligopeptide-1
Vitaminok: Panthenol

Méhméreg, melyet a háziméhekből nyernek. A méhméreg fő alkotóeleme egy 26 aminosavból álló peptid, a melittin, mely bizonyítottan antibakteriális és antimikrobiális hatással rendelkezik. (A meltin aránya a méhméregben elérheti akár az 52%-ot is). Ezen kívül tartalmaz olyan anyagokat, amelyek gyulladást okoznak (pl. apamin, PLA2), ugyanakkor olyan anyagokat is, amelyek gyulladásgátló hatással bírnak (pl. adolapin). A kutatások szerint bőrön alkalmazva a méreg előnyös (gyulladásgátló) tulajdonságai érvényesülnek. Egy friss, 2014-es kutatás szerint a méhméreg bőrön alkalmazva hatékony fájdalomcsillapító, illetve képes enyhíteni az izmok feszülését, csökkentve ezzel a ráncok megjelenését.

Az ázsiai útifű kivonata. A kozmetikumokban nagy valóüszínűséggel a lándzsás útifű kivonatához hasonlóan baktériumölő, sebgyógyító tulajdonsága miatt használják.

Délkelet-Ázsia, Kína és India ősi kultúrnövényének, a datolyaszilva levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és tonizáló hatású összetevő. E szerint a forrás szerint az összetevő kozmetikumokban használva segít enyhíteni a dermatitis (bőrgyulladás) tüneteit, enyhíti a bőr viszketését.

A mezei szil kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és szövetösszehúzó hatású összetevő.

Enzimes hámlasztó hatással rendelkező összetevő. A gyártó szerint enyhe, de hatásos alternatívája az AHA savaknak, vagyis a bőr legfelső rétegére hámlasztó hatással van, ezáltal simítja a bőrt, és felgyorsítja a sejtek életciklusát (cell turnover).  Az összetevőt általában 2% körüli koncentrációban használják otthoni hámlasztók esetén, és a krém pH-értékének 5 és 8 között kell lennie ahhoz, hogy hasson, ezért érzékeny bőrre is ideális.

Azelainsav, mely számos bőr- és hajkondicionáló része. Bőrgyógyászati készítményekben is alkalmazzák, általában más szerekkel kombinációban.

1. Pattanás: Az azelainsavat enyhe és közepesen súlyos akne ellen alkalmazzák, mind mitesszeres, mind fertőzéses esetben. Gátolja az aknét okozó baktérium növekedését, ezáltal tisztán tartja a bőr pórusait.
  2. Rosacea: A kivörösödött bőr kezelésére az azelainsav gyulladásgátló hatását használják helyileg alkalmazott gél formájában.
  3. Pigmentkezelés: Az azelainsavat különböző bőrszíneződések kezelésére használják, pl. melazma fertőzés utáni hiperpigmentáció, különösen sötétebb bőrűek esetén. Az azelainsav csökkenti a melanin mennyiségét.
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Szintetikusan előállított peptidféle, mely arra hivatott, hogy leutánozza az EGF-et (=Epidermal Growth Factor), vagyis az Epidermális Növekedési faktort. A növekedési faktor egy olyan természetben előforuló fehérje, mely serketi a sejtek osztódását és szaporodását. E szerint a forrás szerint az EGF a kozmetikumokban gyorsítsa a sebgyógyulást, és csökkenti a hegesedést.

További info a Truthinagingen >>>

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a szecsuáni bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással és jelentős C-vitamin tartalommal is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.