KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   990 Ft, 2725 Ft és 5490 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   100 ml, 200 ml és 1l   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2016. február 5.

Ár:   990 Ft, 2725 Ft és 5490 Ft
Kiszerelés:   100 ml, 200 ml és 1l
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Az egész család részére, már újszülött kortól is
  • Arcra és testre egyaránt használható
  • Száraz, nagyon száraz, atópiás bőrre
  • Textúrája lágy, nem zsíros, nem ragad, könnyen leöblíthető
  • 26 potenciális allergéntől mentes gyümölcs- és virágillat, az erdő esszenciájával
  • Biológiailag biztonságos összetétel
  • Hipoallergén
  • Parabénmentes
  • Szappanmentes
  • Tartósítószermentes
  • Nem tartalmaz mesterséges színező anyagokat

Egyedülálló összetételének köszönhetően nyugtatja és védi a bőrt a külső környezeti ártalmakkal szemben:

• Növényi biolipidek (kókusz- és napraforgóolaj-észterek): a megfelelő lipidréteg újjáépítése révén erősítik a bőrt, enyhítik a bőrfeszülést és csökkentik a bőrirritációt.
  • Skin Barrier Therapy ®: biológiailag aktív hatóanyagai révén meggátolja a Staphylococcus aures baktériumok adhézióját, amely a bőrszárazság és bőrirritáció súlyosbodásáért felelős.
  • PP vitamin: stimulálja a lipidszintézist a bőrben, ezáltal segít újjáépíteni a bőr természetes védelmi rendszerét. A bőr újra simává és rugalmassá válik, visszanyeri és hosszú távon megtartja kényelmes komfortérzetét.

Bioderma Atoderm Olajtusfürdő - kimérve is
Ár: 500Ft/100 ml, 1100Ft/250ml, 2000Ft/500ml , Eladó: davincsike
Állapot: új, nem használt, Helyszín: Budapest vagy Kecskemét, fizetés: személyesen, Bp: metróvonal vagy 4-6-os vonalán, Kecsk: megbeszélés szerint
Ár: 4500 Ft , Eladó: Maci86
Állapot: új, Helyszín: Debrecen, fizetés: személyes átvétel
Hermina99

2019. január 13.

A 100ml-es tubust egy csomag részeként szereztem be, igazából a fényvédőre utaztam és ez csak úgy jött mellé. És milyen jó, hogy jött, mert magamtól lehet, hogy nem vásároltam volna meg. Az első zuhanyzás után érezhetően puhább és tapintásra rugalmasabb lett a bőröm, a kínos vakarászás pedig teljesen elmaradt annak ellenére, hogy testápolót nem kentem magamra. Magával a kiszereléssel annyira nem vagyok kibékülve, mert ahhoz, hogy az amúgy igencsak folyós állagú tusfürdőt benne tartsák a kupakon álló flakonban, nagyon erős kupakot kellett használni, körömtépően nehézkes a felnyitás, pláne vizes kézzel- legközelebb majd a pumpásra utazom. Maga a termék tartalmaz ugyan habképző anyagot, de nekem nem sikerült még sosem felhabosítani, ez a zuhanyzás élményéből számomra von le egy picit, de valamit valamiért. Illatra kellemes, nem tolakodó, illatfelhő nem marad utána a fürdőben, de több okból elfogadtam volna ezt a terméket illatmentesen is.

Hermina99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 13.

GyorfiBernadett

2018. december 21.

Kedvencem. Nm hagy olajos erzetet szuper finom illatu,tobbet nm is varhatnek egy tusfurdotol. Kulonosen szerettem hasznalni az arcomon sminklemosasra,persze nm biztos hogy jot tesz a problemas bornek arcon.

GyorfiBernadett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 21.

Ziza

2018. december 13.

Tusfürdőként kitűnő. Nagyon száraz bőröm van, ami télen csak rosszabb, de ez 2 nap alatt is már sokat segített rajta. Elég sok krém-, olajos- és egyéb hidratálónak mondott tusfürdőt próbáltam már és szuperhidratáló testápolót, de együttesen sem értek el ilyen jó eredményt mint ez a termék. Hidratál, megszünteti a szárazságból adódó viszkető érzést, elég 1 héten egyszer-kétszer testápolót használnom mellé.Ami az elején fura volt, hogy nem habzik annyira mint a szokásos tusfürdők, viszont nem hagyja maga után azt az érzetet, mintha nem is zuhanyoztál volna.

Ziza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

rozsabarbie

2018. december 3.

Kislányom ekcémás bőre miatt vásároltuk meg ezt a terméket, mert a többi "instareklámcsúcsai" márka atópiás bőrre ajánlott fürdetői nekünk sajnos nem segítettek. Hogy őszinte legyek hibáztam, nem futottam át az INCIT, s csak az első fürdéskor lettem figyelmes az illatra (ami amúgy kellemes, de na..). Elhessegettem a rossz gondolatokat, de másnap reggelre totál belobbant a bőre. Az étkezésnél előírtakat szigorúan betartjuk, így az biztos nem lehetett a ludas, valamint más egyéb új terméket se használtunk. Nem próbálkozom vele többet, mert borzasztó látni, ahogy szinte sebesre vakarná a bőrét. :( Én majd elhasználom, és majd jövök egy újabb véleménnyel, remélem több pozitív tapasztalattal, addig viszont 1 csillag, bármennyire is szeretném, hogy több legyen. (A testápolók viszont szuperek!)

rozsabarbie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Szanszi

2018. november 5.

Kedvencem! Próbálkoztam más olcsóbb variációval olajos tusfürdők terén de ennek a nyomába sem érnek. Nagyon selymes bőrt hagy maga után, nem szárít és nagyon kellemes vele a fürdés,zuhanyozás.
Van benne illatanyag de nekem nem okozott eddig semmilyen irritációt,finom és friss ez az illat nem tolakodó.
A párom is rákattant! 😂

Szanszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

A párom is rákattant! 😂

gyitepaci

2018. október 25.

Közepes kiszerelést vettem próbára, mert fontos volt a pumpás kiszerelés. Az illata nekem nagyon kellemes, anya karján allergiás kiütés lett, de szépen lehozta. Arclemosásra vettem meg főként, de arra számomra használhatatlan. Kaptam a drogériában egy sensibio lemosó mintát is, azzal kezdtem a kipróbálást, másnapra 3-4 nagyobb fájdalmas pattanás lett az arcomon, rögtön váltottam erre. És csodák csodája, ettől is lett egy pár új. Most 1 hét kitartó használat után, hogy úgy nézek ki mint egy domborzati térkép - annak ellenére, hogy csak a havi 1 hétben menstruációnál szokott rajtam lenni 1-2 pattanás - őszintén kifejezhetem drága csalódásom mindkét termék iránt. :( Meglátjuk téli száraz bőrre tusfürdőként mit tud, de van egy olyan sejtésem, hogy luxus kézmosó lesz belőle.

gyitepaci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 25.

Nashuaaa

2018. október 20.

Én ezt olajossminklemosónak vettem és tökéletesen bevált. Itt olvastam, hogy valaki arra is használja, és megtetszett az ötlet, mert nem irritálóak az összevetői. Nagyon szépen leszed minden sminket vagy koszt, nagyjából semmi más nem szedte le ennyire maradéktalanul, mint ez, és nyugodtan merem használni, mert nem fog irritálni. Mivel óriási adag, ha az ember sminklemosónak használja, még csak spórolni sem kell vele, így is ezer évig elég lesz. Nem tudom, hogy szárít-e, ahogy előttem írták, mert én ezután még átmegyek egy micellás vizes koronggal az arcomon, noha semmi nincs már rajta, mert olyan jól tisztít :) Tényleg, emlékszem, mikor először kipróbáltam 10 percig ámultam, hogy a szememről semmi, de egy icipici spirál maradék sem jött le már, pedig ilyen még sose volt. Azt hittem ennyire nem létezik lemosni :D Nekem bevált, gazdaságos és jól teljesít

Nashuaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

BLili

2018. szeptember 24.

Nem tudom, hogy a többiek mennyi idő után írták a véleményüket, de 2 hónap használat után bizton állíthatom, hogy szárítja a bőrt. Ami nekem több mint meglepő, főleg, hogy azért vettem, hogy egyrészt ápoljon, másrészt még azt is állították a gyógyszertárban, hogy a testápoló használata is elhagyható emelett. Hát, még jól rá is kellene testápolózni.
És elég sokat kell használni ahhoz, hogy tisztítson, és még így is úgy érzem, hogy egy olcsóbb, drogériás tusfürdő jobban tisztít - persze, nem a pár száz Ft-os, csikorgósra tisztítókra gondolok, mert azok naná. Mindennapi használat mellett majdnem a fele fogyott el nekem majdnem két hónap alatt, ami elég sok egy ilyen árú termékből.
Semmiképpen nem veszem újra és nem is ajánlom senkinek, -1*-ot adnék legszívesebben.

+ arcmosásra is használtam, de nem ajánlom rosaceás bőrűeknek, mert láthatóan nem tesz jót hosszútávon.

BLili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

beautyfanrb

2018. augusztus 9.

Csak ezzel fürdik a család. A kislányom érzékeny bőrét nagyon kíméli, a pumpás kiszerelésért külön jár a dicséret és az illata is nagyon finom, gyengéd.
Kicsit drága, de viszonylag sokáig kitart.

beautyfanrb
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Kicsit drága, de viszonylag sokáig kitart.

SzMona

2018. augusztus 8.

Kisfiamnak és nekem érzékeny bőrünk van, amint beindul a fűtés szezon, vakarózunk mindketten a száraz bőrünk miatt. Ez a tusfürdő megváltást jelent, főleg a gyerkőcnek. Utál kenekedni, és azt azért nem mondom hogy e mellett egyáltalán nem kell már, de elég 3-4 naponta. Egész szépen hidratált marad a bőre, múlt télen már végig ezt használtuk, és a korábbi rossz állapotok egyáltalán nem jöttek el (amikor néha sebesre vakarta magát, annyira viszketett). Viszonylag kiadós amúgy, megvettem az 1 literes nagy kiszerelést, és nem használtuk el ketten egy tél alatt. Szóval megéri az árát!

SzMona
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0