KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   990 Ft, 2725 Ft és 5490 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   100 ml, 200 ml és 1l   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2016. február 5.

Ár:   990 Ft, 2725 Ft és 5490 Ft
Kiszerelés:   100 ml, 200 ml és 1l
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Az egész család részére, már újszülött kortól is
  • Arcra és testre egyaránt használható
  • Száraz, nagyon száraz, atópiás bőrre
  • Textúrája lágy, nem zsíros, nem ragad, könnyen leöblíthető
  • 26 potenciális allergéntől mentes gyümölcs- és virágillat, az erdő esszenciájával
  • Biológiailag biztonságos összetétel
  • Hipoallergén
  • Parabénmentes
  • Szappanmentes
  • Tartósítószermentes
  • Nem tartalmaz mesterséges színező anyagokat

Egyedülálló összetételének köszönhetően nyugtatja és védi a bőrt a külső környezeti ártalmakkal szemben:

• Növényi biolipidek (kókusz- és napraforgóolaj-észterek): a megfelelő lipidréteg újjáépítése révén erősítik a bőrt, enyhítik a bőrfeszülést és csökkentik a bőrirritációt.
  • Skin Barrier Therapy ®: biológiailag aktív hatóanyagai révén meggátolja a Staphylococcus aures baktériumok adhézióját, amely a bőrszárazság és bőrirritáció súlyosbodásáért felelős.
  • PP vitamin: stimulálja a lipidszintézist a bőrben, ezáltal segít újjáépíteni a bőr természetes védelmi rendszerét. A bőr újra simává és rugalmassá válik, visszanyeri és hosszú távon megtartja kényelmes komfortérzetét.

Krémmánia Kedvencek a -től
Karolinekovacs

2017. június 16.

Ekcémás bőrre is használjuk és nagyon bevált! Imádom az illatát!

Karolinekovacs
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

Ekcémás bőrre is használjuk és nagyon bevált! Imádom az illatát!

katka88

2017. június 6.

Arclemosónak vettem az 100ml kiszerelést. Célnak tökéletesen megfelel,viszont hidratáló kell utána mert feszül a bőröm egy kicsit!Szeretem használni,bár nem állítom,hogy újra is veszem.

katka88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Babika20

2017. június 1.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, újat nem tudok mondani, de azt szeretném én is jelezni, hogy nagyon jó!! Én az 1 litereset 5000-ért vettem. Sokáig elég lesz, az tuti. Nekem nincs extrém száraz bőröm, inkább hajlamos kipirosodni, főleg a mellkasom, ennél nem igazán vettem észre. Persze a víz adott, szerintem azt sem szereti a bőröm.. mármint a csapvizet, túl klóros nálunk vagy nem tudom.. a bőröm puha lett tőle és selymes, nagyon kellemes érzés volt használni, az egész testemre elég 3-4 pumpa. Az illata jó, törcsizés után azért elillan, nem marad intenzív, de nem is baj. Amúgy illatmentesen is el tudnám viselni, nem számítottam rá, hogy ilyen "intenzív" illata lesz. Utána tiszta az érzés, szóval ajánlom.. remélem a párom is használni fogja, mert miatta vettem.. most olvasom, hogy problémás fejbőrre is jó lehet, lehet teszek egy próbált, a schauma baba fürdető után hagyjuk is a hajam tapintását..

Babika20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 1.

ylexe

2017. május 15.

Magas elvárásaim voltak, és eddig hozza a kívánt színvonalat. Sminklemosás: 1 pumpálás bőven elég. A vízálló spirált nem maradéktalanul szedte le, de ez nem hiba; a sima spirált le tudtam vele mosni, nem csípi a szememet, és nem hagy olajos réteget az arcomon-szememen. Fürdés: Kellemes, nagyon enyhe virágillatot érzek benne, 2 pumpálással elegendő a habzása, jó az állaga. Ha visszafogom magam, és nem fürdök hosszan, forró vízben, akkor tényleg hidratálja a bőröm. A nagyon száraz részeken továbbra is kell krémeznem, illetve az extra táplálásért mindenhol máshol is. De nem szárítja vakarózósra a bőrt, és ez a lényeg nekem. Egyelőre 5*, majd updatelek. Megjegyzés: akciósan, féláron vettem annyiért, ami itt ki van írva az 1 literesre, szóval nem értem, hogy akkor végül is kamu akció volt vagy drágább lett?

ylexe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

Alice83

2017. május 12.

Hihetetlen de leszedi a sminket és a színezett fényvédőt..a szempilla spirált ..mindent..tusra még nem próbáltam de valljuk be az külön szoktam úgyis..
Ami nem tetszik benne az az illatosítás, jobban szeretem ha nincs illatosítva,de legalább hipoallergén..

Alice83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

writa

2017. április 19.

A száraz bőbömre nagyon jó, utána nem húzódik, finom puha lesz utána a bőröm. A literes kiszerelésűt vesszük, elég húzós az ára, de mindenki ezt használja nálunk, kevés kell belőle és így sokáig elég. Nedves kézre teszek egy keveset, így felhabzik. Ha többet nyomok, akkor kevésbé habzik. Örök szerelem <3

writa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Moringa

2017. április 19.

Nagyon szeretem. Nagyon diszkrét az illata és egyáltalán nem szárítja a bőrt. Literes kiszerelésben vásárolom. Igazi családi tusfürdő kedvenc.

Moringa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 19.

scisneros

2017. március 10.

A TUSFÜRDŐ. Tokéletes, pont.

scisneros
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 10.

A TUSFÜRDŐ. Tokéletes, pont.

Noemie

2016. december 31.

A babák miatt vettem, mert ilyenkor télen nagyon kiszárad a bőrük. Nagyon jó, most már en is ezzel megyek zuhanyozni,az illata nagyon finom, tiszta...azóta csak heti 1-2 alkalommal kell testápolót használnom.Kislányoknak megvettem mellé egy másik Atoderm terméket (testápolót), nekik elkél a rásegítés.

Noemie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 31.

Scara

2016. december 29.

Már több mint két éve mindig van itthon ebből a tusfürdőből. Persze időnként elcsábulok 1-1 Lush csodára, de ez alap darab, mert nem kell ahhoz testápolót kenegetni (amit utálok), hogy finom puha és egészséges legyen a bőröm.
2-3 hónapja már hajat is ezzel mosok és rejtély, hogy ez miért nem jutott már sokkal előbb az eszembe.
Akit problémás fejbőrrel/hajjal verte meg az ég, az tegyen vele egy próbát ;) Igaz, hogy viszonylag sokat kell belőle használni, de nálam csodát tett :)

Scara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm