KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   990 Ft, 2725 Ft és 5490 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   100 ml, 200 ml és 1l   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2016. február 5.

Ár:   990 Ft, 2725 Ft és 5490 Ft
Kiszerelés:   100 ml, 200 ml és 1l
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Az egész család részére, már újszülött kortól is
  • Arcra és testre egyaránt használható
  • Száraz, nagyon száraz, atópiás bőrre
  • Textúrája lágy, nem zsíros, nem ragad, könnyen leöblíthető
  • 26 potenciális allergéntől mentes gyümölcs- és virágillat, az erdő esszenciájával
  • Biológiailag biztonságos összetétel
  • Hipoallergén
  • Parabénmentes
  • Szappanmentes
  • Tartósítószermentes
  • Nem tartalmaz mesterséges színező anyagokat

Egyedülálló összetételének köszönhetően nyugtatja és védi a bőrt a külső környezeti ártalmakkal szemben:

• Növényi biolipidek (kókusz- és napraforgóolaj-észterek): a megfelelő lipidréteg újjáépítése révén erősítik a bőrt, enyhítik a bőrfeszülést és csökkentik a bőrirritációt.
  • Skin Barrier Therapy ®: biológiailag aktív hatóanyagai révén meggátolja a Staphylococcus aures baktériumok adhézióját, amely a bőrszárazság és bőrirritáció súlyosbodásáért felelős.
  • PP vitamin: stimulálja a lipidszintézist a bőrben, ezáltal segít újjáépíteni a bőr természetes védelmi rendszerét. A bőr újra simává és rugalmassá válik, visszanyeri és hosszú távon megtartja kényelmes komfortérzetét.

BLili

2018. szeptember 24.

Nem tudom, hogy a többiek mennyi idő után írták a véleményüket, de 2 hónap használat után bizton állíthatom, hogy szárítja a bőrt. Ami nekem több mint meglepő, főleg, hogy azért vettem, hogy egyrészt ápoljon, másrészt még azt is állították a gyógyszertárban, hogy a testápoló használata is elhagyható emelett. Hát, még jól rá is kellene testápolózni.
És elég sokat kell használni ahhoz, hogy tisztítson, és még így is úgy érzem, hogy egy olcsóbb, drogériás tusfürdő jobban tisztít - persze, nem a pár száz Ft-os, csikorgósra tisztítókra gondolok, mert azok naná. Mindennapi használat mellett majdnem a fele fogyott el nekem majdnem két hónap alatt, ami elég sok egy ilyen árú termékből.
Semmiképpen nem veszem újra és nem is ajánlom senkinek, -1*-ot adnék legszívesebben.

+ arcmosásra is használtam, de nem ajánlom rosaceás bőrűeknek, mert láthatóan nem tesz jót hosszútávon.

BLili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

beautyfanrb

2018. augusztus 9.

Csak ezzel fürdik a család. A kislányom érzékeny bőrét nagyon kíméli, a pumpás kiszerelésért külön jár a dicséret és az illata is nagyon finom, gyengéd.
Kicsit drága, de viszonylag sokáig kitart.

beautyfanrb
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Kicsit drága, de viszonylag sokáig kitart.

SzMona

2018. augusztus 8.

Kisfiamnak és nekem érzékeny bőrünk van, amint beindul a fűtés szezon, vakarózunk mindketten a száraz bőrünk miatt. Ez a tusfürdő megváltást jelent, főleg a gyerkőcnek. Utál kenekedni, és azt azért nem mondom hogy e mellett egyáltalán nem kell már, de elég 3-4 naponta. Egész szépen hidratált marad a bőre, múlt télen már végig ezt használtuk, és a korábbi rossz állapotok egyáltalán nem jöttek el (amikor néha sebesre vakarta magát, annyira viszketett). Viszonylag kiadós amúgy, megvettem az 1 literes nagy kiszerelést, és nem használtuk el ketten egy tél alatt. Szóval megéri az árát!

SzMona
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Andus

2018. július 22.

Imádom,nagy kiszerelést vettem meg. Nem bántam meg, pláne hogy korábban használtam arcra való arclemosó habokat, zseléket, de ezt simán hadsználom arcra is és ott is bevált!

Andus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 22.

paranoidcat

2018. június 27.

Oh. Imádom. Minden pénzt megér, hogy a bőröm végre nyugodt, puha, nem viszket, nem vöröslik, nem hámlik. Gyorsan, szépen visszahúzódtak az ekcémás foltjaim, pedig csak egy hete használom.

paranoidcat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 27.

SolyaSz

2018. június 25.

Egy hónapja használom ezt a tusfürdőt, egy bőrgyógyász ajánlotta az atópiás ekcémás bőrömre. Már rengeteg dolgot kipróbáltam, de amikor nagyon be van lobbanva általában semmi nem segített. Viszont ez egy hét alatt olyan puha, sima és gyönyörű bőrt varázsolt, ami hónapokkal ezelőtt sem volt. Mondanám, hogy olyan, mint új korában, de nem teszem mert ott (még) nem tartunk. De tényleg eszméletlen a pozitív változás. Azóta ajánlottam másoknak is és nekik is bevált. Ráadásul nagyon sokáig elég lesz ahogy elnézem, így az ára sem olyan vészes. Főleg, ha mostantól kevesebb testápolót meg egyéb krémet kell használnom.

SolyaSz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 25.

Besszi007

2018. június 14.

Arclemosásra, ekcémára hajlamos bőrre az eddigi legjobb választás a sok kipróbált termék közül. 1 literes kiszerelést veszem, sokáig elég.

Besszi007
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

bttvdr

2018. június 14.

Évek óta alapdaraba a fürdőszobában. Kisfiam skarlát utáni fellángolt nagyon csúnya ekcémáját ezzel a tusfurdővel és a LRP Lipikar Baume AP+ krémjével tettem rendbe. Pár nap alatt rendbe jött. Azóta is ezzel fürdetem. 20%-os akcióban szoktam venni, kb. 10 hónapig kitart. Arclemosásra is kiváló.

bttvdr
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

MariannKonkoly

2018. június 1.

Bőröm irritációra hajlamos, szinte mindentől foltokban kipirosodik, mellé pedig nagyon száraz is. Ez a tusfürdő pedig csodákra képes! Bőrömet megnyugtatja, táplálja..egyszerűen tökéletes.

MariannKonkoly
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

ERRIIIKKKK

2018. május 31.

Sokat gondolkodtam, hogy regisztráljak-e, mert én is ki szerettem volna fejteni ezzel a termékkel kapcsolatban a tapasztalataimat.

Amikor elkezdtem használni, iszonyatosan lángolt az ekcéma, ahhoz mérten talán nem is volt addig hasonló.

Már az első tisztálkodás alkalmával sokat segített, egyből megnyugtatta a gyulladt bőrt (természetesen az Intenzív Balzsammal karöltve használtam), az esti fürdést követően (még aznap) megértettem, hogy mit is jelent az, amikor VALAKI JÓL ÉRZI MAGÁT A BŐRÉBEN.

Még a nyári melegben is száraz, repedt, hámló a bőröm, de valamelyest önbagában ezen is segített. Miután leöblítettem, még egyszer belemaszíroztam az egész bőrfelszínbe, még hajat is ezzel mostam; vártam 5-10 percet és csak azután öblítettem le.

Ajánlom mindenkinek akik hasonló problémákkal küzdenek.

ERRIIIKKKK
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 31.

Ajánlom mindenkinek akik hasonló problémákkal küzdenek.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0