KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   990 Ft, 2725 Ft és 5490 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   100 ml, 200 ml és 1l   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Dermaonline.hu-n 2797 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2016. február 5.

Ár:   990 Ft, 2725 Ft és 5490 Ft
Kiszerelés:   100 ml, 200 ml és 1l
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Dermaonline.hu, 2797 Ft

• Az egész család részére, már újszülött kortól is
  • Arcra és testre egyaránt használható
  • Száraz, nagyon száraz, atópiás bőrre
  • Textúrája lágy, nem zsíros, nem ragad, könnyen leöblíthető
  • 26 potenciális allergéntől mentes gyümölcs- és virágillat, az erdő esszenciájával
  • Biológiailag biztonságos összetétel
  • Hipoallergén
  • Parabénmentes
  • Szappanmentes
  • Tartósítószermentes
  • Nem tartalmaz mesterséges színező anyagokat

Egyedülálló összetételének köszönhetően nyugtatja és védi a bőrt a külső környezeti ártalmakkal szemben:

• Növényi biolipidek (kókusz- és napraforgóolaj-észterek): a megfelelő lipidréteg újjáépítése révén erősítik a bőrt, enyhítik a bőrfeszülést és csökkentik a bőrirritációt.
  • Skin Barrier Therapy ®: biológiailag aktív hatóanyagai révén meggátolja a Staphylococcus aures baktériumok adhézióját, amely a bőrszárazság és bőrirritáció súlyosbodásáért felelős.
  • PP vitamin: stimulálja a lipidszintézist a bőrben, ezáltal segít újjáépíteni a bőr természetes védelmi rendszerét. A bőr újra simává és rugalmassá válik, visszanyeri és hosszú távon megtartja kényelmes komfortérzetét.

Ár: 2797 Ft, Eladó: Dermaonline.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
Ár: 2500 Ft , Eladó: smurfette
Állapot: új, egyszer sem használt, Helyszín: Budapest/Szeged, fizetés: személyes átvétel Budapesten/Szegeden, illetve előre utalás után csomagként is feladom

cinege

Korcsoport: >54
2017. október 16.

bár drága, de megéri megvenni, mert sokáig elég és nem szárítja a bőrömet, nagyon szeretem

cinege
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 16.

Adrienna

2017. szeptember 30.

Szeretem ezt a tusfürdőt, használatát követően puha lesz bőröm. A korábban ekcémás kezemnek is nagyon jót tett, főleg, ha fürdés után ennek a termékcsaládnak a krémjét vagy balzsamját is használtam.

Adrienna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

ViktoriaVrd

2017. szeptember 30.

imádom ezt a tusfürdőt, az ekcémás bőrömre egyszerűen tökéletes, még az illatanyag se zavarja. az eucerin olajtusfürdőjét próbáltam még, ami illatanysgmentes, de nagyon testes az állaga, ennek pont tökéletes, ráadásul a sminkemet is szépen lehozza. az ára elég húzós, de én mindig a legnagyobb kiszerelést veszem, az éri meg legjobban, főleg, ha valami akció is van (glamour napok, stb). nem használom minden nap, de nagyjából egy héten 3-4-szer, és így is szépen hidratálja a bőrömet, nem érzem szükségesnek utána a testápolót. biztos, hogy mindig lesz belőle itthon :)

ViktoriaVrd
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Rossetini

2017. szeptember 26.

A gyerekeken hasznalom kb 3 eve. Nagyon szaraz boruk van, telen mar mar ekcemaba hajlo. Amiota ezt hasznalom, semmilyen ekcema jellegu tunetuk nincsen, Hajat is ezzel mosok nekik. Altalaban kremet nem is kell hasznalni, ha megis, pl uszoda utan akkor a Bioderma ATODERM-et kenem rajuk (es magamra is). Szuper termek!

Rossetini
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

nooncsyka

2017. szeptember 23.

A legjobb tusfürdő a világon. Bőrgyógyász ajánlotta fiam érzékeny bőrére. Megvettem neki, persze én is kipróbáltam... Azóta a bőröm nem találkozott testápolóval (!!!) Az én bőröm, amit mindennap kenegeti kellett. Még most sem hiszem el. 10* adnék, ha lehetne.

nooncsyka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Glória Kedves

2017. szeptember 13.

Az illata nagyon finom. Nincs hab, ehhez hozzá kell szokni. Gyorsan fogy és nem olcsó. Nem használom mindennap, így hosszútávú hatásról nem tudok beszámolni, de a testápolót alkalmilag meg lehet úszni vele. Akciósan újraveszem majd. :)

Glória Kedves
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

CeCeDrake

2017. szeptember 11.

Először kicsit vettem, hogy összehasonlítsam egy másik olajtusfürdővel. Megvettem az Uriage helyett, csak a literest. Hatása ugyanaz, viszont a literes kerül annyiba, mint abból a fél literes.
Kellemes az illata, jól tisztít, ápol, nem is kell mindig utána testápoló, nem szárít egyáltalán. Arcmosásra is jó, nem csípi a szemem.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Doryca007

2017. szeptember 11.

Imadom! Az illatat, az allagat, ahogy habzik, es csodat tesz a borrel. Teljesen helyrehozta a szaraz borom, rugalmasabb is lett tole. Igaz nem olcso, de sokaig eleg, es megeri az arat!

Doryca007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

ludri97

2017. szeptember 11.

A legjobb tusfurdo a vilagon! Igaz hogy draga, de megeri az arat es sokaig eleg!!

ludri97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Bettike92

2017. július 31.

egy napozás utáni testápolóval vettem egy csomagban. nagyon száraz a bőröm, reméltem, hogy ez majd csodát tesz vele, főleg, amilyen olajos. hát sajnos csalódtam. számomra nehéz volt a felvitele, nem tudtam rendesen eldolgozni a bőrön, és rengeteg mennyiség kell belőle egy zuhanyzáshoz. különösebben nem zavar, hogy nem habzik, de lehet pont ennek köszönhető, hogy olyan sok kell belőle. és nagyon száraz utána a bőröm, feszült, már-már fájt, pedig pont azért vettem, hogy ez majd biztosan helyrehozza :/ és ezért nagyon drágának tartom ezt az árat érte, a kiszerelés is nagyon pici (nem ezt a képen látható pumpás változatot vettem, hanem a tubusos, 100 ml-es kiszerelést)

Bettike92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm