KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   990 Ft, 2725 Ft és 5490 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   100 ml, 200 ml és 1l   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Dermaonline.hu-n 2797 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2016. február 5.

Ár:   990 Ft, 2725 Ft és 5490 Ft
Kiszerelés:   100 ml, 200 ml és 1l
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Dermaonline.hu, 2797 Ft

• Az egész család részére, már újszülött kortól is
  • Arcra és testre egyaránt használható
  • Száraz, nagyon száraz, atópiás bőrre
  • Textúrája lágy, nem zsíros, nem ragad, könnyen leöblíthető
  • 26 potenciális allergéntől mentes gyümölcs- és virágillat, az erdő esszenciájával
  • Biológiailag biztonságos összetétel
  • Hipoallergén
  • Parabénmentes
  • Szappanmentes
  • Tartósítószermentes
  • Nem tartalmaz mesterséges színező anyagokat

Egyedülálló összetételének köszönhetően nyugtatja és védi a bőrt a külső környezeti ártalmakkal szemben:

• Növényi biolipidek (kókusz- és napraforgóolaj-észterek): a megfelelő lipidréteg újjáépítése révén erősítik a bőrt, enyhítik a bőrfeszülést és csökkentik a bőrirritációt.
  • Skin Barrier Therapy ®: biológiailag aktív hatóanyagai révén meggátolja a Staphylococcus aures baktériumok adhézióját, amely a bőrszárazság és bőrirritáció súlyosbodásáért felelős.
  • PP vitamin: stimulálja a lipidszintézist a bőrben, ezáltal segít újjáépíteni a bőr természetes védelmi rendszerét. A bőr újra simává és rugalmassá válik, visszanyeri és hosszú távon megtartja kényelmes komfortérzetét.

Ár: 2797 Ft, Eladó: Dermaonline.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

minor09

2017. december 12.

Kislányomnak vettem meg, mert nagyon száraz volt a bőre, viszketett illetve kapott egy vírusos bőrkiütést, ami miatt kerestem valami olajos táplálóbb tusfürdőt neki az eddigi isana-s gyerek tusijánál. A bioderma atoderm-es testápoló tejével együtt használjuk és bevált. Szépen rendbe jött a bőre, persze nem csak ez a kettő miatt, de azóta sem szeretne mással fürdeni. Kellemes az illata engem nem zavar. Kipróbáltam én is, olyan érzés fürdés után mintha hagyna egy réteget a bőrön, de persze ez kevés télen a megfelelő bőrápoláshoz.

minor09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 12.

lujzi

2017. december 5.

iszonyú száraz a bőröm, az tény, de ez a tusfürdő az égadta világon semmit nem segített. pont annyit tud (vagy nem tud), mint a babylove-os tusfürdőm, csak van egy 10-es szorzó. mostanában nem az első csalódásom a biodermától.

lujzi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 5.

Fifi13

2017. december 5.

Ez a tusfürdő egy álom! Nagyon száraz a bőröm és viszket annak ellenére is, hogy minden este használok testápolót. Nagyon sokat gondolkoztam, hogy beruházzak-e rá, hiszen valljuk be nem olcsó. És azt kell, hogy mondjam nem bántam meg, sőt! használata mellett pár nap alatt elmúlt a viszketés. Az arcomat is ezzel szoktam megmosni és az összes sminket leviszi, a vattakorongon ezután egy halvány barna folt sem marad! Egyszerűen imádom, tuti, hogy újra fogom venni.

Fifi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 5.

csboglarka88

2017. november 26.

Kedvenc tusfürdőm! Száraz a bőröm, ez pedig nagyon jól hidratálja. Kellemes az illata, a pumpás megoldás tök praktikus. Alig habzik -nekem ez pozitívum-, viszont gyorsan fogy, és nem túl olcsó, de a hatása miatt teljesen megéri az árát, biztosan újra fogom venni.

csboglarka88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Pircs

2017. november 26.

Hihetetlenül jó illata van! Legközelebb litereset veszek! Nem habzik brutálisan, kellemes tusfürdő, és nem száraz a bőröm tőle. Egyetlen gond, hogy túl gyorsan fogy.

Pircs

Katita

2017. november 22.

Ekcémás, nagyon száraz a bőröm, ez a tusfürdő szuperül hidratálja és nyugtatja. Hátránya, hogy nem habzik annyira mint egy normál tusfürdő.

Katita
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 22.

dinkka

2017. november 17.

szuper termék, az árával sem szálltak el, nagyon megéri megvenni a literes kiszerelést mert sokáig elég

dinkka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

titikutyus

2017. november 7.

Normál bőröm van (az arcomon kevert), ennek a tusfürdőnek a rendszeres használatával teljesen felborult a bőröm PH-ja. Az arcomon nem használtam, csak zuhanyzáshoz. Száraz foltok jelentek meg a bőrömön. Amint váltottam, elmúltak a foltok. Nem fogom újravenni.

titikutyus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

pibe

2017. október 25.

Ekcémás bőrömre vettem két hete, azóta mindennap használom, és tényleg nagyon szépen teszi a dolgát. Nagy kiszerelésben nincs vészes áron, bár annyira nem habzik, ezért kicsit több kell belőle. Szépen ápol egyébként, és könnyen lemosható. Bár használok utána testápolót, nem is kell feltétlenül szerintem. Én simán lemosom vele a sminket is az arcomról, nem csípi a szememet, és a bőrt sem szárítja (szemkörnyéki, és száj körüli ekcémám van)

pibe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

cinege

Korcsoport: >54
2017. október 16.

bár drága, de megéri megvenni, mert sokáig elég és nem szárítja a bőrömet, nagyon szeretem

cinege
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm