KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   990 Ft, 2725 Ft és 5490 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   100 ml, 200 ml és 1l   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2016. február 5.

Ár:   990 Ft, 2725 Ft és 5490 Ft
Kiszerelés:   100 ml, 200 ml és 1l
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Az egész család részére, már újszülött kortól is
  • Arcra és testre egyaránt használható
  • Száraz, nagyon száraz, atópiás bőrre
  • Textúrája lágy, nem zsíros, nem ragad, könnyen leöblíthető
  • 26 potenciális allergéntől mentes gyümölcs- és virágillat, az erdő esszenciájával
  • Biológiailag biztonságos összetétel
  • Hipoallergén
  • Parabénmentes
  • Szappanmentes
  • Tartósítószermentes
  • Nem tartalmaz mesterséges színező anyagokat

Egyedülálló összetételének köszönhetően nyugtatja és védi a bőrt a külső környezeti ártalmakkal szemben:

• Növényi biolipidek (kókusz- és napraforgóolaj-észterek): a megfelelő lipidréteg újjáépítése révén erősítik a bőrt, enyhítik a bőrfeszülést és csökkentik a bőrirritációt.
  • Skin Barrier Therapy ®: biológiailag aktív hatóanyagai révén meggátolja a Staphylococcus aures baktériumok adhézióját, amely a bőrszárazság és bőrirritáció súlyosbodásáért felelős.
  • PP vitamin: stimulálja a lipidszintézist a bőrben, ezáltal segít újjáépíteni a bőr természetes védelmi rendszerét. A bőr újra simává és rugalmassá válik, visszanyeri és hosszú távon megtartja kényelmes komfortérzetét.

scisneros

2017. március 10.

A TUSFÜRDŐ. Tokéletes, pont.

scisneros
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 10.

A TUSFÜRDŐ. Tokéletes, pont.

Noemie

2016. december 31.

A babák miatt vettem, mert ilyenkor télen nagyon kiszárad a bőrük. Nagyon jó, most már en is ezzel megyek zuhanyozni,az illata nagyon finom, tiszta...azóta csak heti 1-2 alkalommal kell testápolót használnom.Kislányoknak megvettem mellé egy másik Atoderm terméket (testápolót), nekik elkél a rásegítés.

Noemie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 31.

Scara

2016. december 29.

Már több mint két éve mindig van itthon ebből a tusfürdőből. Persze időnként elcsábulok 1-1 Lush csodára, de ez alap darab, mert nem kell ahhoz testápolót kenegetni (amit utálok), hogy finom puha és egészséges legyen a bőröm.
2-3 hónapja már hajat is ezzel mosok és rejtély, hogy ez miért nem jutott már sokkal előbb az eszembe.
Akit problémás fejbőrrel/hajjal verte meg az ég, az tegyen vele egy próbát ;) Igaz, hogy viszonylag sokat kell belőle használni, de nálam csodát tett :)

Scara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Effendigirl

2016. december 7.

Szintén 100 ml-s kiszerelés,szintén kurzus révén :) . Én is pont szőrtelenítés után használtam, kellemes, puha érzetet adott a bőrömnek, de nagyon minimálisan habosodott. Tudom, hogy az olajtusfürdők nem is nagyon szoktak,de így nagyon gyorsan fogy.

Effendigirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

romsicsbori

(!)
2016. december 5.

A két-három naponta beiktatott borotválkozás és epilálás nagyon kiszárítja a bőrömet, ezért szőrtelenítés után szoktam vele fürdeni. Csodát tesz a frissen szőrtelenített bőrfelülettel. Nagyon jól tisztít és szuperül hidratál, de nem hagy maga után olajos érzést. Nagyon enyhe az illata, de kellemes és tartós.
Egyetemi kurzus keretei között ingyen jutottam hozzá a 100 ml-s kiszereléshez, de ha elfogy, valószínűleg megveszem az egyliteres kiszerelést. Száraz, atópiára hajlamos bőrűeknek abszolút must-have darab. :)

romsicsbori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 5.

zsufri

2016. október 17.

Nagyon jó tusfürdő. Az ekcémás bőrt nem szárítja tovább. Viszont nem zavaróan olajos, könnyű használni. Kézben nehéz, szinte lehetetlen felhabosítani, viszont szivaccsal könnyen lehet habosítani és akkor jelentősen kevesebb is elég belőle egy használatnál. Kellemesen illata van.

zsufri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

kneva

2016. szeptember 20.

A kislányomnak nagyon érzékeny a bőre, gyakran volt kiütése, ekcémás foltocskái. Ez a tusfürdő hozta meg a javulást. Mivel gyerekről van szó, kis testfelülettel és kevésbé zsíros bőrrel, a kis fürdőrózsájára elég 2-3 pumpálásnyit nyomni, ez a mennyiség jól felhabzik és szépen lemosom vele a gyerkőcöt. A hab állaga így kellemes. Kézben felhabosítani majdnem lehetetlen, így alkalmazva sok fogy belőle, szóval szerintem érdemesebb szivacsra vagy fördőrózsára nyomni és felhabosítani előbb.
Természetesen én is kipróbáltam, de egy felnőtt testfelületre és zsírosabb bőrre legalább 6 -7 pumpálásnyi kellett, több részletben. Ilyen tempóban gyorsan fogy, és mivel az én bőröm nem atópiás vagy kiütéses, magamra nem is használtam, h minél tovább tartson. A literes kiszerelés jön ki legjobban árban, de még így is nagyon drága.
Ha azt nézem, h kiváltotta a szteroidos kenőcsöt, akkor 5 csillag. (De normál vagy kicsit is zsírosabb bőrre, felnőttnek szerintem nem éri meg, mert gyorsan fogy és ahhoz képest így nagyon drága.) Plusz pont még szerintem, h kisbabákat is lehet vele fürdetni.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

pamacsgica

2016. május 31.

Az illata kellemes, nem erős. Én a bőrgyógyászomtól kaptam pár termékmintát, mivel alapvetően enyhén zsírisabb a bőröm, de az utóbbi időben kissé kiszáradt. Tusfürdőnek nem merem használni, mert kevés van belőle, de az arcomra nagyon szupi! Nagyon jól lehozza a sminket, még a vízállót is! csodásan hidratál és csak pihepuha bőr marad utána! Biztos, hogy lecsapok az 1 lieres verzióra és akkor már más testrészekre is használhatom.:-)

pamacsgica
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 31.

laural

2016. május 6.

Nagyon híg, nem igazán habzik, elég jól tisztít, nagyon gyorsan fogy. Nem szárítja a bőrt, de a testápoló azért nem hagyható el. Finom az illata. Szeretem, de használtam az a-derma atópiás bőrre való tusfürdőjét is, azt egy kicsit jobbnak találtam.

laural
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 6.

zsazsa

2016. április 23.

Rendszeres használatával puhább, finomabb taintású lehet a bőr. De az enyém sajnos nagyon száraz, így nem tudom elhagyni a testápoló használatát mellette sem. Egyébként kellemes használni, de gyorsan fogy.

zsazsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 23.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm