KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   2236 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. február 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Bioderma Cicabio nyugtató, regeneráló, bőrszerkezetjavító krém. Használata javasolt berepedezett, kipirosodott, száraz bőrfelületeken, továbbá kisebb sebészeti beavatkozások és bőrgyógyászati kezelések pl: mikrodermabrázió, mélyhámlasztás után.

Az epidermisz minden rétegben kifejti a hatását. Antibakteriális öszetevőinek (réz és cink) köszönhetően tisztítja az epidermiszt. Hyaluronsav tartalma biztosítja a bőr optimális hidratáltságát.

Alkalmazható arcon és testen egyaránt.

szabinka90

2018. szeptember 24.

Első pár használatkor nem kedveltem, semmi hatását nem vettem észre, félreraktam. Aztán pár hónapja kezem ügyébe került és egy gyógyuló pattanást bekentem vele és nagyon szépen eltüntette a heget kb 2 nap alatt. Azóta újra használom, piros foltokra az arcomon és szolizás után egyből az egész arcomat bekenem vele, így nem pirosodik ki, pedig nagyon hajlamos rá. Megszerettem, sok mindenre jó :)

szabinka90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

ziadrienn

2018. szeptember 17.

Jó ez a krém ,szereti bőröm :)

ziadrienn
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Jó ez a krém ,szereti bőröm :)

gothy

2018. augusztus 25.

Nagyon szeretem, mindig van itthon belőle. Én sajnos elég ügyetlen vagyok, emiatt gyakran megégetem magam. Ezzel a krémmel sokkal gyorsabban és szebben gyógyulnak a sérüléseim, és nem lesznek utána csúnya hegek.

gothy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Shaktika

2018. augusztus 14.

Császármetszés után használtam kiválóan tünteti el a műtéti hegeket.

Shaktika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Császármetszés után használtam kiválóan tünteti el a műtéti hegeket.

bakocsenge

2018. július 17.

Ő a legfrissebb szerzeményem, valamint a második Bioderma termékem. Elég problémás a bőröm (középsúlyos aknék, most éppen akné terápián vagyok, rosacea, stb). Most a retinoid származékos készítmény mellett elkezdett száradni a bőröm, mi több, enyhén sebesedni is érzékeny területeken (szemeim sarkánál, orrromnál, szám szélénél), ezért szereztem be ezt a krémet. Két használat után, csak az érintett bőrfelületen használva, elmúlt a fájdalom, a viszketés. Állandó tagja lesz a rutinnal a terápia alatt, 2500 Ft-ért pedig ajándék volt, olyan sokszínű krém, sebre is volt már próbálva, és arra is bevált.

bakocsenge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

pdiana84

2018. június 16.

Sminktetoválás miatt vettem meg,nem csalódtam.Nagyon jól hidratál,egyre több mindenre használom.Először fura volt,hogy kicsit ragacsos a kezemen,de szépen beszívódik és puhít.Jó cucc!

pdiana84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

Dilibogyo

2018. június 12.

A bőrgyógyászom ajánlotta.Nagyon sokat segített. Használtam az arcomon és karomon lévő sebekre is.

Dilibogyo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

Tirana

2018. június 6.

Nagyon szeretem. Elektromos égetés utáni hegre használtam, egy csoda, már nem is látszik a helye.

Tirana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

ERRIIIKKKK

2018. június 1.

Először borotválkozás utáni balzsamként használtam, de a matt fényvédő alá/vele keverve is nagyon jó volt, így nem szárította sivatagi tájképpé a fejem.

Viszont sebes szemhélyra nem ajánlom, maradandó emlékeket okoz, ha a szemébe beledörzsöli az ember.

ERRIIIKKKK
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 1.

MariannKonkoly

2018. június 1.

Az orromon levő friss műtéti hegre vettem, gyönyörűen simává teszi.

MariannKonkoly
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

Az orromon levő friss műtéti hegre vettem, gyönyörűen simává teszi.

Antioxidánsok: Asiaticoside
Hidratálók: Glycerin, Fructooligosaccharides, Butylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Különféle növényekből (jellemzően a az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából) kivont triterpene-féle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és stabilizáló hatású (javítja összetevők vagy készítmény stabilitását és eltarthatóságát) összetevő. E szerint a tanulmány szerint antioxidáns, gyulladáscsökkentő és kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő és felületaktív anyag (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát).

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.