KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   2236 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. február 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Bioderma Cicabio nyugtató, regeneráló, bőrszerkezetjavító krém. Használata javasolt berepedezett, kipirosodott, száraz bőrfelületeken, továbbá kisebb sebészeti beavatkozások és bőrgyógyászati kezelések pl: mikrodermabrázió, mélyhámlasztás után.

Az epidermisz minden rétegben kifejti a hatását. Antibakteriális öszetevőinek (réz és cink) köszönhetően tisztítja az epidermiszt. Hyaluronsav tartalma biztosítja a bőr optimális hidratáltságát.

Alkalmazható arcon és testen egyaránt.

szanii

2019. január 18.

Már nagyon vártam, hogy kipróbálhassam, leginkább a pattanás utáni barna foltjaim miatt vettem, és sokat segített rajtuk, a foltok halványultak és volt ahol el is tűnt, amióta használom a pattanások nyom nélkül eltűnnek. Reggel és este szoktam az ujjaimmal felvinni apránként, kevés elég belőle, zöldes színű de felkenve nem látszik. Nekem jól beissza a bőröm, kicsit fénylik de szépen lehet rásminkelni, és púder után nem is látszódik. A bőrszerkezetemet látványosan javította. Az, hogy van benne Hyaluronsav nagyon tetszik. Nekem mostantól alapkrém lesz, újravevős. Az ára (1945Ft) is nagyon baráti, ennél csak drágább cica krémeket láttam.

szanii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 18.

Vmoni93

2019. január 16.

Borgyogyasz ajanlotta es nagyon bevalt. Szepen es gyorsabban gyogyulnak be a hegek. Nincs illata, konnyen beszivodik, nem latszodik. En csak a sebekre kenem lefekves elott. Csodaszer.

Vmoni93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

tara95

2019. január 8.

A lrp cicáját szerettem meg és azt is akartam újravenni, de pechemre nem volt csak bioderma. Emlékeztem rá, hogy dicsértétek, hát rábólintottam.

Egyelőre barátkozunk, télre éjszakai krémnek használom ezeket a krémeket mert remekül hidratálnak és csökkentik a pirosságot. Kissé ragacsos réteget hagy, de szilikon és illatmentes ami tök jó, sok lépéses rutin végén szépen elvan de magában semmire nem elég kb. Legalábbis vízhiányos bőrre télen.

Egyébként nem igazán értem a színére vonatkozó kérdéseket, minimum 2x leírták a dobozon is, hogy az összetevők természetes színe jön ki :D

Megkapja az öt csillagot, mert nem pattogtam ki tőle, sőt! Régen volt már ilyen szép az arcom, hogy ez annak tudható be, hogy reggelente leálltam a lemosó használatával (akármit vettem elő, húzódott a bőröm, most csak langyos vízzel alaposan lemosom és a hada labo tonik tökéletesen megtisztítja), vagy ennek a krémnek köszönhető azt nem tudom, de szép egységes bőrt varázsol.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

Gesztenye4

2018. november 17.

Nagyon hasznos krém, gyorsan gyógyulnak a pattanások utáni hegek, könnyen felszívódik. Nem csak gyorsan lehámlasztja a pöttyeimet, de nem marad a helyükön barnás folt. Sebkezelő géllel kombinálom, látványos az eredmény.

Gesztenye4
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

Kiraerika

2018. november 1.

"Se veled se nélküled" a kapcsolatom ezzel a krémmel. Tény hogy szépen eltünteti a piros sebeket a patik után. De nekem egy odő után T-vonalban nagyon zsìrosìt. Ha kicsit többet viszek fel belőle, ragad az arcom és kukacosodik. Ilyenkor ha behisztizik a bőröm félreteszem, majd rá egy hónápra újra előveszem. Mert rájövök, hogy a többi hasonló cica krém a nyomába se ér.

Kiraerika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

Argold

2018. november 1.

Alap darab itthon. Olyan kis tubusnak tűnt elsőre, de rengeteg ideig elég volt, már nyáron megvettem az utánpótlást, mert már csak egy ujjnyi volt a tubusban, de meg mindig azt használom, mert nem fogyott ki... egyszerre nagyon kevés elegendő belőle. Óvatosan kell kinyomni a tubusbol, mert nagyon híg krém, de nagyon kevés elég belőle az egész arcra. A színe igen érdekes, emlékszem, elsőre kiakadtam, hogy sikerült egy romlott tubussal megvásárolnom, de utána olvastam és normális a szurkes szín :)))
Én általában mikrodermabrázió vagy gyantazas után használom, igazi csoda kence, de van amikor csak simán felkenem az arcomra, mert érzem, ahogy azonnal puhit és gyógyít. Próbáljátok ki, nem fogtok csalódni benne!;)

Argold
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

szabinka90

2018. szeptember 24.

Első pár használatkor nem kedveltem, semmi hatását nem vettem észre, félreraktam. Aztán pár hónapja kezem ügyébe került és egy gyógyuló pattanást bekentem vele és nagyon szépen eltüntette a heget kb 2 nap alatt. Azóta újra használom, piros foltokra az arcomon és szolizás után egyből az egész arcomat bekenem vele, így nem pirosodik ki, pedig nagyon hajlamos rá. Megszerettem, sok mindenre jó :)

szabinka90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

ziadrienn

2018. szeptember 17.

Jó ez a krém ,szereti bőröm :)

ziadrienn
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Jó ez a krém ,szereti bőröm :)

gothy

2018. augusztus 25.

Nagyon szeretem, mindig van itthon belőle. Én sajnos elég ügyetlen vagyok, emiatt gyakran megégetem magam. Ezzel a krémmel sokkal gyorsabban és szebben gyógyulnak a sérüléseim, és nem lesznek utána csúnya hegek.

gothy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Shaktika

2018. augusztus 14.

Császármetszés után használtam kiválóan tünteti el a műtéti hegeket.

Shaktika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Császármetszés után használtam kiválóan tünteti el a műtéti hegeket.

Antioxidánsok: Asiaticoside
Hidratálók: Glycerin, Fructooligosaccharides, Butylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Különféle növényekből (jellemzően a az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából) kivont triterpene-féle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és stabilizáló hatású (javítja összetevők vagy készítmény stabilitását és eltarthatóságát) összetevő. E szerint a tanulmány szerint antioxidáns, gyulladáscsökkentő és kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő és felületaktív anyag (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát).

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.