KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   4105 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Dermaonline.hu-n 3095 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Dermaonline.hu, 3095 Ft

Makacs korpás hajra és a korpa visszatérésének megelőzésére. Megszünteti a hámlást, hosszantartóan csillapítja a viszketést. Mélyen tisztít, eltávolítja a korpát, nyugtat. A hajat selymessé teszi, növeli a haj térfogatát.

• Eltávolítja a korpát.
  • Nyugtatja a fejbőrt.
  • Illatanyag-mentes.

Ár: 3095 Ft, Eladó: Dermaonline.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
Ár: 1000 , Eladó: xndpt
Állapot: kb. félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, postázom is előreutalás esetén (a postaköltséget az ár nem tartalmazza)

GoldTree

2017. november 15.

A sampon állaga sűrű, ragacsos, kissé nehéz lemosni, viszont gazdaságos, mert jól habzik - egyébként is fejbőrre való, nem a haj hosszára.
Az illata számomra kellemetlen, vegyszeres. A hatása remek, pár használat után megszűntek a piros foltok, a hámlás, pedig hosszú évek óta szendvedek a tünetektől. A fejbőröm tiszta, a hajam fényes, puha. Végre! :)

GoldTree
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

dorogiagi

2017. szeptember 27.

Nem egy gazdaságos termék, viszont a durva korpával is elbánik. Nem egy jól habzó sampon, inkább krémes, pakolás szerű állaga van, hosszú hajra elég sok kell belőle, viszont tényleg hatásos. Az ára és a habzás hiánya miatt nem adok max pontot.

dorogiagi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Hencida

2017. szeptember 25.

Szeborreás dermatitisem van, örülök, hogy rátaláltam erre a samponra. A viszketést csillapította, így nem kellett vakaróznom és hámló korpáim sem keletkeztek. Az ára húzós, pláne akinek hosszú a haja. Amúgy az állaga furi, de rendesen habzik legalább. Először átmosom vele a fejemet, aztán újra, de akkor már hagyom állni a fejbőrömön pár percig. Néha van akció a neten, érdemes akkor beszerezni.

Hencida
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

szisz5

2017. szeptember 15.

Nincs különösebb problémám a korpásodással, csak egy szép összetevőjű sampont kerestem. A sok pozitív vélemény meggyőzött, nyeltem egy nagyot és megrendeltem. Eléggé kicsi a kiszerelés ennyi pénzért és az én átlag hosszúságú hajamra baromi sok kell egy hajmosáskor, mert egyáltalán nem habzik. Sajna így nagyon nem gazdaságos, de a férjemnek szerintem jó lesz :) majd update-elek.

szisz5
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

juditdn

2017. augusztus 8.

Terhességem alatt kezdtem el használni, mivel a szteroidos készítmények alkalomszerű használata sem volt megengedett. A fejbőrömön a hajam kezdeténél homlok és fülek mellett sömör szerűen pikkelyesedett a bőröm. Ezen kiválóan segített a szülést követően azonban jobban korpásodik a fejbőröm. A sampon jó csak drága.

juditdn
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

marcsi963

2017. július 21.

ő volt a megmentőm. Ez a sampon akadályozta meg, hogy a sok sok göndör hajszálam ne hulljon ki a korpásodásomtól! Csoda! Bár iszonyatosan szárít, de vitaminokkal, sok vízzel, pakolásokkal ez is "rendbehozható" :)

marcsi963
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 21.

qwertzuiop

2017. július 2.

Szeretem ezt a sampont. Előtte az oltre korpásodás elleni samponját használtam, de az megszűnt sajnos.
Nem túlzás ha azt mondom, borzalmas a fejbőröm, akármit is csinálok, így sokáig keresgéltem.
Nem olcsó sampon, és nem is elég olyan sokáig. Viszont rendszeres használattal sokszor teljesen tiszta lett a fejbőröm tőle, szóval nekem ez kb bármennyi pénzt megér.

qwertzuiop
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 2.

Bizge

2017. június 29.

Az első egy-két hajmosásnál javult egy kicsit az állapot, nem viszketett annyira illetve a vörös foltok is visszahúzódtak, de szerintem megszokta a fejbőröm mert most a 3 hét vége fele vissza a viszketés visszajött, a piros foltok nem annyira. Egy barátnőm ajánlására kezdtem használni, nála tökéletesen bevált. Én még keresem tovább a nekem valót.

Bizge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 29.

googyi

2017. március 23.

Nekem nagyon bevált. Korpás, száraz, sebborheaás, viszkető fejbőrt tett majdnem teljesen helyre. Hetente azért akad 1 nap, amikor nem vagyok tünetmentes, de ahhoz képest, hogy semmilyen más sampon nem működött, ez elég szép teljesítmény.

googyi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

nikittta

2017. február 25.

Ha lehetne 0 csillagot adni ,akkor azt kapna.Semmit az égvilágon nem használt....Az ára pedig vicc kategória.

nikittta
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Lactic Acid

Az olajpala lepárlási termékének, az Ichthammolnak egy másik formája. Természetes erdetű, barna színű, átható szagú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antimikrobiális (vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában), korpásodásgátló és felületaktív anyag. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni samponokban találkozhatunk, de előfordul pattanás elleni készítményekben is.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tartósítószer és antimikrobiális hatású összetevő. Az összetevő magas hatékonyságú helyi hatású gombaölő szer, mely különösen a fejbőr korpásodásáért is felelős Malassezia nevű gomba ellen bizonyult hatásosnak  - ezt in vitro és in vivo tesztekkel is alátámasztottákAz összetevővel leggyakrabban a különféle korpásodás elleni szerekben találkozhatunk.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.