KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   5600 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Dermaonline.hu-n 5660 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mstindigo, Módosítva: 2013. május 2.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Vedd meg online: Dermaonline.hu, 5660 Ft

SPF 50+, UVA 39 (PPD)

Gyermekek számára optimális védelmet nyújt a nap káros sugárzása ellen.

Hipoallergén. Nem komedogén. Kiválóan tolerált. Fotostabil. Octocrylene mentes. Parfüm- és parabénmentes. Vízálló.

Ár: 5660 Ft, Eladó: Dermaonline.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Mauri79

2017. július 31.

Összességében jó naptej, valóban nem hagy zsíros érzetet a bőrön, jól el lehet kenni, nem égtek le vele a gyerekek, de ami miatt én biztosan nem veszem újra, hogy nagyon fehér marad utána a bőr, sokszor még alapos fürdéssel sem lehetett megszabadulni a fehérségtől.

Mauri79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 31.

hederahelix

2017. július 29.

Két kis érzékeny fehér bőrű, szőke kislányomra használom. Imádom, könnyű elkenni, hamar beszívódik és tényleg(!) beszívódik, nem ragad, semmiféle illat nem marad utána, ami nekem nagyon tetszik. Én is használom testre,( arcra nekem nem vált be, nagyon fénylett, és a fehér bőröm ezzel már ijesztően fehér. :) ). Sosem égtek le. Ami nem tetszik, nagyon nehéz fújni, de ezt megbocsátom neki.

hederahelix
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 29.

im

2017. július 28.

Eredetileg azért vettem meg a Bioderma Kidet is a LEB mellé, mert itt egyértelmű volt, hogy vízálló, és strandoláshoz mindenképp 50-es fényvédőt szerettem volna. Az első használat után nyilvánvalóvá vált, hogy a fújós flakonon, és az egyformának tűnő, fehér fluidon túl is vannak egyezések a két fényvédő esetében: a számomra enyhén émelyítő illat és az INCI egy része.
- Azt hiszem, ráfoghatom a glicerinre azt, hogy a Kid a LEB-hez képest kevésbé könnyű érzetű, valahogy tapadósabb a bőrön. Arcon rajtam elég diszkógömbös, ez a strandon egyáltalán nem számít, de zsíros bőrön tényleg nem a mindennapokra való. Testre elmegy, de a LEB-et jobban szeretem. Ismétlem, a strandon kiválóan teljesít.
- Azt is észrevettem, hogy a Kid láthatóbb fehér réteget hagy maga után, a második-harmadik újrakenést követően pedig szépen összegyűlik a könyök- és térdhajlatban. A LEB esetében ilyet nem tapasztaltam. Hogy erre az-e a magyarázat, hogy a Kid esetében előrébb vannak az emulgeálószerek a listán, mint a LEB-nél, azt nem tudom, de nem tűnik logikusnak.
- Különbözik még a két fényvédő tartósítása, és ez a szavatossági időben is meglátszik: a LEB-é kilenc, a Kid-é hat hónap.

Tanulságok: nem húznám le a Kidet azért, mert fehérebbre meszel, hiszen alapvetően gyerekeknek készült, és szerintem nem baj az, ha a szülő látja, hova nem jutott még a fényvédőből. Felnőtt felhasználóként azt tudom róla mondani, hogy a LEB-éhez hasonló, modern és kíméletes összetevőlistája van, és számomra vízpartra tökéletes. Remélem, lesz még alkalmam elhasználni, mielőtt lejárna a szavatossága. Azt is fontosnak tartom megjegyezni, hogy sem a LEB, sem a Kid nem hagy sárga foltot a fehér ruhán, ennek nagyon örülök.

im
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

Hanna83

2017. július 9.

Nagyon jól véd, sokáig elég, csak ajánlani tudom. Nem hagy zavaróan ragacsos érzetet maga után.

Hanna83
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

miti08

Korcsoport: < 18
2017. július 6.

Másfél éves kislányom napozó spraye. Szereti használni és szerintem is egy jó termék. Könnyű a textúrája ám mégis jól véd. Picit ragacsos utána a bőr,de ez még belefér.

miti08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 6.

lumena

2017. július 4.

Kellemes használni, nem hagy olyan csúszós, ragacsos érzetet a bőrön, mint más naptejek. Nagyon könnyű az állaga, de mégis jól véd. Sosem égtem le a használata mellett, a strandolást is jól bírja (pár óránként újrakentem azért). Az érzékeny bőröm sem irritálta.

lumena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

timilla

2017. május 25.

Az unokaöcséimnek akartam venni, aztán gondoltam egyet, és magamnak is bedobtam a webshop kosárba, és milyen jól döntöttem! Mondjuk a spray formulát nem szeretem, valahogy nem praktikus nekem egy ilyen krémet annyira pici lukon kipréselni, de ez igazán az egyetlen kifogásom. Nagyon könnyű krém, könnyű eloszlatni, szinte semmi illata nincs, azonnal beszívódik és se fehér réteget, se zsíros fényt nem hagy maga után, de annyira nem, hogy ez az első testre való naptej, amit az arcomra is el tudnék képzelni, ha nem vettem volna oda már külön krémet. Bajnok módon véd a lepirulás ellen, méghozzá tartósan.

timilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 25.

izabella73

2017. május 20.

Eddigi legjobb fényvédő amit próbáltam.Testre is de főleg az érzékeny arcbőrömre használom,szép összetevői miatt.Nem is okozott semmi problémát,pattanást,kiütést vagy más csúnyaságot.Felkenés után hagy egy enyhe ragacsos zsíros érzetet a bőrön,annyira nem zavaró,de sminkelni nem igazán lehet rá mert nem mutat szépen,egyedül a Bioderma kompakt púderével működik jól.A napégéstől is kiválóan megvédett mikor pár órát a tűző napon kellett tartózkodnom.

izabella73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 20.

Shinejuci

2017. május 16.

Elsősorban a babámnak vettem.
Nagyon szépek az összetevői, a gyóyszerész is ezt ajánlotta. Egész nyáron használtam rá, és sokszor magamra is és még idén nyáron is félig van. Megéri megvenni. Smink alá nem ajánlom, zsíros érzetet ad, de pattanást nem okoz.
Tényleg nagyon szuper termék

Shinejuci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

Elsősorban a babámnak vettem.
Tényleg nagyon szuper termék

thalion3

2016. augusztus 22.

Egyelőre jónak tűnik. Durvább melegben és napsütésben még nem próbáltam.
Szépen beszívja a bőröm, nem érzem hogy rajtam lenne. Egészséges fényt ad az arcomnak.

U.d.: Örök szerelem. Nagyon hamar felszívódik, nem zsírosít és nem okoz mitesszereket. Egész nyáron megvédett a leégéstől, pedig extra fehér a bőröm. Nagyon kiadós mennyiség és sokszor akcióban van.

thalion3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Egyelőre jónak tűnik. Durvább melegben és napsütésben még nem próbáltam.

Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Cellulózból (legfontosabb növényi rost) származó töltőanyag. A CosIng besorolása szerint még csomósodás elleni, emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag is.

Szerves sav, melynek fontos szerepe van a sejtek energiaellátásában és DNS-ének védelmében. A bőrön alkalmazva nem  világos még, hogy mi a hatása, a CosIng besorolása szerint bőrjavító (skin conditioning).

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.