KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   7006,00 HUF   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Dermaonline.hu   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mstindigo

Utolsó módosítás dátuma: 2013. május 2.

Ár:   7006,00 HUF
Lelőhely:   Dermaonline.hu
Kategória:   Fényvédők

SPF 50+, UVA 39 (PPD)

Gyermekek számára optimális védelmet nyújt a nap káros sugárzása ellen.

Hipoallergén. Nem komedogén. Kiválóan tolerált. Fotostabil. Octocrylene mentes. Parfüm- és parabénmentes. Vízálló.

Ár: 7006,00 HUF, Eladó: Dermaonline.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
Krémmánia Kedvencek a -ben
thalion3

2016. augusztus 22.

Egyelőre jónak tűnik. Durvább melegben és napsütésben még nem próbáltam.
Szépen beszívja a bőröm, nem érzem hogy rajtam lenne. Egészséges fényt ad az arcomnak.

U.d.: Örök szerelem. Nagyon hamar felszívódik, nem zsírosít és nem okoz mitesszereket. Egész nyáron megvédett a leégéstől, pedig extra fehér a bőröm. Nagyon kiadós mennyiség és sokszor akcióban van.

thalion3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Egyelőre jónak tűnik. Durvább melegben és napsütésben még nem próbáltam.

svekits

2016. augusztus 19.

Testre vettem ezt a fényvédőt, így a nyári napsütésben, a karomra, vállamra, kézfejemre használtam. Arcra nem mertem kenni, mert a szintetikus SPF-re elég érzékeny a bőröm, de azért egy foltban kipróbáltam. Másnap a fél arcomon. Harmadnap felkentem egész napra, teljes arcra, és sehol semmi pötty, mitesszer, eltömött pórus. Szóval attól függetlenül, hogy szintetikus, semmilyen problémát nem okozott az arcomon sem, így utazáshoz nem is viszek másikat, csak ezt. Enyhe zsíros érzetet hagy a bőrön, de számomra egyáltalán nem zavaró, nem ragad, a fehér réteg is hamar beszívódik. Tejes állagú, és elég jól tartja magát a vízben is, de azért érdemes újrakenni. Ha sokat vagyok napon, szeretem az arcra való fényvédőmmel keverni egy kicsit, mivel ezt tartósabbnak látom. Abszolút pozitív csalódás.

svekits
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

fcsenge

2016. augusztus 19.

Régóta ezt használom arcra, elsősorban a csodálatosan gyönyörű összetétele véget. Azonban abban bűnös, hogy fel alig szívódik, sminkelni rá szörnyű, és folyton olajos érzés van alatta, lepúderezve is átüt pár óra múlva. Ha kendővel picit áttörlöm az arcom, ahol még a krém nem esett a beszívódás áldozatául, akkor javul a helyzet. Testen is ragadós, viaszos réteget hagy maga után. És ugyan nagyon jól véd és tényleg nagyon szép az INCI néni ki benne ül a flakonban, azért meglehetősen nehéz és nonkomfortos összességében a viselete, így ha alkalmam lesz rá, arcra keresek egy másik fényvédőt.

fcsenge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Gica81

2016. augusztus 17.

Kisfiam, kislányom és én is ezt a napvédőt használjuk. Mindhárman nagyon érzékeny bőrűek vagyunk, sajnos.
Szeretjük ez a napvédő sprayt.
Jó illatú, könnyen eloszlatható.

Gica81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Szeretjük ez a napvédő sprayt.
Jó illatú, könnyen eloszlatható.

Zsancisz

2016. augusztus 8.

Tavaly nyáron próbáltam ki ezt a fajta fényvédőt a kisfiammal és tökéletesen bevált. Kellemes illata van és pillanatok alatt beszívódik :) Most rendeltünk egy újabb üveggel a SIPO-nál mert most akciós áron lehet megvásárolni. Be is rakom a linket, hátha mást is érdekelne :)

Zsancisz
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 8.

anna990

2016. augusztus 4.

Az arcomra japán fényvédőket használok, a testemre viszont keresni akartam egy nagyobb kiszerelésű terméket, aminek szép az INCIje, és erre esett a választásom. Ami tetszik benne, hogy nem irritálja az ekcémára hajlamos bőrömet, vízálló, és eddig a legdurvább körülmények között sem hagyott cserben. Én érzem, ha rajtam van, nem szívódik be teljesen, kicsit ragad, de vállalható. Sokkal-sokkal rosszabbal is találkoztam már.
Ami nem tetszik benne, hogy az avobenzone összetevője sárgára festi a fehér ruháimat és nem jön ki semmivel. Amióta erre fény derült, nem szivesen érek hozzá semmihez, és emiatt nem fogom újravenni.

Az áprilisban vásárolt flakonom most van félig, ezt még tuti elhasználom idén, jövő nyárra viszont keresni fogok egy japán cuccot. A keleti fényvédőkhöz semmi sem hasonlítható, ajánlom másnak is.

anna990
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

gyulzsuzsi

2016. július 25.

Főleg a kislányomra használom, ez a második nyarunk amikor ezt vesszük. Szerintem könnyen beszívódik, jól eloszlatható és nem utolsó sorban megvéd a leégéstől.

gyulzsuzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 25.

Annie0828

2016. július 13.

Évek óta ezt használjuk, férjem és fiam elég érzékeny bőrűek, szükségük van az erős védelemre. Olvastam itt egy hozzászólásban, hogy nem barnul mellette... hát izé...hm... mert ezt nem arra találták ki. Szerintem. Összetevőit tekintve szerintem rendben van. A felvitelt mi a hagyományos: kézbe fúj, majd arca ken- mozdulatokkal oldjuk meg. Persze, nem láttam még olyan 4 évest, aki élvezte volna a procedúrát. Jó termék, nem olcsó, de sokszor van duo pack, és akkor jó áron lehet hozzájutni.

Annie0828
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 13.

jemelja

2016. július 7.

A szórófejnek hála könnyű vele dolgozni, és bár jó zsíros, ragadós, beissza a bőr. Este nem győzöm lesikálni a fehér réteget, ami kissé szárítja is a bőröm, feszül tőle. Nem barnulok vele, arra nagyon jó.

jemelja
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 7.

bianka0210

2016. július 6.

Ez már a második nyár, hogy a kisfiamon használom. Szeretem, könnyű eldolgozni és hamar felszívódik.

bianka0210
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Egyszerűbb néven avobenzone. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (310-400 nm) ellen nyújt védelmet. Az avobenzone stabilitása nem túl nagy, fény hatására lebomlik. Fotostabilizátorok (mint pl. octocrylene) lassítják az avobenzone lebomlását. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Kémiai fényvédő, ami az UVB-sugarak ellen nyújt védelmet. Maximális védelmet a 314 nm hullámhosszú sugarak ellen nyújt.

Felületaktív anyag (surfactant), emulzió stabilizáló, gyengéd tisztító.

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Egy a természetben előforduló dezoxicukor.  Krém összetevőként vízmegkötő, hidratáló és maszkoló (masking, nem szükséges anyagok semlegesítése) tulajdonsága van

Cellulózból (legfontosabb növényi rost) származó töltőanyag. A CosIng besorolása szerint még csomósodás elleni, emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag is.

Szerves sav, melynek fontos szerepe van a sejtek energiaellátásában és DNS-ének védelmében. A bőrön alkalmazva nem  világos még, hogy mi a hatása, a CosIng besorolása szerint bőrjavító (skin conditioning).

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.