KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   5600 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Dermaonline.hu-n 5660 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mstindigo, Módosítva: 2013. május 2.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Vedd meg online: Dermaonline.hu, 5660 Ft

SPF 50+, UVA 39 (PPD)

Gyermekek számára optimális védelmet nyújt a nap káros sugárzása ellen.

Hipoallergén. Nem komedogén. Kiválóan tolerált. Fotostabil. Octocrylene mentes. Parfüm- és parabénmentes. Vízálló.

Ár: 5660 Ft, Eladó: Dermaonline.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Hanna83

2017. július 9.

Nagyon jól véd, sokáig elég, csak ajánlani tudom. Nem hagy zavaróan ragacsos érzetet maga után.

Hanna83
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

miti08

Korcsoport: < 18
2017. július 6.

Másfél éves kislányom napozó spraye. Szereti használni és szerintem is egy jó termék. Könnyű a textúrája ám mégis jól véd. Picit ragacsos utána a bőr,de ez még belefér.

miti08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 6.

lumena

2017. július 4.

Kellemes használni, nem hagy olyan csúszós, ragacsos érzetet a bőrön, mint más naptejek. Nagyon könnyű az állaga, de mégis jól véd. Sosem égtem le a használata mellett, a strandolást is jól bírja (pár óránként újrakentem azért). Az érzékeny bőröm sem irritálta.

lumena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

timilla

2017. május 25.

Az unokaöcséimnek akartam venni, aztán gondoltam egyet, és magamnak is bedobtam a webshop kosárba, és milyen jól döntöttem! Mondjuk a spray formulát nem szeretem, valahogy nem praktikus nekem egy ilyen krémet annyira pici lukon kipréselni, de ez igazán az egyetlen kifogásom. Nagyon könnyű krém, könnyű eloszlatni, szinte semmi illata nincs, azonnal beszívódik és se fehér réteget, se zsíros fényt nem hagy maga után, de annyira nem, hogy ez az első testre való naptej, amit az arcomra is el tudnék képzelni, ha nem vettem volna oda már külön krémet. Bajnok módon véd a lepirulás ellen, méghozzá tartósan.

timilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 25.

izabella73

2017. május 20.

Eddigi legjobb fényvédő amit próbáltam.Testre is de főleg az érzékeny arcbőrömre használom,szép összetevői miatt.Nem is okozott semmi problémát,pattanást,kiütést vagy más csúnyaságot.Felkenés után hagy egy enyhe ragacsos zsíros érzetet a bőrön,annyira nem zavaró,de sminkelni nem igazán lehet rá mert nem mutat szépen,egyedül a Bioderma kompakt púderével működik jól.A napégéstől is kiválóan megvédett mikor pár órát a tűző napon kellett tartózkodnom.

izabella73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 20.

Shinejuci

2017. május 16.

Elsősorban a babámnak vettem.
Nagyon szépek az összetevői, a gyóyszerész is ezt ajánlotta. Egész nyáron használtam rá, és sokszor magamra is és még idén nyáron is félig van. Megéri megvenni. Smink alá nem ajánlom, zsíros érzetet ad, de pattanást nem okoz.
Tényleg nagyon szuper termék

Shinejuci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

Elsősorban a babámnak vettem.
Tényleg nagyon szuper termék

thalion3

2016. augusztus 22.

Egyelőre jónak tűnik. Durvább melegben és napsütésben még nem próbáltam.
Szépen beszívja a bőröm, nem érzem hogy rajtam lenne. Egészséges fényt ad az arcomnak.

U.d.: Örök szerelem. Nagyon hamar felszívódik, nem zsírosít és nem okoz mitesszereket. Egész nyáron megvédett a leégéstől, pedig extra fehér a bőröm. Nagyon kiadós mennyiség és sokszor akcióban van.

thalion3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Egyelőre jónak tűnik. Durvább melegben és napsütésben még nem próbáltam.

svekits

2016. augusztus 19.

Testre vettem ezt a fényvédőt, így a nyári napsütésben, a karomra, vállamra, kézfejemre használtam. Arcra nem mertem kenni, mert a szintetikus SPF-re elég érzékeny a bőröm, de azért egy foltban kipróbáltam. Másnap a fél arcomon. Harmadnap felkentem egész napra, teljes arcra, és sehol semmi pötty, mitesszer, eltömött pórus. Szóval attól függetlenül, hogy szintetikus, semmilyen problémát nem okozott az arcomon sem, így utazáshoz nem is viszek másikat, csak ezt. Enyhe zsíros érzetet hagy a bőrön, de számomra egyáltalán nem zavaró, nem ragad, a fehér réteg is hamar beszívódik. Tejes állagú, és elég jól tartja magát a vízben is, de azért érdemes újrakenni. Ha sokat vagyok napon, szeretem az arcra való fényvédőmmel keverni egy kicsit, mivel ezt tartósabbnak látom. Abszolút pozitív csalódás.

svekits
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

fcsenge

2016. augusztus 19.

Régóta ezt használom arcra, elsősorban a csodálatosan gyönyörű összetétele véget. Azonban abban bűnös, hogy fel alig szívódik, sminkelni rá szörnyű, és folyton olajos érzés van alatta, lepúderezve is átüt pár óra múlva. Ha kendővel picit áttörlöm az arcom, ahol még a krém nem esett a beszívódás áldozatául, akkor javul a helyzet. Testen is ragadós, viaszos réteget hagy maga után. És ugyan nagyon jól véd és tényleg nagyon szép az INCI néni ki benne ül a flakonban, azért meglehetősen nehéz és nonkomfortos összességében a viselete, így ha alkalmam lesz rá, arcra keresek egy másik fényvédőt.

fcsenge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Gica81

2016. augusztus 17.

Kisfiam, kislányom és én is ezt a napvédőt használjuk. Mindhárman nagyon érzékeny bőrűek vagyunk, sajnos.
Szeretjük ez a napvédő sprayt.
Jó illatú, könnyen eloszlatható.

Gica81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Szeretjük ez a napvédő sprayt.
Jó illatú, könnyen eloszlatható.

Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cellulózból (legfontosabb növényi rost) származó töltőanyag. A CosIng besorolása szerint még csomósodás elleni, emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag is.

Szerves sav, melynek fontos szerepe van a sejtek energiaellátásában és DNS-ének védelmében. A bőrön alkalmazva nem  világos még, hogy mi a hatása, a CosIng besorolása szerint bőrjavító (skin conditioning).

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.