KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   5600 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mstindigo, Módosítva: 2013. május 2.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

SPF 50+, UVA 39 (PPD)

Gyermekek számára optimális védelmet nyújt a nap káros sugárzása ellen.

Hipoallergén. Nem komedogén. Kiválóan tolerált. Fotostabil. Octocrylene mentes. Parfüm- és parabénmentes. Vízálló.

Ár: 3500Ft , Eladó: altviki
Állapot: kb 50ml hianyzik belole, Helyszín: Bp, fizetés: szemelyes atvetel, foxpost

edusi

2018. október 24.

3 éves koráig használtam a gyermekemre és nagyon meg voltam vele elégedve.Nagyon jó a vízállósága és nem égett le a bőre egyszer sem.

edusi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

bidzso

2018. október 11.

Az egész család ezt használja. Aránylag jól beszívódik. A hajlatokban kell vigyázni vele és jól el kell dolgozni, mert az én érzékeny bőrű kislányomnál előfordult, hogy ha a könyökhajlatánál nem kentem el rendesen, nap végére kipirosodott a bőre.

bidzso
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 11.

gothy

2018. augusztus 25.

Második éve kenem vadul az egész testemre, így hiába vetkőzöm egész nyáron, mégis hófehérke maradok. :) Az arcomra nehéz, oda mást használok.

gothy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Bettina96

2018. augusztus 6.

Hát az összetevők szépek, mégis ha sokáig rajta hagyom a bőrömön, kiszárítja azt. Napokig hámlott tőle az arcom. Tuti, hogy ettől volt, mert tettem egy újabb próbát, hogy tudjam, ez-e a ludas. Fura, hogy másnál nem okozott ilyet.
Amúgy nehéz rá sminkelni, mert feltűnő fehér réteget hagy, kukacosodik és nehezen szívódik be. Ha letörlöm és nincs sokáig az arcomon, akkor nem okoz nagy bajt. Védeni nem véd nálam jól, így is megjelentek foltok az arcomon! Nem is értem... Vastagon kentem fel, hogy védjen, erre ez van. Csak az összetevői miatt adok 2 csillagot.

Bettina96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

laurahorvath95

2018. július 14.

Valaha volt legjobb fényvédőm, nagyon szeretem. Tökéletesen véd, viszonylag hamar beszívódik. Szép összetevők, és arcra is kiváló, sőt, meglepett hogy milyen jól tudok rá sminkelni.
Nem tudok belekötni, jár neki az 5 csillag. :)

laurahorvath95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 14.

Nem tudok belekötni, jár neki az 5 csillag. :)

meseke

2018. július 7.

Alapvetően megvédte a lányomat a leégéstől, összetevők szempontjából is megfelelő, árban azonban az ára elég magas.

meseke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

kovexti

2018. július 6.

Elsősorban anyukámnak vettem, mert nagyon fehér érzékeny bőre van. Aztán egyre többet tudtam meg a fényvédelem fontosságáról, és én is használom már. Sőt, kenem mindenkire :D Barátom először csak az anyajegyeire engedte, azóta már őt is kiokítottam.
Nagyon szeretem, kiválóan véd.

kovexti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

Nagyon szeretem, kiválóan véd.

anitahd

2018. június 6.

4 éve ezt veszem a lányomra, egyszerűen szuper! Könnyű felkenni, nagyon tartós, nagyon jó a fényvédelme is. Nem fogja össze a ruhákat sem. Örülök hogy rá találtam már a kezdetekkor. :)

anitahd
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

Dana1983

2018. június 4.

Már tavaly is ilyet vettem a 3 éves kisfiamra, akkor nem is volt vele semmi baj. De az idei pattanásokat, kiütéseket okozott nála és a szeme is bedagadt. És mindezt 6000 Ft-ért!

Dana1983
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 4.

lhekszi

2018. június 4.

Annyira sajnalom, de annyira merges vagyok erre a naptejre.. Jo a spray kiszereles, konnyebb egy gyereket bekenni igy, de ennyit tudok felhozni, ami tetszik, mert a 13hos fiam allergias ra es tele lesz tole kiutesekkel.. Nem erzekeny boru amugy a gyerekem, soha semmi nem utotte ki a boret, pelenkakremet se hasznaltam neki soha mert nem kellett, de a majd 6ezer forintos, mindenmentes naptej kicsapja.. Magunkra elhasznalom majd, de nem ezert vettem.

lhekszi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.