KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   7006,00 HUF   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Dermaonline.hu   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mstindigo

Utolsó módosítás dátuma: 2013. május 2.

Ár:   7006,00 HUF
Lelőhely:   Dermaonline.hu
Kategória:   Fényvédők

SPF 50+, UVA 39 (PPD)

Gyermekek számára optimális védelmet nyújt a nap káros sugárzása ellen.

Hipoallergén. Nem komedogén. Kiválóan tolerált. Fotostabil. Octocrylene mentes. Parfüm- és parabénmentes. Vízálló.

Ár: 7006,00 HUF, Eladó: Dermaonline.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
Krémmánia Kedvencek a -ben
thalion3

2016. március 31.

Egyelőre jónak tűnik. Durvább melegben és napsütésben még nem próbáltam.
Szépen beszívja a bőröm, nem érzem hogy rajtam lenne. Egészséges fényt ad az arcomnak.

thalion3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

Egyelőre jónak tűnik. Durvább melegben és napsütésben még nem próbáltam.

zita.herkovics

2016. március 21.

Megvettem, mert hát Bioderma, és 50-es. Hát, nekem nem jött be ez a sprickolósdi, sosem került elegendő mennyiség fel, és nem is mindig oda, ahová gondoltam. Lehet, hogy az én motorikus mozgásommal van gond, de valaki árulja el, hogyan tud biztosan napon lenni, ha ez ilyen megoldással működik? Nem tudom mikor elég. Remélem nem romlik meg, egy éve lesz, hogy megvan és csak a harmada fogyott el.

zita.herkovics
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 21.

Lillababa

2016. február 29.

Kedvenc, sosem égtem le mellette, ami nálam nagy szó, nem olyan vészes a csillogása sem, persze arcra max.strandon teszem.

Lillababa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.

pancimanci

2015. július 19.

Én is csatlakozom a dicsérő táborhoz. Nem sok újat tudok mondani, tökéletes. Az külön öröm, hogy nagyon baráti áron tudtam itt megvenni.

Morcos update: Tavaly vettem itt a Krémmánián, elvileg teljesen új volt, rajta volt a kupakján a zsugorfólia. (Igaz, azzal együtt le lehetett csavarni az egész kupakot, de optimista voltam.) Az elmúlt nyáron a harmada sem fogyott el. Egész télen hűvös helyen tároltam, ahogy a naptejeket szoktam. Tudtommal nem szabadna egy év alatt megromlania egy napvédőnek sem, nem is jártam így soha, mind átteleltek. Ez nem. Állaga, hatása rendben volt, de a szaga... Egészen furcsa lett, illatmentes/enyhe illatúból idegenszerűen "krémszagú", mint valami gezemicefőzelék. Nem volt velem más hasonló holmi, így hát próba-szerencse használtam, nem csinált semmi rosszat, de elment tőle a gusztusom, nem veszek ilyet többé.

pancimanci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 19.

Theresia

2015. július 10.
Elég régóta szemeztem már ezzel a termékkel, idén nyáron meg is vettem végre. :)
Már pár hete használom napi szinten. Nagyon jól véd, könnyed állaga van, hamar beszívódik, szuper összetevők, viszonylag könnyen beszerezhető. Arcra is kentem már, ott sem volt semmi probléma, nem lettem pattis vagy ilyesmi (könnyen kijönnek rajtam egyébként), csak le kellett púderezni az arcom, mert nagyon fénylett, de ez minden fényvédőnél így van. Sminkelni még nem próbáltam rá, azt nem tudom véleményezni. Viszont a lábamat, ami szárazabb, szuperül hidratálja. :)
Most jön a de: nekem nem tetszik a kiszerelés. Tudom, nem a csomagolás alapján választunk krémet (ami egyébként cuki), de ez a spray-s megoldás engem zavar, ha már fényvédős a kezem (márpedig máshogy hogyan kenném fel), csúszik a flakon, nehéz lenyomni a spricnit. Plusz szétkenődik a szórófej körül, nem sok, de engem zavar egy kicsit. A másik, ami zavaró, hogy a könyökhajlatomban egy idő után "kicsapódik" vagy nem tudom, mi lenne a megfelelő kifejezés. Reggel bekenem magam, beszívódik, minden oké, majd pár óra múlva látom, hogy a könyökhajlatban a kis ráncokban fehér krémes a bőröm (nem kentem se ezzel, se mással be újra magam). Nem egyszer jártam már így vele, nem tudom mitől lehet, tényleg csak a hajlatban ilyen.
Nem tudom még, hogy újraveszem, lehet, hogy igen, max. akkor is csak akciósan. Illetve nálam egész gyorsan fogy, hogy nem csak arcra, de testre is használom, napi szinten, megfelelő mennyiséget felkenve, hogy ellássa a funkcióját.
Összességében akciósan (én 4500 Ft-ért vettem) szuperül megéri, ha a teljes árát nézem, és levonom a nem tetsző csomagolást és a kifehéredő könyökömet, 4 csillag marad nálam.

2015. július 19.
Így még krémmel nem jártam, hogy ha bekenem magam vele, és utána (nem rögtön, hanem pl. fél vagy egy óra múlva) hozzáérek egy újsághoz, akkor rajtam marad a nyomdafesték egy része... Hétköznapokon is furcsálltam, hogy miért fogja meg a Metropol újság a kezemet (először az újságra gyanakodtam, hogy az a hibás), de tegnap takarítás közben a szórólapokat fogtam össze, egy darabig (pár percig, max. 2) a combomon voltak az akciós újságok, majd miután kidobtam őket, azt látom, hogy tiszta kékek, helyenként pirosak a combjaim azon a részen, ahol az újságok voltak... Levonok egy csillagot még, mert azért azt elvárom egy krémtől, hogy ne oldja ki a festéket az újságokból, függetlenül a szép INCI-től és megfelelő védelemtől... Ráadásul elég drága mulatság, hogy bekenem magam tetőtől talpig, majd egy-két óra múlva zuhanyozhattam le miatta. :( Érzetre egyébként szerintem beszívódott a krém, ráadásul tényleg soha nem 5 perccel felkenés után történtek az esetek. Nem értem. Nem lesz újravevős, így már biztosan.

Theresia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 19.

Audrey80

2015. július 17.

Ez a nappali "arckrémem", erre már csak púdert kenek, ami kötelező, mert igencsak fényes, bár valamennyi mintha beszívódna. Kár, hogy csak fél év a szavatossága, én csak arcra használom. Ha hosszú távon sem ragyulok ki, marad az öt csillag.

Audrey80
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 17.

k.gabi

2015. július 10.

Szóval egyfelől a fehér, érzékeny bőrű kisfiam bőrét remekül védte, mindenféle irritáció nélkül. A kétéves is vígan megy a napra, ha ez van rajta. Ez meg egy gyerekek számára készült termék, szóval 5 csillag. (amúgy elég híg lötyi, ami könnyen felszívódik, így becsapós lehet, mert könnyen felmegy az egy réteg, de többet kell fújni belőle, ha tényleg 50 faktoros fényvédelmet szeretnénk elérni) Aztán másfelől én is ezt használtam, és rajtam pár órán belül nagy, gyulladt puklik jelentek meg ettől a krémtől... Hát ez van, attól még a gyerekeken kiválóan teljesít.
Vízállónak nem vízálló, gyakran újra kell fújni, vízparton ez kicsit macerás lehet.

k.gabi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 10.

oswin

Korcsoport: < 18
2015. július 10.

Nagyon szuper ez a naptej:) A bőrömön nincs kellemetlen ragadós érzés és egyszer se pirultam meg amikor ezt kentem magamra. Én csak testre használom,az arcomra mást kenek.

oswin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. július 10.

Rose23

2015. június 23.

Up: újravevős lett. Rengeteg napvédőt átnéztem KM-en és máshol is, de egyértelműen ez az, ami viszi a prímet àr-összetevő-mennyiség alapján. 4500ért vettem a győri árpád útiban, ha vkit érdekel, egy volt még az enyémen kívül.
Ami kicsit bosszant, hogy felnyitástól számítva 6 hónapig jó a flakonja szerint, na ennyi idő alatt nem tudnám elhasználni. Még úgy se, ha kétszer kenném egymás után, ahogy a bőrgyógyász javasolta :D

2013. Jún. 20. Most a napokban kezdtem el igazán használni. Nem komedogén, de egy kicsit nehezen szívja be a bőröm, fénylik tőle, bár ha nem ettől fénylene akkor a hőségtől :) Hogy mennyire lehet rá sminkelni azt nem tudom, ilyen melegben eszem ágában sincs még ezzel is terhelni a bőröm. A szórófeje egy kicsit érdekes, ha nem figyelek akkor nagyon fröcsköl meg lefolyik. Tulajdonképpen örülök neki h van, az összetevői alapján és mert igy tutira nem félek a leégéstől, megkapja a max pontot :)

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Rose23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Imo

2015. június 5.

Nem tudok mást mondani , egyszerűen tökéletes 👌

Imo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 5.

Nem tudok mást mondani , egyszerűen tökéletes 👌

Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Egyszerűbb néven avobenzone. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (310-400 nm) ellen nyújt védelmet. Az avobenzone stabilitása nem túl nagy, fény hatására lebomlik. Fotostabilizátorok (mint pl. octocrylene) lassítják az avobenzone lebomlását. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Kémiai fényvédő, ami az UVB-sugarak ellen nyújt védelmet. Maximális védelmet a 314 nm hullámhosszú sugarak ellen nyújt.

Felületaktív anyag (surfactant), emulzió stabilizáló, gyengéd tisztító.

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

A CosIng besorlolása szerint segédanyag, mely a nem szükséges anyagokat semlegesíteni képes (masking, binding funkciók). Hidratáló, bőrjavító (humectant, skin conditioning) tulajdonsága is van.

Egy a természetben előforduló dezoxicukor.  Krém összetevőként vízmegkötő, hidratáló és maszkoló (masking, nem szükséges anyagok semlegesítése) tulajdonsága van

Oldószerként és bőrjavító anyagként (skin conditioning) használt glikolféle.

Cellulózból (legfontosabb növényi rost) származó töltőanyag. A CosIng besorolása szerint még csomósodás elleni, emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag is.

Szerves sav, melynek fontos szerepe van a sejtek energiaellátásában és DNS-ének védelmében. A bőrön alkalmazva nem  világos még, hogy mi a hatása, a CosIng besorolása szerint bőrjavító (skin conditioning).

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.