KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   7006,00 HUF   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Dermaonline.hu   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mstindigo

Utolsó módosítás dátuma: 2013. május 2.

Ár:   7006,00 HUF
Lelőhely:   Dermaonline.hu
Kategória:   Fényvédők

SPF 50+, UVA 39 (PPD)

Gyermekek számára optimális védelmet nyújt a nap káros sugárzása ellen.

Hipoallergén. Nem komedogén. Kiválóan tolerált. Fotostabil. Octocrylene mentes. Parfüm- és parabénmentes. Vízálló.

Ár: 7006,00 HUF, Eladó: Dermaonline.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
Krémmánia Kedvencek a -ben
gyulzsuzsi

2016. július 25.

Főleg a kislányomra használom, ez a második nyarunk amikor ezt vesszük. Szerintem könnyen beszívódik, jól eloszlatható és nem utolsó sorban megvéd a leégéstől.

gyulzsuzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 25.

Annie0828

2016. július 13.

Évek óta ezt használjuk, férjem és fiam elég érzékeny bőrűek, szükségük van az erős védelemre. Olvastam itt egy hozzászólásban, hogy nem barnul mellette... hát izé...hm... mert ezt nem arra találták ki. Szerintem. Összetevőit tekintve szerintem rendben van. A felvitelt mi a hagyományos: kézbe fúj, majd arca ken- mozdulatokkal oldjuk meg. Persze, nem láttam még olyan 4 évest, aki élvezte volna a procedúrát. Jó termék, nem olcsó, de sokszor van duo pack, és akkor jó áron lehet hozzájutni.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Annie0828
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 13.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
jemelja

2016. július 7.

A szórófejnek hála könnyű vele dolgozni, és bár jó zsíros, ragadós, beissza a bőr. Este nem győzöm lesikálni a fehér réteget, ami kissé szárítja is a bőröm, feszül tőle. Nem barnulok vele, arra nagyon jó.

jemelja
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 7.

bianka0210

2016. július 6.

Ez már a második nyár, hogy a kisfiamon használom. Szeretem, könnyű eldolgozni és hamar felszívódik.

bianka0210
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

Bildiko78

2016. július 5.

Tavaly nyáron ezt vettem már nem tudom miért a szokásos Eucerin helyett a kisfiamnak. Ott már kifejtettem hogy milyen nehéz elérni, hogy a türelmetlen, mocorgó kisgyerek bőre és a fújós naptej kontaktusba kerüljenek egymással, főleg erős szélben. Ha ez sikerült, a naptej működött, nem égett le a bőre, de ez szerintem a minimum. A másik ok, hogy nem veszek ilyet többet, hogy fél év a szavatossága felbontás után, míg más, általam használt naptejeknek 1 év szokott lenni.

Bildiko78
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 5.

orybea

2016. július 5.

Arcra használhatatlan, mert fehérre meszelt és nem szívta be a bőröm. Ez a testemre is igaz, de azt nem bántam, csak fürdéskor nem győztem lemosni, ezért nem lett a kedvencem. Cserébe nagyon jól védett a napkárosodástól.

orybea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 5.

thalion3

2016. március 31.

Egyelőre jónak tűnik. Durvább melegben és napsütésben még nem próbáltam.
Szépen beszívja a bőröm, nem érzem hogy rajtam lenne. Egészséges fényt ad az arcomnak.

thalion3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

Egyelőre jónak tűnik. Durvább melegben és napsütésben még nem próbáltam.

zita.herkovics

2016. március 21.

Megvettem, mert hát Bioderma, és 50-es. Hát, nekem nem jött be ez a sprickolósdi, sosem került elegendő mennyiség fel, és nem is mindig oda, ahová gondoltam. Lehet, hogy az én motorikus mozgásommal van gond, de valaki árulja el, hogyan tud biztosan napon lenni, ha ez ilyen megoldással működik? Nem tudom mikor elég. Remélem nem romlik meg, egy éve lesz, hogy megvan és csak a harmada fogyott el.

zita.herkovics
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 21.

Lillababa

2016. február 29.

Kedvenc, sosem égtem le mellette, ami nálam nagy szó, nem olyan vészes a csillogása sem, persze arcra max.strandon teszem.

Lillababa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.

pancimanci

2015. július 19.

Én is csatlakozom a dicsérő táborhoz. Nem sok újat tudok mondani, tökéletes. Az külön öröm, hogy nagyon baráti áron tudtam itt megvenni.

Morcos update: Tavaly vettem itt a Krémmánián, elvileg teljesen új volt, rajta volt a kupakján a zsugorfólia. (Igaz, azzal együtt le lehetett csavarni az egész kupakot, de optimista voltam.) Az elmúlt nyáron a harmada sem fogyott el. Egész télen hűvös helyen tároltam, ahogy a naptejeket szoktam. Tudtommal nem szabadna egy év alatt megromlania egy napvédőnek sem, nem is jártam így soha, mind átteleltek. Ez nem. Állaga, hatása rendben volt, de a szaga... Egészen furcsa lett, illatmentes/enyhe illatúból idegenszerűen "krémszagú", mint valami gezemicefőzelék. Nem volt velem más hasonló holmi, így hát próba-szerencse használtam, nem csinált semmi rosszat, de elment tőle a gusztusom, nem veszek ilyet többé.

pancimanci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 19.

Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Egyszerűbb néven avobenzone. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (310-400 nm) ellen nyújt védelmet. Az avobenzone stabilitása nem túl nagy, fény hatására lebomlik. Fotostabilizátorok (mint pl. octocrylene) lassítják az avobenzone lebomlását. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Kémiai fényvédő, ami az UVB-sugarak ellen nyújt védelmet. Maximális védelmet a 314 nm hullámhosszú sugarak ellen nyújt.

Felületaktív anyag (surfactant), emulzió stabilizáló, gyengéd tisztító.

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Egy a természetben előforduló dezoxicukor.  Krém összetevőként vízmegkötő, hidratáló és maszkoló (masking, nem szükséges anyagok semlegesítése) tulajdonsága van

Cellulózból (legfontosabb növényi rost) származó töltőanyag. A CosIng besorolása szerint még csomósodás elleni, emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag is.

Szerves sav, melynek fontos szerepe van a sejtek energiaellátásában és DNS-ének védelmében. A bőrön alkalmazva nem  világos még, hogy mi a hatása, a CosIng besorolása szerint bőrjavító (skin conditioning).

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.