KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: hexenschuss, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

Maximális fényvédelem SPF50+/UVA 38 (PPD) fényvédő faktorral gyermekek számára. Tökéletesen védi a gyermekek érzékeny bőrét és nem okoz allergiát. A tej kék indikátorral rendelkezik, amelynek köszönhetően könnyen látható a már kezelt felület. A szín rövid idővel a felkenés után eltűnik. Víz-,homok- és izzadásálló.

nemrozsa

2018. április 24.

Gyerekek bőrére csak ezt használom, kisebb fiam (3 éves) ekcémára hajlamos bőrére javasolta a bőrgyógyász, akkor ismerkedtünk meg vele. Azóta csak ezt veszem, nem pattog ki tőle, semmi allergiás reakció és a leégést is elkerüljük a hófehér bőrével. Folyamatosan veszem újra, abszolút kedvenc.

nemrozsa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 24.

Beatrixtt

2016. július 11.

A fényvédelme tökéletes,picit talán zsíros hatása van. Viszont az egyik kislányom kiütéses lett tőle,nagyon sajnálom. Nem is tudom melyiket próbáljam?!

Beatrixtt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

KezdoManias

2015. július 17.

Friss: Tévedtem, a kislányom hasa ettől a naptejtől is kipöttyösödött, nem csak a niveától. Sajnálom, marad a próbálkozás az ásványi fényvédővel.

Tényleg nem okozott allergiát! Picit óvhat a pancsolás közben a bőr kiszáradásától is, mert elég testes krém. Gyereknaptejnek így tökéletes! A kék szín vicces, és felkenve is látszik így rövid ideig, így látni, hová nem jutott még anyag. Picit ragacsos, de ez gyorsan elmúlik. Nem olcsó, de mindenképp megéri, mert nem okoz irritációt.

KezdoManias
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 17.

claudia.nyilas

2015. június 15.

Tavaly használtam ezt a krémet, és igazán viccesnek tartottam, hogy először kék és utána kivilágosodik és eltünik. Szuper magas faktorszám, talán már túl sok is. De a fele megmaradt, idén más a kiszemelt, de az is bioderma. Gyerekeknek biztos nagyon bejön ez a kék szín. Elégedett voltam, de meguntam ezeket a vastag krémeket.

claudia.nyilas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 15.

Pöti

2014. április 15.

Nagyon vicces ez a fényvédő. Nyáron a gyerekre (is) fogom kenni, de most a folyamatos kémiai hámlasztás miatt magamon használom. Kék, amikor felkenem, fél percig én vagyok Törpilla tőle, olyan hupikék az anyag benne. Ez szerencsére gyorsan eltűnik, utána picit csillog a bőrfelület, de az alapozó ezt a plusz fényt nem veszi át. Egyelőre 5 csillag, bízok benne, hogy nem fognak felerősödni a szeplőim és nem jönnek ki rám csúnyaságok sem.

Pöti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 15.

1999

2014. március 29.

Nagyon fehér és érzékeny bőröm van. Sok mindent kipróbáltunk már, de az összes naptej használata mellett leégtem. Aztán egy nap anyu hazahozott ebből 2 flakonnal. Azóta nem húzódók be a fa alá nyaraláskor. Csak nagyon ritkán égek le, és akkor is másnapra bebarnulok. A bőröm ne hámlik. Engem nem zavar a kék szín, bár ettől még fehérebbnek nézek ki. Nem marad utána fehér réteg. Egy kicsit sokat kell várni arra, hogy beszívódjon, bár lehet, hogy a hullámmedencék és óriáscsúszdák láttán csak nekem tűnik így. Nagyon jó naptej, számomra egy igazi csodaszer.

1999
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 29.

Umesyan

2014. március 27.

Az egyetlen egy naptej, aminek használata mellett egyszer sem égtem le. Ez csoda számba megy, miután használtam pl. Vichy 50+-os naptejet is, amit két-, maximum háromóránként kenegetve is úgy leégtem, hogy csak na. :(
A kék színe abszolút idegesítő, megfogja a ruhámat. Három vagy négy éve folyamatosan ezt veszem, de lehet idén újból megkérdezem, hogy van-e most már 50+-os naptej, amit nem gyerekeknek szánnak (két éve a nálunk található patikában még nemleges volt a válasz), és ha igen, akkor teszek egy próbát azzal is.

Umesyan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 27.

bcili

2012. május 14.

Napvédelmével nagyon meg vagyok elégedve, második éve használjuk. A kék színe megfogja a ruhát ráadásul fehér réteget hagy maga után bőrön bármennyire is próbálom elkenni.

bcili
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 14.

bapo

2012. május 13.

Szentem jól véd , vagy harmadik nyara ezt használjuk, előtte dm-es vettem az is jó volt de ezzel összehasonlítva a drogériással feltűnően barnább lett nyár végére, mint a többi évben. Akkor sem égett le, de sztem ez azt jelenti jobban is védi. Praktikus a kékes festés, h látom hol kentem már be az izgőmozgót, a oviban is megtetszett az óvónőnek, ők is ilyen vettek.

bapo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 13.

andrea.horvath79

2012. május 3.

A fiamnak vettem, de én használom, mert neki egy másik márka ( Ladival) jobban bevált.
Tavaly a Ladival nagyon jól védte, soha nem pirult le egy picit sem. Idén viszont egyböl megfogja a nap.
Még Mo-on vettem márciusban 1=2 akció keretében. Az arcomon eddig a hidratáló krém fölé kentem, de épp most olvastam, hogy az alá kell. Nekem megfelel, de újra biztosan nem vásárolom.

andrea.horvath79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 3.

Hidratálók: Cyclomethicone, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.