KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   4737 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a Dermaonline.hu-n 3649 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. április 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: Dermaonline.hu, 3649 Ft

Pórusösszehúzó krém Fluidactiv® komplex tartalommal. Agarsav ható­anyagának köszönhetően finomítja a bőr textúráját és az antioxidáns hatóanyaga megőrzi annak természetes ragyogását. Könnyű állagának köszönhetően azonnal felszívódik és bársonyos érzetet kelt.

Kielemeztük a hónap krémjét: Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém

Ár: 3649 Ft, Eladó: Dermaonline.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont

bvera23

2018. július 12.

Ár-érték arányban nem a legjobb, de egyébként meglepően hatásos. Nekem kicsit fáj 5000 Ft-ot kiadni 30 ml-ért, egy akció keretében jutottam hozzá olcsóbban. Arc mosás után egy mogyorónyi mennyiség is elegendő és primerként is remekül szuperál.

bvera23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Andrea1992

2018. július 1.

elhasználtam az egész tubust, szépen mattított de estére kifényesedett a bőröm. egyébként jó termék nem volt vele problémám.

Andrea1992
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

psliza

2018. június 19.

Sok féle pórusösszehúzót próbáltam már, de ez magasan veri a többit. Hidratáló fölé használom, szuperül lemattítja a bőröm. Viszont vigyázni kell, mert ha csak ez megy, akkor pár nap alatt teljesen kiszárítja. A pici tubus sajnos gyorsan fogy és nagyon ritkán van 4ezer alatt az ára.

psliza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 19.

zsofi0120

2018. június 2.

Egy előadáson kaptam belőle termékmintát, de már az első használat után tudtam, hogy ezt újra kell vennem. A zsíros/kombinált bőrömet teljesen lemattítja és egész nap úgy marad.

zsofi0120
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

Lithviel

2018. május 29.

Reggel használom hidratáló alá. Nagyon gyorsan beszívódik, kevés is elég, nem hagy ragacsos érzést maga után. Nem jön ki tőle pattanásom, több mitesszerem. A T-zónámba használom. Nagyon kényelmes viselet, simábbnak érzem a bőröm tőle.

Lithviel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

sigreti

2018. május 25.

Update 2018. május:

Azt gondoltam, hogy kerek 10 év használat után 4-es helyett 5-öst adok ennek a krémnek. Nem tudom elképzelni a napjaimat nélküle. Elképesztő a különbség a bőröm állagában délutánra, ha nem kenem fel reggel, ezért már nem is szoktam kihagyni. Megnyugtatja a bőröm, lehúzza a kis pirosságot az orrom környékén, összehúzza a pórusaim és csodásan mattít egész délutánig.

Nem találtam még jobbat nála. Az utóbbi időben - kövezzenek meg a szakértők - én a legutolsó lépésként alapozó után is használom. Általában belekeverem először az alapozómba, mert sokkal természetesebb sminket kapok így, majd végső lépésként a T-vonalamat végigpaskolom még egy kis mennyiséggel (púdert nem szeretek használni, mert azt tapasztalom, hogy hosszabb távon szárítja a bőröm). Pár perc elteltével a bőrképem csodás és remekül kitart délutánig. Csodaszerek nem léteznek, az ember bőrtípusa szerintem nem változik, hacsak vmi belső hormonális változás nem következik be, így én maximálisan elégedett vagyok vele. :-)

2008 ősz:
Ennél jobb mattító krémet még nem találtam. Bár nálam nem tart ki egész nap, de pár órát kibír, és utána sem fénylik annyira a bőröm, mint nélküle. A pórusaimat is összehúzza pár órára, amíg tart a mattító hatása, de hosszú távon nem tapasztaltam, hogy a pórusaim mérete alapvetően változott volna, pedig hónapok óta használom.

sigreti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Update 2018. május:

2008 ősz:

Lestine

2018. május 17.

Nekem egyáltalán nem vált be. Többször is adtam neki esélyt, de csak pattanásokat és száraz bőrt adott.

Lestine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

oznob64

2018. május 17.

Az egyetlen általam kipróbált krém, amely ideig-óráig valóban mattítja az extrém zsíros bőrömet, sajnos nem mindig ugyanúgy hat, és nem is mindig azonos ideig; van, hogy rövidebb, van, hogy hosszabb ideig marad a bőröm viszonylag matt. Viszont mindig szebb, kisebb pórusúnak tűnő bőrképet eredményez a használata.

oznob64
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

sparksy

Korcsoport: < 18
2018. május 16.

Szeretem, de kevernem kell a cicabio-val, mert különben "hámlik" le az arcomól és az alapozó legorgacsolodik róla. Viszont keverve tényleg jó. Nem okoz pattanásokat, nem irritál, újra nem fogom venni, de nem rossz.

sparksy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 16.

simbenz

2018. április 30.

Megvettem, de nem éreztem semmilyen hatását.A pórusaim ugyanakkorák és ugyanolyanok maradtak, mint használat előtt, sminkalapnak a Cicaplast Baume B5-öt használom, ami annyira bevált, hogy le nem váltanám. Alapvetően seborrheás, érzékeny bőröm van, lehet hogy más bőrtípusnál jobban beválik, nekem nem tetszett. A szilikonos utóhatását sem szerettem.

simbenz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Antioxidánsok: Dodecyl Gallate, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Egy gombaféle kivonata, melynek hivatalos funkció besorolása bőrvédő. E szerint a szabadalom szerint a kivonatot por formában 0.1-7% közötti mennyiségben használva az összetevő jelentős szerepet játszik a bőr csillogásának megakadályozásában, és a pórusok láthatóságának csökkentésében is.

Dodecanol (zsíralkohol) és galluszsav észtere. Kozmetikumokban antioxidánsként használt. Az élelmiszeriparban E312 név alatt anitoxidánsként és tartósítószerként használatos.