KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   4656,00 HUF   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Dermaonline.hu   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat

Utolsó módosítás dátuma: 2015. április 4.

Ár:   4656,00 HUF
Lelőhely:   Dermaonline.hu
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Pórusösszehúzó krém Fluidactiv® komplex tartalommal. Agarsav ható­anyagának köszönhetően finomítja a bőr textúráját és az antioxidáns hatóanyaga megőrzi annak természetes ragyogását. Könnyű állagának köszönhetően azonnal felszívódik és bársonyos érzetet kelt.

Kielemeztük a hónap krémjét: Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém

Ár: 4656,00 HUF, Eladó: Dermaonline.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
Krémmánia Kedvencek a -ben
nyuszita

2016. június 14.

Nem lettem tőle pattanásos, ami nagy szám, ugyanis szinte bármilyen arckrémtől az leszek. Szépen mattít, nem szárít, viszont a tágabb pórusok sajnos nem lettek kisebbek. Az illata kellemes.

nyuszita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

emcuscicus666

2016. június 5.

Sajnos egy rossz arckrem hasznalataval egyuttesen probaltam ki eloszor. A 'hidratalo' nem hidratalt, nagyon vizhianyos maradt a borom, igy ez a porusosszehuzo krem szornyen mutatott rajtam.
A szaraz reszeket kiemelte, az alapozo nem volt egyenletes, igy felre is raktam egy idore. Miutan hidratalot valtottam, ujra kiprobaltam es sokkal jobb lett az eredmeny. Nalam primerkent funkcional, szep, sima, egyenletes borfelszint produkal, es talan(?) a porusaimon is segit valamicsket. Ujra vasarolni mindenesetre nem fogom, mert annyira nem gyozott meg. Szerintem ugyanezt tudja az IQ Cosmetics gel allagu primere, ami egyebkent az egyik kedvencem a mar kiprobalt bazisok kozul.
Vannak jo tulajdonsagai, am megsem annyi, hogy 5*-ot erdemeljen.
Ha hasznalom szep a borom, de nelkule is jo allapotban van, es szepen mutat a smink rajta.
Kozepest erdemel.

emcuscicus666
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 5.

Vannak jo tulajdonsagai, am megsem annyi, hogy 5*-ot erdemeljen.
Kozepest erdemel.

esztie

2016. április 28.

Smink alá tökéletes, nem fényesedik, jól eloszlik.
Viszont a Sébiumból a Global sokkal hatásosabb.

esztie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

Smink alá tökéletes, nem fényesedik, jól eloszlik.
Viszont a Sébiumból a Global sokkal hatásosabb.

szilva1987

2016. április 14.

Az én zsíros bőrömmel az égvilágon semmit sem tudott javítani. A pórusaim "eltűnése" is csak optikai csalódás lehet, amit gondolom a szilikon és más felületi anyagok csinálnak, ahogy lemosom ugyanúgy látom a pórusaimat... A Sébium termékcsalád hidratálójával együtt használom, de hámlik tőlük a bőröm. Nem csodaszer, elhasználom, de kétlem, hogy újravenném.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
szilva1987
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
blairwaldorf

2016. április 10.

Elégedett vagyok a termékkel, tényleg segít a zsírosodáson. Azonban egész nap nem tart ki, ezt kicsit sajnálom, de még így is sokkal jobban teljesít, mint bármilyen más termék hasonló ígéretekkel. Ezért az árért nagyobb adagot is elfogadnék, ezért levonok egy csillagot. Ettől függetlenül nagyon tudom ajánlani, és én is újra fogom vásárolni.

blairwaldorf
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 10.

HDR

2016. április 8.

Pórusösszehúzö hatását én nem észlelem. Egész jól mattít,de nem egész napra, viszont nagyon jó, egésznapos "tiszta arcbőr" hatása van, vagyis minimálisan zsírosodik be a fejem a nap folyamán. A halálom,ha azt érzem,hogy kiül a városi zsíros kosz az arcbőrömre. Valóban szárít, így én csak a T-vonalra használom tisztán, orcákra Ilcsi szérumra keverve.

HDR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

Soly77

2016. április 7.

Már a második tubust fogyasztom, nagyon szeretem, most hogy megjött a tavasz és közeleg a nyár érzem hogy jót tesz a zsírosodásra hajlamos bőrömnek. A MAC- et most hanyagolom... ujra ez a kedvenc :)

Soly77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 7.

Orsolya13

2016. március 24.

Update: Már nem használom, mert borzasztóan szárított és az alapozóval együtt kb. porzott az arcom helyenként a szárazságtól. Nem pontozom emiatt le, mert ennek ellenére nagyon jó kis krém, csak az én bőrömnek nem volt az igazi.

Lassan a végére érek az első tubusnak és majdnem meg vagyok vele elégedve. Hamar beszívódik, nem zsírosodik a bőröm tőle, de sajnos nekem is kiszárítja a szárazabb területeket, így csak keverve tudom használni a Bioderma hydra krémmel. Kicsit sokallom az árát, hiszen nem egy nagy mennyiséget kapunk ezért az összegért, de szerintem újra fogom venni, mert amit ígér, azt teljesíti is (habár a pórusösszehúzó hatásáról sok mindent nem tudok mondani, mert szerencsére annyi mindent nem kell összehúzni, de úgy vélem javult az arcom összképe amióta használom). 4 és fél *-ot adnék, de mivel parabénmentes így jár az 5 :)

Orsolya13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

marryjane

2016. március 9.

Nagyon jó kis krém főleg nyáron.
T vonalba kenem csak, mivel kombinált a bőröm. Jól látható, hogy T vonalban matt a többi bekrémezett helyen meg nem.
Egyáltalán nem irritál. Jó kis krém és sokáig elég, mert nem kell belőle sok. Viszont a hatásának ideje elenyésző, nekem kb. 3-4 órát bír, úgy, hogy nem extrém zsíros a T vonalam, de ettől még nagyon szeretem.

marryjane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 9.

Nagyon jó kis krém főleg nyáron.

Someone92

2016. február 28.

Én nem vettem észre a pórusösszehúzó hatását, de nagyon szépen mattit. Zsíros bőrűeknek ajándék. Az ára miatt levonok egy csillagot.

Someone92
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 28.

Antioxidánsok: Dodecyl Gallate, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Sűrűbb állagú szilikon féle. A bőrön alkalmazva selymes érzetet ad.

Egy gombaféle kivonata, melynek hivatalos funkció besorolása bőrvédő. E szerint a szabadalom szerint a kivonatot por formában 0.1-7% közötti mennyiségben használva az összetevő jelentős szerepet játszik a bőr csillogásának megakadályozásában, és a pórusok láthatóságának csökkentésében is.

Szalicilsav vagy BHA (beta hydroxy acid). Pattanások és mitesszerek ellen az egyik leghatásosabb ma ismert, helyileg (vagyis a bőrön, és nem szájon át bevéve) használt összetevő. Egyrészt az AHA-savakhoz hasonlóan kémiai hámlasztó, azonban az AHA-kkal ellentétben nem vízben, hanem zsírban oldódik, így képes a pórusok belsejében is hámlasztani, ezzel mintegy „kitisztítva” azokat. Másrészt a szalicilsav hatásos gyulladáscsökkentő is, ami szintén fontos a pattanások kezelésében. A szalicilsavat általában 0,5-2%-os koncentrációban használják, hámlasztó hatását pedig 3 és 4 közötti pH-érték esetén fejti ki a legjobban.

Dodecanol (zsíralkohol) és galluszsav észtere. Kozmetikumokban antioxidánsként használt. Az élelmiszeriparban E312 név alatt anitoxidánsként és tartósítószerként használatos.

Egy a természetben előforduló dezoxicukor.  Krém összetevőként vízmegkötő, hidratáló és maszkoló (masking, nem szükséges anyagok semlegesítése) tulajdonsága van