KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   4737 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. április 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Pórusösszehúzó krém Fluidactiv® komplex tartalommal. Agarsav ható­anyagának köszönhetően finomítja a bőr textúráját és az antioxidáns hatóanyaga megőrzi annak természetes ragyogását. Könnyű állagának köszönhetően azonnal felszívódik és bársonyos érzetet kelt.

Kielemeztük a hónap krémjét: Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém

Ár: 4000 , Eladó: Adr
Állapot: 2x probalt, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 2000-Ft , Eladó: Mukifej
Állapot: Kb. Ötször használt, Helyszín: Békéscsaba, fizetés: Fizetés banki utalással, utána postával küldöm, vagy személyes átvétel.
Krémmánia Kedvencek a -től
Kincspapp

2017. június 26.

Nem egy csodaszer, sajnos

Kincspapp
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

Nem egy csodaszer, sajnos

Boriskajuliska

2017. június 17.

Hozza amit ígér. Nincs olyan krém ami csodát tesz, de az optikai hatása figyelemre méltó. Bársonyos matt bőrkép, szépen lehet rá sminkelni. Jobb a legtöbb primernél, vagy ha csak nem akarunk kifényesedett arcot jó szolgálatat tesz. Sokszor fogom újra vásásrolni.

Boriskajuliska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 17.

Hajnusbajnus

2017. június 15.

Valamennyire szebb lesz tőle a bőrképem, de nem kell tőle csodát várni.

Hajnusbajnus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Valamennyire szebb lesz tőle a bőrképem, de nem kell tőle csodát várni.

Cathi

2017. június 14.

Nem mondom, hogy csodákat művel, de a többi kenceficéhez képest tényleg csinál is valamit. Elég tágak a pórusaim, és ez minimálisan összehúzta. reggel és este is arckrém alá használom. Az illata is jó.

Cathi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 14.

senskin

2017. június 10.

Jól működik a tág pórusokon, összehúz és mérsékli a csillogást.Ezt nappalra krém alá teszem.Szerintem elengedhetetlen, a többi Bioderma termék is, mivel a sébium szérumot és a globalt esténként felváltva használom még mellé, na és a sebium h2o micellát ( vagy sensibiot) is. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 10.

Ariel001

2017. június 9.

Hosszútávú hatásáról még nemtudok beszámolni, párszor használtam, de annyit már most tudok hogy remek rá sminkelni és a kifényesedést is kitolja, szép egységes bőrképet eredményez! Idáig jár a max csillag!

Ariel001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

Notti94

2017. június 9.

Nagy reményeket fűztem hozzá, az itteni vélemények alapján vettem meg, de sajnos nem vettem észre semmilyán látványos változást.

Notti94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

Jexi

2017. május 16.

Én csak smink előtt, mondhatni primerként használom, de semmi változást nem tapasztaltam.
Nem extra tágak a pórusaim, de ettől semennyit nem lettek kisebbek. Elhasználom, de egyelőre semmi hatását nem érzem.

Jexi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 16.

esztra

2017. május 10.

Használom, használom, de csak nem látom azt a sok pozitív eredményt, amit itt annyian tapasztaltak. Tág pórusok, zsíros bőr marad, a krém, ha elfogy, nem jön többet :(

esztra
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

PaNel95

2017. április 28.

Én ebből egy mini termékmintát kaptam a bőrgyógyászomtól. Szerintem nagyon jó cucc!
Először a kellemes illata lepett meg, mert nagyon kellemes! Nem kell belőle sok, mert jól terül és szépen beszívja a bőröm.
A pórusaim mérete látványosan kisebb lett, főleg az orrom mellett. Nem használom mindennap (általában minden másnap), mert félek, hogy szárítana, de így abszolút nem vettem észre ilyet.
Mindenképpen megéri. Szerintem elég sokáig is elég, de ha havonta kellene vennem, még akkor is kiadnék érte ennyit.

PaNel95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 28.

Antioxidánsok: Dodecyl Gallate, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Egy gombaféle kivonata, melynek hivatalos funkció besorolása bőrvédő. E szerint a szabadalom szerint a kivonatot por formában 0.1-7% közötti mennyiségben használva az összetevő jelentős szerepet játszik a bőr csillogásának megakadályozásában, és a pórusok láthatóságának csökkentésében is.

Dodecanol (zsíralkohol) és galluszsav észtere. Kozmetikumokban antioxidánsként használt. Az élelmiszeriparban E312 név alatt anitoxidánsként és tartósítószerként használatos.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!