KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a Dermaonline.hu-n 4656,00 HUF-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. április 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: Dermaonline.hu, 4656,00 HUF

Pórusösszehúzó krém Fluidactiv® komplex tartalommal. Agarsav ható­anyagának köszönhetően finomítja a bőr textúráját és az antioxidáns hatóanyaga megőrzi annak természetes ragyogását. Könnyű állagának köszönhetően azonnal felszívódik és bársonyos érzetet kelt.

Kielemeztük a hónap krémjét: Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém

Ár: 4656,00 HUF, Eladó: Dermaonline.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
Krémmánia Kedvencek a -ben
markusgina

2016. szeptember 24.

Az elején egészen jó volt 1-2 hónapig, imádtam, aztán a bőröm megelégelte és kiütéseket okozott :(( Sajnos nem tudom tovább használni :(

markusgina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

Lorigil

2016. szeptember 12.

Rendszeres használattal szép eredményt lehet elérni, valóban csökkennek a pórusok, és a pattanások száma is. Ha csak egyszer-egyszer használjuk, kellemesen hidratál. Az ára miatt vonok le egy pontot.

Lorigil
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

szilva1987

2016. szeptember 6.

Az én zsíros bőrömmel az égvilágon semmit sem tudott javítani. A pórusaim "eltűnése" is csak optikai csalódás lehet, amit gondolom a szilikon és más felületi anyagok csinálnak, ahogy lemosom ugyanúgy látom a pórusaimat... A Sébium termékcsalád hidratálójával együtt használom, de hámlik tőlük a bőröm. Nem csodaszer, elhasználom, de kétlem, hogy újravenném.

update: használgatom használgatom és azt kell mondjam egyre jobban megszerettem. Változtattam kicsit a reggeli arcápolási rutinomon és úgy néz ki így jobban működik a termék. Csodát persze ezúttal sem tesz, de tartósabban mattít mint eddig, adok neki 2-ről 3 csillagot, mert nem egy csodaszer és az ára miatt nem is venném újra.

szilva1987
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Emma Woodhouse

2016. augusztus 14.

Én mattító, póruskitöltő primerként használom a T-vonalamon. Nagyon jól megállja a helyét és még a pórusaimat is tisztítja.

Emma Woodhouse
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

sufnudli

2016. július 28.

Van látványosabb hatású pórus-eltüntető krém, de azok még több szilikont tartalmaznak és csúszkál felettük az alapozó, ezért is szeretem ezt, mert jó sminkalap, de csak a T-vonalon használom. Az illata friss az állaga könnyű, gyorsan felszívódik.

sufnudli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 28.

Trixi

2016. július 20.

Nekem nem húzta össze a pórusaimat, és még hamarabb zsírosodott a T-vonalam vele. Nem tetszik benne a rengeteg szilikon és az illatanyag sem. Sajnálom, számomra teljesen haszontalan.

Trixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 20.

mnodulus

2016. július 17.

Jól összehúzza a pórusokat, sminkelés előtt hasznos, csak sajnos nem tart túl sokáig, ahhoz képest pedig drága, így inkább nem veszem újra.

mnodulus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

csopke

2016. július 9.

Tényleg mattít, de nem hidratál! Jó krém a legnagyobb melegben.

csopke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 9.

Tényleg mattít, de nem hidratál! Jó krém a legnagyobb melegben.

nyuszita

2016. június 14.

Nem lettem tőle pattanásos, ami nagy szám, ugyanis szinte bármilyen arckrémtől az leszek. Szépen mattít, nem szárít, viszont a tágabb pórusok sajnos nem lettek kisebbek. Az illata kellemes.

nyuszita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

emcuscicus666

2016. június 5.

Sajnos egy rossz arckrem hasznalataval egyuttesen probaltam ki eloszor. A 'hidratalo' nem hidratalt, nagyon vizhianyos maradt a borom, igy ez a porusosszehuzo krem szornyen mutatott rajtam.
A szaraz reszeket kiemelte, az alapozo nem volt egyenletes, igy felre is raktam egy idore. Miutan hidratalot valtottam, ujra kiprobaltam es sokkal jobb lett az eredmeny. Nalam primerkent funkcional, szep, sima, egyenletes borfelszint produkal, es talan(?) a porusaimon is segit valamicsket. Ujra vasarolni mindenesetre nem fogom, mert annyira nem gyozott meg. Szerintem ugyanezt tudja az IQ Cosmetics gel allagu primere, ami egyebkent az egyik kedvencem a mar kiprobalt bazisok kozul.
Vannak jo tulajdonsagai, am megsem annyi, hogy 5*-ot erdemeljen.
Ha hasznalom szep a borom, de nelkule is jo allapotban van, es szepen mutat a smink rajta.
Kozepest erdemel.

emcuscicus666
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 5.

Vannak jo tulajdonsagai, am megsem annyi, hogy 5*-ot erdemeljen.
Kozepest erdemel.

Antioxidánsok: Dodecyl Gallate, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Sűrűbb állagú szilikon féle. A bőrön alkalmazva selymes érzetet ad.

Egy gombaféle kivonata, melynek hivatalos funkció besorolása bőrvédő. E szerint a szabadalom szerint a kivonatot por formában 0.1-7% közötti mennyiségben használva az összetevő jelentős szerepet játszik a bőr csillogásának megakadályozásában, és a pórusok láthatóságának csökkentésében is.

Szalicilsav vagy BHA (beta hydroxy acid). Pattanások és mitesszerek ellen az egyik leghatásosabb ma ismert, helyileg (vagyis a bőrön, és nem szájon át bevéve) használt összetevő. Egyrészt az AHA-savakhoz hasonlóan kémiai hámlasztó, azonban az AHA-kkal ellentétben nem vízben, hanem zsírban oldódik, így képes a pórusok belsejében is hámlasztani, ezzel mintegy „kitisztítva” azokat. Másrészt a szalicilsav hatásos gyulladáscsökkentő is, ami szintén fontos a pattanások kezelésében. A szalicilsavat általában 0,5-2%-os koncentrációban használják, hámlasztó hatását pedig 3 és 4 közötti pH-érték esetén fejti ki a legjobban.

Dodecanol (zsíralkohol) és galluszsav észtere. Kozmetikumokban antioxidánsként használt. Az élelmiszeriparban E312 név alatt anitoxidánsként és tartósítószerként használatos.

Egy a természetben előforduló dezoxicukor.  Krém összetevőként vízmegkötő, hidratáló és maszkoló (masking, nem szükséges anyagok semlegesítése) tulajdonsága van