KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   4737 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. április 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Pórusösszehúzó krém Fluidactiv® komplex tartalommal. Agarsav ható­anyagának köszönhetően finomítja a bőr textúráját és az antioxidáns hatóanyaga megőrzi annak természetes ragyogását. Könnyű állagának köszönhetően azonnal felszívódik és bársonyos érzetet kelt.

Kielemeztük a hónap krémjét: Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém

Ár: 3000 , Eladó: Adr
Állapot: 2x probalt, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 2000-Ft , Eladó: Mukifej
Állapot: Kb. Ötször használt, Helyszín: Békéscsaba, fizetés: Fizetés banki utalással, utána postával küldöm, vagy személyes átvétel.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bejjuska

2017. augusztus 8.

Szerintem ár-érték arányban a legjobb, tökéletesen mattít órákon át. Nagyon kevés is elég belőle, így sokáig tart, biztos, hogy újra veszem majd.

bejjuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Bigflower

2017. augusztus 5.

Kb. két éve használom ezt a mattító krémet, és nekem bevált. Nem tökéletes minden szempontból, de az eddig kipróbált mattító krémek közül a legjobb számomra. Kombinált bőröm van, ezért nem szükséges az egész arcon használni. Először bekenem az arcom egy hidratáló krémmel, majd felkenem ezt a krémet a homlokomra, orromra és az arc középső részére. Néhány óráig jól mattít, a pórusok sem tűnnek annyira tágnak, bár ez engem nem zavar, csak az olajos csillogás. Amit nem szeretek, az az érzet, amikor az arcbőrömön végig simítok, amit a szilikonnak tudok be. Nem természetes érzés.

Bigflower
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Lilcii

2017. július 17.

Imádom! Zsíros bőröm van, de ez tökéletesen mattítja! A pórusösszehúzását kevésbé észlelem, de attól még minden nap használom, eddig teljesen bevált.

Lilcii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

miti08

Korcsoport: < 18
2017. július 9.

Sok jót hallottam róla, ezért vettem meg, és hozza amit ígér. 1 hete vásároltam meg ezért eddig ezeket tapasztaltam: Valóban összehúzza a pórusokat, illetve mattít is. Persze akinek csak kicsit vannak kitágulva a pórusai, az valóban nem fog semmit sem tapasztalni.Mondjuk nekem sem túl durva, de azért van mit javítani rajta. Szép selymes lesz tőle az arcbőröm, illetve egészséges külsejű. Tetszik az illata, nem igazán tudnám megmondani mihez hasonlít. Nekem igazán bevált.

miti08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 9.

Nicy011

2017. július 4.

A tág pórusokat összehúzza, mattít. A problémamentes bőrnek még szebb összképet ad. Beszívódás után kellemes púderes érzés marad a bőrön. Arról nem tudok beszámolni, hogy a problémás időszakban mennyire teszi a dolgát. Alapozó alá használtam. A kettő teljesen kompatibilis volt egymással, de alapozó nélkül, önmagában is szép látványt eredményez. Nagyon szerettem ezt a krémet. Igaz, hogy nem kell belőle sok, de kicsi a kiszerelés és nekem nagyon borsos az ára. Így újra talán csak egyszer vásároltam.

Nicy011
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

shanja23

2017. július 3.

Szépen mattít, pórusokat optikailag kicsinyíti, az én olajos bőrömre szuper!

shanja23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

Szépen mattít, pórusokat optikailag kicsinyíti, az én olajos bőrömre szuper!

Kincspapp

2017. június 26.

Nem egy csodaszer, sajnos

Kincspapp
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

Nem egy csodaszer, sajnos

Boriskajuliska

2017. június 17.

Hozza amit ígér. Nincs olyan krém ami csodát tesz, de az optikai hatása figyelemre méltó. Bársonyos matt bőrkép, szépen lehet rá sminkelni. Jobb a legtöbb primernél, vagy ha csak nem akarunk kifényesedett arcot jó szolgálatat tesz. Sokszor fogom újra vásásrolni.

Boriskajuliska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 17.

Hajnusbajnus

2017. június 15.

Valamennyire szebb lesz tőle a bőrképem, de nem kell tőle csodát várni.

Hajnusbajnus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Valamennyire szebb lesz tőle a bőrképem, de nem kell tőle csodát várni.

Cathi

2017. június 14.

Nem mondom, hogy csodákat művel, de a többi kenceficéhez képest tényleg csinál is valamit. Elég tágak a pórusaim, és ez minimálisan összehúzta. reggel és este is arckrém alá használom. Az illata is jó.

Cathi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 14.

Antioxidánsok: Dodecyl Gallate, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Egy gombaféle kivonata, melynek hivatalos funkció besorolása bőrvédő. E szerint a szabadalom szerint a kivonatot por formában 0.1-7% közötti mennyiségben használva az összetevő jelentős szerepet játszik a bőr csillogásának megakadályozásában, és a pórusok láthatóságának csökkentésében is.

Dodecanol (zsíralkohol) és galluszsav észtere. Kozmetikumokban antioxidánsként használt. Az élelmiszeriparban E312 név alatt anitoxidánsként és tartósítószerként használatos.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!