KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   4737 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a Dermaonline.hu-n 3649 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. április 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: Dermaonline.hu, 3649 Ft

Pórusösszehúzó krém Fluidactiv® komplex tartalommal. Agarsav ható­anyagának köszönhetően finomítja a bőr textúráját és az antioxidáns hatóanyaga megőrzi annak természetes ragyogását. Könnyű állagának köszönhetően azonnal felszívódik és bársonyos érzetet kelt.

Kielemeztük a hónap krémjét: Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém

Ár: 3649 Ft, Eladó: Dermaonline.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
Ár: 2000-Ft , Eladó: Mukifej
Állapot: Kb. Ötször használt, Helyszín: Békéscsaba, fizetés: Fizetés banki utalással, utána postával küldöm, vagy személyes átvétel.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

qjudit

2017. szeptember 27.

Csak nyáron használom reggel a hidratálókrém után. Szuper sminkalap, nagyon jól mattít és a hőségben sem izzadom át. Nekem elég jó bőrképet is csinál, tényleg összehúzza a pórusokat kicsit, de én inkább a mattító hatása miatt szeretem. Nem irritál, ami nálam ritkaság.

qjudit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Martini

2017. szeptember 24.

Kb egy hónapja használom minden nap!Viszonylag jó állapotban van most a bőröm!Menstruációs napok előtt egy vagy kettő pattanás "boldogít",de ennyivel még együtt tudok élni!Sajnos tág pórusokkal és miteszerekkel küzdök,így leginkább ezek megoldására vásároltam!Kitűnő sminkalap!Tartósabbá és egységesebbé is teszi a sminket!A pórusaim kevésbé tömődnek el,de egyenlőre nem csökkent a számuk!A hosszútávú hatásában reménykedem!Mindenképpen ajánlom!

Martini
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

cstimi93

2017. szeptember 24.

Ugyan azt tudom irni mint az előző kommentelő, smink alá jo, de nem minden napos használatra mert nekem is hamlott tőle egy két helyen az arcom ..

cstimi93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Ariel001

2017. szeptember 23.

Hosszútávú hatásáról még nemtudok beszámolni, párszor használtam, de annyit már most tudok hogy remek rá sminkelni és a kifényesedést is kitolja, szép egységes bőrképet eredményez! Idáig jár a max csillag!

Update: nem használom napi szinten csak néha néha, ugyanis hámlik tőle a bőröm foltokban ha sűrűn használom...

Ariel001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

anami91

2017. szeptember 22.

3-4 hónapig használtam a terméket. Eleinte szépen mattított, és a pórusaim is összehúzta, de egy idő után megszokta a bőröm, és nem használt tovább... Remélem másnak hosszabb ideig hat majd ! :)

anami91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Makk Zsuzsó

2017. szeptember 11.

Volt egy kis mintám itthon, gondoltam elhasználom, bár nem számítottam hűha-élményre. Pedig ez igen-igen jó kis krém! Szuperül lemattítja a bőrt, de nem porosan szárazra és nem is szilikonosra, hanem tökéletesen bársonyosra. Fél napig sem fényesedik ki, nem húzódik, kellemesen hidratálja a bőrt. Sminkelni nem próbáltam rá, de pl. kánikulában tökéletes önmagában is, max. egy kis ásványi alapozóval. Nagyon tetszik, nem kizárt, hogy egyszer beruházok egyre.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

senskin

2017. szeptember 9.

Jól működik a tág pórusokon, összehúz és mérsékli a csillogást.Ezt nappalra krém alá teszem.Szerintem elengedhetetlen, a többi Bioderma termék is, mivel a sébium szérumot és a globalt esténként felváltva használom még mellé, na és a sebium h2o micellát ( vagy sensibiot) is.
Nos: Több hónap használat után fény derült a krém turpisságára: Ha nappalra használom, krém és alapozó alá hamar fénylek. Próbáltam nem a számlájára írni, de amióta leálltam a nappali használatával és lecseréltem másra, pontosan az Erborian Pink krémjére, vagy a Clarins Flash balzsamját használom, akkor matt az arcom és nincsenek pórusok, ja és lecsökkent a fénylés, ill. Estée Lauder DW-t használok. Hát nem tudom, estére elhasználgatom, póruscsökkentés gyanánt. Egy héten egyszer kétszer elég használni (nekem este) krém alá. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

orsssi

2017. szeptember 1.

Amikor termékmintaként használtam igazi kis csodaszernek gondoltam, de amikor megvettem pár évvel később nagy kiszerelésben azt vettem észre, hogy mintha kis pattanásokat okozna az államnál és a szám körül.

orsssi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

fcsbkf

2017. augusztus 28.

Szeretem ezt a krémet, anyukámmal együtt használjuk és mindkettőnk elégedett.

fcsbkf
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Szeretem ezt a krémet, anyukámmal együtt használjuk és mindkettőnk elégedett.

TRLinda

2017. augusztus 26.

A kremmania vélemények miatt vettem meg.A homlokom borzasztó tág pórusú volt és egyszerűen tökéletes.Én pont nem szeretem az erős mattító hatását, ezért csak ott kenem be,ahol kell és rá a hidratáló krémemet.Örülök,hogy rátaláltam,mert a többi krémnél egyenesen úgy láttam,mintha még nagyították is volna a krátereimet.

TRLinda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Antioxidánsok: Dodecyl Gallate, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Egy gombaféle kivonata, melynek hivatalos funkció besorolása bőrvédő. E szerint a szabadalom szerint a kivonatot por formában 0.1-7% közötti mennyiségben használva az összetevő jelentős szerepet játszik a bőr csillogásának megakadályozásában, és a pórusok láthatóságának csökkentésében is.

Dodecanol (zsíralkohol) és galluszsav észtere. Kozmetikumokban antioxidánsként használt. Az élelmiszeriparban E312 név alatt anitoxidánsként és tartósítószerként használatos.