KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   4737 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. április 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Pórusösszehúzó krém Fluidactiv® komplex tartalommal. Agarsav ható­anyagának köszönhetően finomítja a bőr textúráját és az antioxidáns hatóanyaga megőrzi annak természetes ragyogását. Könnyű állagának köszönhetően azonnal felszívódik és bársonyos érzetet kelt.

Kielemeztük a hónap krémjét: Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém

Keresek Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krémet.
Ár: Megegyezés szerint. , Eladó: ForestNymph
Állapot: Új, használt., Helyszín: Kecskemét, fizetés: .

bszandra

2018. szeptember 3.

Látok egy kis változást amikor használom,de sajnos olyan nagyon a pórusaim,hogy teljesen nem tünteti el. Próbálok spórolni, hogy ne fogyjon el,mert teljes áron nagyon drága, de szeretném mindig a sminktáskámba tudni.

bszandra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

gothy

2018. augusztus 25.

Jól bevált sminkalapnak, szépen tudtam rá alapozni, viszont a folyamatos hidratálás ellenére nagyon kiszárította a bőröm.

gothy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

lndnmvlszl

2018. augusztus 20.

“Boralatti” pattanasaim lettek ott, ahol a legtobbet hasznalom (homlokkm kozepen) pedig ott nem szokott lenni.
Nagyon hamar fogy. Nem tudom, hogy emiatt vannak e a pattanasok. Jol mattit, de nem tudom hogy ujra fogom e venni.

lndnmvlszl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

ancsibancsi

2018. augusztus 20.

Sajnos nekem tartós használattal pattanásokat okozott. Pedig reméltem, hogy megtaláltam a megoldást a kráter pórusaimra :(

ancsibancsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

foxgirl

2018. augusztus 19.

Kellemes illat és állag, könnyű használat jellemzi. Tavasszal és nyár elején (amikor még nem volt annyira meleg) elég szépen mattította az arcbőröm. A nyári meleg nagyon durván kifogott rajta, ilyenkor amúgy is valahogy több faggyút termel a bőröm, használata mellett is erősen csillogott sajnos. A pórusaim méretén egyik időszakban sem változtatott túl sokat.

foxgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

nancydavis

2018. augusztus 18.

Itteni vélemények alapján vettem meg, és nem bántam meg. Jó ideje kerestem már krémet a zsíros bőrömre. Kb. Két hete használom, eddig elégedett vagyok! Nekem önmagában kevés, mert utána húzodik a bőröm, viszont ha a hidratálom alá kenem, akkor nem fényesedik át a bőröm. Sokkal jobb az összkép ezáltal. Ami ellene szól, hogy borzasztóan hamar fogy, pedig nagyon picit használok belőle😛

nancydavis
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Stephanieee

2018. augusztus 14.

Nekem sajnos semmi eredmény... pórus összehúzás? persze,meg adócsökkentés. Többet vártam tőle.Pedig nem egy két napig használtam..Csalódás sajnos.

Stephanieee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Eszkimoka

2018. augusztus 13.

Egyértelműen a kedvenc krémem, pedig rengeteg arckrémet kipróbáltam már a zsíros, tág pórusú bőrömre. Kevés is elég belőle, és tényleg gyönyörűen mattít, még este sem kell a zsíros réteget vakarni az arcomról. Bioderma habzó géllel együtt használtam, és csodát tettek az arcommal. Nekem egyáltalán nem szárította a bőrömet, és smink alapnak is tökéletes volt. Egyedül az árával nem vagyok kibékülve, ezért le is vonok egy pontot.

Eszkimoka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Pocoknyusz

2018. augusztus 10.

Egy ideje még a szokásosnál is fényesebb és pattanásosabb a bőröm, szóval rászántam magam, és újravettem a Boiderma arctisztítóját. De, mivel a helyzet tényleg borzasztó volt, gondoltam, merész leszek, és kipróbálom ezt a krémet is. Pár napja használom, de azt kell mondjam, teszi a dolgát. Mivel kánikulában semmit sem viselek el az arcomon, még púdert sem, reggel a tisztítás után csak felkenem a krémet, és délutánig tényleg matt a fejem. A felkenés után azonnal érezhető a hatása. A lemosóval együtt a gyulladásokat is szépen lehúzták. Minimálisan szárít ez a kombó (pláne hogy a lemosót napi kétszer is használom még egy pár napig), de az kezelhető. Az a baj, hogy mindennek borsos ára van, mert nagyon rossz volt majd' 8000 forintot a gyógyszertárban hagyni a két termékért. De szerintem ezt el kell fogadni, ha ugyanezt nyújtanák az 1000 forint körüli termékek, akkor nem is lenne szükség ilyen profi bőrgyógyászati termékekre.

Pocoknyusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Yudit

2018. augusztus 10.

Nem használom minden nap, mert önmagában szárít, de szuper sminkalap. Bourjois Healthy Mix-et használok a száraz bőrömre, így a két termék nagyon jó együtt.

Yudit
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Antioxidánsok: Dodecyl Gallate, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Egy gombaféle kivonata, melynek hivatalos funkció besorolása bőrvédő. E szerint a szabadalom szerint a kivonatot por formában 0.1-7% közötti mennyiségben használva az összetevő jelentős szerepet játszik a bőr csillogásának megakadályozásában, és a pórusok láthatóságának csökkentésében is.

Dodecanol (zsíralkohol) és galluszsav észtere. Kozmetikumokban antioxidánsként használt. Az élelmiszeriparban E312 név alatt anitoxidánsként és tartósítószerként használatos.