KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   4737 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. április 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Pórusösszehúzó krém Fluidactiv® komplex tartalommal. Agarsav ható­anyagának köszönhetően finomítja a bőr textúráját és az antioxidáns hatóanyaga megőrzi annak természetes ragyogását. Könnyű állagának köszönhetően azonnal felszívódik és bársonyos érzetet kelt.

Kielemeztük a hónap krémjét: Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém

Krémmánia Kedvencek a -től
Kinekapappne

2016. december 2.

T vonalra használom, felette erősen hidratálva. Használata mellett nem zsírosodik a T vonalam a nap végére sem, 1,5-2 hónap használat után határozottan kevesebb lett a comedo is. Pillanat alatt beszívódik, nem irritál. Nagyon-nagyon vékonyan kell kenni, mert különben a legkisebb simításra is hurkákban jön le a bőrödről. Ára húzós. Amikor már a vége felé jártam az előző tubusnak, a flakon és a tekerős nyakrész találkozásánál eltört a csomagolás, ami miatt néhány napon belül ki kellett dobnom, mert nem lehetett visszazárni, folyt orrán-száján és beszáradt.

Kinekapappne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 2.

monikafleischer87

2016. október 26.

Vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban. Használtam kb 1 hónapig mindennap, de a második héten annyi miteszer jelent meg az államon, hogy még életemben nem volt rajtam ennyi. Így most parkoló pályára tettem. Lehet kipróbálom csak az arcom bizonyos részein. Majd updatelek, de biztos nem veszem újra, se az ára se a hatása nem győzött meg.

monikafleischer87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

Ysu

2016. október 11.

En is leginkabb a T vonalon hasznalom reggelente, az arc tobbi reszere a global-t vagy a hydra-t. Jol mukodnek egyutt, bar az adagolassal vigyazni kell, mert en azt vettem eszre, hogy van amikor nem szivodik fel, es egy vekony filmreteget hagy a boron, ami aztan kukacosodik, lehamlik (ezt mondjuk minden sebium kremnel tapasztaltam eddig) emiatt nem hasznalom smink ala kozvetlenul, vagy tenyleg csak minimalisat, es megy ra a primer.
Kicsit mattit is, de nem ez az elsodleges celja. Nyaron a magy melegben mondjuk nem sokaig tartott a matt hatas, tavasszal osszel sokkal jobb.
Onmagaban szerintem nem sokat er, kell hozza a tobbi termek is (lemoso, micellas, akar a szerum , hidratalo) hogy latvanyos legyen az eredmeny, ezert es az ara miatt vonok 1-1 csillagot.

Ysu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 11.

hajnalcsillag

2016. október 5.

Már a sokadik tubust használom belőle és amíg sminkelek, addig ez a krém része lesz a rutinomnak. A nyár folyamán egy ideig nem használtam és nem tudtam elképzelni miért olyan csufi az összkép sminkelés után. Aztán jött a felismerés és azóta a Mac Fix+ és a Mac Oil Control Lotion után ő is felkerül az arcomra mert csodásan feltölti a pórusokat és összehasonlíthatatlanul szebb tőle a bőrképem. Imádom!

hajnalcsillag
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 5.

markusgina

2016. szeptember 24.

Az elején egészen jó volt 1-2 hónapig, imádtam, aztán a bőröm megelégelte és kiütéseket okozott :(( Sajnos nem tudom tovább használni :(

markusgina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

Lorigil

2016. szeptember 12.

Rendszeres használattal szép eredményt lehet elérni, valóban csökkennek a pórusok, és a pattanások száma is. Ha csak egyszer-egyszer használjuk, kellemesen hidratál. Az ára miatt vonok le egy pontot.

Lorigil
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

szilva1987

2016. szeptember 6.

Az én zsíros bőrömmel az égvilágon semmit sem tudott javítani. A pórusaim "eltűnése" is csak optikai csalódás lehet, amit gondolom a szilikon és más felületi anyagok csinálnak, ahogy lemosom ugyanúgy látom a pórusaimat... A Sébium termékcsalád hidratálójával együtt használom, de hámlik tőlük a bőröm. Nem csodaszer, elhasználom, de kétlem, hogy újravenném.

update: használgatom használgatom és azt kell mondjam egyre jobban megszerettem. Változtattam kicsit a reggeli arcápolási rutinomon és úgy néz ki így jobban működik a termék. Csodát persze ezúttal sem tesz, de tartósabban mattít mint eddig, adok neki 2-ről 3 csillagot, mert nem egy csodaszer és az ára miatt nem is venném újra.

szilva1987
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Emma Woodhouse

2016. augusztus 14.

Én mattító, póruskitöltő primerként használom a T-vonalamon. Nagyon jól megállja a helyét és még a pórusaimat is tisztítja.

Emma Woodhouse
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

sufnudli

2016. július 28.

Van látványosabb hatású pórus-eltüntető krém, de azok még több szilikont tartalmaznak és csúszkál felettük az alapozó, ezért is szeretem ezt, mert jó sminkalap, de csak a T-vonalon használom. Az illata friss az állaga könnyű, gyorsan felszívódik.

sufnudli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 28.

Trixi

2016. július 20.

Nekem nem húzta össze a pórusaimat, és még hamarabb zsírosodott a T-vonalam vele. Nem tetszik benne a rengeteg szilikon és az illatanyag sem. Sajnálom, számomra teljesen haszontalan.

Trixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 20.

Antioxidánsok: Dodecyl Gallate, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Egy gombaféle kivonata, melynek hivatalos funkció besorolása bőrvédő. E szerint a szabadalom szerint a kivonatot por formában 0.1-7% közötti mennyiségben használva az összetevő jelentős szerepet játszik a bőr csillogásának megakadályozásában, és a pórusok láthatóságának csökkentésében is.

Szalicilsav vagy BHA (beta hydroxy acid). Pattanások és mitesszerek ellen az egyik leghatásosabb ma ismert, helyileg (vagyis a bőrön, és nem szájon át bevéve) használt összetevő. Egyrészt az AHA-savakhoz hasonlóan kémiai hámlasztó, azonban az AHA-kkal ellentétben nem vízben, hanem zsírban oldódik, így képes a pórusok belsejében is hámlasztani, ezzel mintegy „kitisztítva” azokat. Másrészt a szalicilsav hatásos gyulladáscsökkentő is, ami szintén fontos a pattanások kezelésében. A szalicilsavat általában 0,5-2%-os koncentrációban használják, hámlasztó hatását pedig 3 és 4 közötti pH-érték esetén fejti ki a legjobban.

Dodecanol (zsíralkohol) és galluszsav észtere. Kozmetikumokban antioxidánsként használt. Az élelmiszeriparban E312 név alatt anitoxidánsként és tartósítószerként használatos.

Egy a természetben előforduló dezoxicukor.  Krém összetevőként vízmegkötő, hidratáló és maszkoló (masking, nem szükséges anyagok semlegesítése) tulajdonsága van