KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   4737 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. április 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Pórusösszehúzó krém Fluidactiv® komplex tartalommal. Agarsav ható­anyagának köszönhetően finomítja a bőr textúráját és az antioxidáns hatóanyaga megőrzi annak természetes ragyogását. Könnyű állagának köszönhetően azonnal felszívódik és bársonyos érzetet kelt.

Kielemeztük a hónap krémjét: Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém

Ár: 2000 Ft , Eladó: rayeri
Állapot: Félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost, Webox, személyes átvétel
Krémmánia Kedvencek a -től
Jexi

2017. május 16.

Én csak smink előtt, mondhatni primerként használom, de semmi változást nem tapasztaltam.
Nem extra tágak a pórusaim, de ettől semennyit nem lettek kisebbek. Elhasználom, de egyelőre semmi hatását nem érzem.

Jexi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 16.

esztra

2017. május 10.

Használom, használom, de csak nem látom azt a sok pozitív eredményt, amit itt annyian tapasztaltak. Tág pórusok, zsíros bőr marad, a krém, ha elfogy, nem jön többet :(

esztra
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

PaNel95

2017. április 28.

Én ebből egy mini termékmintát kaptam a bőrgyógyászomtól. Szerintem nagyon jó cucc!
Először a kellemes illata lepett meg, mert nagyon kellemes! Nem kell belőle sok, mert jól terül és szépen beszívja a bőröm.
A pórusaim mérete látványosan kisebb lett, főleg az orrom mellett. Nem használom mindennap (általában minden másnap), mert félek, hogy szárítana, de így abszolút nem vettem észre ilyet.
Mindenképpen megéri. Szerintem elég sokáig is elég, de ha havonta kellene vennem, még akkor is kiadnék érte ennyit.

PaNel95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 28.

Ryana

2017. április 25.

Csatlakozom az előttem szóló edovargaa-hoz, számomra is ez az első krém, ami használ a kráterekre. Nem mondom, hogy izomból összehúzza őket, de sokkal jelentéktelenebbnek tűnnek tőle a pórusok... először nem is hittem a szememnek. Wow. Használata csúszós-ismerős szilikonérzetet kelt. Jól mattít és lehet rá sminkelni, megfér a magnéziatejjel meg a fényvédőmmel is.
Magasan veri a Clinique Pore Refining Solution krémjét minden szempontból, töredék árért.
Viszont mintha szárítana, ezért egy pont levonás.
UPDATE: nem ez szárított, úgyhogy felpontoztam. Kifogástalan termék!

Ryana
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 25.

Viszont mintha szárítana, ezért egy pont levonás.
UPDATE: nem ez szárított, úgyhogy felpontoztam. Kifogástalan termék!

vörösáfonya

2017. április 23.

Optikailag csökkenti a pórusok méretét, sima, egyenletes felszínt eredményez. Sminkelni könnyű rá, és akár mindennap használva sem okoz irritációt, pattanásokat.

vörösáfonya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

edovargaa

2017. április 21.

Az első és egyetlen krém, ami tudott bármit is kezdeni a kráter méretű pórusaimmal!! Az illata is kellemes, és mattít is szépen :)

edovargaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

szaszkoj

2017. március 13.

Abszolút bevált, a harmadikat vagy negyediket fogyaszom belőle. Szépen mattít, a pórusokat összehúzza, viszont nem emeli ki a száraz, hámló részeket, szóval én az egész arcomra kenem, nem csak a T-vonalra. Nagyon gyorsan beszívódik, én rögtön szoktam sminkelni rá, egy adag púderrel délutánig mattan tartja a bőrömet. Mostanában a Vichy 30 faktoros mattító fényvédőjével keverem, úgy is szépen teszi a dolgát, nem vesznek össze :) Sminkmentes napokon is felkenem, magában is kellemes viselet

szaszkoj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 13.

Liv77

2017. február 17.

Évek óta használom,azonnal matt,selymes,szinte pórusmentes lesz a bőröm.Hiába próbáltam mást,csak ez hatott,úgyhogy remélem,sokáig kapható lesz,mert szoktam úgy járni,hogy az általam megkedvelt termék egyszerűen eltűnik.

Liv77
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 17.

Kedi81

2017. február 16.

Itteni vélemények miatt vettem meg,és egyáltalán nem csalódtam benne,ez volt a legelső krém,amivel teljesen matt maradt az arcom egész napon át,pattanásokat is eltüntette amíg használtam,kevés kellett belőle,így sokáig elég volt egy tubus,selymes,puha bőrt eredményezett,pórusok is láthatóan kisebbek lettek mikor használtam.
Hátránya csak egy van,hogy harmadik vagy negyedik tubusnál már észrevehetően nem bírta ki az egész napos matt hatást,gondolom hozzászokott a bőröm,és mivel úgyis kellett valami ami a ráncokra is hat,ezért lecseréltem szegényt :-(
Mivel ez nem a krém hibája,ezért jár neki a maximális csillag-mert nagyon szerettem :-)

Kedi81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 16.

xadriennx

2017. február 16.

Patikai termékmintában került hozzám, nagy örömömre.
A tag pólusú bőröm csodaszere: illat, állag, kezelhetőség, eredmény és tartósság szempontjából is jelesre vizsgázott. Nem gondolkodtam a nagy kiszerelés megvásárlásán. :)

xadriennx
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Patikai termékmintában került hozzám, nagy örömömre.

Antioxidánsok: Dodecyl Gallate, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Egy gombaféle kivonata, melynek hivatalos funkció besorolása bőrvédő. E szerint a szabadalom szerint a kivonatot por formában 0.1-7% közötti mennyiségben használva az összetevő jelentős szerepet játszik a bőr csillogásának megakadályozásában, és a pórusok láthatóságának csökkentésében is.

Dodecanol (zsíralkohol) és galluszsav észtere. Kozmetikumokban antioxidánsként használt. Az élelmiszeriparban E312 név alatt anitoxidánsként és tartósítószerként használatos.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!