KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   4737 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a Dermaonline.hu-n 3649 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. április 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: Dermaonline.hu, 3649 Ft

Pórusösszehúzó krém Fluidactiv® komplex tartalommal. Agarsav ható­anyagának köszönhetően finomítja a bőr textúráját és az antioxidáns hatóanyaga megőrzi annak természetes ragyogását. Könnyű állagának köszönhetően azonnal felszívódik és bársonyos érzetet kelt.

Kielemeztük a hónap krémjét: Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém

Ár: 3649 Ft, Eladó: Dermaonline.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
Ár: 2000-Ft , Eladó: Mukifej
Állapot: Kb. Ötször használt, Helyszín: Békéscsaba, fizetés: Fizetés banki utalással, utána postával küldöm, vagy személyes átvétel.
Ár: 3500 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

aprile29

2017. november 21.

Több éve használom kisebb nagyobb kihagyásokkal. Folyamatos használat mellett nekem foltokban nagyon szárítja a bőrömet, ennek ellenére 1-2 óra után átfényesedik. Az illatát és az állagát szeretem. Gyorsan beszívódik, jó sminkalap. Korántsem tökéletes, de jobbat még nem találtam, így marad ő.

aprile29
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

senskin

2017. november 15.

Jól működik a tág pórusokon, összehúz és mérsékli a csillogást.Ezt nappalra krém alá teszem.Szerintem elengedhetetlen, a többi Bioderma termék is, mivel a sébium szérumot és a globalt esténként felváltva használom még mellé, na és a sebium h2o micellát ( vagy sensibiot) is.
Nos: Több hónap használat után fény derült a krém turpisságára: Ha nappalra használom, krém és alapozó alá hamar fénylek. Próbáltam nem a számlájára írni, de amióta leálltam a nappali használatával és lecseréltem másra, pontosan az Erborian Pink krémjére, vagy a Clarins Flash balzsamját használom, akkor matt az arcom és nincsenek pórusok, ja és lecsökkent a fénylés, ill. Estée Lauder DW-t használok. Hát nem tudom, estére elhasználgatom, póruscsökkentés gyanánt. Egy héten egyszer kétszer elég használni (nekem este) krém alá. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 15.

butizs

2017. november 8.

Régóta használom, újra is veszem, mert probléma a pár óra után fénylő arcom, és árban jobbat nem találtam. Az árát kicsit sokallom ezért a mennyiségért, nagyobb kiszerelésben is forgalomba hozhatnák, mert rendszeres használat mellett gyorsan fogy. Nyáron nekem kevés a mattító hatása, ősszel és télen elmegy. Én mindig a szemem karikáinak eltüntetése után viszem fel, mert nincs nagy barátságban a szem alatti vékony bőrrel, és vichy dermablenddel, nem "csúszik "rajta. El kell találni a felvitt mennyiséget is,a kevesebb néha több. Egyébként nagyon jó kis termék, nem is nagyon van hozzá fogható...

butizs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

vszilvia

2017. november 5.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, harcolok a tág pórusokkal és fekete pöttyökkel. Eddig nem sok hatását veszem észre, de mindennapos használatra még az én extra zsíros bőrömnek is soknak tűnik. Remélem a tartós használat segíteni fog.

vszilvia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 5.

FrostJaina

2017. november 4.

Keveset szabad használni belőle, különben lemorzsolodik. Kicsit csíp felkeneskor, de legalább érzem hogy használ. Sárgadinnye illatú. A végét lehetetlen kinyomni, ezért szetvagtam a tubust, de másnapra elszíneződött és furcsa állagú lett, onnantól kuka.

FrostJaina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 4.

palfruzsina90

2017. október 17.

A legjobb arckrém, amivel valaha talàlkoztam! Kizàrólag gyógyszertàri krémet hasznàlok az arcomra, ez a termék pedig pont azt nyújtja, amire szükségem van. Hidratàl anélkül, hogy zsìrosìtana, ràadàsul még az illata is nagyon kellemesen frissìtő! Ár - érték arànyban is kivàló!

palfruzsina90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

qjudit

2017. szeptember 27.

Csak nyáron használom reggel a hidratálókrém után. Szuper sminkalap, nagyon jól mattít és a hőségben sem izzadom át. Nekem elég jó bőrképet is csinál, tényleg összehúzza a pórusokat kicsit, de én inkább a mattító hatása miatt szeretem. Nem irritál, ami nálam ritkaság.

qjudit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Martini

2017. szeptember 24.

Kb egy hónapja használom minden nap!Viszonylag jó állapotban van most a bőröm!Menstruációs napok előtt egy vagy kettő pattanás "boldogít",de ennyivel még együtt tudok élni!Sajnos tág pórusokkal és miteszerekkel küzdök,így leginkább ezek megoldására vásároltam!Kitűnő sminkalap!Tartósabbá és egységesebbé is teszi a sminket!A pórusaim kevésbé tömődnek el,de egyenlőre nem csökkent a számuk!A hosszútávú hatásában reménykedem!Mindenképpen ajánlom!

Martini
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

cstimi93

2017. szeptember 24.

Ugyan azt tudom irni mint az előző kommentelő, smink alá jo, de nem minden napos használatra mert nekem is hamlott tőle egy két helyen az arcom ..

cstimi93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Ariel001

2017. szeptember 23.

Hosszútávú hatásáról még nemtudok beszámolni, párszor használtam, de annyit már most tudok hogy remek rá sminkelni és a kifényesedést is kitolja, szép egységes bőrképet eredményez! Idáig jár a max csillag!

Update: nem használom napi szinten csak néha néha, ugyanis hámlik tőle a bőröm foltokban ha sűrűn használom...

Ariel001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Antioxidánsok: Dodecyl Gallate, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Egy gombaféle kivonata, melynek hivatalos funkció besorolása bőrvédő. E szerint a szabadalom szerint a kivonatot por formában 0.1-7% közötti mennyiségben használva az összetevő jelentős szerepet játszik a bőr csillogásának megakadályozásában, és a pórusok láthatóságának csökkentésében is.

Dodecanol (zsíralkohol) és galluszsav észtere. Kozmetikumokban antioxidánsként használt. Az élelmiszeriparban E312 név alatt anitoxidánsként és tartósítószerként használatos.