KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   4737 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. április 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Pórusösszehúzó krém Fluidactiv® komplex tartalommal. Agarsav ható­anyagának köszönhetően finomítja a bőr textúráját és az antioxidáns hatóanyaga megőrzi annak természetes ragyogását. Könnyű állagának köszönhetően azonnal felszívódik és bársonyos érzetet kelt.

Kielemeztük a hónap krémjét: Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém

Keresek Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krémet.
Ár: Megegyezés szerint. , Eladó: ForestNymph
Állapot: Új, használt., Helyszín: Kecskemét, fizetés: .

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

novaknora

2018. november 12.

Csak jót tudok mondani errol a kremeol. Jo kenni, gyorsan beszivodik, sokkal simabb az arcborom miota hasznalom. Imadom! Sokszor arckremet se kenek fel utana.

novaknora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Bpevike

2018. november 2.

Szuper krém, könnyű állagú, gyorsan beszívódik, kellemes, puha érzetet ad a bőrömnek. Egy csillagot csak azért vonok le belole, mert több napi használat után az orrom mellett rész kiszárad, de ezt könnyen orvoslom egy másik arckrémmel.

Bpevike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

SoLy

2018. október 18.

Tavasszal/ősszel pont jó, nyáron egy réteget hagyott az arcomon, télen pedig kevés. Aztán felvilágosított egy ismerősöm, hogy ez igazából egy primer, de annak tökéletes, önmagában nekem időjárásfüggő :)

SoLy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

nellik

2018. szeptember 22.

Meglepően jó termék, alapozó alá használom, majd púder. Így nem fényesedik át és sokkal jobb érzés vele a smink. ☺️

nellik
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

bszandra

2018. szeptember 3.

Látok egy kis változást amikor használom,de sajnos olyan nagyon a pórusaim,hogy teljesen nem tünteti el. Próbálok spórolni, hogy ne fogyjon el,mert teljes áron nagyon drága, de szeretném mindig a sminktáskámba tudni.

bszandra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

gothy

2018. augusztus 25.

Jól bevált sminkalapnak, szépen tudtam rá alapozni, viszont a folyamatos hidratálás ellenére nagyon kiszárította a bőröm.

gothy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

lndnmvlszl

2018. augusztus 20.

“Boralatti” pattanasaim lettek ott, ahol a legtobbet hasznalom (homlokkm kozepen) pedig ott nem szokott lenni.
Nagyon hamar fogy. Nem tudom, hogy emiatt vannak e a pattanasok. Jol mattit, de nem tudom hogy ujra fogom e venni.

lndnmvlszl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

ancsibancsi

2018. augusztus 20.

Sajnos nekem tartós használattal pattanásokat okozott. Pedig reméltem, hogy megtaláltam a megoldást a kráter pórusaimra :(

ancsibancsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

foxgirl

2018. augusztus 19.

Kellemes illat és állag, könnyű használat jellemzi. Tavasszal és nyár elején (amikor még nem volt annyira meleg) elég szépen mattította az arcbőröm. A nyári meleg nagyon durván kifogott rajta, ilyenkor amúgy is valahogy több faggyút termel a bőröm, használata mellett is erősen csillogott sajnos. A pórusaim méretén egyik időszakban sem változtatott túl sokat.

foxgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

nancydavis

2018. augusztus 18.

Itteni vélemények alapján vettem meg, és nem bántam meg. Jó ideje kerestem már krémet a zsíros bőrömre. Kb. Két hete használom, eddig elégedett vagyok! Nekem önmagában kevés, mert utána húzodik a bőröm, viszont ha a hidratálom alá kenem, akkor nem fényesedik át a bőröm. Sokkal jobb az összkép ezáltal. Ami ellene szól, hogy borzasztóan hamar fogy, pedig nagyon picit használok belőle😛

nancydavis
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Antioxidánsok: Dodecyl Gallate, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Egy gombaféle kivonata, melynek hivatalos funkció besorolása bőrvédő. E szerint a szabadalom szerint a kivonatot por formában 0.1-7% közötti mennyiségben használva az összetevő jelentős szerepet játszik a bőr csillogásának megakadályozásában, és a pórusok láthatóságának csökkentésében is.

Dodecanol (zsíralkohol) és galluszsav észtere. Kozmetikumokban antioxidánsként használt. Az élelmiszeriparban E312 név alatt anitoxidánsként és tartósítószerként használatos.