KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   4737 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a Dermaonline.hu-n 3649 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. április 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: Dermaonline.hu, 3649 Ft

Pórusösszehúzó krém Fluidactiv® komplex tartalommal. Agarsav ható­anyagának köszönhetően finomítja a bőr textúráját és az antioxidáns hatóanyaga megőrzi annak természetes ragyogását. Könnyű állagának köszönhetően azonnal felszívódik és bársonyos érzetet kelt.

Kielemeztük a hónap krémjét: Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém

Ár: 3649 Ft, Eladó: Dermaonline.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
Ár: 2000-Ft , Eladó: Mukifej
Állapot: Kb. Ötször használt, Helyszín: Békéscsaba, fizetés: Fizetés banki utalással, utána postával küldöm, vagy személyes átvétel.

Tapiocska

2018. február 21.

Nekem ez a "tűzoltó" krémem.. Nagyon gyorsan letisztul tőle az arcom, de nálam iszonyatosan szárít is, így kicsit nehéz kitapasztalni hogy milyen gyakorisággal és milyen hidratálóval használjam...

Tapiocska
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

katuska8

2018. február 13.

Iszonyatosan zsíros a bőröm, kráter nagyságú pórusokkal, mindezek ellenére szerencsére teljes mértékben pattanás mentes, csak a menstruációm végén jön ki pár darab, amik hamar el is múlnak. A sok sok pozitív véleményen felbozdulva már nagyon régóta vágytam erre a krémre, bíztam benne, hogy javít majd valamit az arcom állapotán, mert púderezéstől számítva két óra múlva már brutálisan fénylik a fejem. Nos a krémmel együtt sem változott a helyzet, sőt a 3 nap használat alatt mindhárom nap apró kis fehér mitteszerek jöttek ki rajtam. 3 nap után abba hagytam a krém használatát, azóta nem jött ki semmi rajtam, és a használata alatt kialakultak is eltűntek. Nem adok neki egy csillagot, mert nagyon sok embernek bevált, de sajnos én abba az 1%-ba tartozok, akiknek nem 😕

katuska8
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Andzsella

2018. február 11.

Alapozás előtt ezt használom hidratálónak, a bioderma hidratálók a legjobbak például emellett megemlíteném a Global és a Stop akne változatot is. Sem alatt nem csíp mint a Global és szebbek lesznek tőle a pórusaim szinte már nem is kell priemert felvinnem az alapozó előtt. Azt utálom hogy kis teszter kiszerelésben vannak meg így hamar elfogy és kínlódva nyomkodhatom a dobozát :D legyen ez az én legnagyobb bajom.

Andzsella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

Asianlover

2018. február 5.

Férjem zsíros bödön arcára használja - nyilván én vettem, csak nagyon durván nem vízhiányos bőrre való termék ez, nem is értem, mit gondoltam - nagy megelégedéssel. Szépen mattít órákon át. Zsíros bőrre nagyon tudom ajánlani!

Asianlover
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Anett0721

2018. január 31.

3 hete használom, egyelőre szuper.
- a pórusaimon látványosan finomított
- mattít (bár nem egész napra)
- szebb bőrképem lett tőle

Nekem nem okozott hámlást, bár a Bioderma hydrabio-t kenem fel este-reggel első krémnek szóval lehet emiatt.

Biztosan újraveszem, ha elfogy, naponta egyszer- kétszer használom.

Anett0721
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

3 hete használom, egyelőre szuper.
- a pórusaimon látványosan finomított
- mattít (bár nem egész napra)
- szebb bőrképem lett tőle

Biztosan újraveszem, ha elfogy, naponta egyszer- kétszer használom.

Deep1982

2017. december 17.

Egy hónapja használom.
Összességében elégedett vagyok vele.
Illata és állaga tök jó,könnyű eldolgozni.Valóban összehúzza a pórusokat és szép sima lesz az arcom.
A T vonalban is jól működik,kivéve a homloknál.Ott 3 óra múlva már kicsit fényesedik az arcom,de máshol még 8 óra után sem.
Amit én is észre vettem,hogy az államnál hámlik tőle a bőröm,de újravevős,az tuti.

Deep1982
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 17.

Egy hónapja használom.
Összességében elégedett vagyok vele.

aprile29

2017. november 21.

Több éve használom kisebb nagyobb kihagyásokkal. Folyamatos használat mellett nekem foltokban nagyon szárítja a bőrömet, ennek ellenére 1-2 óra után átfényesedik. Az illatát és az állagát szeretem. Gyorsan beszívódik, jó sminkalap. Korántsem tökéletes, de jobbat még nem találtam, így marad ő.

aprile29
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

senskin

2017. november 15.

Jól működik a tág pórusokon, összehúz és mérsékli a csillogást.Ezt nappalra krém alá teszem.Szerintem elengedhetetlen, a többi Bioderma termék is, mivel a sébium szérumot és a globalt esténként felváltva használom még mellé, na és a sebium h2o micellát ( vagy sensibiot) is.
Nos: Több hónap használat után fény derült a krém turpisságára: Ha nappalra használom, krém és alapozó alá hamar fénylek. Próbáltam nem a számlájára írni, de amióta leálltam a nappali használatával és lecseréltem másra, pontosan az Erborian Pink krémjére, vagy a Clarins Flash balzsamját használom, akkor matt az arcom és nincsenek pórusok, ja és lecsökkent a fénylés, ill. Estée Lauder DW-t használok. Hát nem tudom, estére elhasználgatom, póruscsökkentés gyanánt. Egy héten egyszer kétszer elég használni (nekem este) krém alá. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 15.

butizs

2017. november 8.

Régóta használom, újra is veszem, mert probléma a pár óra után fénylő arcom, és árban jobbat nem találtam. Az árát kicsit sokallom ezért a mennyiségért, nagyobb kiszerelésben is forgalomba hozhatnák, mert rendszeres használat mellett gyorsan fogy. Nyáron nekem kevés a mattító hatása, ősszel és télen elmegy. Én mindig a szemem karikáinak eltüntetése után viszem fel, mert nincs nagy barátságban a szem alatti vékony bőrrel, és vichy dermablenddel, nem "csúszik "rajta. El kell találni a felvitt mennyiséget is,a kevesebb néha több. Egyébként nagyon jó kis termék, nem is nagyon van hozzá fogható...

butizs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

vszilvia

2017. november 5.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, harcolok a tág pórusokkal és fekete pöttyökkel. Eddig nem sok hatását veszem észre, de mindennapos használatra még az én extra zsíros bőrömnek is soknak tűnik. Remélem a tartós használat segíteni fog.

vszilvia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 5.

Antioxidánsok: Dodecyl Gallate, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Egy gombaféle kivonata, melynek hivatalos funkció besorolása bőrvédő. E szerint a szabadalom szerint a kivonatot por formában 0.1-7% közötti mennyiségben használva az összetevő jelentős szerepet játszik a bőr csillogásának megakadályozásában, és a pórusok láthatóságának csökkentésében is.

Dodecanol (zsíralkohol) és galluszsav észtere. Kozmetikumokban antioxidánsként használt. Az élelmiszeriparban E312 név alatt anitoxidánsként és tartósítószerként használatos.