Bioderma

Ár:   5266 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. július 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A bőr biológiai folyamatainak szakértőjének, a Bioderma innovatív kutatásainak eredménye a Sébium Szérum. Keratolitikus hatásának köszönhetően javítja a már kialakult aknés hegek állapotát, gyengéd hámlasztó hatásának köszönhetően tökéletesíti és újraépíti a bőr szerkezetét. Kisimítja a szabálytalan kontúrokat, visszaállítja a bőr természetes szépségét. Fluideactiv® összetevője által szabályozza a faggyútermelést és a faggyú minőségét, megelőzi a hegek kialakulását. Mindemellett két bőrgyógyászati aktív összetevőt tartalmaz glycol savat, ami gyengéden hámlaszt, és D-Pantheolt, ami intenzíven ápol. Könnyű krém-gél állaga kitűnően tolerált.

Bioderma Sébium Szérum Éjszakai
Ár: 4700 , Eladó: mairimcivomot
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetséges
Pocoknyusz

2018. december 7.

Kb. egy hónapja használom, de kissé többet vártam. Nem használtam még hámlasztót, ez meg pont az én problémáimra kínált megoldást, szóval, gondoltam, kipróbálom. Éjszakára szoktam felkenni. Amikor nagyon száraz a bőröm, akkor csak az államra teszek, az a legproblémásabb terület. Van látható eredménye a hatásának, segít lehúzni a gyulladást, és halványítja is a foltokat, a pirosságot. Nem rossz, és lehet, hogy csak az én fejem túl otromba, de akkor is többet vártam :D

Pocoknyusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

Jeazy21

2018. november 25.

Számomra hihetetlen, hogy gyakorlatilag egy AHA kémia hámlasztóhoz semmi megjegyzést nem biggyesztenek oda, hogy fényérzékennyé tesz, reggel használni kell hozzá legalább SPF 30-as fényvédőt. Én például semmit nem tudtam még a tudatos bőrápolásról pár hónapja, és mint sok más vásárló, szétnéztem, megláttam hogy zsíros bőrre/pattanásra használandó, megvettem majd elkezdtem használni.
Tehát amit ígér: valóban halványítja a foltokat, ez az AHA egyik jellemzője, igen, "tökéletesebb és egyenletesebb" a bőr, hiszen HÁMLASZTÓ és megszabadít az elhalt sejtektől, ezáltal nyilván vékonyabb lesz a bőr -> fényérzékenyebb lesz. Mit tesznek a nap káros sugarai? Még jobban az arcodba égetik a hegeket, pigmentfoltokat okoz. Innentől fényvédő nélkül nagyon káros ennek a terméknek a használata, én pedig, mivel nem néztem utána, pont nyáron kezdtem használni, természetesen semmi naptejjel. Emiatt kicsit mérges vagyok (magamra is).

Én heti kétszer szoktam használni általában, és egy-két óra múlva lemosom, hogy tudjam folytatni a rutint.

Összegezve: azt hozza amit egy ilyen hámlasztónak kell, használjuk megfelelően és körültekintően.

Jeazy21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

Verdure

2018. október 30.

Az első 1-2 hónapban egyértelműen érezhető és látható volt a javulás a bőrömön, egyenletesebb lett a felszíne, nem volt hegesedés stb.
(Azóta ezt a hatást nem érzem, vagy csak minimálisan, de elképzelhető, hogy az ősz beköszöntével már nem a szezonnak megfelelő termékeket használok, így pedig ez a termék sem tud csodát tenni.) Ha pár napig nem használom, hiányzik, ez pedig jó jel.
Egy borsónyi mennyiség elég a teljes arcra, szimpatikus a higiénikus csőrős kiszerelés, sokáig elég. Ha sebek vannak az arcon (a legkisebb is!), erősen csíp pár pillanatig, de szerintem ez nem zavaró és az összetevőiből érthető is. Ami fontos, hogy használat után szerintem érdemes legalább 5-10 percet várni, mire bármi mást ráken az ember, hogy teljesen felszívódjon, és kicsit húzódjon is a bőr, én ekkor éreztem a leghatékonyabbnak a hámlasztó hatását.

Verdure
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 30.

foxgirl

2018. augusztus 19.

Az arcomon lévő sebeket, pattanásokat irritálta, rendesen csípte az arcbőrömet. Valahogy nem is szívódott fel rendesen, maradt egy kis ragacsos érzés utána.

foxgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

sueberry

2018. augusztus 10.

Nem éreztem javulást a bőrömön ettől a szertől, viszont nem is ártott legalább. Még végighasználom a flakont, mert kidobni sajnálom, de nem az én bőrömre való sajnos.

sueberry
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

viragnyelven

2018. május 24.

Az én arcomon nagyon-nagyon sokat segített. Sokkal szebb a bőrfelszinem, segít lehúzni a gyulladást, ha van, és főleg a hegeket tünteti el gyorsan. Nemsoká elfogy a tubus, és rengeteget javult az arcom tőle, ujravevos.

Update: Tinikorom óta próbálok nyitott szemmel járni összetevők terén, nem kentem akármi reklámozott, drogerias sz@rt magamra. (Erre rávitt a szukseg, és ajándékba kaptam.) Viszont arra kevésbé voltam tudatos, hogy a cég, akinek a termékét megvásárolom, használom (és ezáltal többé vagy kevésbé reklámozom) mennyire etikus. Néhány napja tudtam meg, hogy a bioderma alkalmaz állatkísérleteket, így fájó szivvel, de felejtős. Remelem, találok ehhez hasonlóan hatásos cuccot.

viragnyelven
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Stanczi

2017. október 18.

Nem igazán érzek olyan kiemelkedő hatást, mint azt várnám tőle. 2 naponta éjszakánként használom, ahogy az utasításban van, de sajnos nem lettünk jóban. A problémásabb területeket, friss sebeket csípi rendesen, de szerencsére hamar elmúlik a kellemetlen érzés. viszont újravenni biztos nem fogom, mivel nem vettem észre nagyobb javulást az arcom szerkezetén. Utána kenek hamamelisz virágzselét, ami egy kicsit lenyugtatja a bőröm, mintha kisegítené egymást a két krém.

Stanczi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

senskin

2017. június 10.

Nos, csak megvásároltam.
Szóval, sosem izgultam még ennyire gél felvitele előtt, mint most. Nem tudtam, okoz e irritációt vagy sem, milyen lesz az első hatás.
Önmagában kentem fel. Előtte arctejes, micellás lemosás.
Aztán szépen eloszlattam, masszíroztam az arcomba. Aztán olyan érzés volt, mintha egy húzó gél lenne rajtam, néhol még fehér is lett az arcom tőle.
Olyan száraznak éreztem tapintásra, mintha szárítana.
Aztán megfordult bennem a gondolat, hogy le kell mossam, de nem tettem...
Lesz ami lesz reggelre.
Szóval, reggelre nem volt az arcom annyira zsíros, de a mitesszeresebb részeken az volt, úgy láttam lehozta a zsírt a pórusokból. Az orr, homlok, és arc orr felőli része mintha kitisztult volna...
Reggel arcmosás, utána fényvédős krém, arcszérum, alapozó és smink. Minden ahogyan szoktam. De sokkal ragyogóbb lett az arcom, pórusok szinte sehol, de még kell korrigálnom az orr melletti részeket....
Én kifejezetten mitesszerek eltávolítására vettem, mert abból hamar lesz patti sajnos. Így szerintem megelőzhető.
Minden este nem használom..

Szóval, marad aztán ha egyszer elfogy, akkor kipróbálom az Uriage -t, mert kaptam belőle mintát.
Szóval, így a 37 -et elhagyva, nem panaszkodom.
Majd még jövök az eredményekkel....

UP: Szóval, nekem sokat javított a zsíros arcbőrömön. Használom mellette a Globalt ( szintén este) és a Pore refinert is ( nappalra). Kombinálva nekem igen jó eredményt hozott.

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 10.

Nos, csak megvásároltam.
Önmagában kentem fel. Előtte arctejes, micellás lemosás.
Olyan száraznak éreztem tapintásra, mintha szárítana.
Aztán megfordult bennem a gondolat, hogy le kell mossam, de nem tettem...
Lesz ami lesz reggelre.
Minden este nem használom..

Szóval, így a 37 -et elhagyva, nem panaszkodom.
Majd még jövök az eredményekkel....

lumen

2016. október 28.

Nagyon hatásos krém! Gyógyszertárban ajánlották.

Viszont nagyon drága! Problémás bőr ápolására vannak olcsóbb és közel ilyen jó, vagy jobb termékek. Ha valakinek van pénze rá és nem zavarják az összetevők, akkor mindenképp megér egy próbát, mert nekem is gyönyörűen rendbe hozta a pattanásos bőrömet, de ahogy leálltam a a krém használatával, a bőröm állapota is borzalmas lett, de anyagilag nem engedhetem meg magamnak a folyamatos használatát.

Nekem egy ayurvédikus, természetes összetevőjű termékcsalád (akne krém és bőrradír + szantál szappan) vált be, amit a házirend miatt nem merek reklámozni. Az ára baráti és simán eléri ugyanazt a hatást, mint a Bioderma termékek, csak töredék áron!

Az összetevők és az ára miatt csak 3 csillagot kap.

lumen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 28.

Nagyon hatásos krém! Gyógyszertárban ajánlották.

Az összetevők és az ára miatt csak 3 csillagot kap.

Szofi

2016. április 3.

Nagyon szeretem! 3-5 napot használom egyszerre, utána pár napig nem. Engem nem irritál egyáltalán, picit hidratál is. A pórusok az orrom mellett sokkal kisebbek és tisztábbak. Sajnos nem hiszem, hogy a hivatalos 9 hónapos lejárat előtt elhasználom, mivel nyáron nem nagyon merek majd hámlasztani, de azért így is örülök, hogy megvettem.

Szofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Dodecyl Gallate
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol, Biosaccharide Gum-1
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Panthenol

Dodecanol (zsíralkohol) és galluszsav észtere. Kozmetikumokban antioxidánsként használt. Az élelmiszeriparban E312 név alatt anitoxidánsként és tartósítószerként használatos.